Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Kola války se pomalu roztáčejí: Fascinující účinnost stále stejné primitivní propagandy. Démonizace a skuteční démoni. Uvědomují si vlády zemí EU a novináři, co podporují?

Kola války se pomalu roztáčejí: Fascinující účinnost stále stejné primitivní propagandy. Démonizace a skuteční démoni. Uvědomují si vlády zemí EU a novináři, co podporují?

29. 7. 2014

Tisk článku

Paul Craig Roberts člen administrativy prezidenta Reagana, s drsnou naléhavostí říká, co jiní tutlají: Obamova vláda neví, kam dál, a tak se chystá na zničující válku s Ruskem

Evropské vlády a západní média umožnily Washingtonu rozpoutat propagandistickou agresi vůči Rusku, a tím opět po letech vystavily svět riziku zničení. Washington uspěl s produkcí primitivních lží při démonizaci Ruska coby nebezpečné země vedené novým Hitlerem či Stalinem, stejně jako měl úspěch s démonizaci Saddama Hussaina v Iráku, Talibanu v Afghánistánu, Kaddáfího v Libyi, Assada v Sýrii, Chaveze ve Venezuele, a samozřejmě Iránu.pp

                                                       Paul Craig Roberts

Skuteční démoni – Clinton, Bush, Obama – jsou „výjimečnými a nepostradatelnými lidmi“ a démonizace jim kupodivu nehrozí. Jejich skutečné zločiny projdou bez povšimnutí, zatímco fiktivní zločiny jsou přisuzovány nevýjimečným a postradatelným lidem a zemím. Důvodem, proč Washington démonizuje různé vůdce a jejich země, je umožnit vytvořit podmínky, aby mohl proti nim použít vojenskou sílu. Ten starý recept stále funguje.

"Ruská agrese" a váleční štváči

Neustálé lži o „ruské agresi“ vytvořily ruskou agresi z čistého luftu. John Kerry a Marie Harf z ministerstva zahraničí přicházejí s novými mystifikacemi každý den, ale nikdy je nedoloží důkazy. Na připravené scéně mají americký Senát, velitel NATO a náčelník generálního štábu Spojených států napilno, aby roztočili soukolí budoucí války.

Pokud nebudou Rusko a Čína před Spojenými státy kapitulovat, bude svět zničen. Právě toto, ať vědomě či nevědomky zabedněné vlády zemí EU a prodejní novináři západních médií podporují, když tleskají lžím současného agresivního Washingtonu

Senátní zákon 2277 poskytuje základy pro posílení jednotek na ruských hranicích a povýšení statutu Ukrajiny na „spojence USA“, takže americké jednotky mohou pomáhat ve válce proti „teroristům“ na Ukrajině. Čtěte ZDE

Velitel NATO Breedlove si připravuje své plány na vytvoření zásob vojenského materiálu na ruských hranicích, aby jednotky NATO mohly rychleji zaútočit na Rusko. Náčelník amerického generálního štábu, generál Martin Dempsey, pracuje na přípravě amerického veřejného mínění pro nadcházející válku.

pp

Čtěte ZDE: Tři muži, kteří stvořili válku: Příběh amerických intervencí je vždy stejný. Prospěch z nich neměl nikdo. Vyjma těch, kteří byli napojeni na Washington a mocné korporace

Příprava veřejnosti na válku

24. července Dempsey řekl Aspen Security Forum, kde se vytváří americké veřejné mínění, že Putinova agrese na Ukrajině je srovnatelná se Stalinovou invazí do Polska v roce 1939 a že ruská hrozba se neomezuje pouze na Ukrajinu nebo východní Evropu, ale že je globální.

Vzdělanci v Aspenském fóru nepropukli smíchy, když jim Dempsey sdělil, že (údajná) vojenská angažovanost Ruska na Ukrajině je prvním případem od roku 1939, kdy nějaká země učinila vědomé rozhodnutí použít svoji armádu v jiné suverénní zemi, aby dosáhla svých cílů. Nikdo se Dempseyho nezeptal, co dělal Washington třeba jen během posledních tří prezidentů: Clinton v Srbsku, Bush a Obama v Afghánistánu, Iráku, Somálsku, Pákistánu a Jemenu, Obama v Libyi a v Sýrii.

Dempseyho autentická slova: „Máte zde ruskou vládu, která učinila vědomé rozhodnutí použít svoji vojenskou sílu na území jiné suverénní země pro dosažení svých cílů. Je to poprvé od roku 1939, či tak zhruba, kdy se tak stalo. Zcela jasně jsou na cestě prosadit se jinými způsoby nejen ve východní, ale i v západní Evropě a vůči Spojeným státům.“

pp

Čtěte ZDE: Cvičení ve válečnické propagandě: Cílem celého třeštění bylo odstřelit prezidenta Putina. Alexandr Vondra „práskl“ záměry „elit“ NWO. Výchova lidu před Verdunem?

Americká populace s vymytými mozky

Názor Washingtonu, že svět je jeho ústřicí, je tak zakořeněn, že ani Dempsey, ani jeho vysoce postavené publikum na Aspenském fóru nepostřehli absurdnost toho výroku. Washington a současná americká populace s vymytými mozky bere jako daný fakt, že naše „výjimečná a nepostradatelná země“ není omezována ve svých činech suverenitou ostatních států.

Washington bere za dané, že americké právo je v ostatních zemích nadřazené nad jejich vlastním právem – jen se zeptejte ve Francii nebo Švýcarsku, kde Amerika může diktovat finančním institucím a korporacím, s kým mohou dělat byznys a s kým ne – jen se zeptejte v každé zemi či firmě, které bylo zabráněno dělat byznys třeba s Íránem. Bere se za dané, že Spojené státy mohou napadnout jakoukoliv zemi, jejíhož vůdce Washington nejprve démonizuje a poté svrhne – v Iráku, jako v Hondurasu, Libyi, Srbsku atd. Že může vést vojenské operace proti zemím, jako je Pákistán či Jemen, se kterými není Amerika ve válce.

pp

Čtěte ZDE: Mocenské hry Rothschildů a Rockefellerů: rozhodující faktor ukrajinské krize a tlaku na Rusko. Sledujeme rozpad starých struktur NWO a vytváření nových?

Soukolí války

Bílý dům nyní opět roztáčí soukolí války. Jakmile se začne točit, táhne ho setrvačnost dopředu. Idiotské, a vskutku neskutečně stupidní vlády a média v Evropě si, zdá se, nejsou vědomi celého toho ničivého divadla ani ohledů na jejich vlastní budoucnost. Neexistence budoucnosti je jim patrně lhostejná. Svojí bezstarostností se sami odsuzují k zániku – a s ním ale bohužel i většinu lidstva. Spadla by snad nebesa, kdyby britský premiér, francouzský prezident či německá kancléřka nebyli pozváni do Bílého domu, nebo kdyby polští nýmandi nedostali od Washingtonu svých třicet stříbrných?

Jsou čtenáři, kteří nemohou tolerovat problémy bez řešení. Zde jedno takové nabízím: Jednou z mála možností, jak se vyhnout válce, je, že Putin předloží tuto záležitost v OSN. Jestliže Washington mohl poslat Colina Powella do OSN, aby tam pomocí sprostých lží obhajoval válku proti Iráku, měl by být Putin schopen předložit OSN pravdivý případ války Ameriky proti Rusku.

Narozdíl od Obamy je totiž připraven podělit se o důkazy, které Rusko má, ohledně toho, co kdo skutečně dělá na Ukrajině. Je poměrně jednoduché doložit, že Washington zorganizoval puč, který svrhl demokraticky zvolenou vládu, že podporuje násilí proti těm, kteří se puči postavili, že je hluchý vůči opakovaným žádostem Ruska vůči Kyjevu a vzbouřencům, aby své spory vyřešili jednáním.

Putin by měl dát světu jasně najevo, že Washington pokračuje s provokativními vojenskými kroky proti Rusku, s posilováním jednotek na hranicích Ruské federace a s výzvami k dalšímu navyšování jejich počtu, s provokativními akcemi a obviněními ze strany špičkových amerických generálů a vládních představitelů, se snahou izolovat těmito kroky Rusko a způsobit mu ekonomické a politické škody.

pp

Čtěte ZDE: Převrat na Ukrajině je otevřeným útokem na Rusko: Uvědomují si Američané a občané zemí EU, oč se hraje? Na jaderné zbraně jsme už téměř zapomněli. Rychle se nám mohou připomenout

Americké síly preventivního jaderného útoku

Putin by měl dát světu jasně najevo, že u provokací existuje hranice, kterou už nemůže jeho země akceptovat, protože si uvědomuje, že je ohrožena preventivním jaderným útokem USA. Putin může doložit odstoupení Washingtonu od smlouvy o balistických raketách, budování raketových základen na ruských hranicích a změnu strategické doktríny Washingtonu, která povyšuje americké jaderné síly z odvetných na síly preventivního jaderného útoku.

Putin by měl jasně formulovat, na co všichni nějak zapomínají: Že pravděpodobným důsledkem akceptace amerických lži a agrese, nebude jen „nějaká“ další válka, ale faktický konec života na této planetě. Obzvláště vazalům Spojených států v Evropě, Kanadě, Austrálii a Japonsku, musí být konečně už jasné, že je jejich zodpovědností zastavit Washington, nebo přijmout spoluzodpovědnost za další světovou válku.

Rozsudek smrti nad planetou

Není naprosto žádných pochyb, že Washington není schopen na tato obvinění odpovědět. Vládne mu Wolfowitzova doktrína, která ovládá americkou zahraniční politiku, jež se může stát rozsudkem smrti nad naší planetou:

„Našim prvním cílem je zabránit opětovnému zrození nového konkurenta, buď na území bývalého Sovětského svazu, nebo jinde, který představuje hrozbu řádu, kterou dříve představovali Sověti. Toto je dominantní důvod tvořící základ nové regionální obranné strategie a vyžaduje si, abychom zabránili jakékoliv nepřátelské mocnosti v ovládnutí regionu, jehož zdroje by postačovaly k vytvoření globální mocnosti.“

Za „nepřátelskou mocnost“ je přitom označena jakákoliv země, která není vazalem Washingtonu. Wolfowitzova doktrína zavazuje Spojené státy, jejich lid, důvěřivé spojence Washingtonu v EU a jejich lid k válce s Ruskem a s Čínou. Pokud nebudou Rusko a Čína před Spojenými státy kapitulovat, bude svět zničen. Právě toto, ať vědomě či nevědomky zabedněné vlády zemí EU a prodejní novináři západních médií podporují, když tleskají lžím současného agresivního Washingtonu.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky