Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Další muslimská kaverna pekla se otevírá ve Finsku: Bílé děti a ženy znásilňováním trestány. Politici pokrytecky žasnou. Jen do voleb. Jak uspějí Praví Finové? Gangy sexuálních otrokářů mají žně. Panny a lízátka

Další muslimská kaverna pekla se otevírá ve Finsku: Bílé děti a ženy znásilňováním "trestány". Politici pokrytecky žasnou. Jen do voleb. Jak uspějí Praví Finové? Gangy sexuálních otrokářů mají žně. Panny a lízátka

21. 2. 2019

Tisk článku

David Brown popisuje nedávné události z Finska, které je další zemí, jež si svojí otevřeností imigraci pod sebou podřezává větev

Finsko je zvláštní země. Je schovaná za svou slavnou sestrou, Švédskem a na druhé straně má za souseda Rusko. Je to jedna z nejsevernějších a nejodlehlejších zemí světa. Obyvatelé Finska jsou houževnatí, jinak by v tak drsném klimatu nemohli vydržet. Finové v Oulu, nejlidnatějším městě v severním Finsku, žijí v zimě normálním životem i při teplotách -32 stupňů Celsia.

Finsko má jen o málo více než 5,5 milionu obyvatel a počet stromů zde s převahou převyšuje počet lidí. Dvě třetiny této země jsou pokryty hustými lesními porosty, což z ní činí nejvíce zalesněnou zemi v Evropě.

Přesto se tato svérázná, zdánlivě zapomenutá země potýká s ošklivým problémem, tak dobře známým z mnohých jižněji položených evropských metropolí: finské dívky se stávají obětí znásilňovacích gangů. 

Naivita

V prosinci 2018 oznámila policie ve městě Oulu zatčení sedmi mužů obviněných z opakovaného znásilnění desetileté dívky. Policie tvrdí, že tato dívka byla po dobu několika měsíců vystavena opakovaným sexuálním útokům v bytech těchto podezřelých.

Podezřelí muži ve věku 20 až 40 let do Finska dorazili v několika posledních letech jako migranti nebo uprchlíci a předpokládá se, že se svou obětí navázali kontakt na internetu. Připomeňme, že jen v roce 2015 požádalo ve Finsku o azyl 32 000 migrantů.

Mnozí místní obyvatelé v Oulu se Gatestonu svěřili, že si v místním nákupním centru všimli aktivity muslimských gangů migrantů. Tyto gangy posílají své nejsympatičtější a nejpřitažlivější členy, aby si namluvili mladé finské dívky. Místní rodiče mají proto o své děti oprávněné obavy.

Premiér Juha Sipilä vyjádřil na Twitteru svůj šok a hněv a napsal, že "sexuální trestný čin proti dítěti je nehumánní zločin, jehož špatnost je za hranicí chápání".

Jeho naivita (nebo co to je) je neuvěřitelná. Mezinárodně uznávané studie o řádění znásilňovacích gangů ve Velké Británii jasně dokazují, že je tato "špatnost" jednak dobře zdokumentovaná a také celkem dobře prozkoumaná. Proto nemá nejmenší důvod být překvapen.

Nepříjemná pravda

Oficiální statistika z roku 2017 odhaluje, že – celostátně – byli ve Finsku iráčtí a afghánští migranti zastoupeni mezi podezřelými ze sexuálních útoků až 40krát častěji než domorodí Finové.

V Británii byla v roce 2015 publikována "Zpráva o sexuálním zneužívání dětí v Rotherhamu". Je to nezávislá zpráva o tom, jak k případům sexuálního vykořisťování dětí přistupovaly místní sociální služby a policie. Tato zpráva jasně odhalila, jak se znásilňovací gangy chovají a jakým způsobem operují, odhalila strašnou brutalitu vůči jejich obětem a taktéž "očividné" selhání policie a politiků při ochraně dívek.

Ze zjištění uvedených ve zprávě profesorky Alexis Jay můžeme usuzovat, že počet obětí a násilníků bude ve Finsku dále stoupat, protože jak budou postupně odhalovány jejich sítě, více dívek najde odvahu zločiny nahlásit.

A skutečně, policie v Oulu má nyní důvodné podezření, že znásilnění nebo jinou formu sexuálního zneužívání dívek ve věku od 10 do 15 let spáchalo až 16 cizinců a začala vyšetřovat další čtyři muže.

Kromě toho  v hlavním městě Finska, Helsinkách,byli ze stejného důvodu zatčeni tři další cizinci.

Čtěte ZDE: Švédsko: Hromadná znásilnění novým kulturním fenoménem. Mlčení terorizovaných je normou. Integruje se země do islámské kultury? Mluvit o zločinech je rasismem. "Humanitární velmoc" ve volném pádu do zkázy

Pravda bývá nepříjemná, a ačkoliv se může jevit bezcitné zredukovat uvažování o těchto znásilněních jen na statistiky a pravděpodobnosti, nic jiného nezbývá. Helsinky mají 630 000 obyvatel, kdežto Oulu jich má jen 200 tisíc. V této ledničce Evropy jsou dvě další města podobné velikosti: Turku a Tampere. Zkušenosti Spojeného království nám naznačují, že je pravděpodobné, že ani v těchto městech nejsou děti před aktivitami znásilňovacích gangů v bezpečí.

Tyto děti čelí barbarské krutosti. Profesorka Alexis Jay ji ve své zprávě popisuje bez servítků:

"Více než v třetině případů byly děti postižené sexuálním vykořisťováním již známy sociálním pracovníkům pro ochranu dětí. Je těžké popsat brutální povahu zneužívání, které tyto děti utrpěly. Byly opakovaně znásilňovány mnoha pachateli, uneseny z domova, bity a zastrašovány. Bylo s nimi sexuálně obchodováno v jiných městech na severu Anglie. Vyskytly se případy dětí, které násilníci polili benzínem a vyhrožovali jim, že je zapálí. Jiným dětem bylo vyhrožováno střelnými zbraněmi, musely být svědky brutálních znásilnění a bylo jim vyhrožováno, že pokud o tom někomu řeknou, tak budou další na řadě. Nejmladším dívkám znásilněným velkým počtem pachatelů bylo 11 let."

Zjevně to bylo "očividné" selhání policistů a politiků, které těmto mužům umožnilo pokračovat ve znásilňování a zneužívání dětí. Pracovníci státní správy údajně mlčeli buď z důvodu politického zisku, nebo se snažili vyhnout ohrožení své kariéry.

Nad rozlitým mlékem

Média informující o tomto problému ve Velké Británii se většinou shodovala na tom, že profesorka Alexis Jay obvinila městskou radu a policii v Rotherhamu, že se nedokázaly vypořádat se sexuálním zneužíváním díky svému nevhodnému postoji diktovanému politické korektnosti. Ale Alexis Jay říká, že to nejsou slova, která by použila:

"Mám k takovým frázím averzi," říká. Namísto toho se profesorka Jay domnívá, že místní rada ovládaná Labouristickou stranou nad tímto problémem přivírala oči kvůli "svému rozhodnutí chovat se shovívavě ke (pákistánské) komunitě, od níž se očekávalo, že bude volit labouristy. Místní rada nechtěla dělat vlny, chtěla vše udržet pod pokličkou a doufala, že se problém sám nějak vyřeší."

Na událostech v Oulu ve Finsku je nejhorší znepokojivý pocit, že se zde historie opakuje a že ty dobře zdokumentované lekce z minulosti byly nanic. Místo toho se zdá, že mnozí doufají, že několik opožděných odsuzujících prohlášení tento problém zažehná a celý "humbuk" zmizí.

Poslední zprávy naznačují, že hlášení zneužívaných dívek a jejich rodičů nepovažovala policie za věrohodná. Zasáhla až po důrazné intervenci otce a otčíma jedné z obětí, kteří na internetu nastražili past na jednoho násilníka. Právě tento zásah přivedl jednoho místního radního k odhalení skutečnosti, že během dvou dnů "bylo za sexuální zneužívání dětí, sexuální zneužívání dětí s přitěžujícími okolnostmi a za znásilnění s přitěžujícími okolnostmi uvězněno celkem 8 mužů s imigrantskými jmény."

Teprve poté, co byly tyto informace zveřejněny, varovala konečně místní policie rodiče před nebezpečím, kterému čelí jejich děti:

"Nedávno se v oblasti Oulu objevily případy, kdy se zejména ne-finští muži snažili navázat kontakt a získat důvěru nezletilých na internetu. V nejhorších případech vedly tyto kontakty k vážným sexuálním zločinům."

Policie v Oulu tvrdí, že byla nedávno informována o desítkách případů, kdy se dospělí muži snažili navázat kontakt s mladými dívkami online. "Proto jsme uveřejnili toto varování," řekl policejní důstojník Markus Kiiskinen.

Čtěte ZDE: Pokroková výchova v Británii: Tisíce bílých nezletilých dívek sexuálními otrokyněmi. Námitka = rasismus! Rychle pryč z EU!, volají již dvě třetiny Britů. "Bílý odpad" je ale dál veden na porážku. Země se řítí do zkázy

Pozdvižení přišlo pro finské politiky v nevhodné době, jen tři měsíce před parlamentními volbami naplánovanými na 14. dubna 2019. Předseda vlády Juha Sipilä, který během prosince 2018 o tomto problému ani nepípl, najednou otočil o 180 stupňů a snaží se vzbudit dojem, že je znepokojený a je připraven zjednat nápravu.

Premiér náhle vyjádřil "zármutek a znechucení" nad vlnou sexuálních zločinů a tvrdil, že chápe Finy, kteří pociťují strach a obavy. Ve svém prohlášení zdůraznil, že každý, kdo přichází do Finska, musí respektovat finské zákony a princip integrity osobnosti. Zdůraznil také, že azylový systém nesmí chránit zločince a označil tyto sexuální útoky za "zcela nelidské a odsouzeníhodné".

Apatie

Jak popsat reakci obyčejných Finů vůči jeho postoji? Většina se otevřeně směje pokrytectví politika, který se aktivně angažoval v migračním šílenství roku 2015, během kterého nadšeně přivítal do své malé země 32 000 migrantů. V té době se dokonce nechal slyšet ve veřejnoprávních médiích, že jeho exkluzivní rodinný dům v Kempele, který se nachází 500 km severně od hlavního města Helsinek, by mohl být použit k ubytování žadatelů o azyl.

"Měli bychom se všichni podívat do zrcadla a zeptat se, jak můžeme pomoci... Můj dům není v současné době příliš využíván. Moje rodina žije v Sipoo a rezidence předsedy vlády se nachází v Kesarantě," řekl ve finské státní televizi. Televizní stanice Al Jazeera TV se postarala o to, že zpráva o jeho nabídce byla široce sdílena.

Navzdory odvážným tvrzením, že budou přijata příslušná opatření a že budou zpřísněny zákony týkající se žadatelů o azyl, se politici, jako například ministr vnitra, stále zasazují o desetinásobné zvýšení kvóty uprchlíků, kteří mají být do země přijati. Finsku, jako v řadě jiných evropských zemí, prostě zeje hluboká propast mezi slovy a činy politiků.

Vedle pokrytectví proto převládá v místní administrativě naprostá apatie. Na radnici v Oulu se tajemník Ari Heikkinen vyjádřil, že není s podrobnostmi problému zatím seznámen a není si jistý, co by se mělo podniknout. Uznal ale, že existuje problém s "online komunikací".

Je to k zbláznění, ale tento problém tito lidé nepovažují za naléhavý. Vypadá to, že úřady sedí na rozbušce, jejíž potenciální rozsah a závažnost si ještě vůbec neuvědomují. Tradiční finský talent k podceňování potíží zjevně tentokrát opět pracuje na plné obrátky.

Panny a lízátka

Několik odvážných lidí ale vystrčilo hlavu ze zákopů a postavilo se k řešení problému čelem. Kurdská rodina Seidy Sohrabi dostala ve Finsku azyl, když jí bylo pět let. Její rozhovor pro deník Ilya Sanomat, jeden ze dvou hlavních deníků ve Finsku, vzbudil tak velkou pozornost, že vyrazil dech i emocionálně chladným Finům na levici i na pravici.

Její výpověď se překvapivě shodovala se zkušeností obětí znásilňovacích gangů ve Velké Británii. Jedna britská oběť popsala své utrpení takto:

"Jako teenagerku mě vzali do různých domů a bytů nad restauracemi rychlého občerstvení v severní Anglii, a tam mě bili, mučili a znásilňovali - víc než stokrát. Když mě bili, tak mi nadávali, že jsem "bílá štětka" a "bílá p...". Vysvětlili mi, že protože nejsem muslimka a nejsem panna, a protože jsem se prý "vyzývavě" oblékala, tak si podle nich zasloužím "trest". Řekli mi, že musím "poslouchat" nebo mě zmlátí. 'Muslimské dívky jsou hodné a čisté, protože se konzervativně oblékají, jsou zahaleny až po kotníky a po zápěstí a mají zakrytou oblast klína. Zůstávají pannami až do svatby. Jsou to naše dívky.'"

"Vy bílé nemuslimské dívky jste špatné, protože se oblékáte jako šlapky. Ukazujete křivky svých těl (to, že ukazujete mezeru mezi stehny, znamená, že to chcete), a proto jste nemorální. Bílé holky spí se stovkami mužů. Jste bezcenné a zasloužíte si skupinově znásilnit."

A toto je také vyučováno ve finských mešitách. Anter Yasa, zakladatel a spolupředseda organizace "Sekulární přistěhovalci ve Finsku" tvrdí, že se objevil na černé listině finských televizních stanic kvůli své otevřenosti v rozhovorech o tomto problému - problému, který ve finských mešitách imámové stále rozviřují.

Čtěte ZDE: Hrůza v Rimini: Teprve při bližším pohledu je vidět pravou tvář zla. Tohle k nám chce "přerozdělit" Brusel? Ostudný výrok evropského soudu. Utrpení nevinných Poláků jako předobraz migrační zkázy kontinentu

Islámské centrum Andalus (Andalus Islamic Center), nacházející se ve čtvrti Puolinharju v Helsinkách, poslalo v lednu 2019 svým věřícím bulletin s obrázkem dvou lízátek. Jedno bylo rozbalené, špinavé a pokryté hmyzem a to druhé bylo zabalené.

"Toto je důvod, proč hraje hidžáb tak důležitou roli v islámu," pravilo se v něm. Zřejmé ponaučení pro muslimské i nemuslimské čtenáře je zjevné: odkrytá žena je špinavá, a můžete si s ní kdokoliv "pohrát".

Nebezpečí pro naše dcery nespočívá v "online komunikaci" a v "nedostatku integrace", které se staly otřepanými frázemi. Nebezpečí spočívá v myšlenkách, které se dnes a denně vyučují a propagují v mešitách našich měst, a které členové znásilňovacích gangů berou za své.

Skutečně znepokojující

V tuto chvíli je to pouze opozice, vedena stranou Praví Finové, která ve Finsku zahájila diskusi o této záležitosti jako první a na rozdíl od ostatních byla vždy naprosto důsledná ve svých varováních o nebezpečí islámu a o problémech s azylanty. Její politikou je stavět původní Finy na první místo svého zájmu. Nebylo tedy nijak překvapující, když byl lídrovi strany Praví Finové - Jussimu Hallaahovi - na nějaký čas zablokován twitterový účet poté, co o problému začal mluvit.

Ať už politici říkají cokoli, je jasné, že jsme se z naší nedávné minulosti nepoučili. Důkazy z jiných zemí opakovaně ukazují souvislost mezi konzervativní odnoží islámu a sexuální agresí. Jedno je jisté, pokud se budou policisté a politici nadále snažit zamést tento problém pod koberec a média a digitální korporace budou nadále cenzurovat otevřenou diskusi, znásilňovací gangy budou nadále vzkvétat.

První imigrantští zločinci v Oulu a v Helsinkách jsou konečně zatýkáni a souzeni. Je velmi nepravděpodobné, že by ostatní finská města byla vůči tomuto problému se znásilňovacími gangy imunní. V celé zemi je cítit, že političtí lídři a část veřejnosti stále doufají, že celý problém, tak, jak se objevil, zase někam zázračně zmizí.

Což je pro finské dívky a ženy přinejmenším znepokojující, protože čekání nazázrak doprovázené mlčením, jim bezpečí před přistěhovalci nezajistí.

Zdroj.


Tagy článku

Doporučujeme

Polojasno před bouří: Převrat v USA? Žije vůbec Biden? Režim iluzí. Kdo řídí Ameriku? Kdo má jaderný kufřík? Už ani na Hutie nestačí?  Izrael se musí o sebe postarat sám? Mrazivá zábava jako v hrobě: Udělejme si zásoby popcornu

Polojasno před bouří: Převrat v USA? Žije vůbec Biden? Režim iluzí. Kdo řídí Ameriku?...

Opakování historie: Rudá přetřená na zeleno. Ožebračit lidi. Učinit je totálně závislými na teroristickém státu. Věda podlehla korupci. Podle zájmů nových protektorů. Vědí, co činí. Začínají mít strach. Převrat? V nedohlednu...

Opakování historie: Rudá přetřená na zeleno. Ožebračit lidi. Učinit je totálně závislými...

Na začátek stránky