Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Jourová na propagandistickém turné: Promírové síly označila za „zástupce Ruska“. Hlava jí nebere, proč korporátu nikdo nevěří, na rozdíl od svobodných médií. Hrůza z AfD. Nebezpečný Orbán a Fico. Co babu poslat do první linie?

Jourová na propagandistickém turné: Promírové síly označila za „zástupce Ruska“. Hlava jí nebere, proč korporátu nikdo nevěří, na rozdíl od svobodných médií. Hrůza z AfD. Nebezpečný Orbán a Fico. Co babu poslat do první linie?

29. 2. 2024

Tisk článku

Pavel Kopecký přináší komentář blogerky Slovanky, která se zamýšlí na aktivitami "Babišovy" eurokomisařky a hlavní bruselské cenzorky Věry Jourové, která se před volbami do takzvaného Evropského parlamentu, již otevřeně zapojila do kampaně proti vlasteneckým a mírovým silám v zemích unie

 

Věra Jourová vyráží na propagandistické turné. Promírové konzervativce označila za "zástupce Ruska". Turné, které je podle jejího vyjádření namířeno zejména právě proti odpůrcům válečného štváčství, konkrétně pak jmenovala německou AfD, má podnítit podporu evropských obyvatel k pokračování vyzbrojování Ukrajiny a pokračujícím válečným masakrům.

pp

Zároveň má za cíl odradit občany od volby těch politických stran, které volají po mírových rozhovorech a ukončení financování války na Ukrajině. Pokud tato osoba tak prahne po pokračování bojů, měla by jít příkladem a vyrazit sama do předních linií. Dnes již nabírají nejen ženy, ale také nezletilce, starce nebo mentálně zaostalé. Jourovou by proto jistě na frontě přivítali s nadšením.

„Demokracie je ohrožena ruskými zástupci v celé EU,“ uvedla komisařka pro hodnoty a transparentnost Věra Jourová, když oznámila, že se vydává na „demokratické turné“ po hlavních městech EU, aby podpořila akce proti údajným ruským dezinformacím a tomu, co označuje za „domácí zástupce Moskvy".

V rozhovoru zveřejněném ve středu 28. února tvrdila, že mnoho evropských takzvaně populistických pravicových stran je ve skutečnosti součástí kremelské propagandistické sítě a aktivně šíří ruské dezinformace mezi svými příznivci. „Kreml nemůže přímo ovlivňovat myšlení a srdce Evropanů. Potřebují domácí zástupce,“ řekla a dodala, že její „největší obavou“ je německá Alternativa pro Německo (AfD).

Sledujte ZDE: Zázrak uložený do medu: Cesta tam (do Číny) a zase zpátky. Tisíce let a tisíce zkušeností v extraktu. Jsou to záhadné organismy: Ani rostlina, ani živočich. Dřevo kazí, životy zachraňují. Energie a imunita. Zdraví patří do našich rukou!

Hlavně, aby se nic nezměnilo!

Není žádným překvapením, že se AfD dostává pod těžkou palbu bruselského establishmentu. Popularita strany je již několik měsíců rekordně vysoká, v průzkumech veřejného mínění je na druhém místě za středopravicovou CDU, před vládnoucími socialisty (SDP) a Zelenými. „V případě, že bude AfD velmi úspěšná v evropských volbách, tak už jen aritmetika říká, že by to mohlo způsobit značnou změnu, takže to je samozřejmě zdroj obav,“ doznala Jourová.

„Vidíme, že AfD přebírá ruské narativy, a upřímně řečeno, to je pro mě zdrojem největších obav, protože pokud se Německo obrátí zády k Ukrajině a Evropské unii, budeme ve velkých, velkých problémech, “ uvedla Jourová.

AfD je jednou ze stran v EU, která nejhlasitěji kritizovala selhání současné strategie EU pro Ukrajinu spočívající v nekonečných dodávkách zbraní a neúčinných sankcích. Strana místo toho vyzvala k dodržování příměří, aby se předešlo zbytečným úmrtím, stejně jako další eskalaci a ekonomickým tlakům.

To že je radikální postoj? Nedávná studie provedená největším evropským zahraničněpolitickým think-tankem ECFR ukazuje, že 41 % Evropanů si myslí, že Ukrajina by měla být donucena zasednout k jednacímu stolu, na rozdíl od pouhých 31 %, kteří si myslí, že by EU měla donekonečna pokračovat ve své podpoře.pp

Přesvědčivá čísla: modře - pokračovat v podpoře Ukrajiny, červeně - donutit Ukrajinu k jednání s Ruskem

Přesto se zdá, že podle Jourové jsou Evropané většinově proruští nebo jim ruská propaganda vymyla mozek. Jourová uvedla, že Berlín navštíví v rámci svého turné někdy před létem. Začíná středeční cestou do Helsinek a pokračuje návštěvou Říma příští týden. Do červnových voleb je naplánováno mnohem více návštěv evropských metropolí, ale Německo bude mezi posledními, protože AfD má potenciál mít „velký, velký dopad na celou Evropu.“

Podle Jourové není hlas pro AfD jen hlasem pro Putina, ale i proti demokracii jako takové bez ohledu na zdánlivý rozpor; AfD je podle ní „nedemokratická.“ Jourová se tak odkopává jako jedinec, který demokracii nenávidí (což o ní ostatně víme velmi dlouho), když říká: „V současném kontextu by demokratické procesy mohly požehnat konci demokracie.“ AfD ale není sama, poznamenala komisařka s tím, že Rusko prý má specifickou strategii pro každou zemi EU.

A zatímco většina stran, které považuje za problematické, je v opozici, dvě z nich chrlí údajné „ruské narativy“ už rovnou z vlády: slovenský Smer-SD vedený premiérem Robertem Ficem a maďarský Fidesz s premiérem Viktorem Orbánem. „Problém není jen v politicích,“ dodala výhrůžně hlavní bruselská cenzorka Jourová, „ale také v alternativních médiích, která začínají předbíhat mainstreamová média, která jsou v bezpečí před ruskými dezinformacemi.“

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak si uchovat zdraví a zlepšit vyhlídky na plný život - navzdory pokusům Schwabů, Gatesů a Big Pharmy o opak - o selhávajícím "fialovém" zdravotnímu systému ani nemluvě?

 

SLEDUJTE: Zdraví bez chemie: Elixír života jménem C 60? Šance i pro oběti vakcinace. Proč zemřel vynálezce PCR testů? Výpověď lékařky o zázračném uzdravení. Vražda je součástí systému. Dosažitelná pomoc pro každého. Nejprve musíme přežít!

Některé zásadní odpovědi najdete v rozhovoru Petra Hájka s ing. Jiřím Černotou - nejen na téma jednoho takřka zázračného prostředku na posílení těla i ducha a dosažení praktické dlouhověkosti

 

To, co nezmínila, byly stovky milionů amerických vládních fondů, které byly investovány do „fact-checkingu“ svobodných evropských médií během období kampaně. Podle bruselské logiky nejde o vměšování do voleb, pokud to dělá levice nebo Amerika.

Jourová tvrdí, že existuje jeden „obzvláště silný“ ruský narativ, který šíří alternativní média. „Je to velmi krátká zpráva: ‚Chceme mír,'“ řekla. “ Všichni chceme mír. Nesmí to však být appeasement. Toto ‚chceme mír‘, které přichází z Kremlu, znamená ‚přestaňte podporovat Ukrajinu‘.“

Netřeba dodávat, že promírová pravice má své vlastní dobře formulované argumenty, i když je válečná štváčka Jourová odmítá poslouchat. Ostatně, tato loutka koná jen podle předem daných instrukcí.

Ovšem již 10 let a za astronomický plat, včetně stejně astronomických doživotních výsluh…

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky