Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Půl miliardy Evropanů v rukou zločineckého gangu: Převaděči sídlí v Bruselu, Berlíně i v Praze. Slzný plyn, granáty i obrněné transportéry u Idomeni je nezastaví. Ani nový plot v Brenneru. Tajný importní plán

Půl miliardy Evropanů v rukou zločineckého gangu: Převaděči sídlí v Bruselu, Berlíně i v Praze. Slzný plyn, granáty i obrněné transportéry u Idomeni je nezastaví. Ani nový plot v Brenneru. Tajný "importní" plán

12. 4. 2016

Tisk článku

Pavel Kopecký se zamýšlí nad posledním vývojem na migrační frontě a klade si otázku, zda v sobě ještě najdeme dost sil, abychom se dobyvatelům zvnějšku i zevnitř postavili na odpor

Situace u vstupních bran do Evropy se dále dramatizuje. Invazní armáda, placená a organizovaná Velkými inženýry Nového světového řádu, má drobný problém. Rychlé přenesení války a teroru na evropský kontinent narazilo na makedonských hranicích na tuhý odpor. Zatímco bruselské elity s humanistickými hesly na rtech pracují pro Angelu Merkelovou a vymýšlejí stále nové metody, jak otevřít dveře starého kontinentu, makedonští pohraničníci dělají, co by měli dělat všichni: Hájí hranice Evropy proti dobře organizovaným tlupám dobyvatelů, podporovaných řeckou neomarxistickou vládou vedenou Sorosovým mužem premiérem Tsiprasem.

pp

Tento údajný radikální levičák mezitím poslušně činí to, kvůli čemu svrhl své "pravicové" předchůdce: Podle německých not skandálně privatizuje strategický řecký majetek včetně přístavů a zároveň otevírá hranice Evropy dokořán. Marxistický „velký privatizátor“ útočí nevybíravě na všechny, kteří by chtěli migrační vlnu byť jen pozastavit. O to překvapivěji znějí slova řeckého náměstka ministra vnitra Nikose Toskase, který tento týden pro řeckou televizi Skai přiznal: „To, co vidíme u Idomeni dnes, jsou zítřejší džihádisté.”

První linie fronty

Drama, které se od minulého týdne odehrává v řeckém Idomeni, které se s desetitisíci ilegálních migrantů stalo základnou pro organizované útoky na první nepropustnou evropskou hranici, si v ničem nezadá s dobýváním Evropy Turky v minulých staletích. Tehdy jako dnes musejí obránci čelit páté koloně uvnitř evropských hradeb. Jednotky dobře živených a trénovaných mužů podnikají opakované útoky na hraniční ploty.

Situace na hranicích, je o to obtížnější, že na pomoc migrantským jednotkám se do bojů zapojují stále častěji aktivistické guerilly z celé Evropy

Makedonská policie musela použít slzný plyn a ohlušující granáty aby tuto invazi alespoň zbrzdila. Migranti však útočí zápalnými láhvemi, a kameny vrhanými samostříly a praky na mnoha místech současně. Na některých místech se jim proto podařilo prorazit obranou linii armády a policie. Okamžitě poté nastupují jejich „specialisté", kteří otevírají plot. Mají k tomu "profi" vybavení. Elektrické nůžky a flexi dodané „neziskovými organizacemi,“ které celý útok logisticky zajišťují a podle mnoha svědků i řídí.

Podle názoru některých vojenských odborníků, se hranice nedá proti dobře organizované desetitisícové imigrantské armádě "konvenčními metodami" dlouho udržet. Zvláště je-li pravda, že útoky jsou řízeny a koordinovány nejen islámskými experty na pouliční boj, ale také členy tureckých speciálních jednotek. Za těchto okolností je jen otázkou času, kdy se v první linii objeví střelné zbraně. Pak by ovšem udržení hranice bylo téměř nemožné.

První mrtví by totiž vyvolali tak velký tlak na Makedonii (která už nyní čelí obrovské pokrytecké kritice Athén i Bruselu), že by další boj byl prakticky ztracený. Prozatím si válka na frontové linii na řecko - makedonské hranici vyžádala „jen“ stovky zraněných na obou stranách.

                                             Boje na řecko - makedonské hranici

Rakousko přerušuje v Brenneru dálnici

Neudržitelnost situace si uvědomují stále častěji i někteří západní politici tlačení naopak veřejným míněním v opačném vektoru. Svědčí o tom i včerejší opatření rakouské respektive tyrolské vlády, která se rozhodla připravit uzavření přístupového průsmyku v Brennneru. Ten se totiž  stává další frontovou linií. Od minulého týdne tam soustavně dochází k pokusům o prolomení hranice imigrantskými jednotkami, které dostávají další a další posily z jižní trasy, která se po uzavření balkánské cesty opět aktivizuje.

Výstavba hraniční bariéry včetně kontrolního stanoviště začíná podle deníku Die Presse již dnes a hotová by měla být do konce května, než dorazí hlavní očekávaná invazní vlna. Podle šéfa tyrolské policie Helmuta Tomace se nejprve demontují svodidla a následně se bude pokračovat s vyrovnáním terénu a odstraněním dalších překážek. Připraví se tak prostor pro 250 metrů dlouhou bariéru, která přetne dálnici z Itálie a umožní jednotkám obranný boj.

Polovojenské neziskovky

Italská trasa se tak znovu stává masovým překladištěm nových džihádistů. Situace na rakousko - italských hranicích, je o to obtížnější, že na pomoc migrantským jednotkám se tam do bojů zapojují stále častěji aktivistické guerilly z celé Evropy, pod pláštíkem tzv. neziskových organizací. Ve skutečnosti jde o polovojenské anarchistické skupiny, které mají za úkol připravit trasu zevnitř.

Operují ostatně i v řeckých přístavech, kde se všemi prostředky pokoušejí zabránit odjezdům lodí, které měly "propagačně" odvést první desítky Pákistánců z Řecka do Turecka. Někteří skvěle placení "neziskoví" revolucionáři šli dokonce tak daleko, že se vrhali do moře pod odjíždějící lodě aby deportace zastavili. Pro televizní kamery zase něco nového.

pp

Čtěte ZDE: Další bitva s bruselskou tyranií: Nadiktované kvóty pro migranty jako ukázka drzosti i zoufalství. Začíná válka proti evropským občanům? Holandské NE urychluje rozpad EU. Vyvolají elity nepokoje a chaos?

Vojenský analytik: Invaze začala 

Na tom, že již není na co čekat a Evropu i jednotlivé státy včetně České republiky je třeba opevnit a připravit na boj s invazními armádami migrantů se shodují i vojenští experti a analytici. Alespoň ti, kteří si uvědomují, že pokud by se měla Evropa a jednotlivé země migrantské invazi ubránit, je třeba se na tento střet, ke kterému podle mnohých pozorovatelů dojde dříve, než tušíme, alespoň základním způsobem připravit. Podle známého vojenského analytika Martina Kollera se jedná o jednoznačné napadení Evropy.

Jestliže se přes hranice valí milión ilegálů, je to jednoznačné napadení, a to především Tureckem, které je posílá. „Je to islamizace Evropy jako zločinný etnicko-sociální (možno říci rasový) experiment pod pláštíkem multikulturalismu. Jde jim nyní především o tu část Evropy, která je ještě postižena minimálně. Z řeckého tábora v Idomeni se Ilegálové násilím pokusili vniknout na území Makedonie, což je hrubé porušení zákonů EU i kterékoli normálně fungující země či státu. Kupodivu to nikdo z EU ani z Řecka neřeší ráznými postihy. Stejně tak nikdo neřeší činnost občanů EU, samozvaných aktivistů, kteří ilegály k takové činnosti písemně nabádají. Návodné jednání k trestnému činu je tu přitom zcela evidentní.“

Nervy ztrácejí už dokonce i někteří vysocí generálové z Pentagonu. Americký generál Bruce M. Lawlor, který je bývalým šéfem resortu vnitřní bezpečnosti USA, konstatoval: „Byl bych velmi překvapený, kdyby mezi uprchlíky nebyli teroristé. Pokud jde o teroristy s evropským pasem, tam jde o problém asimilace, který Evropa neřešila. A v tomto kontextu je to pak jednodušší, aby se mezi uprchlíky objevili teroristé.

Čtěte ZDE: Podvod s iráckými křesťany: Citové vydírání veřejnosti se minulo účinkem. Komparsisté zadrženi v Německu. Stesk po válečných útrapách? "Neziskové" podvody jsou ve skutečnosti organizovaný zločin

Gangy v Německu

Dnes si již i některá dosud příkladně „vítačská“ média v Německu uvědomují, že více než dva milióny migrantů, kteří v uplynulých letech přišly do Německa jsou třaskavou směsí, která může zemi snadno proměnit v místo chaosu a zločinu. Podle Die Welt zločinecké gangy v Německu verbují lidi z útulků pro uprchlíky a ve velkém je zaměstnávají na špinavou práci - obchod s drogami, loupeže a útoky na domácí obyvatelstvo.

Jde prý ale o víc. Tito vojáci zločinu mají být v pravý čas připraveni terorem a násilím destabilizovat situaci v zemi, až se objevíí druhá invazní vlna. Policii v Německu je tento fenomén dobře znám, ale z hlediska práva a zákonů se podle merkelovských úřadů, které mají za úkol invazi aktivně podporovat, údajně nedá nic dělat.

Černé prapory už vlají i na Balkáně

Objevuje se však další fenomén, kterého si zatím evropská média až na výjimky příliš nevšímají. Vytlačením islamistů ze Sýrie asadovskými vojsky, které za pomoci ruského letectva osvobozují stále větší území, vzniká "personální přetlak" džihádistů. Podle mnoha indicií se islamisté uchylují do výcvikových táborů v Turecku a odtud přecházejí ve velkém počtu pod migrantským krytím především do Bosny a Hercegoviny a do Kosova.

Nezávislí odborníci na džihád upozorňují, že právě Bosna se má stát v příštích letech hlavní evropskou zásobárnou teroristů z Islámského státu. Džihádisté na Balkáně budují rychle výcvikové tábory. V některých horských vesnicích už černé prapory Islámského státu vlají přímo v ulicích a jeho verbíři prakticky nemají důvod se skrývat, protože je nikdo nepronásleduje.

Importéři zničující "migrantské výbušné nálože" jen pochopili, že je třeba hledat méně otevřené cesty k provedení jejich záměrů. Oficiálně se mluví o tom, že dohodou s Tureckem příliv migrantů slábne, ve skutečnosti však pouze jinou metodou má být jejich "import" zachován a zesílen. O tom svědčí i jeden z tajných plánů, který se již stal veřejným natolik, že o něm včera informovala i jindy příkladně probruselsky „vítačská“ TV Nova.

pp

Čtěte ZDE: Vlídná past bruselského summitu: Prodali nás kancléřce Merkelové na maso. Otevření dalších cest je realitou. Podvod s křesťanskými „běženci“. Bez víz nás zaplaví, ani necekneme. Určeni do salámu

Vyjde jim to?

Jde o to, že vedle oficiálních "dohod" uzavřela kancléřka Merkelová (takzvaně Brusel) s prezidentem Erdoganem ještě tajný dodatek, podle kterého má být dovezeno jen do Německa každý rok dalších čtvrt miliónu migrantů, kteří pak budou rozděleni do ostatních zemí EU. A protože "mutti" dobře ví, že teď by jí to ještě neprošlo, zadělala jako správná hospodyně na budoucnost. Nějak se ta cílová "kvóta" padesáti miliónů "nových evropských občanů" naplnit musí.

Nepochybuje totiž, že dříve či později  "Sobotkové všech zemí", kteří zatím pro domácí poměry markýrují jen "opatrnou vstřícnost", buď veřejně či také tajně (pokud se to už nestalo) kývnou na tu či onu metodu "redistribuce stavebního materiálu" Nové Evropy. Vsází na to, že rozhořčení a pobouření lidé se dřív či později unaví, mezitím proběhnou v jejich zemích volby, pak se jim nainstaluje nějaká ta další hospodářská krize. Občané budou mít úplně jiné starosti, než pátrat po migrantech z tajných dohod, o nichž pochopitelně média budou mlčet.

Možná, že to je správný odhad. Alespoň pokud jde o Německo. Merkelová zná své blahobytem zcepenělé "pappenheimské".

Vyjde to i Sobotkům?

pp       
Tagy článku

Doporučujeme

Putin v Emirátech a Saudské Arábii: Velkolepé přijetí ruského prezidenta dráždí USA. Washington se opět snaží manipulovat s cenou ropy. Rusko má plán, jak zničit dolar. Araby to zajímá. Půjdou s ním v rámci BRICS do toho?

Putin v Emirátech a Saudské Arábii: Velkolepé přijetí ruského prezidenta dráždí USA. Washington...

15 let od Klausovy rezignace na členství v ODS: Tohle není strana, kterou jsem zakládal. Ideje už roli nehrají. Pro trh, ne pro byznys! Co Topolánek začal, Fiala dovedl do konce. Pravicovou občanskou stranu už v naší zemi nemáme

15 let od Klausovy rezignace na členství v ODS: Tohle není strana, kterou jsem zakládal....

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky