Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Rakovinový průmysl: Vyléčíte-li chorobu, ztratíte zákazníka. Původcem nejsou viry ani patogeny. Tajemství dostatku a nedostatku. 1400 blahodárných rostlin. Proč divoši rakovinou netrpí? Nemoc sama od sebe nemizí

Rakovinový průmysl: Vyléčíte-li chorobu, ztratíte zákazníka. Původcem nejsou viry ani patogeny. Tajemství dostatku a nedostatku. 1400 blahodárných rostlin. Proč divoši rakovinou netrpí? Nemoc sama od sebe nemizí

29. 2. 2024

Tisk článku

Ethan Huff cituje rozhovor Alexe Jonese s G. E. Griffinem, kde známý producent a filmař vysvětluje, proč je rakovinový farmaprůmysl tragická fraška a čím je ve skutečnosti tato stále ještě často fatální choroba způsobována

Americký spisovatel a filmař George Edward Griffin nedávno vystoupil v pořadu Infowars s Alexem Jonesem, kde v přímém přenosu přiznal, že celý rakovinový průmysl je fraška.

Autor knihy "Svět bez rakoviny: příběh vitamínu B17" Griffin hovořil o své zhruba šedesátileté snaze zpochybnit "moderní" lékařský establishment, který podle něj nemá zájem na skutečném léčení nemocí.

Jiná, než nám říkají

O alternativní léčbě rakoviny se Griffin poprvé dozvěděl od svého přítele lékaře Johna Richardsona staršího, který úspěšně léčil pacienty netradičním způsobem. Oficiálně to však dělal jen do té doby, než mu lékařský establishment pohrozil, že pokud nepřestane, odebere mu licenci.

"Nepřestal, protože reálně zachraňoval životy. A tak mu odebrali licenci," řekl Griffin Jonesovi o doktoru Richardsonovi. "Takže tehdy jsem se dostal k tématu rakoviny. Richardson mě požádal, abych mu pomohl napsat článek do novin nebo časopisu, ve kterém by světu vysvětlil, že to, co dělá, je skutečně založeno na vědeckých poznatcích a že to velmi účinně funguje."

Když se Griffin začal tímto tématem zabývat do hloubky, zjistil, že rakovina "vůbec není taková, jak nám bylo řečeno".

Rozhovor Griffina s Jonesem si můžete poslechnout zde (v angličtině). Dozvíte se více o rakovině a o tom, jak s ní bojovat přirozenou cestou.

Sledujte ZDE: Zázrak uložený do medu: Cesta tam (do Číny) a zase zpátky. Tisíce let a tisíce zkušeností v extraktu. Jsou to záhadné organismy: Ani rostlina, ani živočich. Dřevo kazí, životy zachraňují. Energie a imunita. Zdraví patří do našich rukou!

Nemoc z nedostatku

Podle Griffina existuje mnoho faktorů, které přispívají ke vzniku rakoviny - včetně věcí, o kterých se lidem říká, že jsou pro ně "dobré", "léky" od farmaceutických společností nevyjímaje. "Rozšíření vysoce toxických takzvaných vakcín, pseudovakcín (genových terapií), způsobuje špatné fungování imunitního systému organismu," vysvětluje Griffin během rozhovoru. "Lidé jsou dnes náchylnější k rakovině než kdykoli předtím."

Pokud jde o to, co je vlastně rakovina, Griffin vyvrací převládající mýtus, že rakovinu něco způsobuje.

"Většina lidí si myslí, že rakovinu něco způsobuje. Farmaceutické společnosti prosazují myšlenku, že rakovinu způsobují bakterie, viry nebo něco podobného, jen aby ji mohly léčit vakcínami," vysvětlil. "Všechny chronické nemoci, tedy nemoci, které jsou ve vašem těle a samy od sebe nezmizí, žádná z nich není způsobena patogeny, viry nebo něčím podobným. Jsou způsobeny nedostatkem něčeho."

Jinými slovy, rakovina je způsobena nedostatkem něčeho, co vaše tělo potřebuje, ať už jde o vitamíny, minerály, nebo dokonce základní živiny (cukry, tuky a bílkoviny). To znamená, že rakovina je především nemocí z nedostatku.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak si uchovat zdraví a zlepšit vyhlídky na plný život - navzdory pokusům Schwabů, Gatesů a Big Pharmy o opak - o selhávajícím "fialovém" zdravotnímu systému ani nemluvě?

 

SLEDUJTE: Zdraví bez chemie: Elixír života jménem C 60? Šance i pro oběti vakcinace. Proč zemřel vynálezce PCR testů? Výpověď lékařky o zázračném uzdravení. Vražda je součástí systému. Dosažitelná pomoc pro každého. Nejprve musíme přežít!

Některé zásadní odpovědi najdete v rozhovoru Petra Hájka s ing. Jiřím Černotou - nejen na téma jednoho takřka zázračného prostředku na posílení těla i ducha a dosažení praktické dlouhověkosti

Udržení zákazníka

Podle Griffina je hlavním nedostatkem způsobujícím rakovinu něco, co se nazývá amygdalin, známý také jako laetril nebo vitamin B17. Je to přírodní látka, která se nachází ve více než 1 400 jedlých rostlinách. "Problém je však v tom, že většinu těchto rostlin nekonzumujeme, protože mají hořkou chuť," říká Griffin.

Vzhledem k tomu, že většina lidí na Západě dává přednost sladkým a vysoce zpracovaným potravinám, konzumuje amygdalin jen velmi málo z nich. Proto je rakovina rozšířená po celém Západě, ale je velmi vzácná v primitivních kulturách, kde lidé konzumují hořké byliny, rostliny a kořeny.

Důvod, proč lékařský establishment nikdy nic z toho veřejně neodhalí, je ten, že by to pro něj bylo velmi nevýhodné. "Údajně utratili miliardy dolarů za hledání léku na rakovinu, ale ve skutečnosti lék na rakovinu nehledají," říká Griffin. "To, co hledají, je něco, co se jeví jako lék na rakovinu a co je pro ně velmi, velmi ziskové (výhodné) podávat.

akkoli je to nepopulární a jakkoli to většině lidí zní šíleně, moderní západní medicína a myšlenka léčení nemocí není o léku, protože pokud vyléčíte nemoc, ztratili jste zákazníka."

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Zoufalci a zločinci: Kastrační kult je na vzestupu. Sekty dnes podporuje státní ideologie. Zvrhlí učitelé. Zjevná duševní porucha bude normou? Chemický útok na děti. 94 % zdevastovaných? Doktoři Moreau a Mengele vzory dneška!

Zoufalci a zločinci: Kastrační kult je na vzestupu. Sekty dnes podporuje státní ideologie....

Zločinci odhazují masky: Zabiješ se dobrovolně? Nebo chceš před tím pokutu a shnít ve vězení? Mlč, otroku! Vakcíny do vás prostě napereme! Zákon o kriminalizaci nepodvolených. Totalita se už neštítí ničeho. Pryč s ní!

Zločinci odhazují masky: Zabiješ se dobrovolně? Nebo chceš před tím pokutu a shnít ve...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky