Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Věhlasný lékař: Neočkujte se, jezte pomeranče! Veselá mysl půl zdraví. Proč nedostane psychopat chřipku? Je ministr Němeček nemocný?

Věhlasný lékař: Neočkujte se, jezte pomeranče! Veselá mysl půl zdraví. Proč nedostane psychopat chřipku? Je ministr Němeček nemocný?

9. 3. 2015

Tisk článku

Erika Magdalena Hájková přináší rozhovor Jana Kňapa s MUDr. Janem Šulou, který ke zděšení mnoha kolegů z „bílé armády“, včetně našeho „ministra pro nucené vakcinace“, tvrdí: vedlejší účinky očkování jsou brutální

Je známou skutečností, že mozky většiny lékařů „klasické“ západní medicíny zatemňuje slepá poslušnost vůči „stavu vědy“. Ten ale ve skutečnosti diktuje farmaceutická lobby, která je s objemem prodejů, jež mají k roku 2020 přešplhat závratnou hranici jednoho bilionu dolarů, odvětvím srovnatelným významem a množstvím peněz (a množstvím obětí) jedině se zbrojním průmyslem – pokud jej ve skutečnosti už podstatně nepředbíhá. 

Ministr s hlavou v chládku

Je to jasné: věda nás má k tomu papat chemické léky a další dobroty si zavádět do těla očkováním, a pak být ve shodě s nejnovějšími poznatky čím dál nemocnější a tím dál poslušně pohánět „masomlýnek“ byznysu. Kdokoli si dovolí zapochybovat či dokonce špitnout, že existují i jiné cesty, je označen za pavědce a šarlatána, pokud ne přímo za zločince. Samozřejmě to výborně hraje do not byznysmenům z farmaceutických firem.

V Praze se dnes konala demonstrace za svobodnou volbu v očkování, na niž jsme minulý pátek upozorňovali. V nejbližších dnech a hodinách budeme čtenáře Protiproudu o této akci i dalším vývoji  „situace na frontě ve „válce o očko“ podrobně informovat. Média hlavního proudu, ač byla přítomna, to totiž udělají jen stěží.

Prozatím postačí, že se na Palackého náměstí „zjevil sám pan ministr Němeček, aby přítomné informoval, že je mu sice velice líto chlapečka, postiženého očkováním, i jeho rodičů, a vůbec nás všech, že je všemi deseti pro svobodnou diskusi, že však sám nechal své děti očkovat a jako lékař i otec očkování podporuje. Ergo kladívko, že si může lid obecný říkat, co chce, ale očkování nám pan ministr „pro naše dobro“ nařídí stejně. Když už Molochovi v rámci své politické kariéry nabízí k oběti i své děti - ať do té jámy spadnou všechny.

PP

Pokud toto paradigma poslušně přijmeme, nejenže si tím si tím zužujeme možnosti uchování zdraví. Především však ztrácíme jeden základní rozměr života – svobodu nakládat s vlastním tělem. S tím mizí i zodpovědnost, bez níž skutečného zdraví dosáhnout nelze.

Pukliny ve vědecké fasádě

Takových „zodpovědných (a nepochybně výtečně za svou takzvanou zodpovědnost placených) pánů lékařů“ jako je pan ministr, je bohužel celá řada. Sem tam se však v jednotné fasádě „vědeckého světového názoru“ začínají objevovat pukliny: nejen, že „běžní laici“ začínají přicházet na to, jak ohromující množství nemocí (v podstatě vlastně téměř všechny) mohou vyléčit buď doma sami, nebo sami jen s malou pomocí přírodní či klasické medicíny, optimálně rozumnou kombinací všech tří přístupů. Občas se už také objevují stateční „klasici“, odborníci obtížení mnoha tituly, kteří mluví jako lidé.

Jedním z nich je i MUDr. Jan Šula, který kromě České republiky studoval a pracoval ve Švýcarsku, Itálii a Německu, Kanadě, i USA. Za své práce byl v roce 1999 přijat do Královské lékařské společnosti Velké Británie, a to jako první český lékař. Od roku 2007 je členem Italského řádu lékařů v Neapoli a vedoucím imunologem italské společnosti Ischia Salus.  Mezinárodně působí jako konsultant ve 12 zemích a je členem Oxford Research Institute of Immunology a italské psychoneuroimunologické společnosti. Žije střídavě v Itálii a v Anglii. 

V rozhovoru s Janem Kňapem, jenž přinesl server doktorka.cz říká: „Logicky jak úmrtí, tak chronické následky se tají, o tom se nikde nedočtete a jen musíte hledat ve specielních statistikách. 

A dodává důležitou, nebanální pravdu: „Pouze silná mysl a silný duch zabrání nemoci.“ 

Současně ovšem také tvrdí, že psychopat chřipku nedostane, neboť je v zimě příliš zaměstnán přemýšlením o tom, jak komu uškodit. 

To by mě zajímalo, zda pan ministr Němeček v zimě stůně?


Proč se chřipka objevuje zejména v říjnu a listopadu a pak v únoru a březnu?

Teorií vzniku chřipky právě v tomto období je mnoho, ale já osobně se přikláním k teorii snížení imunity vlivem poklesu slunečního světla, tedy oslabení osy hypotalamus hypofýza, která dává našim T-lymfocytům povel se buď vzchopit a bojovat, nebo to nechat být, protože to stejně nemá cenu a všichni onemocníme.

Dále je to změna stravy a určitá deprese z toho, že už je tady zase podzim.  Na jaře je to pak vyčerpání a projev únavového syndromu, protože příroda nutí člověka odpočívat.

Já osobně ale mám za to, že pokud tedy člověk podlehne davovému šílenství, že už to mají všichni, tak já to asi dostanu také, potom se to skutečně stane.  Při pečlivém studiu epidemiologických studií je skutečně tato morbidita vyvolána z velké části sdělovacími prostředky a médii, které jsou zase nástrojem výrobců vakcín a vitaminů, kdy je nutné zvýšit prodeje a vytvořit davovou psychózu, což se jim již několik desetiletí velmi dobře daří.  Člověk, který zdravě žije a myslí, nikdy chřipkou neonemocnění.  To je jednoznačný fakt, ale není zájem, aby lidi byli veselí a jedli pomeranče a jablka, ale je nutné je očkovat a vytvořit dvakrát do roka nárůst prodeje vakcín a imunomodulátorů.

Jak je to s nemocností podle krevních skupin?  Jsou na tom všechny stejně, případně, která je nejvíce ohrožena?

Krevní skupiny jsem velice pečlivě studoval jak díky dietám, tak díky analýze nemocnosti, ale jednoznačně mohu říct, že objektivně není přímá souvislost mezi chřipkovým onemocněním a krevní skupinou.  Spíše je tam souvislost podle znamení zvěrokruhu, tedy podle živlové rovnováhy, ale všechny krevní skupiny mají stejné obranné mechanismy.  Rozdíl je tedy jen v tom, jak se každá jedna z těchto krevních skupin zachová v konfrontaci s medializací problému.  Tedy jestli mu podlehne nebo ho ignoruje.  Např. skupina O, která velmi dobře asimiluje, tak je snad náchylnější, ale velmi to závisí od typu osobnosti, respektive znamení a ascendentu.

PP koláž

Čtěte ZDE: Domácí homeopatická léčba chřipky: Jednoduchá metoda, která neničí játra. Uzdravení jako příležitost k zamyšlení. A proč „nepostradatelní“ plní hřbitovy?

Mají lidé s poruchou krvetvorby větší odolnost?

Určitě ne, protože pokud mají jakékoliv poškození, tak to znamená, že nejsou v rovnováze a krvetvorba je jeden ze základních pilířů obranyschopnosti, protože v kostní dřeni z ezoterického hlediska sídlí duše neboli princip našeho bytí, respektive tvorba kmenových buněk, které se stále obnovují.  Pokud je porucha tam, pak je latentně všude a obrana nemůže být dokonalá.

Je možné, že psychotici mají menší sklony chytit chřipku?

Jak jsem již uvedl, chřipková epidemie je vždy produktem společnosti a pokud se psychotik zajímá více o toho, koho kdy a kde zabije či znásilní, tak logicky nevnímá, že se zrovna nachází v období a místě chřipkové epidemie a nemá tedy vůbec ani pomyšlení na to, aby onemocněl, tak nemá vůbec žádný sklon tu chřipku chytit.

Očkovat – ano, či ne? Je očkování efektivní a je možné očkovat, když je někdo alergický?

Já jsem zásadně proti jakémukoliv očkování chřipky, protože vždy z toho někdo umře, kdo by nemusel, kdyby se neočkoval. A pak ty vedlejší účinky jsou brutální, např. ochrnutí, roztroušená skleróza, lupénka, revmatická artritida či systémový lupus.  Logicky jak úmrtí, tak chronické následky se tají, o tom se nikde nedočtete a jen musíte hledat ve specielních statistikách.

Pokud je někdo alergický, tak si tu alergii jenom zhorší, pokud náhodou nezemře na anafylaktický šok atd. Prostě to nepřipadá v úvahu.  Očkování tedy jen pro rizikové skupiny a s vakcínou na míru individuálně připravenou. 

PP koláž

Čtěte ZDE: Zapomenutá moudrost: Čím porazit chřipku? „Obyčejná“ polévka. Všelék? Pomáhá i při rakovině. Vědci objevují staré pravdy. Správně připravený vývar je "grunt" zdraví

Jestliže člověk posiluje imunitní systém zdravou výživou, otužováním, sportem, saunováním, jak je možné, že onemocní? 

Jednoduše proto, že se věnuje tělu a ne mysli.  Pouze silná mysl a silný duch zabrání nemoci.  Podívejte se na případy v koncentračních táborech, nikdo tam nejedl řádně, ani se nemyl, ale neonemocněli jen ti, kteří věřili, že přežijí.  Harmonie a čistota těla jsou nástrojem k harmonii mysli.  Velmi přesně je toto popsáno v knize Dr. Candance  Pert Molekuly emocí, která naprosto jasně ukázala v laboratoři, jak deprese a úzkost snižuje imunitu.  Pokud budete skvěle jíst a cvičit a budete se bát rakoviny, pak ji stejně dostanete.  S chřipkou je to stejné.

Je správné na podzim a v zimě jíst citrusové plody, které mají velký obsah vitaminu C?

Určitě ano, všechny přírodní vitaminy mají větší biokompatibilitu a organismus si jich více váží a spotřebuje je všechny, zatímco ty syntetické vyloučí.  Jde ale i o jiné prvky výživy jako vláknina atd.  Pokud mám zácpu, tak mohu jíst kilogramy pomerančů a je z toho menší užitek než z půl kila jablek a správné funkce tlustého střeva.

Jakým způsobem se vy osobně bráníte proti chřipce?

1.         Žádnou chřipku ani jiné patologie si nepřipouštím.

2.         Denně beru česnek, zinek a selen a také betaglukany.

3.         Dvě hodiny 5x týdně sportuji – jezdím na kole.

4.         Denně vypiju večer 350 ml červeného vína.

5.         Děkuji universu za to, že jsem tak zdravý a můj imunitní systém tak silný.

Jaká je podle vašeho názoru nejúčinnější prevence?

Jednoznačně veselá mysl, půl zdraví.  Víme to všichni, jen málo se to praktikuje.

PP
Tagy článku

Doporučujeme

Další důsledky mRNA očkování: Nejen v USA vlna depresí, úzkostí a sebevražd. Tečka? Akorát tak za kvalitním životem. Zkoumat se nic nesmí. Poctiví doktoři přesto promlouvají. Je z toho cesta? Poučíme se? Nevzdávejme to!

Další důsledky mRNA očkování: Nejen v USA vlna depresí, úzkostí a sebevražd. Tečka? Akorát...

Zázrak uložený do medu: Cesta tam (do Číny) a zase zpátky. Tisíce let a tisíce zkušeností v extraktu. Jsou to záhadné organismy: Ani rostlina, ani živočich. Dřevo kazí, životy zachraňují. Energie a imunita. Zdraví patří do našich rukou!

Zázrak uložený do medu: Cesta tam (do Číny) a zase zpátky. Tisíce let a tisíce zkušeností...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky