Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Vzkaz Frau Merkel: Nepleťte se. Čechy nevystěhujete, nepřevychováte ani neosídlíte! Zrazuje nás Sobotka kvůli své bruselské budoucnosti? Pokud bude přisluhovat, tvrdě narazí

Vzkaz Frau Merkel: Nepleťte se. Čechy nevystěhujete, nepřevychováte ani neosídlíte! Zrazuje nás Sobotka kvůli své bruselské budoucnosti? Pokud bude přisluhovat, tvrdě narazí

4. 10. 2015

Tisk článku

Michal Malý komentuje ze svého pohledu důvody, které pomohly rozfoukat imigrační požár a klade si otázku, proč se tomu bráníme tak, že se nebráníme

Angela Merkelová  tvrdí, že pozvala do Německa válečné „uprchlíky“. Německo ale bylo velmi rychle zaplaveno především ekonomickými migranty, kteří nechtějí pracovat, protestují, znásilňují ženy. Migranty, kteří přinesli chaos, žloutenku, tuberkulózu a HIV.

pp

Vlna imigračního teroru

A tak paní kancléřka začala prostřednictvím Junckera a Tuska prosazovat kvóty, aby do členských zemí EU mohla z Německa „vyhostit“ ty nepohodlné. Sluníčkářská media přinášejí srdceryvné příběhy migrantů. Aby se z teroristy mohl vyrobit fotbalový trenér, vyrobí se, jak mu kameramanka podrazila nohu. Tělíčko nebohého syrského chlapečka, jež moře vyplavilo mezi skaliska, se přenese na prostornou pláž, učeše, několikrát se přemístí a naaranžuje, aby fotografie měly ten správný dopad na veřejnost. To, že v berlínské čtvrti Neukölln migranti terorizují domorodé obyvatelstvo, fyzicky je napadají a vybírají od něj výpalné, je přeci nepodstatné stejně tak, jako skupinové znásilňování žen v detenčních táborech v Německu. Tomu se německá kancléřka usmívá?

Frau Merkel Čechy nevystěhuje z jejich bytů, nepřevychová ani neosídlí. Pokud se o to pokusí narazí. Pokud jí bude Bohuslav Sobotka přisluhovat, narazí také. A tvrdě. Čas dozrál

Je prý zcela „nepodstatné“, že německé radnice začínají vystěhovávat Němce z nájemních bytů, aby v nich mohly ubytovat migranty. Fotka utonulého syrského chlapce odsunula zcela mimo pozornost 1 400 dětí znásilněných Pákistánci v anglickém městě Rotherham v letech 1997 až 2013. Rekordní nárůst násilí v Marseille, Paříži, Stockholmu ale už i v Berlíně, vypálené obchody, auta, čtvrtě, školy a školky, „nebozí“ uprchlíci, ze kterých se vyklubali ekonomičtí migranti a mezi nimi teroristé a vrazi (včetně vlastních dětí): To Angela Merkelová pochopitelně „nevidí“. Nevidí to ani evropští politici, kteří produkují šílené teorie, že Evropu a její ekonomiku zachrání vlna ekonomických migrantů, většinou flákačů, kteří nikdy nebudou pracovat. Vyprodukovala je vlna, která zatím přinesla jen strach, násilí, znásilňování, ale i žloutenku, tyfus či HIV. Vlna, která k nám přinesla islám.

pp

Čtěte ZDE: Německo: Napětí před výbuchem? I vojáci Bundeswehru se už musejí stěhovat do stanů. Kasárna obsazují imigranti. Epidemie znásilnění i epidemie chorob. Již brzy také u nás?

Čtěte ZDE: Utajený rozklad Evropské unie: Veřejnost už toho má dost. Masové demonstrace v Německu. Merkelová na Sibiř, Putin do Berlína? "Pane Klausi, staňte se naším kancléřem!"

Šaría a podpora flákačů

Premiér Bohuslav Sobotka opět zradil a opět lhal. Kvóty se nedají odmítnout ohnutím hřbetu a prohlášením, že důležitější, než migrační vlna a její dopady, důležitější než kvóty, je „jednotná“ Evropa.

Česká republika měla v srpnu 450 666 nezaměstnaných a na ně připadalo 103 768 volných pracovních míst. Tato republika živí cca 300 000 celoživotních flákačů z řad nepřizpůsobivých (nejde jen o Romy, i „bílí“ Češi se učí rychle). Ti „nepřizpůsobiví“ nejsou radikální islamisté ani muslimové. Jen na nás občas vezmou tu mačetu, tu násadu od krumpáče, či kanystry benzinu k diskotéce, nebo kopou do hlav naše ženy.

Co se začne dít, až k nim přibude 100 či 200 000 muslimů? Až začnou i u nás nejprve "žádat o pomoc", pak prosazovat svá "práva" včetně Šaría, pak demonstrovat, pak vypalovat a nakonec vraždit? To je to pojetí „jednotné Evropy“ podle Bohuslava Sobotky? Šaría, mešity, znásilněné ženy, podpora flákačů?

Nejsem socan. Nikdy jsem je nevolil a volit nebudu. Bohužel, musím vše, co udělal a prohlásil ministr vnitra Milan Chovanec za poslední měsíc podepsat. Sice jakoby nenápadně, ale zřetelně se začíná Milan Chovanec (což se dalo čekat) vůči Sobotkovi vymezovat a názorově se blíží k prezidentu Miloši Zemanovi a jeho postojům k migraci.

PP koláž

Čtěte ZDE: Dny zrady pokračují: Česká vláda ve službách Merkelové a Hollanda, proti naší veřejnosti. Opuštěné vzdorující Slovensko. Referendum, nebo volby! Co udělá Zeman a Klaus?

Čtěte ZDE: Německý diktát den poté – a den před: Zbabělost českých politiků již začíná prosvítat. Polská zrada není překvapením. Nové Česko-Slovensko? Není čas na beznaděj. Vše teprve začíná

Co za to?

Angela Merkelová možná zkorumpovala Poláky, když zradili s kvótami. Aby ne, když její Evropu „vede“ polský expremiér Donald Tusk, jehož partaj i kvůli tomu asi prohraje říjnové volby v Polsku. Je třeba zajistit i za cenu zrady vlastní země trafičky v Bruselu, že? Zkorumpovala Merkelová snad i Bohuslava Sobotku příslibem nějaké budoucí bruselské funkce? Ani bych se po prodeji OKD a hornických bytů nedivil. Tento národ je sice plný srabů, zrádců a udavačů, ale když bylo nejhůř, vždy vyhnal cizáckou svoloč i zrádce. Když za totality vláda dlouhodobě zrazovala svůj lid, smetl ji nakonec z Letné a Václaváku.

Současná vláda Sobotky, Babiše a Bělobrádka by si měla dát pozor, aby se jí brzy nestalo totéž. Dlouhodobě totiž nejen občany šikanuje lejstry, zákazy, daněmi, poplatky, EET, ale především ignoruje jeho vůli. Jenže vychází ze špatného předpokladu. Frau Merkel Čechy nevystěhuje z jejich bytů, nepřevychová ani neosídlí. Pokud se o to pokusí, narazí. Pokud jí bude Bohuslav Sobotka přisluhovat, narazí také. A tvrdě.

Čas dozrál.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Hrozba sousedům: Vláda Progresívneho Slovenska. Šimečka je loutka Bruselu a Vatikánu. Fialův klon. Sorosova zničující stopa. Ekonomická a politická mafie. Prosadí se zrada nebo pud sebezáchovy?

Hrozba sousedům: Vláda Progresívneho Slovenska. Šimečka je loutka Bruselu a Vatikánu....

Tajná schůzka mouřenína s liškou: Konečné řešení ruské otázky Hitler nezvládl. Teď jeho dědici cítí poslední šanci. Ale i jim jde o krk. I Zelenskému. Past zvaná korejské řešení. Není kam ustoupit. Okamžik pravdy je za humny

Tajná schůzka mouřenína s liškou: Konečné řešení ruské otázky Hitler nezvládl. Teď jeho...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky