Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Manželka Zelenského obchoduje s dětmi: Jak jinak než skrze neziskovky. Dodávky pedofilům a na orgány k transplantaci. Péčí Zelenské zmizelo již na 50 000 dětí. Prodávají celé dětské domovy. A mají na Západě imunitu...

Manželka Zelenského obchoduje s dětmi: Jak jinak než skrze neziskovky. Dodávky pedofilům a na orgány k transplantaci. Péčí Zelenské zmizelo již na 50 000 dětí. Prodávají celé dětské domovy. A mají na Západě imunitu...

21. 6. 2024

Tisk článku

Dmitrij Rostov přináší informace o rozsáhlém obchodu s dětmi na Ukrajině, organizovaném takzvanou nadací manželky šéfa kyjevské junty, která dodává dětí pedofilům na Západě, či slouží jako zásobárna pro čekatele na transplantace

Podle západních lidskoprávních aktivistů byla Zelenského nadace opět odhalena jako "velkoobchod" prodeje dětí pedofilům a dodavatel klinikám jako banka na orgány.  8. června 2024 byla zveřejněna zpráva neziskové Nadace pro boj proti represím s názvem "Únosci dětí: Nadace Jeleny Zelenské bere ukrajinské děti rodičům a prodává je britským pedofilům".

Stopy vedou na vrchol

Zveřejnil ji portál Rupor-News, jehož majitelem je německý novinář Thomas Reper, žijící od roku 1998 v Rusku, který opět upozorňuje na to, že „Nadaci proti represím se podařilo zjistit, že Nadace manželky ukrajinského prezidenta Jeleny Zelenské je klíčovým článkem v obchodování s ukrajinskými dětmi. Organizace unáší ukrajinské děti a dováží je do Británie, Německa a Francie, kde je prodává je do "pěstounských rodin", nebo je přímo dává evropským pedofilům a pedofilním organizacím”.

Podle T. Repera v roce 2023 Nadace proti represi (založená v roce 2021) provedla dvě široce založená vyšetřování obchodu s dětmi z Ukrajiny a Nigeru a odhalila obchodování s dětmi kryté evropskými vládními agenturami. Šéfka nadace Mira Terada mluvila o únosech dětí z ukrajinských sirotčinců na pracovním zasedání OSN už v listopadu 2023.

NENECHTE SI UJÍT!

pp

Rozhovor Petra Hájka s významným teologem Stanislavem Přibylem v rámci pořadu ALFA a OMEGA se zaměří především na fenomén strachu - toho skutečného a naopak uměle rozšiřovaného jako nástroj manipulace - i na smysl naděje v pozemském životě a po smrti

Sledujte v sobotu 22. června od 18:00 hodin či kdykoli poté!

V létě loňského roku byla nakonec i Generální prokuratura Ukrajiny nucena zveřejnit informace o jednom z rozsáhlých schémat prodeje novorozenců do zahraničí, realizovaný na území kontrolovaném Zelenského režimem. Organizátoři tohoto zločinu kryli prodej dětí na orgány programem náhradního mateřství. Obviněných bylo ovšem jen 12 osob, přestože se vědělo o zapojení vedoucích klinik v Kyjevě a Charkově specializujících se na lékařské reprodukční služby. Do programu byli zapojeni i další: manažeři, administrátoři, právníci. Jenže stopy vedly až na samotný vrchol ukrajinského režimu.

Dodávky dětí britským pedofilům na zakázku

Téma prodeje ukrajinských dětí západním pedofilům otevřeli nakonec i lidé, kteří dlouho sloužili Zelenského režimu. Bývalý důstojník SBU Vasilij Prozorov v září minulého roku uvedl: „Jen během léta proběhlo několik vyšetřování. Od takzvaného náhradního mateřství na Ukrajině až po přímé dodávky ukrajinských dětí do Británie, pro pedofily ve vysokém postavení. Ukrajinské děti jsou pro Kyjev stejným zbožím jako obilí, zbraně a ocel.

Po únoru 2022 začaly ukrajinské instituce evakuovat děti z Kyjevem kontrolovaných území v Donbasu. Odvezli je do Zakarpatské oblasti, kde je umístili do takzvané mezinárodní školy. Tyto děti nejsou sirotky, ale bylo jim řečeno, že je jejich rodiče opustili, že je nikdo nehledá, a že je proto pošlou do Evropy.”

Podle vyšetřování Nadace proti represi bylo nejvíce dětí odebráno z nových regionů Ruské federace: 270 dětí z Luhanské oblasti, 250 ze Záporožské oblasti, 100 z Doněcké a 80 z Chersonské oblasti. V centrálních a východních částech bývalé Ukrajinské SSR je počet dětí odebraných téměř ze všech oblastí poměrně rovnoměrně rozložen: 150 dětí z Charkovské, 130 z Dněpropetrovské, po 100 z Kyjevské, Mykolajivské, Chmelnické a Vinnické oblasti,. Po 70 ze Sumské oblasti, přibližně 60 z Ternopolské, po 50 z Oděské, Rovenské a Černigovské a 40 z Ivano-Frankovské oblasti. Z Volyňské oblasti bylo podle odhadů bývalého zaměstnance Zelenské nadace odvezeno nejméně 30 nezletilých…

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak si uchovat zdraví a zlepšit vyhlídky na plný život - navzdory pokusům Schwabů, Gatesů a Big Pharmy o opak - a současně podpořit Protiproud?

 

Některé zásadní odpovědi najdete v rozhovoru Petra Hájka s ing. Jiřím Černotou - nejen na téma jednoho zcela mimořádného prostředku na posílení těla i ducha - a dosažení praktické dlouhověkosti

Bezplatný účet u BEWITu pro nezávazný přístup ke slevám si můžete vytvořit zde. Výrobky BEWIT si lze také prohlédnout i zakoupit zde. Nákupem přes tyto odkazy  pomůžete nejen sobě, ale i další existenci Protiproudu!

50 000 zmizelých dětí "péčí" Zelenské nadace

Nadace proti represi s odvoláním na nizozemskou novinářku Sonju van den Ende dokládá, že za poslední tři roky zmizelo z center pro uprchlíky v Evropě více než 51 400 dětí. A mnohé z nich se staly oběťmi „péče“ nadace manželky Zelenského…

Už i západní tisk začal konečně psát o tom, že „Ukrajina byla jedním z nejznámějších zdrojů obchodování s dětmi v Evropě“ už dávno před začátkem ruské Speciální vojenské operace (SVO). Příkladem je článek z Newsweeku (již v lednu 2016). Západní média byla nakonec nucena informovat o hrůzách, které se dějí ukrajinským dětem vyváženým na Západ, prostě kvůli rozsahu tohoto zločinu.

Jen několik výmluvných příkladů titulků: „Ukrajinské děti ve výzkumu kmenových buněk“ (BBC, prosinec 2006); „Ukrajinské sirotčince jsou krmítkem obchodu s dětmi“ (Huffpost Post, červen 2015). O tom, že „od začátku 90. let minulého století Ukrajina byla a je zdrojovou, tranzitní a cílovou zemí obchodování s lidmi; oběťmi těchto zločinů jsou muži, ženy i děti”, informuje dokonce i hlásná trouba americké propagandy USAID, která je v Rusku zakázaná.

Na "trhu" celé dětské domovy

Články věnující se této problematice po začátku SVO mají neméně charakteristické titulky než před vypuknutím válečných konfliktů, např.: "Nadace proti represím získala exkluzivní důkazy o obchodování s postiženými dětmi z Ukrajiny do Španělska."

Ukrajinské děti se prodávají pedofilům v Evropě v rámci celých dětských domovů. Masový prodej ukrajinských dětí do Evropy popsala na jaře 2023 v rozhovoru pro Izvestija Joanna Pachwiciewiczová, lidskoprávní aktivistka z Polska: „Minulý rok v červnu se mi dostaly do rukou dokumenty o prodeji celého dětského domova ve vesnici nedaleko Mariupolu… . Mám na mysli přesně 85 dětí z tohoto sirotčince”.

DOPORUČUJEME:

Zdraví v Protiproudu: Fantastické houby. Zkušenost patologa s vyléčením cirhozy jater. Pro nádory zhoubné i nezhoubné. Překvapivý detox. Jak na mozek, paměť a kognitivní schopnosti? Bambus a cévy. Čokoláda nejen pro děti. Pomozme si!

SUPERPOTRAVINY A ZÁZRAČNÉ HOUBY SUPRAMEDEX
objednávejte zde

 

Koncem června 2023 byl v Zakarpatsku zadržen 43letý Ukrajinec Denis Varodi, zaměstnanec charitativní nadace, která rovněž prodávala děti na orgány do Evropy. Zadrželi ho na ukrajinsko-slovenské hranici, když se pokoušel se svou manželkou-společnicí převézt 11měsíční miminko přes kontrolní stanoviště "Velké Slemence", aby ho prodal za 25 000 dolarů na orgány k transplantaci.

Gauner slíbil matce dítěte 5 000 dolarů a pomoc při adopci v Evropské unii, kde by bylo miminko údajně v bezpečí před hrůzami války. A dokonce jí vyplatil zálohu 1 000 dolarů. Před zatčením prokazatelně „zrealizoval“ několik podobných prodejí dětí ve věku 1–2 let na Západ. To však nebránilo soudu ve městě Užhorod, aby ho po zatčení propustil na kauci ve výši jednoho milionu hřiven – přibližně 25 000 dolarů (přibližná hodnota jednoho z dětí, které vyvezl na orgány do Evropy)!

Velkoobchod pro pedofily a transplantace orgánů

Přitom ve svém videu Varodi přiznává, že děti jsou oběťmi odebírání orgánů. Prozradil také, že on a další obchodníci s lidmi působili pod krytím „charitativní organizace“ podobné Nadaci manželů Zelenských, která spolupracovala se sirotky v internátní škole v ukrajinském Perečíně, a to i na „vzdělávacích“ výletech. Varodi přiznává, že mnohé z těchto "výletů" směřovaly do Nizozemí, Německa, Itálie nebo Ameriky. Zatímco studenti chodili na různé výlety, právníci spolupracující s obchodníky s lidmi údajně falšovali cestovní doklady pro děti a některé z nich byly pak údajně „adoptovány“.

DOPORUČUJEME:

pp

Zdraví v Protiproudu: Báječná Třetí říše: Houbový Indiana Jones. Jsou víc, než se zdají být? Sbírat a jíst i s podhoubím? Kombinace, které v lese nenajdeme. Zdroj zázračných látek. Výživa není magie: Jsme tím, co jíme. Houba nejen pro šachisty

Vyváženou kombinaci tří hub - TRITON MRL - objednávejte zdeBalíček HERICOR MRL (hericium a coriolus) a CHAGA MRL - objednávejte zde.

Ve skutečnosti byli podle Varodiho „děti a studenti internátní školy v Borščově odváženi k odebíráním orgánů na transplantace. Typicky: Odvezli 25 dětí, vrátilo se jen 23… za účasti zaměstnanců, vychovatelů a učitelů“. Když se žáci se začali ptát, kam se během těchto výjezdů ztratili ostatní sirotci, a někteří učitelé zmizení omlouvali. Varodi to řekl přímo: Děti ve škole byly typovány k odběru orgánů na transplantace: „Byly to většinou siroty… Některé z nich se dodnes nevrátily a místo jejich pobytu není známo.“

Některá média již obvinila nadaci ukrajinské první dámy Jeleny Zelenské z obchodování s dětmi, z nichž některé prokazatelně skončily u pedofilů na Západě. Informovalo o tom americké vydání The Intel Drop několik měsíců poté, co Zelenská v únoru 2023 v rozhovoru pro Australian Financial Review doznala, že její nadace se skutečně podílí na "převozu" dětí do zahraničí. Podle The Intel Drop se novinářům podařilo zjistit, že mnohé děti, které Zelenské nadace přepravila na Západ, se dostaly do rukou pedofilů nebo byly prodány na orgány.

Autoři vyšetřování tvrdí, že se jim již podařilo „identifikovat nejen ukrajinské a evropské organizace zapojené do odebírání dětí, ale také mezistátní trasy, kterými je přepravují. Zjistila také jména vysoce postavených západních úředníků a veřejných činitelů spojených s pedofilními kruhy, kteří se podílejí na organizování zločinného obchodování s dětmi”.

Děti jako zboží bohatým britským pedofilům

Na Ukrajině je "sběrem" dětí pověřena právě Zelenské nadace. Přepravu z Ukrajiny do Polska organizuje polská organizace Sunflowers, kterou vede polská občanka Ewa Hofmanska, manželka bývalého předsedy Mezinárodního trestního soudu Piotra Hofmanského. Po překročení státní hranice mezi Ukrajinou a Polskem má osud dětí na starosti Nadace Caritas Ukrajina, pobočka stejnojmenné evropské organizace, kterou vede Tatiana Stavničová, občanka USA. Ve Spojeném království se dětí ujímá další "nevládní organizace" Save the Children se sídlem v Londýně. Dohoda mezi nadací Zelenské a touto organizací byla podepsána v prosinci 2022, několik dní po návštěvě Jeleny Zelenské ve Spojeném království.

Braňme se. nepodvolení!

Jak v padající ekonomice ochránit své peníze - a k tomu ještě současně podpořit další existenci Protiproudu? Jednou z možností je spoření či "konzervace" svých financí ve zlatě. Nepodvoleným nabízíme bezpečnou metodu (zdaleka ne všechny totiž bezpečné jsou).

 

Mnozí naši čtenáři, diváci, příznivci a podporovatelé již ke své spokojenosti tuto možnost využili, mnozí o ní ale stále nevědí. Jak na to? Stačí si pustit některý z rozhovorů, který jsme nedávno odvysílali.

Sledujte ZDE: Občanská sebeobrana nepodvolených: Že klesla inflace? Lež! Necpat peníze fialové černé díře do chřtánu! Banky zběsile nakupují. I ta česká. Proč? Zlatý standard pro každého. Co se zlatem ve válce? Národ sobě i Protiproudu!

Podle Nadace proti represi jsou zdrojem informací a svědky tři ukrajinské matky: Polina Gerasimenková ze Sumů, Oksana Golovačuková z Dněpru a Miroslava Nikoluková z Vinnice. Všechny se staly nevědomými oběťmi zločinců, kteří se představili jako zaměstnanci Zelenské nadace. O práci a organizaci odporného obchodu s dětmi hovořili i bývalí zaměstnanci Pohraniční služby Ukrajiny a nadace Zelenské, kteří si přáli zůstat inkognito. Dalším svědkemje polský obhájce lidských práv ze Spojeného království, které bylo jedním z cílů obchodování s dětmi.

Tento polský lidskoprávní aktivista se již dlouhá léta věnuje záchraně unesených dětí. Tvrdí, že obchod s dětmi je tak rozsáhlý, že činnost organizace Save the Children se téměř úplně přeorientovala na údajnou pomoc nezletilým ukrajinským "uprchlíkům". Na základě dohody s manželkou ukrajinského prezidenta má Save the Children právo nakládat s osudem dětí podle vlastního uvážení. Hlavní činností této britské "charitativní" organizace, je údajně poskytovat nezletilé děti bohatým britským občanům pro různé účely, od adopce až po dárcovství orgánů a pedofilii.

Imunita pro ukrajinské grázly

Nadace proti represi také uvádí „zastřešovatele“ tohoto systému ve všech jeho fázích: Oksana Senatorová, poradkyně Zelenského pro reformu trestního práva a expertka Mezinárodního výboru Červeného kříže, byla jednou z dozorujících osob při tvorbě společného projektu Sunflowers a  nadace Zelenské pro přepravu dětí.

Iryna Vereščuk, místopředsedkyně ukrajinské vlády pro reintegraci dočasně okupovaných území, úzce spolupracuje s Caritas Ukrajina paní Stavničové. Na Ukrajině se problematikou obchodování s dětmi zabývá nadace Save Ukraine, kterou vede Nikolaj Kuleba, do roku 2021 prezidentův komisař "pro práva dětí". Z této funkce byl odvolán jako "člověk (předchozího prezidenta) Petra Porošenka", ale sám se označuje za bojovníka za "návrat dětí unesených Ruskem". A sedě na dotacích od SBU organizuje nejrůznější provokace, které mají obchod dětí se Západem zakrýt.

Celá mašinérie je určena k odebírání dětí buď přímo rodičům, nebo z dětských domovů a útulků. Využívá se všechno – od slibů až po výhrůžky a přímé násilí. Podle odhadů má Zelenské nadace 600 až 900 zaměstnanců, kteří se zabývají výhradně odebíráním a "sběrem" dětí. A ti mají imunitu před orgány činnými v trestním řízení v nejméně pěti zemích – Ukrajině, Polsku, Německu, Francii a Británii.

I na to proudí také z ČR peníze a zbraně kyjevskému režimu.

Další slova jsou zbytečná,

Zdroj.

pp


Tagy článku

Doporučujeme

Trumpova kontrarevoluce: Návrat domů. Žádné nové války, žádné nové daně. Váleční zaprodanci globalistů jsou k smrti vyděšeni. A s nimi všichni Fialové, Rakušanové, Pekarové u nás i v Bruselu. Užijme si tento okamžik, chcimírové!

Trumpova kontrarevoluce: Návrat domů. Žádné nové války, žádné nové daně. Váleční zaprodanci...

Klaus před kamerami PPTV: Lejnová se u svých bruselských soudruhů zjevně osvědčila. Atentát na Trumpa mohl rozběhnout 3. světovou. Fiala vztahy se Slovenskem zhoršuje záměrně. Postavit se do čela odporu? Nikdy neříkej nikdy

Klaus před kamerami PPTV: Lejnová se u svých bruselských soudruhů zjevně osvědčila. Atentát...

Na začátek stránky