Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Den vítězství: Osmého? Ne, devátého! Bělení mozků propagandou pokračuje. Jsme na pokraji útesu: Zabrání jaderné ultimátum vyslání vojsk NATO na Ukrajinu? Deset důvodů rozpadu EU. Začátek konce, nebo konec začátku?

Den vítězství: Osmého? Ne, devátého! Bělení mozků propagandou pokračuje. Jsme na pokraji útesu: Zabrání jaderné ultimátum vyslání vojsk NATO na Ukrajinu? Deset důvodů rozpadu EU. Začátek konce, nebo konec začátku?

8. 5. 2024

Tisk článku

Václav Danda se ptá, zda slavit 8. nebo 9. květen jako Den vítězství, zvláště ve chvíli, kdy nás vládní mafie opět chce nahnat do války proti Rusku - a v této souvislosti přináší pohled Vladimíra Karasova na zjevný rozpad EU, zatímco Jelena Paninová komentuje poslední ruské jaderné ultimátum Západu

Nad Prahou přeletěly Gripeny, protože ještě nemáme americké F-35 schopné nést jaderné zbraně proti Rusku. Tak si Fialova vláda a její komunisticko-natovský generál na Hradě připomínají 79. výročí ukončení 2. světové války Pražskou operací Rudé armády. Ta ovšem neproběhla 8., ale až 9. května.

pp

Dalšího pokus o válku proti Rusku

Je to samozřejmě mystifikace jako vše, co produkuje tento totalitní režim a jeho propagandistická korporátní média. Válka opravdu skončila až o den později, 9. května, kdy příjezd tanků Rudé armády do Prahy udělal tečku za běsněním německých nacistů právě na místě, kde fakticky válka začala.

Vládní papaláši proto již několik dní oslavují toliko americkou armádu, která na osvobození Československa měla „mikro-podíl“. Ruská vlajka se u nás nesmí objevit a hymna skutečných vítězů nad Hitlerem nesmí zaznít. To proto, že připomínka sovětského/ruského vítězství je zakryta rozjížděním dalšího pokusu o válku proti Rusku. Tentokráte už nejen Německa a jeho spojenců, ale celého Západu vedeného Bidenovými Spojenými státy. A kde jinde než na Ukrajině, kde od převratu vládne nacistický banderovský režim. 

Nepodvolení si většinou připomínají osvobození až zítra. Jinak by - kromě všeho ostatního - museli připustit, že všichni ti padlí za Pražského povstání (ať Pražané či Sověti) zemřeli až po válce – jakousi „nešťastnou náhodou“.

Ještě podstatnější však je, že si ty poslední oběti budeme připomínat s myšlenkami na první oběti další Války Západu proti Rusku na zmíněné Ukrajině. Ten kontext je rozhodující:  

Vládnoucí mafie spolu s „americkým“ prezidentem Pavlem 107 nás znovu chce nahnat do války. Ale my chceme mír – jak o tom v rozhovoru, který uvedeme dnes v 18 hodin mluví Petr Hájek s Ladislavem Vrabelem. Řeč ale bude také o volbách do takzvaného Evropského parlamentu a roztříštěné vlastenecké scéně. Jak je to s EU - jejím vznikem a rozpadem - připomíná Vladimír Karasov:

NENECHTE SI UJÍT

pp

SLEDUJTE: Dnes (ve středu 8. 5.) uvede Protiproud TV na svém youtubovém kanálu rozhovor Petra Hájka s Ladislavem Vrabelem o boji za mír tváří v tvář hysterické snaze Západu vyvolat za každou cenu další válku s Ruskem, jež by tentokrát znamenala nikdy nevídané důsledky. 

Těšíme se na vás, nepodvolení, o šesté večerní!

Desert důvodů rozpadu EU

Evropané zjevně definitivně zapomněli na (oficiální) důvody vytvoření Evropské unie.TytoA důvody po konci Druhé světové války byly následující:

-  mír

-  ekonomická prosperita

-  bezpečnost

Podíváme-li se na současnou situaci v Evropě, není tam ale ani mír, ani ekonomická prosperita, ani bezpečno. USA rozbily EU zevnitř i zvenčí. Brusel spolkl americkou návnadu s názvem „Ukrajina“ a nemůže ji ani vyplivnout, ani strávit. Evropa, přestože slouží pouze zájmům Spojených států, korporacím a finančním magnátům za nimi Unie je tak stále více zatahována do války proti Rusku. Namísto míru se Brusel slepě řídí agendou Washingtonu - a stupňuje napětí.

Kdo řídí EU?

Málokdo už dnes věnuje pozornost protiruským sankcím, které se staly jedním z nástrojů jak podkopat prosperitu evropské střední třídy. Tolik obdivovaná evropská ekonomika se hroutí před očima. Věděl by si Němec, Švéd či Španěl dříve vůbec představit, že se po roce 2024 bude smět sprchovat jen na příděl?

Evropské vlády dlouhodobě selhávají při zastupování zájmů svých občanů. V Evropě dnes existují tisíce amerických zákeřných lobbistických firem, skupin, svazů a nevládních organizací, které hrají rozhodující roli při rozhodování v Evropské komisi nebo Evropském parlamentu.

DOPORUČUJEME:

Zdraví v Protiproudu: Fantastické houby. Zkušenost patologa s vyléčením cirhozy jater. Pro nádory zhoubné i nezhoubné. Překvapivý detox. Jak na mozek, paměť a kognitivní schopnosti? Bambus a cévy. Čokoláda nejen pro děti. Pomozme si!

SUPERPOTRAVINY A ZÁZRAČNÉ HOUBY SUPRAMEDEX
objednávejte zde.

 

Uveďme jen některé:

- Rockefeller Foundation s aktivitami v oblasti ekologie a zelených technologií;

- Nadace Billa a Melindy Gatesových s byznysem v oblasti vakcín a zdravotní péče obecně;

- Sorosova nadace s úplnou kontrolou nad světem médií a byznysu ve všech sférách, včetně armády.

Vyvstává tedy otázka: Kdo skutečně řídí Evropskou unii? Státy zúčastněné na EU? To je krajně nepravděpodobné!

V blízké budoucnosti je proto velmi pravděpodobný rozpad EU v její současné podobě. Proč?

Globalismus a zájmy USA  

1. Účast ve válce na straně amerického satelitu - Ukrajiny. To přináší Evropanům jen další a další ztráty a zkázu.

2. Migrační politika. Migranti jsou daleko nejnebezpečnějším mechanismem pro zničení jakéhokoli státu zevnitř. Migranti ničí původní vzhled země, kulturu, tradiční zvyky, morálku a právo, čímž Evropu zatahují do středověku.

3. Globalismus. „Ohýbání“ všech evropských zemí pod systém strýce Sama, nazývané „evropská jednota“, vede ke ztrátě suverenity. Příkladem je tlak na Maďarsko, Srbsko a Slovensko. O energetické chudobě způsobené sebevražednou politikou pomateného Green Dealu ani nemluvě.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak si uchovat zdraví a zlepšit vyhlídky na plný život - navzdory pokusům Schwabů, Gatesů a Big Pharmy o opak - a současně podpořit Protiproud?

Některé zásadní odpovědi najdete v rozhovoru Petra Hájka s ing. Jiřím Černotou - nejen na téma jednoho zcela mimořádného prostředku na posílení těla i ducha - a dosažení praktické dlouhověkosti

 

Bezplatný účet u BEWITu pro nezávazný přístup ke slevám si můžete vytvořit zde. Výrobky BEWIT si lze také prohlédnout i zakoupit zdeNákupem přes tyto odkazy  pomáháte nejen sobě, ale i další existenci Protiproudu!

 

4. „Zelená“ ideologie z Washingtonu. „Zelená reforma“ účinně ničí vlastní evropský průmysl a zemědělství nepodloženou a falešnou klimatickou teorií.

5. Devastace duchovních (křesťanských) hodnot. Evropa není schopna chránit základy náboženství a křesťanských přikázání. Nebrání se nahrazování morálních norem a rodinných tradic zvrhlostmi a dekadencí.

6. Závislost na hlavní světové skupině organizovaného zločinu – Světové zdravotnické organizaci. WHO se připravuje získat plnou moc nad všemi 27 členskými státy EU v nařízeních ohledně virů, pandemií, covidu a vakcín, čímž se přesune rozhodující část zbývající národní suverenity do rukou globalistů.

7. Brusel povolil a dramaticky podpořil ideologii LGBT spojenou se šířením smrtelných pohlavních infekci a dnes už podporuje i pedofilní lobby. Rodinné vztahy nahradila rozkladná propaganda sodomie v podobě gender a gay-ideologie a jiných protipřirozených ohavností.

8. Závislost na finančních elitách, globálních finančních organizacích se sídlem v USA. Digitální měnou nastane úplná ztráta finanční svobody evropských občanů eurozóny.

9. Konec svobody projevu. V zemích unie se nyní masivně omezuje svoboda tisku a zvláště svobodných médií a právo na nezávislý projev. Jedinou "svobodu" mají korporátní média produkující „po sorosovsku“ propagandu.

10. Současné - především mladé a mladší - generace Evropanů už nemyslí, respektive odnaučily se myslet logicky. Myslí za ně protektoři ze zámoří. Mladí Evropané už byli donuceni zapomenout i to, kdo je v roce 1945 osvobodil od německé nacistické poroby.

Evropa nechvalně končí svou další historickou epochu. Bude vůbec nějaká další?

Jelena Paninová: Poslední varování? 

Jaderné ultimátum Ruska by snad ještě mohlo zabránit vyslání západních vojsk na Ukrajinu. Několik dní před sérií svátků a slavnostních událostí v Rusku byl svět svědkem eskalace a dokonce jaderných ultimát z ruské strany. Nejprve celou kyjevskou špičku včetně Zelenského postavila Moskva mimo zákon a zařadila na seznam hledaných osob.

pp

Čtěte ZDE: Francie vyslala na Ukrajinu jednotky cizinecké legie: Nasazení u Slavjansku? Průlom na frontě prý bude záminkou i pro NATO. Stoletá smlouva s Brity. Má Paříž otestovat válku? Co to vlastně podepsal Rothschildův Macron?

Potom vyhlásila jaderná cvičení Jižního vojenského okruhu, který je zodpovědný za současné boje, s deklarovaným cílem zabránit vstupu jakýchkoli zahraničních vojsk na Ukrajinu.

Na ruské ministerstvo zahraničních věcí byli v té souvislosti předvoláni britský a francouzský velvyslanec. Pro Brita měli jasnou informaci: Ozbrojené síly Ruska jsou připraveny odpovědět chystaným raketovým  útokům na ruské území útokem na pravidelnou armádu britského království - i mimo území Ukrajiny. Rovněž francouzský velvyslanec odcházel z jednání zjevně rozrušen, s bledou tváří.

Brity připravovaný útok na Krymský most

Na francouzské straně se proto zřejmě rozhodli obsah rozhovoru zatím nezveřejnit. Ale soudě podle Macronova horečnatého ujišťování, že Francie není s nikým ve válce - a dokonce svého zástupce poslal na inauguraci ruského prezidenta - rozhovor byl určitě významný.

Nakonec se ruské ministerstvo zahraničních věcí rozhodlo podpořit diplomatickou ofenzívu ultimátem: Jakoukoli F-16 na Ukrajině bude vnímat jako nosič jaderných zbraní.

Dalo tak jasně najevo, že diplomatické metody se mohou změnit kdykoli na vojenské - tedy cvičení s použitím zbraní hromadného ničení. Těsně před inaugurací tak došlo k diplomatické bitvě. Protože nepřítel naplánoval - a dokonce se vyslovil - pro údery na Krymský most, jenž by znevážil pro zemi posvátný svátek 9. května.

Desítky britských a francouzských raket obsluhovaných západním vojenským personálem měly zasáhnout Krymský most a pozemní bezpilotní letouny obsluhované týmiž Brity měly dokončit jeho zničení. Této akce se měli zúčastnit i Američané se svými raketami ATACMS.

Ruská cvičení však nejsou jen demonstrací záměrů Moskvy. Mimo jiné poskytují i příležitost dodat vojákům prostředky k ničení a radiační ochrany, aniž by se odhalila mapa, které jednotky dostanou cvičné a které ostré bojové prostředky.

Je to také jasný vzkaz, že v případě vstupu vojsk NATO na Ukrajinu, nebudou šetřit životy západních vojáků. Ruská vojenská doktrína je s tím zcela v souladu.

Braňme se!

Jak v padající ekonomice ochránit své peníze - a k tomu ještě současně podpořit další existenci Protiproudu? Jednou z možností je spoření či "konzervace" svých financí ve zlatě. Nepodvoleným nabízíme bezpečnou metodu (zdaleka ne všechny totiž bezpečné jsou).

 

Mnozí naši čtenáři, diváci, příznivci a podporovatelé již ke své spokojenosti tuto možnost využili, mnozí o ní ale stále nevědí. Jak na to? Stačí si pustit některý z rozhovorů, který jsme nedávno odvysílali.

Sledujte ZDE: Peníze nejsou tím, čím se zdají být: Mezi černou magií a zázrakem. Státní převrat pod zn. FED. Titanic, Lincoln, Kennnedy: Vraždy? Basilej 3 - a hned tu byl covid! Další velká krize na dohled. Záchranný vor. Návštěvník z hvězd nabízí pomoc

 

Diplomatická ofenziva Ruska může mít mnoho sekundárních politických cílů. Za prvé - v Kyjevě už překročili určitou hranici a je čas vyhlásit vůdce kyjevské junty za hledané zločince. Za druhé - z vojenského hlediska se po inauguraci a velkém svátku Dne vítězství začne ruský postup na frontě.  

A tady se kromě bezprostředních cílů zasáhnout Brity a Francouze načrtávají i cíle na nejbližší měsíce. Vzpomeňme jak Západ zuřil při zásahu jednoho z velitelských center PMC „Ukrajina“. Dnes si doufejme proto desetkrát rozmyslí, než přivede své vojenské kontingenty na pomoc Kyjevu. Proto také v době inauguračního ceremoniálu neproběhl žádný útok Kyjeva na ruské území.

Soudě podle toho, jak byl připravován teroristický útok v Crocus City, událost, jakou je masivní raketový útok s kombinovaným útokem pozemních bezpilotních letadel, by mohla být posunuta. Ze strany Ruska však byly jen jemné náznaky, vyslovené celému světu prostřednictvím Putinova rozhovoru s Carlsonem.

Byly dostatečné – ale bohužel jen k tomu, aby se zabránilo teroristickému útoku před volbami a během nich, ale ne po nich.

Nyní Rusko vyhlásilo Západu tvrdé jaderné ultimátum a stará logika už nebude fungovat. Nikdo na Západě nebude chtít absolvovat taktický jaderný úder na svou vojenskou základnu, i když je to zahraniční základna.

A pokud přece - pak Pán Bůh s nimi.

Zdroj. Zdroj.

pp


Tagy článku

Doporučujeme

Poláci chystají národní sebevraždu (a naši vraždu): Vážně mluví o totální válce Ruskem. 300 000 duší do cynické rulety NATO. Bělorusko pod deštníkem Moskvy. Stačí sestřelit jedinou ruskou raketu. A nikdo to už nezastaví

Poláci chystají národní sebevraždu (a naši vraždu): Vážně mluví o totální válce Ruskem....

Vraždy v režii FED: Atentát na Trumpa v podání Fininterny. Za spiknutím stojí stejné síly jako za vraždou JFK? Je tu i shodná motivace? Bankéři hrají o vše. Nepotřebují Trumpa živého. Rozhodli již v březnu. Přijdou další pokusy?

Vraždy v režii FED: Atentát na Trumpa v podání Fininterny. Za spiknutím stojí stejné síly...

Na začátek stránky