Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
HAARP znovu v akci: Polární záře byla minulý týden vidět téměř v celé Evropě. Už se s tím ani netají. Údajně výzkumné účely. Mainstream lže pro jistotu dál. Co všechno mají zločinné „experimenty“ s počasím a zdravím lidí na svědomí?

HAARP znovu v akci: Polární záře byla minulý týden vidět téměř v celé Evropě. Už se s tím ani netají. Údajně výzkumné účely. Mainstream lže pro jistotu dál. Co všechno mají zločinné „experimenty“ s počasím a zdravím lidí na svědomí?

7. 11. 2023

Tisk článku

Pavel Kopecký komentuje skandální doznání geoinženýrů, kteří při opětovném spuštění systému HAARP na Aljašce vyvolali tak spektakulární jevy na obloze, že jim nezbylo nic jiného než přiznat, že záři nad Evropu mají na svědomí oni - ale korporátní média bez ohledu na to lžou dál o "přirozené" polární záři

Nedávno se hojně psalo o barevné polární záři, která však neměla být vidět jen v severských oblastech, ale také v částech střední a jižní Evropy. Nicméně ve stejnou dobu se objevila zpráva, že po  letech, kdy byl systém vyřazen z provozu, se opět rozjel HAARP umístěný na Aljašce. Právě ten je mnohdy viněn z některých změn počasí či přírodních katastrof.

pp

Nevídaná záře

Polární záře, vyznačující se pestrými barvami, se objevila letos 5. listopadu a byla dokonce vidět i u nás a na Slovensku, včetně velmi zvláštního zabarvení. Informovala o tom některá média, aniž by však uvedla skutečný zdroj této podivně zbarvené záře.

"Polární záře" na Slovensku 5.11. 2023

Ovšem údajná polární záře měla být vidět i z Rumunska, Maďarska a také Švýcarska či několika dalších evropských zemí. Polární fenomén, který je specifický pro dva magnetické póly Země, Arktidu a Antarktidu, byl ovšem pozorován na 45. rovnoběžce a níže, mimo jiné i na Balkáně.

Už se s tím ani netají

A nyní je původ tohoto údajně přírodního úkazu celkem jasný: Na webových stránkách programu HAARP University of Fairbanks Aljaška bylo zveřejněno oznámení, které veřejnost informovalo o výzkumném programu provedeném 4. až 7. listopadu 2023.

pp

Čtěte ZDE: Turci podezírají USA z použití tajných zbraní: V noci před zemětřesením se objevily zvláštní úkazy na obloze. Ambasáda před katastrofou varovala občany USA. Přijdou tektonické posuny v geopolitice? Svět se otřásá

„Výzkumný program HAARP povede od 4. do 7. listopadu výzkumnou kampaň zaměřenou na studium umělé záře vzduchu a vln s velmi nízkou/extrémně nízkou frekvencí (VLF/ELF). Hlavním cílem této výzkumné kampaně je lépe porozumět mechanismům v ionosféře, které generují optické emise, a prozkoumat, zda určité typy vln v ionosféře mohou zesílit vlny VLF/ELF. Další experimenty se pokusí zjistit, zda družice mohou využít plazmové vlny v ionosféře k detekci a zabránění srážkám."

Výzkum? Jsme pro ně laboratorní krysy

High-frequency Active Auroral Research Program (HAARP) je vědecký program zaměřený na studium vlastností a chování ionosféry.

SLEDUJTE: Protiproud TV ve středu 8. 11. 2023 od 18:00 vysílá rozhovor se známou nepodvolenou  speciální pedagožkou a školní metodičkou Michaelou Kubátovou-Špryňarovou o stupňovaných útocích "liberálů" na "normální" rodiny a naše děti. O to nebezpečnější, že mezinárodní napětí jim slouží jako clona pro tento připravovaný zločin.

Nenechme se ukolébat! Snadno se může stát, že se brzy probudíme jako skuteční cizinci ve své zemi - a z našich dětí bude "zboží" pro deviantní trh!

Výzkumná jednotka HAARP byla 11. srpna 2015 převedena z amerického letectva na University of Fairbanks na Aljašce. Do roku 2014 byl HAARP v provozu, později měl údajně univerzitě sloužit jen k výzkumným účelům a do provozu byl uveden po odmlce až nyní.

Další informace lze nalézt na webových stránkách univerzitního programu HAARP.

Jednou z možností, jak ve stále napjatější mezinárodní situaci ochránit alespoň své peníze před loupeživými nájezdy fialové pětikolky, inflací a "vševidoucím zrakem" Velkého bratra - a k tomu ještě současně podpořit další existenci Protiproudu - je spoření či "konzervace" svých financí ve zlatě. Nepodvoleným nabízíme bezpečnou metodu (zdaleka ne všechny totiž bezpečné jsou).
Mnozí naši čtenáři, diváci, příznivci a podporovatelé již ke své spokojenosti tuto možnost s námi využili (budiž jim velký dík!), mnozí o ní ale stále nevědí. Stačí si pustit některý z rozhovorů, který jsme nedávno odvysílali a pochopí. Braňme se! Nedejme jim nic zadarmo!

pp

SLEDUJTE: Zlatá horečka v Protiproudu: Občanská sebeobrana proti fialovým loupežníkům. Markéta Šichtařová a spol. Jak spořit ve zlatě? Jak přelstít Velkého bratra? Hlavní je bezpečí: 5 tun falše. Pomozme sobě i svobodě slova! Nedejme se!

Mainstream lže samozřejmě dál

Dalo by se předpokládat, že oznámení o nadcházejícím experimentu učinila univerzita záměrně, protože rozsah tohoto experimentu byl tak obrovský, že by nebylo možné jej utajit před globální veřejností.

Nicméně mainstream to opět pojal tak, aby se zdálo, že šlo oběžnou přírodní událost…

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Model 11. září počesku pokračuje: Oficiální verze má čím dál větší trhliny. Záhada dopisu na rozloučenou. Jako pas teroristy Atty? Opravdu se Kozák přiznal ke klánovické vraždě? A co Bílý dům? Čeká nás rok velkých změn?

Model 11. září počesku pokračuje: Oficiální verze má čím dál větší trhliny. Záhada "dopisu...

Rusové, Evropané i Američané mají stejného nepřítele: Globální satanismus. Trump a Carlson jako tým do ringu. Vrací se na scénu i Steve Bannon? Donald už sestavuje budoucí vládní tým. Blíží se v USA výbuch ohnivé bouře?

Rusové, Evropané i Američané mají stejného nepřítele: Globální satanismus. Trump a Carlson...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky