Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Junior S: Vymažu Trumpovce z povrchu zemského! Sorosova síť žene migranty do Evropy i do USA. Trump vzkazuje před startem Operace covid číslo 2: Neuposlechneme! I naše Hnutí odporu se musí připravit. Spustí to na nás brzy

Junior S: Vymažu Trumpovce z povrchu zemského! Sorosova síť žene migranty do Evropy i do USA. Trump vzkazuje před startem Operace covid číslo 2: Neuposlechneme! I naše Hnutí odporu se musí připravit. Spustí to na nás brzy

6. 9. 2023

Tisk článku

Niamh Harrisová přináší informace o plánech Sorosova impéria vedeného již Alexandrem ovlivnit zásadním způsobem americké prezidentské volby a všímá si ostrého prohlášení Donalda Trumpa, který chystanému covidovému teroru č. 2 řekl jasné NE - což se také nás týká víc, než zatím tušíme

Alexander Soros slíbil, že před americkými prezidentskými volbami v roce 2024 „vymaže Trumpovi příznivce z povrchu zemského“. Syn známého padoucha a finančního spekulanta George Sorose a nově jmenovaný šéf jeho Nadace otevřené společnosti se nedávno chvástal, že se momentálně laserově zaměřuje na to, aby Trump a jeho příznivci nezískali v Americe žádný druh politické nebo kulturní moci.

To zase budou příkladně demokratické volby!

Alexander Soros minulý týden řekl, že přestože ho vyhodili z Evropy, stále má v úmyslu zasahovat i do evropské politiky. Poukazuje na to, že případné vítězství Trumpa v prezidentských volbách by představovalo značné riziko pro jednotu Evropské unie. List Politico píše, jak se 37letý extrémně progresivistický globalista chlubil, že je „radikálnější“ než jeho otec.

Alexander Soros uvádí, že Sorosovo impérium má v úmyslu zaměřit se výlučně na to, aby se k moci nedostal bývalý prezident Donald Trump nebo jakýkoli jiný republikán.

Stránka Breitbart.com k tématu uvádí: Soros mladší tvrdí, že pokud by Trump nebo jiný podobně smýšlející kandidát vyhrál volby o Bílý dům, mohlo by to pro EU skončit hůře než pro USA. „Takový výsledek ohrozí evropskou jednotu a podkope pokrok dosažený na mnoha frontách v reakci na válku na Ukrajině. Přizpůsobujeme Nadaci otevřené společnosti tak, abychom byli schopni reagovat na jakékoli scénáře, které se mohou objevit na obou stranách Atlantiku,“ napsal nový předseda takzvané Nadace otevřené společnosti.

pp

Čtěte ZDE: Nová umělá pandemie: Nemoc X se již připravuje. Big Pharma cítí příležitost a chystá novou vakcínu. Zveřejní Rusko 20 000 stran o biozbraních USA? 95 procent lidí by mělo podle globalistů zmizet. Biblická šelma a boj proti ní

Orbán: Junior je ještě větší zmetek

Sorosova síť neziskovek se stala terčem kritiky konzervativců ve Spojených státech i v Evropě za údajné napomáhání migračních krizí na obou kontinentech. Toto neziskové impérium v hodnotě 25 miliard dolarů hraje totiž aktivní roli při jmenování extrémně progresivistických okresních prokurátorů, kteří měli pomáhat nelegálním migrantům vyhnout se deportaci z Ameriky.

Sorosovy peníze proudily i do pokladen progresivistických nevládních organizací v Evropě, jejichž lodě ve Středozemním moři převážejí ilegální migranty z Afriky ke břehům Itálie a Řecka. Jeden z předních odpůrců George Sorose v Evropě, maďarský premiér Viktor Orbán, v červnu varoval, že Soros mladší může být aktivnější než jeho otec ve snaze usnadnit invazi milionů migrantů do Evropy.

Orbán řekl, že Alexandr Soros „diktuje ještě tvrdší tempo“ než jeho otec a že jeho země se připravuje na to, že Sorosova rodina bude „podněcovat migranty a zvyšovat tlak na jižní hranici Maďarska."

Podobně reaguje i Donald Trump. Upozorňuje, že všude půjde opět do tuhého - podle vyzkoušeného scénáře.

SLEDUJTE: Protiproud TV ve středu 6. 9. 2023 od 15:00 vysílá již třetí přímý přenos rozhovoru s Jindřichem Rajchlem. Do rozhovoru můžete vstupovat prostřednictvím chatu, a to i s předstihem před zahájením vysílání.

Trump: „Neuposlechneme!“

Bývalý americký prezident publikoval vzdorovité video, ve kterém prohlásil, že se vehementně staví proti pokusům o obnovení restrikcí souvisejících s covidem, včetně lockdownů, povinných roušek a další vlny vakcinace. V reakci na snahy o obnovení covidových omezení (první vlnu nahradila válka na Ukrajině, takže covid ze dne na den zmizel, ale teď se blíží její konec, takže přijde vlna "plandémie" č. 2, pozn. PP). Trump prohlásil: "Tentokrát neuposlechneme!“

Trumpovy komentáře přicházejí uprostřed rozjíždějící se kampaně "zvýšených obav" z nových variant Covid-19 (laboratoře si mákly). Smyslem je opět zmanipulovat americké prezidentské volby v roce 2024. Ve videu zveřejněném na vlastní sociální síti Truth Social Trump tvrdí, že „progresivističtí šílenci“ opět používají taktiku zastrašování s novými variantami covidu, aby připravili půdu pro obnovu omezení.

Konstatoval, že skutečným motivem tohoto jejich jednání je ovlivnit nadcházející volby v roce 2024 prostřednictvím pokusu o „restartování covidové hysterie“ (u nás budou v příštím roce ostatně také volby, hned troje).

Nedovolme jim to, nepodvolme se!

Trump ve své vzkazu občanům USA prohlásil: „Progresivističtí šílenci se velmi usilovně snaží opět zavést lockdowny a covidová omezení prostřednictvím náhlých obav z nových variant, které prý přicházejí. Víte, co ještě přijde? Volby. Chtějí restartovat covidovou hysterii, aby mohli ospravedlnit další lockdowny, větší cenzuru, více nelegálních volebních schránek, více poštovních hlasovacích lístků a biliony dolarů na výplatách svým politickým spojencům ve volbách v roce 2024. Zní to povědomě?

Toto jsou špatní lidé. Toto jsou nemocní lidé, se kterými nyní máme co do činění. Covidový tyrane, který nám chceš vzít svobodu, vyslechni si tato slova: „Neuposlechneme! Proto na to ani nepomysli! Naše školy nezavřeme. Nebudeme akceptovat vaše lockdowny. Nebudeme dodržovat vaše příkazy k nošení roušek a odmítneme vaše příkazy k očkování.

Zmanipulovali volby v roce 2020, a nyní se pokoušejí udělat totéž znovu. Chtějí zmanipulovat nejdůležitější volby v historii naší země – volby v roce 2024 – i kdyby to mělo znamenat přivést zpět covidovou lež. Ale selžou, protože to nedovolíme.

Když se vrátím do Bílého domu, využiji všech dostupných nástrojů ke snížení federálního financování jakékoli školy, univerzity, letecké společnosti nebo systému veřejné dopravy, které zavedou povinné roušky nebo povinné očkování.“

Američtí dopravci už se chystají na roušky

Trumpovy komentáře přicházejí poté, co web Infowars oznámil, že Bidenův režim se připravuje na obnovení úplných lockdownů v souvislosti s novou (opět uměle rozšířenou) vlnou Covid-19, počínaje povinnými rouškami pro zaměstnance bezpečnosti v dopravě a zaměstnance letišť (TSA) - údajně již v polovině září.

pp

Čtěte ZDE: Donald Trump má být odstřelen bez obrany: Výhrůžky jeho obhájcům. Temné pozadí skupiny Project 65. Je to horší než za mccarthismu. My to známe z 50. let - a vlastně už opět z dneška: Občané druhé kategorie, politické procesy...

Má to důvod: Vysoký představitel TSA oslovil stránku Infowars a podrobně informoval o setkání, na kterém byli manažeři TSA informováni o nových směrnicích a vyhláškách, které by znovu zavedly nošení roušek. Tyto vyhlášky obnoví povinnost nosit roušky pro zaměstnance TSA a letišť od poloviny září.

Podle představitele TSA budou další podrobnosti o tom, jak budou opatření eskalovat, poskytnuty v následujícím týdnu. Představitel TSA dále dodal, že do poloviny října bude nošení roušek povinné pro piloty, letový personál, cestující a všechny ostatní lidi na letištích.

Po tomto prozrazení představitele TSA společnost Infowars oslovila další důvěryhodný zdroj z pohraniční stráže, který je také na manažerské pozici. Tento zdroj rovněž potvrdil směrnice a uvedl, že podobná opatření se plánují i pro pracovníky pohraniční stráže.

„Řekli jim, že to není otázka „zda“, ale „kdy“ se oficiální čísla covidu vrátí. Od poloviny října proto očekávají obnovení nařízení povinných roušek, které Bidenova administrativa předtím jen neochotně ukončila po masivním tlaku veřejnosti,“ informoval portál Infowars.

Alex Jones ve svém pořadu varoval, že do prosince bude implementován návrat k naprostému covidovému lockdownu.

Ostatně - všímáte si, jak se i v ČT zase objevuje "covidové zpravodajství", které úplně zmizelo, aby neodvádělo pozornost od války USA a NATO proti Rusku na Ukrajině? Válka se nezdařila - tak tu máme zpátky covid. 

Připravme se na další fázi odporu, nepodvolení!

Zdroj.

pp

 
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky