Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Nebezpečný blázinec: Ničení není násilí. Trikolóra poráží TOPku. Budeme z děla střílet na Kreml? Konečné řešení dle Frau Jourové. Pro pořádek je třeba zrušit policii. Pozitivní zpráva na úvod

Nebezpečný blázinec: Ničení není násilí. Trikolóra poráží TOPku. Budeme z děla střílet na Kreml? Konečné řešení dle Frau Jourové. Pro pořádek je třeba zrušit policii. Pozitivní zpráva na úvod

11. 6. 2020

Tisk článku

Lu Lina se probírá nejdůležitějšími zprávami posledních dní a pomáhá získat střízlivý pohled na opilou a zdrogovanou dobu

Dneska začneme pozitivně, protože dobrých zpráv je v této čím dál po.....ší době čím dál méně. Podle nejnovějšího volebního modelu by se do sněmovny nedostal STAN a především TOP 09píší s notnou dávkou škodolibosti Babišovky. Nevím, jestli je 3,3 % pro topku rekordem, ale dívá se na to krásně.

Jen tak dál, paní Markéto, jen tak dál. Už i Trikolóra má víc, Kalouskovi asi museli omývat přirození vlažnou vodou. Ne snad, že bych těm hausnumerům přikládal jakoukoliv váhu a ne snad, že bych politiky stran nad tou magickou a hlavně existenční pětiprocentní hranicí nepovažoval za stejnou svoloč, ale jak píšu, dívá se na to krásně.

Make love, not war

A když pozitivně, tak tedy pozitivně. Město Minneapolis hodlá zrušit městskou polici, protože zatýká moc černochů a jeden jim teď přitom dokonce umřel. Pokud by byl Minneapolis v Čechách či na Moravě, kde takové inteligentní rozhodnutí přinese prakticky pouze samá pozitiva, jako třeba ušetřené desítky milionů a významný pokles buzerace občanů, tak s chutí zatleskám. U nás totiž máme všude ještě státní policejní sbor, který mimochodem nikdy nebuzeruje ani beztrestně nezabíjí feťáky, ale jen pomáhá a chrání.

Jenže v Minneapolisu, jiný kraj, jiný mrav, mají jen a jen ty svoje městské vrahy nevinných černochů a když je v naprosto pochopitelném rozhořčení zruší, kdo tam tedy bude pomáhat a chránit? Bělochy ne, ti ať klidně chcípnou, ale třeba tu malou skupinku spořádaných, slušných a středotřídních místních černochů? Na podobný dotaz odpověděli tamní radní, že sice ještě nemají páru, ale bude to určitě převratné, vysoce funkční a stoprocentně rasově, pohlavně i sociálně vyvážené. Na další logický dotaz, co budou teda místní dělat, až se k nim v noci vloupá tlupa zfetovaných negrů s letlampou, aby se pomstila za staletí v okovech, jim jeden radní odpověděl, že mají zavolat babičce nebo skočit pro souseda. Jak je z toho všeho patrné, tak v kvalitě komunálních politiků jsme úrovně západu již dosáhli.

Vyrabuj krám, narodí se koťátko

„Ničení majetku není násilí,“ říká hvězdná reportérka nejpravdivějších amerických novin na celém světě. Myslím, že je potřeba to trochu upřesnit. S vysokou pravděpodobností to reportérka myslí zhruba takto: Když bílá lůza vypálí obchod černocha, což je situace čistě hypotetická – čistě bílá lůza moc často nevypaluje a černých obchodníků taky moc není – tak to pochopitelně násilí je. Rasově motivované, systémově podporované a odsouzeníhodné.

Ale když černá lůza vyrabuje a vypálí obchod bělocha, což je v podstatě americký folklór, tak nejde o násilí, ale o naprosto pochopitelný a legitimní projev protestu proti historicky podmíněné rasové diskriminaci a policejnímu násilí na menšinách. „Rozum v tomto případě neplatí, protože nežijeme v rozumných časech,“ říká novinářka. Postfaktická Amerika v kostce.

Čtěte ZDE: Láska v čase korony: Máme "eticky hacknuté" mozky? Miliardy za blbé americké hračky. Žid 21. století. Kam vedou všechny cesty? Vzpomínka na časy svobody. Některé věci se nedají komentovat. Vzhůru do Ikey!

Do Kremlu stejně nedostřelí

„Obrana chce nová děla, dá za ně šest miliard,“ píší Vládní rozhledy. Čím začít. Asi tím, že obrana rozhodně za děla žádných šest miliard nedá. Protože žádné nemá. Těch šest miliard vyplázneme zase my. My, co jsme právě dostali slušně na prdel díky zase jiným ministerstvům, ministrům a premiérovi a příští léta se mnozí z nás budou nejspíš o víkendech pást. Mimo jiné i proto, že se v době největší krize za padesát let muselo nutně vyhodit šest miliard za kanóny, ze kterých zase nikdo nikdy nevystřelí, aby si Metnar s frankofonním panem premiérem šplhli u NATO a v Paříži.

Krista pána, k čemu nám (nám, protože si je zaplatíme) budou? Kdy jste tady naposled po někom stříleli z kanónu? Kdy a kde jste vůbec po někom stříleli z děla? Jestli je tady všude díky EU navěky mír a naším největším nepřítelem jsou psychicky nemocní nebo staletým bílým útlakem frustrovaní teroristé bez vyznání a Moskva, na co potřebujeme děla s dostřelem 40 kilometrů? Do teroristy se netrefí a do Kremlu stejně nedostřelí.

Vynucovat, zlikvidovat, donutit…, že by konečně konečné řešení?

Oj, toto bylo výživné, takže to bude delší. Objektivní a vyvážená televize si pozvala silnou skvadru obvyklých mluvících hlav s prakticky identickými názory na probíraná témata. Pluralita názorů je prostě základem demokracie, s tím nehnete. Řešil se ale v podstatě jen rasismus. Poslanci Žáček a Pospíšil.eu jako obvykle mluvili a nic neřekli a poslanec Bžoch, který zase tak často k vidění není, byl prostě roztomilý. Ovšem, kdo něco takového může volit, aby ho to zastupovalo ve sněmovně, mi zůstalo i tak záhadou. K jeho cti je ale nutno dodat, že jednou si dovolil s návodnou otázkou Augustové s omluvným výrazem mírně nesouhlasit, což bylo překvapivé a velice osvěžující. Bžoch je totiž z Teplic, takže jeho pohled na soužití s menšinami je poněkud odlišný od pohledu pražských salonních antirasistů.

A pak tam byla na dálku i eurosoudružka Jourová. Rasismus je velký problém i v Evropě, prohlásila. Prý nám od války a holocaustu už otrnulo, což dále nerozvedla. Zřejmě by to chtělo podle ní repete. Což o to, když se dlouhodobé migrační plány Evropské komise vydaří stoprocentně a do Evropy se přestěhuje půl Afriky a Asie, tak by to s tím novým židovským holocaustem, který podle Jourové tak bystří společenské antirasistické receptory, mohlo i vyjít. A nejen s tím židovským.

Ale zpátky k tématu. Rasismus tady prý stále máme a sílí. 40% francouzských Židů prý uvažuje o vystěhování, protože se necítí bezpečně. Proč, to ale soudružka místopředsedkyně bohužel neupřesnila. Neinformovanému diváku tak nezbylo, než hádat. A pravděpodobně logicky usoudil, že asi kvůli mrtvému Floydovi nebo možná spíš kvůli Le Penové či žlutým vestám. Zkrátka rasismu a antisemitismu je tady už moc, a proto musí zodpovědní politici jako je Jourová utáhnout šrouby. Víc represe, víc vynucování, víc cenzury, víc zákonů proti nenávisti a proti výsledkům voleb, míň svobody, míň demokracie, míň právního státu. To je recept Jourové, ergo Brusele, ergo české vlády na zvyšující se občanskou aktivitu lidí, kteří ve světě Jourové a spol. žít nechtějí.

Došlo přitom i na specificky náš rasismus. Podle Jourové, Brusele a každoročně i Washingtonu – což je v kontextu tématu skutečně zábavné – prý stále velice utiskujeme chudáky Romy. Stále jim bráníme ve vzdělání, v tom, aby se mohli živit prací a zavíráme je do ghett. Máme prý velké štěstí, že se zatím nebouří a neházejí sochy rasisty Masaryka do Vltavy. Ale když prý před nimi poklekneme, omluvíme se a podstatně zvýšíme sociální dávky a jiné prebendy, tak nám možná ještě odpustí. Z liberálně demokratického úhlu byl také velice zajímavý slovník eurosoudružky Jourové: „Zlikvidovat, donutit, vynucovat…“ 

Můj názor na tento jako vždy pozoruhodný veřejnoprávní televizní zážitek je ten, že ani všechny proruské dezinformační weby a agenti Kremlu dohromady tady nedělají ani 1% toho, co pro „rasismus, podněcování nenávisti, snahy rozvrátit EU“ a czexit udělá každým svým vystoupením jedna taková Jourová.

Zavolám pár zfetovanejch negrů s kleštěma a letlampou

Z internetu mizí filmy kritizované za rasismus,“ píší Hovinky. Je nová doba, host vyhazuje vrchního. Kdysi jsme se té replice smáli. Nějaká naprosto neznámá černá, levicově extrémistická trubka s růžovými dredy nafučeně prohlásí, že jí Sever proti Jihu uráží, protože tam vystupujou černí otroci a všichni sklapnou kufry a začnou se předhánět v mazání všech filmů, kde někdo jednou řekl „negr“ z databází. Ale černí otroci byli v šedesátých letech 19. století historickou americkou realitou, ci boha! Komu s mozkem může vadit zobrazování historické reality? Militantní levicoví vymaštěnci všech barev dělají všechno proto, aby se ruské dezinformace o tom, že američtí černoši jsou v průměru ještě o něco blbější než jejich bílí spoluobčané, více šířili.

Nicméně gratuluju, tohle je určitě ta správná cesta jak vymýtit všechno zlo a i pomocí přepisování historie nastolit Brave New World. My už jsme jí vyzkoušeli, a fakt to parádně funguje. Sbohem, Pulp fiction. Že u „negrů“ to nekončí, ale začíná, to je vám snad jasné. Vybavujete si například Kulový blesk přeplněný přímo ukázkovými rasistickými stereotypy reprezentovanými roztomilou rodinou cikána Fazekaše? Vypalte si ho na dvd, uložte na flešky a nebo, to bude vůbec nejbezpečnější, sežeňte si ho na videokazetě a tu starou véháesku z půdy nevyhazujte. Už brzo nebude k sehnání. A nejenom filmy. Nizozemský premiér už také symbolicky omluvně poklekl před všemi černochy a za všechny Nizozemce si posypal hlavu popelem tím, že jim zruší Černého Petra.

Čtěte ZDE: Černý den demokracie: Demokratická volba členů Rady ČT. Lišky mezi neviditelnými trafikanty. Kavárna dostala psotník. Bude televize řízena z Kremlu? Špioni, výsadkáři a extremisti. Kde to, probůh, žijeme?

Já zesměšním tebe, ty zesměšníš mne

„Zemanův mluvčí zesměšňuje šéfa Senátu,“ píše Echo24. Možná. Já to ovšem vidím spíš tak, že se šéf Senátu především více než dostatečně zesměšňuje sám. A Ovčáček jen neodolal té úžasné nahrávce na smeč. A pak to ještě vidím tak, že Senát, ta zcela zbytečná luxusní trafika pro neúspěšné politiky a ideově pevné soudruhy s takřka nulovou legitimitou, si nenechá ujít vůbec žádnou příležitost, aby se nepokusil zesměšnit Ovčáčkova šéfa. Takže z mého pohledu jsou si všichni kvit.

Jiří Nováku, nešťourejte se v nose!

„ERouška lidi sledovat nebude, ten ruský fejk se do oficiálních dokumentů dostal omylem,“ uklidňuje rozrušené vohnouty Hlas Ameriky poté, co nějaký nepozorný byrokrat zapomněl z materiálů určených pro veřejnost odstranit fakta nesnášející denní světlo. Tak určitě. Sledování pohybu, elektronické fízlování, snaha o maximální kontrolu? No dovolte! To by přece bylo nezákonné a v demokratických zemích takové věci zásadně neděláme. To jsou čínské a ruské praktiky. U nás, chválabohu, nikdo bezúhonné občany nikdy nestopuje na každém kroku, nikdo nechce vědět, co, kde a s kým lidé dělají a ani se o něco takového nikdy nepokouší. Tak přísaháme!

A i kdyby to náhodou už dlouhá léta někdo dělal, tak v každém případě je to vždycky pro vaše dobro.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky