Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Miloš Zeman promluvil jako skutečný prezident: Nikdo vás k nám nezval! Vídeň už brzy v rukou cizinců? Ptačí lež zrádných neziskovek. Uprchlický expres jako semeniště nemocí. Vláda o tom ví, a pokrytecky mlčí

Miloš Zeman promluvil jako skutečný prezident: "Nikdo vás k nám nezval!" Vídeň už brzy v rukou cizinců? "Ptačí lež" zrádných neziskovek. Uprchlický expres jako semeniště nemocí. Vláda o tom ví, a pokrytecky mlčí

2. 8. 2015

Tisk článku

Petr Hájek komentuje občansky statečný postoj prezidenta Zemana a přináší informace Karla Wágnera o rizicích fatálních chorob, které imigranti musejí nutně zavléci i do naší země

Prezident Miloš Zeman se zatím jako jediný z nejvyšších ústavních činitelů zachoval jako normální český občan. V rozhovoru pro Blesk.cz., vyslovil to, co si myslí absolutní většina Čechů a Moravanů. Kromě těch, kteří jsou tak či onak napojeni na penězovody "imigrantských neziskovek", jež k nám mají "exportovat" uprchlickou vlnu podle not Bruselu. Prezident vzkázal nelegálním "imigrantům": "Do České republiky vás nikdo nezval." A ti, co k nám už pronikli a v místech internace začínají organizovat nepokoje (jako v Bělé pod Bezdězem), musejí respektovat pravidla naší země. "Pokud se vám to nelíbí, běžte pryč," vyzval je.

pp

Podle prezidenta lze navíc očekávat i příliv ukrajinských imigrantů, kteří ovšem "na rozdíl od těch islámských mají daleko větší schopnost asimilace". Miloš Zeman si je vědom, že těmi slovy zvedne na nohy bossy imigrantského byznysu, jejichž napojení na média je evidentní. Proto také mainstream nedávno otočil na pětníku a protestující občany a některé politiky nálepkuje jako xenofoby, extrémisty či dokonce fašisty a vyzývá k sebevražednému přijetí "uprchlíků" s otevřenou náručí - z "vyššího principu humanity". Předpokládaje tento útok, prezident řekl:

"Možná to někdo bude považovat za apel na nejnižší lidské pudy, ale je to stejný postoj, jako mají Maďaři, když staví plot proti Srbsku, jako mají Američané, kteří postavili plot na hranicích s Mexikem," připomněl. A pak dodal ještě něco zásadnějšího, za co riskuje odvetnou akci americké ambasády (viz. "rudé karty"): Odpovědnost za uprchlickou vlnu mají ty režimy, které "svými hloupými akcemi toto vyvolaly". Nejde podle něj jen o USA, je mezi nimi řada členských zemí EU. "Proč to máme odnášet my?," položil otázku, která vypadá jako řečnická. Avšak v souvislosti se zbabělým nicneděláním naší vlády, která jako chytrá horákyně chce vyhovět Bruselu, a přitom nerozlítit ještě více českou veřejnost, má velmi praktickou rovinu.

pp

Čtěte ZDE: Nevyhlášená válka již také u nás: Imigrantská vzpoura v Bělé. 50 milionů „uprchlíků“ pro novou „euroasijsko-negroidní“ rasu. Vláda na to přidá z našich daní. Vezmeme obranu domovů do svých rukou?

Čtěte ZDE: Byznys ze Syřanama začina: Přivezte jich milijon. Hystoryje obvini Sobotku z multykulturni kolaborace. Penize a dotace, z kerych žiju neziskovky, nesmrdi

Už ne stovky, ale tisíce...

Vždyť ještě před pár dny nás předseda vlády i ministr vnitra ujišťovali, že se nás netýká více než několik stovek imigrantů v příštích letech. Nyní jsme se dozvídáme, že ministerstvo vnitra očekává jen v příštím roce 5000 až 7000 nelegálních migrantů. Již letos jich má být kolem 3500.

Připomeňme, že v polovině července vláda schválila otevření záchytných zařízení v Balkové na Plzeňsku a ve Vyšních Lhotách na Frýdecko-Místecku. Rozšířila také kapacity v zařízení pro zajištění cizinců v Bělé pod Bezdězem. Do konce roku mají vzniknout další nová zařízení (peníze najednou nejsou problém), čímž by se vytvořilo dalších 1200 míst. Jenže přijít má půl čtvrta tisíce. Kam chce tedy více než polovinu těch "letošních" umístit?

Napovím: Z Chebu a mnoha dalších měst totiž mezitím přicházejí zprávy, že zastupitelstva potichu přidělují městské byty přistěhovalcům, přičemž pro místní sociálně potřebné čekatele jich údajně mají stále stejný chronický nedostatek. Je to naprosto skandální. Navíc je nutno znovu připomenout, že vláda mezitím potichu schválila zákon, který umožní cizincům volit, třebaže nemají české občanství. Přesně podle bruselského diktátu.

pp

Čtěte ZDE: Neziskovky a vláda – versus lid naší země: Kdo k nám tlačí „uprchlíky“? Platí si Německo a Brusel zdejší Pátou kolonu? Luxusní život z našich daní. V čím zájmu?

Čtěte ZDE: Tichý podraz vlády na českou veřejnost: Přistěhovalci budou smět volit (a být voleni)! Umí si někdo představit důsledky? Další hřebík do rakve naší národní společnosti. Cizinci ve vlastní zemi

Vídeň padne jako první?

Když jsme tuto informaci uveřejnili, napsali nám zástupci některých "neziskovek", že prý vyvoláváme zbytečnou paniku, protože tento zákon už platí v celé EU a žádná tragédie se prý nekoná. Nyní jsme zaznamenali zprávu, že v nedaleké Vídni podle průzkumů nejspíš vyhraje zdejší volby strana, která sdružuje a politicky organizuje právě přistěhovalce. Vídeň se tak nejspíš stane prvním evropským hlavním městem, které padne do rukou "cizáků" úplně legálně. Dle "neškodné" bruselské legislativy. Bude v této souvislosti zajímavé sledovat, zda v Rakousku dojde k vyhlášení referenda o vystoupení z EU, pro jehož konání nedávno občané shromáždili více než dostatečný počet podpisů.

Kdy k něčemu takovému dojde také u nás, pokud se vláda bude chovat nadále tak, jak se chová, je jen otázkou času. Informujeme naše čtenáře pravidelně o tom, co se děje například ve Velké Británii, která už dávno "politicky korektně" otevřela imigrantům své brány. Totéž platí pro Francii a některé severské země. Teprve nyní zdejší vlády začínají dělat na "uprchlíky" bububu - jenže už je pozdě. Jistě, je to jejich problém, neměli je tam pouštět. Navíc jde většinou o bývalá "impéria", která nyní žnou "dračí setbu" ze svých bývalých kolonií. Jenže, řečeno s prezidentem Zemanem, "Proč to máme odnášet my?"

Je zde však ještě další aspekt, o kterém hlavní média - ve valné většině poslušní propagátoři bruselské direktivy o "vítání cizinců" - cudně mlčí: Hrozí nám masové zavlečení fatálních nemocí, které se mohou ukázat být ještě nebezpečnější než islám. Střízlivě a přesně to analyzuje ve svém článku Karel Wágner:

pp

Čtěte ZDE: Alchymistický sociální tyglík před výbuchem: Podaří se zničit státy a národy? Vznikne skrze válku evropský lid? Uzavřete hranice a povolejte armádu! Jdeme do finále

Čtěte ZDE: Uprchlický oheň zažehli Američané: Sami však žádné běžence nepřijmou. „Azylanti“ v Itálii již terorizují místní občany. Le Penová a každý s rozumem v hlavě zná recept. Ubráníme se?

Karel Wágner: Uprchlíci - semeniště nemocí

V propagandistických masážích našich novinářů v posledních týdnech jaksi zapadly či byly šikovně uklizeny některé výroky znepokojených českých lékařů. A to výroky tohoto typu: „Děsím se okamžiku, kdy začneme v české kotlině řešit výskyty, neřku-li epidemie těch chorob, vůči nimž se musí nechat očkovat každý, kdo cestuje do exotické ciziny."

V případě (probíhajícího, pozn. PP) nekonečného proudu z Afriky ke břehům Evropy dovážených migrantů se nejrůznější organizace a vlády přímořských států již delší dobu chovají nezodpovědně, což odůvodňují cynickým konstatováním, že „na něco takového nejsou peníze“. A abychom si rozuměli, jak uvádí ABZ slovník českých synonym, výraz „cynický“ značí „nestoudný, necitelný, bezohledný“.

Jak uvádí například Jarmila Průchová v článku v rubrice věda na serveru Nevitelný pes, publikovala Světová zdravotnická organizace (WHO) v posledních zhruba sedmi letech několikrát informace o nebezpečí, které k nám v současné době přichází a bude stále více přicházet z Afriky a z Blízkého i Středního východu. Nekontrolovatelné, ale velmi velké procento obyvatel této části světa trpí nakažlivými chorobami kůže. V případě některých afrických států je až 90 % občanů napadeno a zaneseno parazity a trpí nakažlivými parazitárními infekcemi. Zhruba 50 % (a dnes možná už více) obyvatel řady afrických států se řadí mezi nositele a přenašeče viru lidského immunodeficitu HIV nebo u nich propuklo 3. stádium nákazy, zvané AIDS.

pp

Čtěte ZDE: Hrůza v Británii: Tisíce znásilněných bílých dětí muslimskými migranty. Bojí se jich policie i soudy. Parlamentní zpráva šokovala ostrovy. U nás nemožné? Brzy si to řekneme - pokud se zlu včas nepostavíme

Čtěte ZDE: Opětovné zrození politiky zdola: Odvážná důchodkyně osvobozuje Rakousko. Auxit a Brexit? Ministryně zahraničí EU: „Politický islám patří do Evropy.“ Blíží se dny hněvu?

Na ochranu zdraví našich dětí „nejsou peníze“

V případě afrických imigrantů stále ještě potenciálně hrozí též ebola, která zůstává v těle skryta a její propuknutí se předem nedá zjistit pouhým pohledem. Z Blízkého a Středního východu hrozí zhruba stejná, nebo podobná nebezpečí, navíc ještě TBC, neboť řada příchozích trpí tuberkulózou neléčenou a dokonce i tuberkulózou nového typu, odolnou vůči standardním postupům léčby, která se již v Evropě začala objevovat i u očkovaných osob. Přičemž tuberkulóza, i když si to laik neuvědomuje, je v nejvyšších odborných kruzích právem řazena mezi nejvíce smrtící choroby v historii lidstva.

Jinak řečeno, tváří v tvář tisícihlavé imigrantské vlně jde o to, zda naše orgány státní správy nám nebudou cynicky tvrdit, jako tomu činí již řecká a italská vláda, že na ochranu zdraví našeho a našich dětí „nejsou peníze“.

Ve spontánně vznikajících tábořištích imigrantů už jenom nedostatek hygienických zařízení svým způsobem připomíná situaci v zemích subsaharské Afriky, kde třeba v takové Nigérii, jak uvádějí Lékaři bez hranic, záchod nezná nebo nepoužívá 39 miliónů lidí. Na komunální úrovni je pak nejúčinnějším preventivním opatřením izolace a včasná léčba, kterou v tábořištích imigrantů také ne­najdete (viz zprávy z Francie o uprchlických táborech s epidemiemi svrabu, likvidovaných buldozery).

Přinesou nám nezvaní "hosté" TBC a MERS?

Přitom k pře­nosu nákazy kontaktem s nakaženými lidmi dochází i v případě daleko závažnějších nemocí, ja­kými jsou kupříkladu meningi­tidy. Ovšem za bakteriální onemocnění s nej­větší úmrtností v Africe a zemích Blízkého či Středního východu je označována tuberkulóza (TBC), na kterou ročně ve světě umírají téměř 2 miliony lidí. Nejčastější je nám všem známá plicní forma onemocnění, která je i nej­více nakažlivá, onemoc­nění však zasahuje i játra, kostní dřeň, slezinu, nadledviny, dokonce i mozkové pleny.

Mezi nejdiskutovanější infekční onemocnění se v posledních měsících zařadil i blízkovýchodní respirační syndrom, známý pod anglickou zkratkou MERS. Koronavirus MERS, který u člověka způsobuje závažné onemocnění plic a ledvin, je znám teprve od roku 2012. Přenáší se ze zvířat na člověka, především z velblouda (zřejmě i z netopýra), ale i z člověka na člověka, a to stejným způso­bem jako chřipka.

Celosvětově se do května 2015 tímto virem, před kterým se není možné chránit vakcínou, zatím infikovalo zhruba 1250 lidí a zemřelo jich přes 450, ovšem čísla se mění každým dnem. Nejvíce obětí hlásí Saúdská Arábie, kterou na svých náboženských poutích každým rokem navštěvují doslova miliony muslimů z celého světa. Zdrojem nákazy touto nemocí, která je vedle eboly označována za nej­větší biologické riziko současnosti, se jednoznačně jeví Blízký východ, tedy země ze severový­chodní Afriky. Spolu se Saúdskou Arábií k nim patří i Irák a Libye, ze kterých v současné době po moři proudí do Evropy další imigranti.

Subsaharská Afrika je nejvíce postiženou oblastí s 24,7 milionů lidí žijících s HIV v roce 2013, což představuje téměř 70% celkového počtu nových infekcí HIV po celém světě. Ale i když tak nikdo nepochybuje o tom, že mezi africkými imigranty najdeme celou řadu nositelů viru HIV, žádného „plaváčka“ nakaženého koronavirem MERS nebo ebolou zatím lékaři nehlásili. A tak řada publicistů ve sdělovacích prostředcích situaci zlehčuje prohlášením, že něco takového je „jenom málo pravděpodobné“. Berme však raději v potaz stanovisko našich lé­kařů, podle nichž něco takového „není vůbec vyloučeno“.

Čeká nás novodobá morová rána?

Řada zástupců a příznivců neziskových organizací, zasazujících se o přijímání co největšího počtu afrických imigrantů Českou republikou, pak vytahuje z rukávů jejich „zelené“ eso. Z jejich pohledu nemohou tisíce migrantů, z Afriky dorazivších ke břehům Evropy, zapříčinit žádnou epidemii, neboť i migrující tisícihlavá hejna ptáků, nekontrolovatelně putujících z Afriky do Evropy, k nám nebezpečné viry a bakterie nezanášejí. To je ovšem ukázkový případ demagogie, neboť ptactvo po svých trasách migrovalo z kontinentu na kontinent už v dobách, kdy první lidské civilizace teprve objevovaly písmo.

A přesto migrující ptáci nezanesli neštovice nebo spalničky do Ameriky, ani syfilis do Evropy. A virus HIV, kterým je dnes nakaženo přes 35 milionů lidí, ve 20. letech minulého století nezačali šířit po Africe, a posléze i do Evropy a Ameriky šimpanzi, ani migrující ptactvo. Začali jej šířit domorodci z Kinshasy, dnešního hlavního města Demokratické republiky Kongo. Nakonec ani mor (který se dosud v různých částech světa ještě vyskytuje) se do Evropy nedostal díky ptákům, ale díky lidem, putujícím po hedvábné stezce do Evropy, kde mezi 14. a 18. stoletím padlo za oběť morovým epidemiím 100 milionů obyvatel.

Na zdravotní rizika, která přicházejí s přílivem utečenců z Afriky a Blízkého východu do Evropy, upozorňuje i bývalý ministr zdravotnictví profesor MUDr. Pavel Klener, DrSc., uznávaný onkolog a hematolog. Naše zdravotnictví považuje za podfinancované, k čemuž podotýká: „Když navíc přibydou problémy s imigranty, nedovedu si představit, že by se v této oblasti mohlo vyhovět neustálým požadavkům na navýšení prostředků pro zdravotní péči našich občanů. Takže to v každém případě úroveň zdravotní péče ohrozí.

(Redakčně kráceno)

Zdroj ZDE a ZDE

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Peníze nejsou tím, čím se zdají být: Mezi černou magií a zázrakem. Státní převrat pod zn. FED. Titanic, Lincoln, Kennnedy: Vraždy? Basilej 3 - a hned tu byl covid! Další velká krize na dohled. Záchranný vor. Návštěvník z hvězd nabízí pomoc

Peníze nejsou tím, čím se zdají být: Mezi černou magií a zázrakem. Státní převrat pod...

Rusko válcuje Západ: Putin uzavřel v Zálivu obchod století. Washington začal ihned Moskvě vyhrožovat. Kyjevská obrana proražena. Režimní vůdci si jdou po krku. Arabové kreslí po nebi ruskou trikolóru. Američanům se už jen smějí

Rusko válcuje Západ: Putin uzavřel v Zálivu obchod století. Washington začal ihned Moskvě...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky