Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Zemědělci toho mají dost: V pondělí to vypukne. Výborný bude v roli Štěpána výborný. Bojovníci a kolaboranti? Žádný velký myslitel. V Evropě to začíná vřít. Nechceme Green Deal, ani ukrajinské obilí. Bojují za nás. Podpořme je!

Zemědělci toho mají dost: V pondělí to vypukne. Výborný bude v roli Štěpána výborný. Bojovníci a kolaboranti? Žádný velký myslitel. V Evropě to začíná vřít. Nechceme Green Deal, ani ukrajinské obilí. Bojují za nás. Podpořme je!

15. 2. 2024

Tisk článku

Jindřich Kulhavý komentuje, jak jsou rozdané karty před chystanými protesty té části zemědělců, kteří pro nás produkují absolutní většinu potravin a konstatuje, že současný "fialový" ministr (destrukce) zemědělství hraje v celé věci stejně ostudnou roli jako jeho předlistopadoví "kolegové"

Výborný se sejde s údajně ,,legitimními“ zástupci Agrární komory a zemědělců už tento týden. Zatímco účastníky akce spuštěné v pondělí 19. 2. 2024 považuje za neorganizovanou tlupu, která má za úkol pouze škodit a není hodna jeho blahosklonnosti a velikosti, takže s tou rozhodně jednat nebude. Problémy těch, se kterými se sejde, údajně respektuje, vyšle do Bruselu signály k jejich uspokojení. Nicméně autentické rebely neuznává a podle našich informací již proti nim zahájil odvetné kroky.

První skupina, říkejme jí kolaborantská, dostane slyšení u Jeho Jasnosti ministra Výborného včas. Tedy už ve čtvrtek, to aby vládní úředník dokázal a stihl nějaké ty ústupky slíbit již do konce týdne - a mohl tvrdit poté médiím, že Fialova vláda je připravena k demokratickému jednání a bojuje za práva zemědělců. Demonstrace farmářů bude označena jako nepotřebná agresivní akce několika dezolátů, nejspíš proruských, přičemž zastrašování vůdců je již v plném proudu.

Sledujte ZDE: Zázrak uložený do medu: Cesta tam (do Číny) a zase zpátky. Tisíce let a tisíce zkušeností v extraktu. Jsou to záhadné organismy: Ani rostlina, ani živočich. Dřevo kazí, životy zachraňují. Energie a imunita. Zdraví patří do našich rukou!

Výborný úděl 

Výborný bude dost možná postaven do role Miroslava Štěpána v listopadových dnech 1989. Na rozdíl od tehdejšího korunního prince KSČ, mimochodem velmi inteligentního, Výborný toho nemá moc co říct.

Zde je třeba dodat, že autor článku, tehdy ještě mladý, se se Štěpánem osobně setkal při soudním procesu (vedeném proti tehdy připravovanému a schopnému kádru po listopadových událostech) dokonce na cca 15 minut o samotě. A musí konstatovat, že ideologicky sebevědomý Štěpán opravdu nebyl blbec a po mnoha letech lze říct, že měl v některých věcech bohužel pravdu, byť podávanou jeho způsobem.

Svědectví postavená proti Štěpánovi a týkající se represí proti demonstrantům v průběhu Palachova týdne v lednu 1989 nic nemění na tom, že mezi tehdejšími vládnoucími komunisty byli i chytří lidé, kterých se v současnosti vládě jaksi nedostává. Výborný nepatří mezi skvělé řečníky a myslitele, dokáže však zastávat roli užitečného idiota a už nyní je předstrčen médiím jako mluvčí vlády. Takže od něj nečekejme vize a vážně myšlené sliby, spíše to, čím se už začal prezentovat: různými bláboly.

Sledujte ZDE: Fialova vláda zločinců porozumí jen síle: Zablokují zemědělci Prahu a Brno? EU nás má za kolonii. Kdepak neschopnost, vláda chce, aby lidé zchudli! Jedovaté obilí z Ukrajiny. Zelená lež. Podpořte nás! Bez dalšího převratu to nepůjde?

Výzva k podpoře

Farmáři se spojili napříč V4. Přidali se tak k německým, belgickým, holandským, španělským i italským. Jejich boj proti Green Dealu, dovozu kontaminované ukrajinské pšenice a dalších závadných, ovšem mnohem levnějších zemědělských produktů z Ukrajiny, odpor je tak výrazně mezinárodní. Naši, polští a slovenští zemědělci budou (za souhlasu panáků z "fialové" agrární komory) blokovat hraniční přechody o dva dny později, než se sjedou čeští rebelové v Praze.

Svou účastí tak vyjádří podporu požadavků, z nichž hlavní jsou namířené proti kreténismem přetékajícímu Green Dealu, dovozu potravin a zemědělských produktů ze vzdálených míst a (bezcelně) z Ukrajiny, znevýhodňování našich producentů rozdílnými dotacemi v porovnání s jinými zeměmi EU. Stranou nejsou ani nesmyslná omezování práce farmářů ze strany EU a nejdražší energie v Evropě.

Pokud nevnímáte, že Vaše obavy ze současnosti jsou stejné, jako mají zemědělci, pak je Vaše vnímání správné. A budete vítáni v řadách těch, kteří pro naši společnou věc opustí domovy a zaplní Prahu, dálnice a hraniční přechody. Oni nechtějí komplikovat dopravní situaci, to je jen nezbytná součást protestu. A doufají nejen ve vstřícnost a pochopení, ale vybízejí nás všechny k spoluúčasti.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak si uchovat zdraví a zlepšit vyhlídky na plný život - navzdory pokusům Schwabů, Gatesů a Big Pharmy o opak - o selhávajícím "fialovém" zdravotnímu systému ani nemluvě?

 

SLEDUJTE: Zdraví bez chemie: Elixír života jménem C 60? Šance i pro oběti vakcinace. Proč zemřel vynálezce PCR testů? Výpověď lékařky o zázračném uzdravení. Vražda je součástí systému. Dosažitelná pomoc pro každého. Nejprve musíme přežít!

Některé zásadní odpovědi najdete v rozhovoru Petra Hájka s ing. Jiřím Černotou - nejen na téma jednoho takřka zázračného prostředku na posílení těla i ducha a dosažení praktické dlouhověkosti

V pondělí to vypukne

Ledy se (v hrůze) nepatrně pohnuly i v Bruselu a Štrasburku, kam se řada eurohujerů přestěhovala v obavě před děním v Belgii. Tamní papaláši začínají ve strachu o svá koryta přehodnocovat některá z nejšílenějších rozhodnutí. Blížící se eurovolby jsou varováním a nespokojenost lidí narůstá.

Je třeba jednat i tady a nespokojit se s polosliby vlády a jednáním Výborného s potencionálními kolaboranty chránícími si své pozadí přistoupením na schůzku ještě před počátkem demonstrace. Její účastníci si zvolí vlastní mluvčí a nedojde li k jejich vzájemnému setkání s představiteli vlády, bude v Praze veselo.

Teď už nelze ustoupit a nikdo to také neplánuje. Arogantní Pětikoalice by měla alespoň projevit snahu situaci řešit. Neudělá li to, bude to možná její poslední chyba. A pošle-li proti lidem a jejich zemědělské technice policii, může narazit na tuhý odpor.

Ne, nepředpokládáme novou revoluci, i když k ní uzrál čas. Ale je třeba začít "liberálům" přikládat pod kotel, ve kterém nakonec snad skončí.

Evropa přestává být místo k žití a mohou za to právě ti takzvaní liberálové. Je třeba zastavit postupnou a rychlou likvidaci průmyslu, zemědělství a všeho, co vlastně ne tak dávno dělalo Evropu výjimečným světadílem. A ještě hůře dopadá Česká republika, která je v sebedestrukci o mnoho kroků dále.

Zastavme Fialu & spol. v tažení proti nám. Jsme na kraji propasti. K jejímu dnu to není daleko.

V pondělí vás očekáváme.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky