Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Sociální experiment na Evropanech: Zničující seriál (s arabskými titulky) spěje do finále. K čemu máme zbraně? Proč jsou hranice stále otevřené? Selhání elit, nebo naplnění plánu? Poslední zhasne

Sociální experiment na Evropanech: Zničující seriál (s arabskými titulky) spěje do finále. K čemu máme zbraně? Proč jsou hranice stále otevřené? Selhání elit, nebo naplnění plánu? Poslední zhasne

3. 2. 2016

Tisk článku

Jitka Přikrylová připomíná politické lži, kterými byli občané evropských států uklidňováni, když ještě šlo smrtící migrantské invazi zabránit a ptá se, zda je nám už jedno, že jsme předmětem zrůdného experimentu

Evropa, jak jsme ji znali, zdá se umírá. Vlastně už je asi mrtvá a smrad, co zbyl, je důvod, proč ještě pořád zkoušíme křičet a voláme po záchraně. Samozřejmě marně.

Z Atlantidy zbyla jen legenda, po Římské říši zbyly alespoň polozřícené stavby a zápisky poetů. Po hloupém experimentu zvaném Euromed zůstanou jen pozůstatky arabských komentářů, než nějaký ten imám zruší sociální sítě, než zakáží internet. Ale nám už to může být jedno. U toho už nebudeme.

pp

Nezbavíme se jich

Kam to nechají dojít, než zmáčknou červený knoflík a z experimentu zpátky do reality? Co když nezbude žádná realita?

Ne, nevyvolávám paniku. Podívejte se sami na ta data i na zkracující se intervaly burcujících událostí, po kterých slepí humanitofilové (poznáte je tak, že se ukájí pácháním sebevražedného dobra) pokaždé trošku pootevřeli oči.

Netuším, jestli se nejhrůznější z psychologicko sociálních experimentů, jaký se kdy uskutečnil, takhle šíleně zvrtnul, jebo jestli vše probíhá dle plánu. Začíná být čím dál víc jasné, že je to asi jedno

Migranti oblažovali břehy Evropy svou dotěrnou přítomností na vratkých přeplněných loďkách už pár let. Občas i za asistence médií, hlavně pokud se to, co snad ani podle fyzikálních zákonů nikdy nemělo plavat, potopilo a zůstali mrtví. Během loňského léta celý problém vyeskaloval do ohromných rozměrů a bylo jasné, že se něco děje.

Lidi řvali: Zastavte to. Rozlišme ty šílené davy na jednotlivé lidi. Jen tak můžeme mluvit o uprchlících a migrantech. Oddělme je, pomozme jedněm a tvrdě vykažme ty druhé, vůbec je nesmíme pustit dál, jinak se jich nezbavíme.

Nemají doklady, nevíme, co jsou zač, odkud jsou a co dělali dosud ani jaké jsou jejich úmysly.

pp

Čtěte ZDE: 10 000 "zmizelých" dětí: Obchod s bílým masem a neomezené "menu" pro pedofily? Pozdní probuzení v Německu: Jen 2 % migrantů mají prý nárok na azyl. Sobotka jako Merkelová: Klid, my to zvládneme!

Čtěte ZDE: Nácvik na Spartakiádu vzor 55: České feministky se veřejně svlékají donaha. Sexuální útoky a znásilňování bezbranných žen jako nácvik na hromadné vystoupení muslimů? Vědí rozverné dámy, co je to Taharrush?

Vzpomínáte si?

Přicházejí ze zemí s minimální vzdělaností, pracovními návyky, ale hlavně si nesou kulturu a náboženství, jež se tu naši už staletí snaží zotročit a vyhubit. Lidé řvali: přinesou si svá pravidla, která omezí naši svobodu, ohrozí naše životy a ženská práva a výsady vrátí o staletí zpět. Nebudou pracovat, budou jen krást, rabovat, znásilňovat. Bude nás to stát v nejlepším případě spoustu peněz, protože je budeme živit, ale nejspíš nás to bude stát mnohem víc. Přinesou si násilí a terorismus s sebou. Křičeli jsme jedním dechem, že se nebráníme pomáhat, ale nechceme do našich domovů pustit nekontrolovaný dav, kde je víc potenciálních problémů a nebezpečí, než bezbranných žen a dětí.

Vzpomínáte?

A co říkali oni? Co na to arogantní politické špičky a bláznivá sluníčka a zhulení neomarxististé?

Vůbec je neznáte, žádného jste nikdy nepotkali a jen se bojíte svých zaprděných čecháčkovských strašáků. Říkali: jste nenávistní, xenofobní, nemáte v sobě špetku soucitu pro lidi, kteří taktak že utekli před válkou a zachránili si holý život. Naštěstí tu byly ochotné neziskovky, moudré politické elity a pochopitelně média. Společně přišli s pohádkami o ekonomických výhodách pro celou Evropu. Vykládali nám nesmysly o doktorech, chemicích, inženýrech a vůbec elitě vzdělanosti a k tomu nás krmili fotkami dětí, každý den přinesli vykonstruovaný dojemný příběh a je jedno, že jsme tomu nevěřili, vysmívali se. Bylo nám to prd platné, že.

pp

Čtěte ZDE: Vítači v depresi: Už i Rakousko zavírá hranice. Převratné odhalení analytika Šíra. Už je jasné, kdo sem žene ty milé migranty! Generál Pavel je v pohodě: O ničem nic neví. A proč NATO obkličuje Rusko?

Čtěte ZDE: Milióntý imigrant v Německu: Angela osobností roku, jako před ní Adolf. Globální elity dobyvatele Evropy milují. Klausův manuál o migrantech: Stěhování národů, s.r.o. Zemanova výzva "Všichni k pumpám!"

Prolhané elity

Jenže jak šel čas, i mediální obrázek se začal měnit.

Statistiky neochotně připustily, že většina jsou mladí muži bez rodin.

Padaly zmínky o násilí a zabitých, když se ještě bili spíš mezi sebou. Znásilněné ženy na denním pořádku v uprchlických centrech a poměrně běžná taxa za cestu do vysněné Evropy je nechat si zprznit dítě. Klidně i opakovaně. Občas se hlava  rodiny i přidala, co už. Ke všemu můžu přidat odkazy, ale proč. Vše už je dost známé a propírané.

Tu a tam médii prolétlo, že některý neposlušný politik přichází s letáčky, kde se “uprchlíci” nabádají, ať laskavě platí za to, co si vezmou v obchodech, ať nekálejí po autech a neobtěžují ženy. Poučený xenofob při čtení takových perel nechal povyjeté obočí zase spadnout, protože tušil, že se stejně nic nebude dít.

Hlasy zoufalé většiny sílily, volaly po ochraně hranic, ale ta vládnoucí elita se jen usmívá. Kyne nám. A pokračuje ve svých lžích.

Hranice zůstávají otevřené

Vypukne skandál s tím, jak ve Velké Británii migranti znásilňovali celá léta neuvěřitelné množství dětí a žen, opakovaně je nutili k sexuálnímu otroctví a nejen, že jim nikdo nepomohl, zakázali o tom vůbec mluvit. Ty nešťastné děti a ženy nechali znásilňovat, bezmocné rodiny přihlížet, jen aby nedej bože xenofobní nálady neměly další argumenty. Tyhle příběhy bych ráda četla, jeden po druhém, tyhle děti chci na titulní stránce, zubožené, prošly si peklem. Nebojte, nejsem tak  blbá, abych věřila, že se to jednou stane.

V Paříži musí zemřít 130 lidí a i když je zřejmé, že to má velmi co dělat s uprchlíky, někteří přišli s tou letošní uprchlickou vlnou, jiní v některých z těch minulých, pořád se mlčí. Pořád se nic neděje. Evropské hranice jsou stále otevřené dokořán.

Na Silvetra se v Kolíně stalo něco, co snad otřáslo i několika idealisty se sluncem v duši. Davové sexuální násilí, které v Evropě nikdy nebylo. A oni chtějí i tohle utajit, obětem se říká, že nesmí zmínit etnikum těch hajzlů, kteří je obklíčili, terorizovali a místní policii odřízli a vysmívali se  jim.

Přibude pár obočí, které překvapeně a v mírném šoku povyjedou, ale na báječném slunečném multikulturním obraze to kromě pár drobných trhlinek nemůže nic změnit.

pp

Čtěte ZDE: Před bruselským diktátem: S "Klausovou výjimkou" by se nás netýkal. Migrační tsunami podle zednářských plánů. Státy musejí zmizet. EUROMED: Přerozdělit do zemí EU až 80 miliónů muslimů

Čtěte ZDE: Hrůza v Británii: Tisíce znásilněných bílých dětí muslimskými migranty. Bojí se jich policie i soudy. Parlamentní zpráva šokovala ostrovy. U nás nemožné? Brzy si to řekneme - pokud se zlu včas nepostavíme

Ptali jsme se zbytečně

Před pár dny ve Švédsku ubodali mladou evropskou holku, která pracovala v uprchlickém centru. Byla tam pro ně. Dojemně sluníčková duše, která věřila v lidské dobro a cizím migrantům chtěla pomáhat. A oni ji podřízli jako ovci. V rámci zajeté politické korektnosti dlouho tajili národnost toho vražedného zmetka. A ejhle, mladý Somálec.

Teď čtu, že Švédsko oficiálně přiznává, že už ve Stockholmu není bezpečno. Policie je bezmocná. Zdroj zde.

“Centrum Stockholmu už není bezpečné město. Hlavní železniční nádraží a jeho okolí okupují gangy nezletilých přistěhovalců marockého původu, kteří okrádají kolemjdoucí, sexuálně obtěžují ženy a napadají pracovníky ostrahy. Přiznala to švédská police s tím, že nadále není schopna zjednat pořádek... Všude kradou, obtěžují zaměstnance azylových center i dívky na ulicích. Sahají jim mezi nohy, a když se brání, zfackují je...)”

Dřív, když nás nechtěli slyšet, říkali jsme, Na co ještě čekají? Ptali jsme se, jestli ty hordy mladých nevzdělaných znuděných mužů bez práce, co je Evropa živí, musí někoho opravdu znásilnit. Chtěli jsme vědět, jestli až když někoho zabijí, budou nás poslouchat, budou se chtít konečně podívat na to, co odmítali vidět.

Jsou tu desítky nevinných mrtvých. Jsou tu stovky znásilněných. Někde už to policie vzdala jako ve Švédsku. Čekám, že tak jako se po kolínském odhalení přihlásily další a další města, teď se ozvou města a městečka napříč Evropou s vlastní kapitulací na bezpečnost.

K čemu máme zbraně?

Bezzubá Evropa už umí jen tlachat, přicházet se statistikami a z těch statistik plynou pouhá doporučení. Zapomněla, že má policii, že má vojsko. A že ty mají zbraně. Že ty zbraně se nejen můžou, ale musí použít, pokud jsou civilisté v ohrožení.

Nespadá do kolonky selhání nebo dokonce spoluúčasti na páchaném zločinu, pokud policejní zbraň zůstane v pouzdře a zločin je dokonán za policejního dohledu? Tady ale neselhali ani tak policisté, jako spíš politické elity, ti by měli být obžalováni za spoluúčast na každém jednom znásilnění, vraždě a k čemukoli to ještě směřuje. Bojím se použít slovo evropská genocida.

Bylo by to k  smíchu, kdyby to nebylo k pláči, že politici i hloupé herečky nabádají ženy, jak se mají chovat, aby předešly nechtěnému osahávání nebo znásilnění. Jakápak chytrá strategie asi bude, aby předešly ubodání?

Proč se nevyhlásí výjimečný stav v nejvíc zamořených městech a z azylových center se dílem nestanou detenční zařízení s omezeným právem pohybu a dílem místo, odkud budou denně vyrážet autobusy na letiště, a tohle vykázané kulturní obohacení vysadí klidně někde v africké poušti, pokud je někde třeba deset na deset metrů území nikoho. Fakt je mi to jedno. Evropská hranice se dá zabetonovat ze dne na den. S dnešními technologiemi a možností komunikace.

Selhání, nebo plán?

Překážky nejsou v tom, že by to Evropa neuměla. Nevěděla, jak. Proč to nejde, to jsou všechny ty zákony, legislativa bránící lidská práva, slepě a sebevražedně, pro která v těch zákonech nejsou nastavená žádná ale.

Evropa zemře se slovy nejlepších úmyslů na rtech.

Kroutit hlavou nad tím, co se děje, nestačí.

I ten nejtitěrnější jednoduchý organismus v přírodě umí alespoň jedno: Má pud sebezáchovy. Já už nevím, jestli věřit tomu, že vše je politickými špičkami připravené v rámci projektu EuroMed. Nemůžu uvěřit, že referendum v členských zemích bylo o každé ptákovině, ale tady si evropské špičky zkrátka  rozhodly vzít do Evropy přes 50 milionů muslimů, a to během let 2012 - 2050. Tohle se tady děje.

Netuším, jestli se nejhrůznější z psychologicko sociálních experimentů, jaký se kdy uskutečnil, takhle šíleně zvrtnul, jebo jestli vše probíhá dle plánu.

Začíná být čím dál víc jasné, že je to asi jedno.

Evropo, zavíráme. Poslední zhasněte.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky