Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Nová umělá pandemie: Nemoc X se již připravuje. Big Pharma cítí příležitost a chystá novou vakcínu. Zveřejní Rusko 20 000 stran o biozbraních USA? 95 procent lidí by mělo podle globalistů zmizet. Biblická šelma a boj proti ní

Nová umělá pandemie: Nemoc X se již připravuje. Big Pharma cítí příležitost a chystá novou vakcínu. Zveřejní Rusko 20 000 stran o biozbraních USA? 95 procent lidí by mělo podle globalistů zmizet. Biblická šelma a boj proti ní

1. 9. 2023

Tisk článku

Mathew Maavak přináší zásadní informace o chystaném novém úderu globálních elit, připravujících v západních vojenských biolaboratořích další díl pandemického seriálu k depopulaci lidstva

10. srpna britský bulvární deník Daily Express varoval, že nová pandemie, kterou pravděpodobně způsobí dosud neznámá „nemoc X“, by mohla vést k „občanským nepokojům a nedostatku potravin“ po celém světě. Ve světě již dochází k nárůstu „občanských nepokojů a nedostatku potravin“ v důsledku řady nesmyslných globálních politik prosazovaných pomateným Západem a jeho institucionálními přisluhovači. Nová „pandemie“ by tuto nevyhnutelnost pohodlně zamaskovala.

Pandemie nemoci X

Nemoc X je zástupný název pro hypotetickou pandemii způsobenou dosud neznámým virem. Rozhodující je zde slovo „hypotetická“. Miliardy peněz daňových poplatníků budou vynaloženy na vývoj vakcíny proti fantomovému viru, který se dosud neobjevil ani nevyvinul z neurčitého původu.

Světová zdravotnická organizace (WHO) této absurditě propůjčuje svou vědeckou vážnost. Světoví „státníci“ tomu odpovídajícím způsobem dodávají zase politickou vážnost. Od poloviny roku 2021 tehdejší singapurský vysoký ministr a člen správní rady WEF Tharman Shanmugaratnam opakovaně varoval, že „budoucí pandemie“ a „nové viry“ „přicházejí“. Toto tvrzení se opíralo o „výzkum modrého nebe“ prováděný „globální vědeckou komunitou“. Shanmugaratnam rovněž oznámil, že v plánu je také vakcína typu „vše v jednom.“ (tedy očekávejme opětovný zásah proti těm, kteří odmítají další smrtící očkování).

Je možné předejít nemoci, která ještě neexistuje, pomocí vakcíny typu „vše v jednom“? Přesně o to se v současné době pokouší vláda Velké Británie. Bude to odůvodněno na základě známého morového potenciálu vybraných virů a jejich předpokládaných patogenních cest a morfologie (včetně jejich potenciálu překračovat druhové bariéry). Aby se vytvořila zástěrka vědecké přísnosti, budou do virového koktejlu vhozeny prvky umělé inteligence. Ze statistického hlediska by se tento výkon podobal vystřelení kulky do nebe a očekávání, že hned na první pokus sestřelí dron, letadlo nebo létající talíř.

pp

Čtěte ZDE: 94% úmrtí na covid jsou oběti očkování: Přiznala to potichu britská vláda. Média využila rezignace premiéra k odvedení pozornosti od skandálních dat. Ministr Válek: Čtvrtá dávka pro podvolené již brzy. Vakcinační zločin na pokračování

To bude zázračná vakcína!

Protože jsme často bombardováni žluklou výzvou „naslouchejte vědě“, dovolte mi, abych ji dále rozvedl. Z hlediska systémové vědy může výkon spočívající ve vývoji univerzální vakcíny proti nemoci X pravděpodobně překonat dvě století starou snahu o vyřešení jednotné teorie pole – což se nepodařilo řadě vědeckých velikánů včetně samotného Alberta Einsteina. Z matematického hlediska je možná snazší předpovědět číslo, které příští měsíc vyhraje jackpot v loterii, než vyvinout vakcínu proti přízračnému viru.

Dosažení tohoto úspěchu by se v podstatě rovnalo vyřešení fyzikálních hádanek, jako je Heisenbergův princip neurčitosti, který říká, že „nemůžeme současně přesně znát polohu i rychlost částice, jako je foton nebo elektron“. Někteří teoretici tvrdí, že pokud bude tato neurčitost někdy vyřešena, budeme schopni předvídat budoucnost.

Na výrobě nové pandemie USA usilovně pracují

Jistoty papouškované zastánci vědy mohou být ošidné. Uveďme si příklad ze světa medicíny, zejména nad lékem, který je vyzkoušený a testovaný již více než čtyři desetiletí. Profesor Andy Crump, který spolupracoval s nositelem Nobelovy ceny, vědcem Satoshi Omurou – který objevil mikroorganismus, jenž vedl k syntéze ivermektinu, nedávno uvedl následující poznámku:

„Je překvapivé, že navzdory 40 letům bezkonkurenčního celosvětového úspěchu a rozsáhlému intenzivnímu vědeckému studiu ve veřejném i soukromém sektoru si vědci stále nejsou jisti, jak přesně ivermektin funguje. Navíc zatímco u léčených zvířat se rychle objevili parazité rezistentní na ivermektin... zdá se, že u parazitů v lidské populaci se žádná potvrzená rezistence na lék neobjevila, a to ani u těch, kteří užívají ivermektin jako monoterapii již více než 30 let.“

pp

Čtěte ZDE: Nové cvičení globalistů: Gates s WHO plánuje další p(l)andemii. Tentokrát prý mají viry skutečně zabíjet. Zacíleno zvláště na děti a mládež. Hlavní úkol: Zakroutit krkem svobodným médiím, nepodvoleným vědcům a zdravotníkům

Pokud ani nevíme, jak včerejší ivermektin plně funguje, jak si můžeme být jisti zítřejší univerzální vakcínou X, která údajně neutralizuje virus X, který zase může způsobit nemoc X (neboli novou pandemii koronaviru)? Věda se řídí svými neměnnými zákony, ale na druhou stranu žijeme v době bezzákonnosti, která prostupuje všemi oblastmi lidského života, včetně vědecké činnosti. Po hysterii kolem Covidu-19 Crump naříkal, že doby, kdy jsme mohli „bezvýhradně důvěřovat vědě a vědcům, jsou dávno pryč“.

Celkově bych příchod přirozeně se vyskytující nemoci X zařadil do stejné pravděpodobnostní roviny jako příchod planety X. Ale co když se „přirozeně nevyskytuje“?

Generálporučík Igor Kirillov, velitel vojsk radiologické, chemické a biologické obrany ruských ozbrojených sil, nedávno uspořádal brífink o vojensko-biologických aktivitách USA ve světě, které považuje za hrozbu pro globální bezpečnost.

Zveřejní Rusko 20 000 stran o biozbraních USA?

Podle Kirillova zisk funkčního (tj. dvojího použití) výzkumu antraxu, tularémie, koronaviru, ptačí chřipky a afrického moru prasat paradoxně – a možná nepřekvapivě – způsobil právě ty epidemie, kterým měl zabránit. Ještě více usvědčující bylo jeho zjištění, že 18. října 2019 – dva měsíce předtím, než se objevily oficiální zprávy o novém fenoménu koronaviru v Číně – provedla John Hopkins University v New Yorku cvičení Event 201, které podezřele předznamenalo pandemii Covid-19. Kirillov vyslovil domněnku, že tento sled událostí byl uměle vykonstruován. Ještě zlověstnější je, že podle všeho existuje mechanismus, jak vyrobit další „epidemii“.

pp

Čtěte ZDE. To jsou, panečku, náhody: Přehledně o tom, jak k tomu všemu "přirozeně" došlo. Pohádka o dvou netopýrech. Sázka 1,5 miliardy na pád akcií. US vojáci ve Wuchanu. V NYC to cvičili. Vše je samozřejmě jenom náhoda...

Kirillov varoval: „Nevylučujeme, že Spojené státy mohou využít takzvané obranné technologie k útočným účelům, stejně jako ke globálnímu řízení vytvářením krizových situací biologické povahy.“ Stojí za to podívat se na přeloženou Kirillovovu prezentaci (originální dokumenty jsou buď blokovány, zakázány, nebo záměrně staženy).

Kirillov nastínil časovou osu, instituce a vedoucí pracovníky zapojené do amerického programu biologických zbraní, jakož i patogenní viry, které jsou v současnosti podrobovány pokusům o získání funkčnosti. Ačkoli to pro nesouhlasné odborníky onálepkované jako „konspirační teoretici“ nepředstavuje „novinku“, v průběhu ruské vojenské ofenzivy na Ukrajině bylo údajně odhaleno téměř 20 000 usvědčujících dokumentů od ledna 2023. Mnohé z nich byly předloženy Radě bezpečnosti OSN k projednání - ale nic se pochopitelně neprojednává.

400 biolaboratoří USA

Pokud budou tyto výzvy nadále ignorovány, mělo by ruské ministerstvo obrany inkriminované dokumenty prostě zveřejnit na internetu. V opačném případě mohou západní analytici dojít k závěru, že je Kreml využívá pouze jako nástroj ke konečnému urovnání situace na východní Ukrajině. Podobně podezřele zdrženlivá zůstává k obsahu těchto dokumentů i Čína. Lze z toho vyvodit, že Tchaj-wan a jihovýchodní Asie se mohou stát případným „něco za něco“ za mlčení Pekingu?

SLEDUJTE: V sobotu 2. 9. od 18:00 uvede Protiproud TV rozhovor s bývalým ministrem školství Josefem Dobešem v rámci cyklu Alfa a omega o zoufalém stavu českého školství. Pořadu bude věnován jako obvykle též článek zde na portálu Protiproud.

V loňském roce ruská bezpečnostní rada odhalila, že po celém světě existuje více než 400 amerických biolaboratoří, z toho 30 jen na Ukrajině. Provádění vysoce nebezpečných experimentů s potenciálními patogeny ve vysoce nestabilních zemích se zdá být přímo zločinné. Samotný počet zapojených laboratoří a geografické rozložení těchto údajných zařízení naznačují, že se jedná o všudypřítomnou mezinárodní podvratnou kampaň.

Neočekávejme proto, že by vedoucí představitelé jednotlivých států, lékařští odborníci, nevládní organizace a média zpochybňovali důvody, které vedou k tomu, že se v jejich středu nacházejí biolaboratoře napojené na americkou armádu. Jakmile dojde k úniku viru X nebo „smrtící“ varianty koronaviru, nebudou mít tito jednotlivci a subjekty jinou možnost než podporovat „mezinárodní konsensus“ miliardáři unesených institucí, jako je WHO.

95 procent lidí by mělo podle globalistů zmizet

Jaký přesně má smysl vytvářet vakcíny proti záměrně vytvořeným nebezpečným i neexistujícím virům? Můžete vyhodit vědu a lidské svědomí z okna, abyste se přiblížili logické odpovědi. Velká farmaceutická společnost může vytěžit velké zisky nesčetnými prostředky. Už jen toxikace našich potravin (GMO a nezdravé potraviny) by mohla být nekonečným zdrojem farmaceutických příjmů.

Skutečná odpověď byla podle mého názoru formulována již před desítkami let. Například projekt Římského klubu „Predicament of Mankind“ (Předpeklí lidstva) na Massachusettském technologickém institutu (MIT) v roce 1971 zkoumal důsledky rychle rostoucí světové populace tváří v tvář omezeným přírodním zdrojům. Studie došla k závěru, že pokud nebude dosaženo rovnováhy, je globální kolaps společnosti nevyhnutelný. Dennis Meadows, bývalý ředitel projektu a spoluautor bestselleru Meze růstu, tvrdí, že sled událostí vedoucích ke kolapsu byl „neznámý“ – na rozdíl od jistých vědců, kteří vyvíjejí vakcínu „vše v jednom“. Meadows doufal v „občanský“, „mírový“, „nenásilný“ a „rovný“ způsob snížení světové populace na pouhou jednu miliardu lidí. To bylo opakované téma architektů našeho současného globálního řádu. Právě o to jde ve Velkém resetu.

SLEDUJTE: Protiproud TV v pondělí 4. 9. 2023 od 18:00 vysílá v přímém přenosu pravidelné setkání šéfredaktora Protiproudu s věrnými čtenáři a diváky - v jednom z mála necenzurovaných prostředí - nad aktuálními i obecnějšími otázkami naší doby. Do rozhovoru můžete vstupovat prostřednictvím chatu, a to i s předstihem před zahájením vysílání.

Přední ideolog a poradce WEF Yuval Noah Harari dokonce vykrystalizoval vznikající politická a ekonomická dilemata do ústřední otázky „co dělat“ s hordami „zbytečných lidí“. Harari tuto parodii opakuje na každém významném mezinárodním fóru, včetně těch, která pořádá OSN a její agentury jako UNESCO. Žádný národní vůdce, žádná mainstreamová nevládní organizace, akademik ani médium se nikdy neodvážili vyjádřit rozhořčení nad Harariho oblíbeným antihumánním tématem. Papež a další náboženští představitelé trestuhodně mlčí. Hinduistický mystik Sadhguru dokonce běžně opakuje Harariho myšlenky.

Přinejmenším by se dalo očekávat, že islámský svět, který je hustě osídlen, bude těmito výroky – vyslovenými izraelským homosexuálem – znepokojen, ale jeho vysocí imámové se tomuto tématu úzkostlivě vyhýbají. Kde jsou plamenná kázání od úhlavních rivalů z Íránu a Saúdské Arábie? Čeho se bojí?

Biblická šelma a boj proti ní

Náboženské stálice citující Písmo by si měly uvědomit, že Zjevení 13,4 předvídalo dobu, kdy se národy podvolí bezednému, všeobecnému zlu tím, že ustoupí: „Kdo je podobný šelmě? Kdo je schopen s ní válčit?“. Dostali jsme se do bodu dějin, kdy jsou národní státy bezmocné a národní suverenita je mýtus. S výjimkou rozptýlených jednotlivců neočekávejte, že by se nějaký národ, globální vůdce nebo organizovaný subjekt postavil metastázující protilidské agendě.

SLEDUJTE: Protiproud TV ve středu 6. 9. 2023 od 15:00 vysílá již třetí přímý přenos rozhovoru s Jindřichem Rajchlem. Do rozhovoru můžete vstupovat prostřednictvím chatu, a to i s předstihem před zahájením vysílání.

Spokojí se však globální vládnoucí třída s celosvětovou populací čítající pouhou jednu miliardu lidí? Vzhledem k technologickému pokroku od zveřejnění studie Římského klubu v roce 1971 byl optimální počet obyvatel revidován na pouhých 500 milionů lidí. Na panelu Světového ekonomického fóra v roce 2020 vyzvala „posel míru“ OSN Jane Goodallová, aby se světová populace vrátila na úroveň, jaká byla „před 500 lety“, tj. 500 milionů. K dosažení optimálního počtu by muselo zmizet zhruba 95 % dnešní populace. Goodallová mluvila s velkou grácií a soucitem, zejména se šimpanzi, s nimiž se setkala v Africe. Její výzva také děsivě připomínala dnes již zničený zednářský monument v Georgii, který popisoval celosvětovou populaci 500 milionů lidí v „trvalé rovnováze s přírodou“.

Kdo by byl nakonec považován za hodného dědice světa po Velkém resetu, toho obrovského zeleného lebensraumu s pouhými 500 miliony lidí? Vedoucí představitelé třetího světa by si měli uvědomit, že původní zastánci globální kontroly populace byli výhradně běloši ze Západu a schvalovali koloniální drancování. Mnozí z nich se inspirovali nacisty.

Všechny ty nesmysly Wokeů, kterých jsme právě teď svědky, plné Potěmkinových čísel o rozmanitosti, se jeví jako stopa po desetiletí trvající protilidské agendě. Přemýšleli jste někdy o tom, proč se mnohé domácí značky ženou do záhuby prostřednictvím sebevražedných kampaní Woke? Možná jejich majitelé vědí, že budoucí globální trh by se drasticky zmenšil. Pokud ano, armáda biolaboratoří americké vlády a vypuknutí nemoci X nebo nové varianty Covid-19 může tento proces urychlit.

V každém případě se populace jednotlivých států od zavedení vakcín Covid-19 fakticky zmenšují. To je něco, o čem je třeba přemýšlet...

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Zoufalci a zločinci: Kastrační kult je na vzestupu. Sekty dnes podporuje státní ideologie. Zvrhlí učitelé. Zjevná duševní porucha bude normou? Chemický útok na děti. 94 % zdevastovaných? Doktoři Moreau a Mengele vzory dneška!

Zoufalci a zločinci: Kastrační kult je na vzestupu. Sekty dnes podporuje státní ideologie....

Rakovinový průmysl: Vyléčíte-li chorobu, ztratíte zákazníka. Původcem nejsou viry ani patogeny. Tajemství dostatku a nedostatku. 1400 blahodárných rostlin. Proč divoši rakovinou netrpí? Nemoc sama od sebe nemizí

Rakovinový průmysl: Vyléčíte-li chorobu, ztratíte zákazníka. Původcem nejsou viry ani...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky