Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Migrační pak: Výměna bílých za černé a muslimy rychle pokračuje. 1 milion jen za tento rok. Rakušan dobře věděl, co podepisuje. Na šílené pokuty žádná země nemá. Architekti blížící se rasové války spokojeni. Prý je to nic

Migrační pak: Výměna bílých za černé a muslimy rychle pokračuje. 1 milion jen za tento rok. Rakušan dobře věděl, co podepisuje. Na šílené pokuty žádná země nemá. Architekti blížící se rasové války spokojeni. Prý je to "nic"

15. 12. 2023

Tisk článku

Karel Bek tlumočí slova belgického (vlámského poslance), který z jiného aspektu potvrdil, co již dávno víme, že takzvaný migrační pakt, jenž s cynickou rozkoší podepsal za ČR zločinec v křesle ministra vnitra Vít Rakušan (STAN), není nic jiného než praktický krok k masivní výměně Evropanů za Afričany a muslimy

Migrační pakt EU, který by měl začít platit již za pár měsíců, je koncipován tak, aby byly vybrané země (mezi nimi i ČR) povinny přijímat žadatele o azyl z řad do Evropy proudících džihádistů.

Pokud odmítnou žadatele o azyl přijímat, pak budou muset zaplatit poměrně vysokou pokutu. V situaci, kdy nám však EU během jediného roku přikáže například přijetí 8000 Afričanů, kteří připluli do Itálie, nejspíš nepůjde všechny vyplatit.

Rakušan podepsal, Piráti nadšeni

V tíživé finanční situaci, jakou nyní vykazuje většina evropských zemí, to prostě nebude možné. Je tedy více než pravděpodobné, že méně obohacované země budou nuceny pravidelně přijímat žadatele o azyl z přetížených zemí.

To ovšem není vše. I tyto přetížené země budou mít navíc povinnost umožnit sloučení širších rodin, takže islamizace bude pokračovat v nezmenšeném tempu.

SLEDUJTE: Protiproud TV v rámci cyklu ALFA a OMEGA (aneb s Ptiproudem na hlubiny) vysílá zítra v sobotu 16. 12. 2023 od 18:00 rozhovor Petra Hájka s P. Michaelem Josefem Pojezdným, emeritním opatem Strahovského kláštera.

Zajímá vás, proč se "Ježíšek" musel narodit do chudobných poměrů, zda se mohlo stát, že by Panna Maria odmítla Boží nabídku - a změnila tak chod dějin - nebo proč u nás je hlavním dnem Vánočních oslav 24. prosinec, zatímco jinde se rozdávají dárky až o den později? Nenechte si ujít slova jednoho mimořádného muže!

Migrační pakt nijak neřeší zcela nefunkční deportace, ke kterým prakticky dochází jen velmi výjimečně, přičemž mnozí z deportovaných se opakovaně vracejí jak bumerang.

Naše vláda, která pakt prostřednictvím Víta Rakušana (STAN) nedávno schválila, tvrdí, že to prý dohromady nic neznamená, fanatičtí vítači Piráti dokonce považují pakt za přínosný. Ve skutečnosti však jde o mimořádně nebezpečný dokument.

Plán na výměnu populace

O čem je to "nic"? Tom Vandendriessche (Vlaams Belang) je belgický europoslanec. A protože má zbytky svědomí a rozumu, upozorňuje na to, že migrační pakt EU je fakticky dokumentem a prováděcím plánem na výměnu původních obyvatel evropských zemí za africké a muslimské kmeny. Vandendriessche migrační pak nazývá Marakéšským paktem (diktát o globálně organizované migraci za pomoci globalistů z OSN) 2.0.

„V letošním roce přišel do Evropy více než 1 milion žadatelů o azyl. Už léta jsme přitom každoročně byli zaplaveni žadateli o azyl,“ říká a pokračuje:

„Miliony lidí se pokoušejí proniknout do Evropy, protože vědí, že jakmile vstoupí na evropskou půdu, budou mít přístup k bohatému systému sociálního zabezpečení, aniž by do něj, kdy přispívali. A Evropská unie tento problém jen dále zhoršuje. Prostřednictvím paktu EU o migraci chtějí do Evropy každoročně přivést miliony Afričanů, o což jsme je nikdy nežádali.“

Nedejme se jim jen tak! 

Jak se vlastními silami úspěšně léčit a udržet si zdraví BigPharmě, covidovým vakcinátorům a selhávajícímu zdravotnímu systému navzdory?

V rozhovoru Petra Hájka s mužem, který stojí za pozoruhodným přípravkem, jenž má překvapivě dobré výsledky v léčení jak některých fatálních onemocnění, tak následků vakcinace, najdete další informace

Sledujte ZDE: Zázrak uložený do medu: Cesta tam (do Číny) a zase zpátky. Tisíce let a tisíce zkušeností v extraktu. Jsou to záhadné organismy: Ani rostlina, ani živočich. Dřevo kazí, životy zachraňují. Energie a imunita. Zdraví patří do našich rukou!

„Za každého žadatele o azyl budeme muset zaplatit 20 000 eur. Migrace není přirozený jev, ale politické rozhodnutí vládnoucích elit,“ říká europoslanec.

„Domníváme se, že je třeba zavést zcela odlišný azylový a migrační model. Naši lidé už toho mají dost. Tento pakt EU o migraci je paktem o výměně populace. Sebevražda naší jedinečné evropské civilizace. Čiré šílenství!“

Bílí už jsme byli

Tolik informace od muže, který se na europarlamentu zabývá především právě tématem výměny obyvatel a migrační pakt má v malíčku.

Jde v podstatě o kosmeticky upravené povinné kvóty přijímání imigrantů pro jednotlivé státy EU. V kombinaci s dalšími dříve schválenými dokumenty (Marakéšská deklarace, Globální pakty, Agenda 2030) skutečně podporuje stěhování Afriky do Evropy.

Ostatně, stále více reklam, filmů a seriálů nám denně podsouvá, že obyvatelstvo Evropy není bílé, ale „multikulturní.“ Podprahově se tak vytváří nová realita, která bude urychlena právě na základě podobných dokumentů.

Rakušan a jeho kolegové-zločinci z fialové vlády skutečný smysl "paktu" samozřejmě znají, a přesto (respektive právě proto) jej tak promptně schválili.

A veřejnost, jíž se to týká v prvním řadě, protože výměna není věcí nějaké nedohledné budoucnosti? Chvíli reptala - a už na to většinově zapomněla.

Je to... jako se vším.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Západ se hroutí: Kudy na sebeobranu? Bildergerg, Trilaterála, Aspen, Globsec a vláda nevolených. Korporátní fašismus EU. Proč Zuckerberg staví bunkr a převádí majetky do zlata? Platební karty? Ne, hotovost! Je to náš boj!

Západ se hroutí: Kudy na sebeobranu? Bildergerg, Trilaterála, Aspen, Globsec a vláda nevolených....

Likvidace zemědělství: Bláznění? Ne, plán! Žádné jídlo, žádní lidé. Spiknutí s cílem depopulace. Umělé vyvolání hladomorů. Vy a vaše rodina musíte zmizet. Nechte zdivočet zemi. Vypusťte divokou zvěř. Po dobytku vybijí i vás

Likvidace zemědělství: Bláznění? Ne, plán! Žádné jídlo, žádní lidé. Spiknutí s cílem depopulace....

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky