Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Němci v Hitlerově duchu: Stavte doma protiatomové kryty! Válka s Ruskem se blíží! Podle tajného dokumentu k ní má dojít už v létě 2025. Naverbujte i migranty! Ten řev ale vypovídá jen o strachu a zbabělosti válečných štváčů

Němci v Hitlerově duchu: Stavte doma protiatomové kryty! Válka s Ruskem se blíží! Podle tajného dokumentu k ní má dojít už v létě 2025. Naverbujte i migranty! Ten řev ale vypovídá jen o strachu a zbabělosti válečných štváčů

14. 2. 2024

Tisk článku

Belle Carter přináší znepokojivé informace, které naznačují, že přípravy nejen Německa ale celého Západu na válku s Ruskem jednou na plné obrátky - což platí dvojnásob pro fialovou demolici, pouze s tím rozdílem, že nás ani nevyzývá k výstavbě protiatomových krytů, protože jsme jí úplně lhostejní...

Deník Bild s odvoláním na návrh dokumentu německého ministerstva obrany uvedl, že vláda od Němců očekává, že si sami postaví své vlastní protiletecké a protiatomové kryty. Návrh nouzového obranného plánu země tím v podstatě přidělil obranné stavební úkoly civilistům.

Postav si sám

S pouhými 579 funkčními protileteckými kryty v Německu vláda počítá s tím, že v případě vypuknutí velké války v Evropě obyvatelé přemění své vlastní domy na „protiatomové“ kryty a zřídí si vlastní vyztužené kryty na místech jako jsou sklepy, garáže a podobně.

Bild citoval šéfa Spolkového úřadu pro civilní ochranu a pomoc při katastrofách Ralpha Tieslera, který řekl, že výstavba nových krytů vládou „již není možná“ z časových důvodů. Do letošního dubna má ministerstvo dokončit práce na utajovaném „operačním plánu“, informoval deník Bild.

Podle návrhu dokumentu se Německo považuje spíše za „tranzitní zemi“, která hraje klíčovou roli při dodávkách zbraní a vybavení než za stát s frontovou linií. Vojáci by tedy měli za úkol především zajistit klíčové dálnice, železniční stanice a přístavy.

NENECHTE SI DNES UJÍT!

Rozhovor Petra Hájka s R.D. Doc. JUDr. Stanislavem Přibylem o tajemném začátku postní doby při dnešní Popeleční středě a smyslu sebeomezení za dob Kristových a v současnosti vysílá Protiproud TV v rámci pořadu Alfa a Omega výjimečně již dnes od 18 hodin!

Je to zcela absurdní. Vláda totiž spoléhá na občany, aby na sebe vzali některé povinnosti, které jsou obvykle přiděleny armádě a policii, včetně ochrany elektráren. Přípravy tak reagují na hrozby vyplývající z vývoje války na Ukrajině a německé vedení hledá způsoby, jak posílit obranu a zvýšit velikost Bundeswehru. Tajný dokument údajně naznačuje, že německé ozbrojené síly se připravují na potenciální hybridní útok Ruska na východní křídlo NATO již v únoru 2025.

Zachovejte klid (ale válka bude)

Důvěrný dokument má podrobně popisovat, jak může vzniknout konflikt mezi ruskou armádou a NATO, přičemž události se vyvíjejí z měsíce na měsíc. Vyvrcholením má být nasazení statisíců vojáků NATO a začátek války v létě 2025.

Německý ministr obrany Boris Pistorius, který se před rokem ujal úřadu, často vyzývá Německo, aby bylo „připraveno na válku“. Na začátku letošního února opět varoval, že Rusko může zaútočit na zemi NATO „do pěti až osmi let“.

Své prohlášení později trochu upravil a minulý týden pro média uvedl, že v současnosti „nevidí žádné nebezpečí ruského útoku na území NATO nebo na jakoukoli partnerskou zemi NATO“. Zdůraznil však, že jde jen o „momentku“ současné situace a opravdu se nedá odhadnout, jak se věci vyvinou v budoucnosti.

Rusko mezitím opakovaně obvinilo NATO z vyvolávání strachu a podněcování napětí v Evropě. Šéf ruské zahraniční zpravodajské služby Sergej Naryškin nedávno odmítl tvrzení, že Moskva plánuje útok na země NATO jako „informační válku“.

Sledujte ZDE: Zázrak uložený do medu: Cesta tam (do Číny) a zase zpátky. Tisíce let a tisíce zkušeností v extraktu. Jsou to záhadné organismy: Ani rostlina, ani živočich. Dřevo kazí, životy zachraňují. Energie a imunita. Zdraví patří do našich rukou!

Země NATO verbují do armády migranty

Státy NATO dnes využívají válečné šíření strachu k náboru lidí do armády, včetně těch, kteří nemají jejich občanství. I německý ministr obrany právě oznámil, že vláda zvažuje, že umožní obyvatelům bez německého občanství vstoupit do armády, aby se do roku 2031 zvýšil počet vojáků ze současných 181 000 na 203 000.

Podobný trend je patrný v celém západním světě. Vlády členských států EU diskutují o tom, zda jsou jejich armády připraveny na moderní válku a o hrozbách, které představují země jako Rusko. Německá armáda má chronický nedostatek vojáků a k udržení současných stavů je každoročně zapotřebí 20 000 nových rekrutů. Práce v armádě nemá v Německu takovou slávu jako jinde, vzhledem k hitlerovské válečné minulosti země. V armádě Spojených států amerických, kde mohou rekrut-cizinci už dnes získat občanství výměnou za službu v armádě, jsou takoví "dobrovolníci" už zcela běžní.

Válečnické nálady masíruje i současná britské vláda. Náčelník generálního štábu Spojeného království generál Patrick Sanders už naplno řekl, že by měly být podniknuty kroky k uvedení společnosti do válečného stavu a že veřejnost by měla být připravena zvednout zbraně proti Rusku. 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak si uchovat zdraví a zlepšit vyhlídky na plný život - navzdory pokusům Schwabů, Gatesů a Big Pharmy o opak - o selhávajícím "fialovém" zdravotnímu systému ani nemluvě?

 

SLEDUJTE: Zdraví bez chemie: Elixír života jménem C 60? Šance i pro oběti vakcinace. Proč zemřel vynálezce PCR testů? Výpověď lékařky o zázračném uzdravení. Vražda je součástí systému. Dosažitelná pomoc pro každého. Nejprve musíme přežít!

Některé zásadní odpovědi najdete v rozhovoru Petra Hájka s ing. Jiřím Černotou - nejen na téma jednoho takřka zázračného prostředku na posílení těla i ducha a dosažení praktické dlouhověkosti

 

Ministerstvo obrany sice rychle odmítlo jeho výroky a trvalo na tom, že země se už nevrátí k všeobecné branné povinnosti, kterou Británie zrušila v roce 1960 - ale to je spíše snaha ještě dál neprohloubit totální nepopularitu vlády. Ve Švédsku, Norsku, Finsku a pobaltských zemích už mezitím rovněž probíhají přípravy na zvládnutí "potenciálního ruského útoku" - který Rusko zjevně nechystá (na rozdíl od NATIO, pozn. PP).

Mezitím generálporučík Alexander Sollfrank, šéf jednotek NATO v jihoněmeckém městě Ulm, který by byl zodpovědný za koordinaci přesunů evropských jednotek v případě útoku na člena NATO, uvedl, že německá armáda potřebuje nejen zdroje, ale také dát najevo „viditelné odhodlání je nasadit“.

"Důvěryhodné odstrašení vyžaduje otevřenou přípravu na válku - a to musí zahrnovat i civilní obyvatelstvo," řekl Sollfrank ve výročním projevu o stavu bezpečnosti země. Lídr Bavorska a šéf konzervativní Křesťanskosociální unie Markus Soder zase řekl, že Německo potřebuje „vojáky schopné bojovat na frontě“.

Déja vu? Ne, jsou jen pořád stejní...

Zdroj.

pp


Tagy článku

Doporučujeme

Opakování historie: Rudá přetřená na zeleno. Ožebračit lidi. Učinit je totálně závislými na teroristickém státu. Věda podlehla korupci. Podle zájmů nových protektorů. Vědí, co činí. Začínají mít strach. Převrat? V nedohlednu...

Opakování historie: Rudá přetřená na zeleno. Ožebračit lidi. Učinit je totálně závislými...

Uprostřed bažin Západu: Záhady kolem atentátu. Ruské sabotáže? Polská myš zařvala. Fialový a Zelený zločin. Testují si nás? Bek je jako invaze muslimů. Dostal Strach strach? Velký volební podvod: 2 miliony koresponďáků?

Uprostřed bažin Západu: Záhady kolem atentátu. Ruské sabotáže? Polská myš zařvala. Fialový...

Na začátek stránky