Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Smrtící vakcína od společnosti Pfizer: Vážných zdravotních následků očkování dramaticky přibývá. Záruky bezpečnosti vakcíny žádné. Každý musí podepsat, že je mu to jedno. Účinnost sotva 50%. Dobrovolně pod jehlu? Nejsme stádo!

Smrtící vakcína od společnosti Pfizer: Vážných zdravotních následků očkování dramaticky přibývá. Záruky bezpečnosti vakcíny žádné. Každý musí podepsat, že je mu to jedno. Účinnost sotva 50%. Dobrovolně pod jehlu? Nejsme stádo!

21. 1. 2021

Tisk článku

Redakce Protiproud přináší poznámku k nulovým zárukám bezpečnosti vakcíny společnosti Pfizer, kterou naše vláda otrocky nakupuje od Bruselu v rámci unijního programu masivního očkování populace proti nové chřipce z dílny amerických a kanadských laboratoří

Čínští odborníci z oblasti zdravotnictví vyzvali Norsko a další země, aby pozastavily používání vakcín proti COVID-19 na bázi mRNA vyráběných společností Pfizer a BioNTech, a to zejména u starších osob.

Specialisté byli znepokojeni smrtí třiadvaceti starších Norů, kteří byli očkováni touto vakcínou. Informují o tom noviny Global Times.

Podle čínského imunologa byla nová vakcína mRNA vyvinuta ve spěchu a nikdy nebyla používána ve velkém měřítku k prevenci infekčních chorob a její bezpečnost nebyla potvrzena pro široké použití na lidech.

Odborníci se domnívají, že úmrtí v Norsku prokázala, že účinnost vakcíny proti COVID-19 nebyla tak vysoká, jak se očekávalo.

Čína dodala, že je třeba dávat pozor na příčiny úmrtí a zjistit, zda byly způsobeny vakcínami nebo spojeny s chronickými nemocemi očkovaných.

Nedůvěra je na místě

Virolog z Wuchanské univerzity uvedl, že pokud bude prokázána smrt způsobená vakcínou, znamená to, že účinek přípravku Pfizer není tak dobrý, jak se očekávalo, protože hlavním účelem vakcín mRNA je zdraví, nikoli smrt pacientů.

Vakcíny mRNA učí lidské buňky vytvářet protein, který vyvolává imunitní odpověď; imunitní odpověď může následně chránit lidi před infekcí, pokud do těla vstoupí skutečný virus. Po očkování mRNA však mohou v těle vznikat toxické látky, což nezaručuje bezpečnost vakcín.

To neplatí pro inaktivované čínské vakcíny, které fungují na bázi spolehlivějšího mechanismu, řekl virolog.

Jiný imunolog z Pekingu vyzval svět, aby pozastavil používání vakcíny mRNA od společnosti Pfizer, protože se neprokázalo, že nová technologie je bezpečná. Podle jeho názoru by starším lidem, zejména těm nad 80 let, nemělo být doporučováno očkování proti COVID-19.

Vysvětlil, že tito lidé mají slabší imunitní systém a jsou náchylnější k nežádoucím účinkům. Měli by být poučeni, aby spíše užívali léky ke zlepšení imunity.

V samotné Číně právě probíhá očkování lidí ve věku od 18 do 59 let, protože statistiky týkající se osob starších 60 let a mladších 18 let jsou relativně vzácné vzhledem k tomu, že v klinických studiích vakcín byly zastoupeny jen zcela výjimečně.

Čtěte ZDE: Nebezpečná vakcína: I zastánci očkování varují. Co motivuje politiky? Proč Babiš objednal právě tuto? Výzva profesora: Neberte to. Úskalí alternativy. Varování proniká už i do mainstreamu. Vyslyší jej lidé, co nevěří "konspiracím"?

Je libo vakcínu Pfizer?

Nutno ještě poznamenat, že povážlivě přibývá případů úmrtí a vážných vedlejších účinků aplikace uvedené vakcíny, včetně ochrnutí. Desítky případů úmrtí a stovky vážných onemocnění hlásí Izrael a USA. Nemluvě o tom, že Izrael, který je s očkováním relativně nejdál, nyní zjišťuje, že účinost vakcíny je mnohem nižší než uvádí výrobce. Očkovaní se v tisících případů virem nakazili. A to jsme teprve na začátku. Jak tato vakcína ovlivní zasaženou populaci v horizontu příštích několika let, nemá dnes nikdo ani ponětí. A tak je kolem toho mrazivé ticho.

Pokud tedy uvážíme, že západní veřejné sdělovací prostředky mají jednoznačnou tendenci negativní dopady vakcinace utajovat či bagatelizovat, zatímco v případě onemocnění s COVID-19 vyvolávají nikdy nevídanou hysterii, je naprosto jasné, že čelíme nátlaku podrobit se vakcinaci, jejíž účinky nejenže nebudou znamenat ochranu před COVID-19, ale znamenají pro velký počet lidí buď bezprostřední smrtelnou hrozbu, v lepším případě riziko dlouhodobého poškození zdraví. 

Zcela nepochopitelný je ovšem fakt, že všichni lidé, kteří se přesto chtějí nechat očkovat proti koronaviru, jsou ochotni podepsat prohlášení, že výrobce vakcíny ani nikdo jiný neodpovídá za vedlejší účinky očkování. Ani za případné trvalé poškození zdraví v důsledku aplikace vakcíny, jejíž účinnost, jak se začíná ukazovat, je maximálně 50%. Bez podpisem stvrzeného souhlasu s tím, že není nikterak zaručena bezpečnost přípravku, nikdo injekci vakcíny společnosti Pfizer u nás nedostane. 

Jak si lze takové chování vysvětlit? Hloupost, zaslepenost, stádnost, hazardérství? Fakticky spíše pohrdání životem spoluobčanů těmi, kdo ženou masy pod injekční stříkačku: politici vládní i opoziční - čest výjimkám - a korporátní média, veřejnoprávní na místě prvním.

Každý se musí rozhodnout za sebe. Život a zdraví je výhradně soukromá věc každého z nás. Anebo už ani toto neplatí?

 

 

 


Tagy článku

Doporučujeme

Využijme krásné léto: Kam po naší vlasti za zdravím? Všude, kam pohlédneme! Pozor ale na místa, kde je hrobové ticho. Tmavé ovoce je účinnější? A co jitrocel, mateřídouška, švestky či mirabelky? Kompotovat, zmrazit - nebo ani jedno?

Využijme krásné léto: Kam po naší vlasti za zdravím? Všude, kam pohlédneme! Pozor ale...

Vražedné vakcíny: To jim nesmí projít! Chystají vrazi další vlnu? Mrtví žalovat nemohou. Vědci obviňují farma giganty a vlády. Hlavní zbraň? Cenzura! Proč zakázali Ivermektin? Tajné dohody s farmabyznysem. Tohle ne!

Vražedné vakcíny: To jim nesmí projít! Chystají vrazi další vlnu? Mrtví žalovat nemohou....

Na začátek stránky