Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Sorosova legie pod roztomilou značkou Piráti: Co když vyhrají volby? Rozdíl od komunistů v osmačtyřicátém. Čeho se můžeme dočkat? Strategie vymačkej a zahoď. Nenápadně a účinně. Brusel za naše hradby dovlekl Trójského koně

Sorosova legie pod roztomilou značkou Piráti: Co když vyhrají volby? Rozdíl od komunistů v osmačtyřicátém. Čeho se můžeme dočkat? Strategie vymačkej a zahoď. Nenápadně a účinně. Brusel za naše hradby dovlekl Trójského koně

14. 1. 2021

Tisk článku

Petr Hampl prognosticky rozebírá, k čemu dojde, pokud se v naší zemi dostanou ke kormidlu Piráti v čele se svým dredatým šéfem

Když se předseda Pirátů Ivan Bartoš před dvěma lety označil za budoucího premiéra, sklidil výsměch a byl označován za zkrachovalou fetku. Jenže časy se mění.

Přišla vleklá epidemie, vláda projevila neuvěřitelnou neschopnost, Piráti naopak postupují se značnou profesionalitou, a co bylo včera nemožné, to dnes působí celkem realisticky. Tedy dredatý premiér nebo dredatý ministr vnitra.

Jaký by to mělo dopad na každodenní životy obyčejných lidí? Když tuto otázku pokládáme, zjišťujeme, že o Pirátech vlastně víme velmi málo, a že jejich názory jsou zcela nejasné. V minulých volbách uspěli na základě slibu, že zavedou to, co už bylo mnoho let zavedeno. Jejich voličům to stačilo. Stejně se ukazuje, že voličům Pirátů nevadí korupce, zneužívání moci, a že Piráty nemůže poškodit žádný typ skandálu.

Sorosovi korzáři 

Výkladní skříň ukazuje lidi mladšího středního věku, kteří se chtějí bavit. Spousta alkoholu, spousta drog, žádné zábrany, nejrůznější sexuální výstřednosti a život jako permanentní pouliční veselice. A do toho těžba bitcoinů. To by ještě nebylo tak strašné. Běžný občan by si občas zaklepal na čelo, a občas by se pohoršeně zamračil, ale jeho život by tím nebyl příliš poznamenán.

Jenže nechtějí taky zavádět radikální změny? Odpověď nezískáme pohledem na Piráty, ale tím, že se podíváme stejným směrem. Ke komu Piráti vzhlížejí? Koho respektují? Jakoukoliv vrchnost! Chce Westinghouse zakázku? Piráti začnou okamžitě prosazovat vyřazení všech konkurentů. Chtějí zakázky americké zbrojovky? Piráti okamžitě požadují utracení neomezené částky. Poníženě donášet vrchnosti a hrbit se před ní, to je skutečné pirátství. Jsou to lidé, kteří se dokážou nevázaně bavit, když se to po nich chce. Ale i během těch nejspontánnějších chvil se umějí neuvěřitelně detailně hlídat, aby se snad nedopustili něčeho nekorektního. Zkuste si třeba představit Prague Pride, kde má bílý deviant na vodítku černocha. Nemožné! Něco takového se jim nestane nikdy.

Chcete-li vědět, jak mohou Piráti změnit váš život, nedívejte se na Piráty, ale dívejte se do Bruselu, na prohlášení Sorosovy Open Society a do korporátních centrál. Problémy mohou nastat vlastně jen tam, kde se zájmy různých skupin globalistů budou křížit.

Čtěte ZDE: Spodina má sraz: Piráti se sejdou a sjedou v Ostravě. Extremisté bořící starý svět. O 163 % více přepadení. Tam, kde se zbytek kavárny ještě stydí. Bude mít URNA pohotovost? Trockisté, zloději, vrazi a následovníci

Co nás čeká (a nemine?)

Jsou nicméně věci, o kterých je jisté, že je to obnášet bude:

 • Tvrdá cenzura, a to i na úrovni soukromých hovorů.
 • Likvidace občanských práv. Obyvatelé musí být udržováni ve strachu. Kdokoliv bude označen za nekorektního, může být zmlácen, zatčen, vyhozen z práce nebo cokoliv jiného.
 • Záplava neustálých obvinění a soudních procesů kvůli údajnému narušení práva nějaké menšiny.
 • Likvidace drobného pěstitelství, samozásobitelství a sousedské výpomoci. Ty totiž překážejí korporátním produktům.
 • Zabavení zbraní a všech obranných prostředků.
 • Likvidace posledních místních nezávislých firem.
 • Zavedení nesmyslných klimatických opatření, která zničí místní krajinu, zemědělství i výrobu.
 • Likvidace národa jako skupiny, která se svým jazykem, kulturou a dějinami liší od jiných.
 • Vytvoření kompaktní masy konzumentů, kteří mohou být přesouváni mezi zeměmi podle momentálních korporátních zájmů.
 • Dokončení likvidace místního školství. Nakonec už i prostá gramotnost bude pokládána za něco přehnaného, staromódního a nepotřebného.
 • Podpora takové migrace, aby původní obyvatelé ČR byli v menšině.
 • Změna volebních zákonů tak, aby byl volební výsledek určován v Bruselu a místní lidé do něj nemohli mluvit.
 • Zvyšování výdajů na zbrojení, zahraniční mise a na další války.
 • Snižování korporátních daní.
 • Útoky na rodinný život, včetně zpochybňování pohlavní identity předškolních dětí.
 • Zavádění prvků islámského práva a podpora islamizace země.
 • Další restituce.

Čtěte ZDE: Svazáci a bonzáci našich dnů: Jak rudí Piráti bojují proti svobodě slova. Proč chtějí krýt znásilňování dětí muslimy? Bolševická kontrola nad veřejným míněním. Zastrašovat a vyhrožovat. Pamatujete? Už jsou tady!

Konečná

Piráti v tom vlastně nejsou důležití. Stejně by to mohl realizovat jakýkoliv místní pohůnek. Kdybyste seděli v Bruselu, a šlo vám jen o to, aby lidé v nějaké podmaněné zemi nedělali problémy, a kdybyste se z nich snažili vydřít víc a víc, dělali byste přesně tohle. A je vlastně lhostejné, jestli to v té které zemi budou realizovat Piráti nebo někdo jiný. Piráti jsou jen o něco horlivější než tzv. solidní strany, ale rozdíl není velký.

Připadá vám to líčení přehnané? Počítejte s tím, že děj bude mít tři fáze.

 • Za prvé. Až uslyšíme první povolební prohlášení, zděsíme se.
 • Za pár týdnů nebo měsíců zjistíme, že se toho vlastně tolik nezměnilo. Nabudeme pocitu, že naše obavy byly přehnané.
 • Po dvou letech naopak zjistíme, že se poměry opravdu změnily, aniž bychom si toho všimli.

Přirovnání k únoru 1948 není v žádném případě na místě. Komunisté postupovali brutálně, ale chtěli vybudovat silnou a bohatou zemi. V případě Pirátů bude stejná brutalita spojena se strategií „vymačkej a zahoď.“

Budou to hodně těžké roky. Ale nakonec mohou vést k rychlejšímu zhroucení současného politicko-ekonomického režimu. Je ovšem otázka, jestli budeme mít připraveno něco lepšího.

A během těch těžkých let to opravdu nebude jednoduché. Nelze předpokládat, že bychom z toho vyšli tak snadno jako italští venkované, kteří dál hospodařili na svých políčkách a v zásadě nezúčastněně mohli sledovat pád Římské říše.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky