Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Sanitární diktatura: Ve světě i u nás rychle přituhuje. Proti Australanům armáda. Bouří se Francie i Německo. Povolení před pochodem na Bastilu? Budeme svým věznitelům líbat ruce?

Sanitární diktatura: Ve světě i u nás rychle přituhuje. Proti Australanům armáda. Bouří se Francie i Německo. Povolení před pochodem na Bastilu? Budeme svým věznitelům líbat ruce?

3. 8. 2021

Tisk článku

Redakce Protiproud přináší dvě informace dobře ilustrující, jak v celém západním světě pod záminkou covidismu nastupuje nová totalita - a již se ani nesnaží nic skrývat

Sanitární diktatura, jak nazval údajný boj globálních elit s nemocí Covid-19 biskup Schneider, pomalu odhazuje svou propagandistickou "lidskou tvář" a nabírá klasickou fazónu totalitního režimu.

Agentura Reuters přinesla zprávu, že v rámci uzamčení a výjimečného stavu, který je momentálně vyhlášen na území Austrálie, se vláda rozhodla nasadit armádu - kvůli lepší "kontrole" obyvatelstva. Do největšího australského města Sydney vyšle vojáky, kteří mají spolu s policií kontrolovat v tzv. chudých čtvrtích, zda lidé dodržují karanténu.

Lidé si zvyknou

Městská samospráva v Sydney, které má pět milionů obyvatel, nařídila občanům v rámci výjimečného stavu neodcházet z města, protože všude kolem nich prý zuří vysoce nakažlivá delta varianta nemoci covid-19. Podle tvrzení vládě oddaných odborníků, jsou nejvíce postižena předměstí a chudé čtvrti. Je však stejně pravděpodobné, že právě na předměstích a v chudých čtvrtích se nachází ta sorta lidí, kteří jsou ochotni poslouchat hygienický diktát nejméně. Proto jim bude muset vedle policie domluvit i armáda.

Lidé na předměstích mají nakázáno pobývat maximálně pět kilometrů od svého bydliště a pokud chtějí dojíždět za prací mimo město, tak se dát každé tři dny testovat. Výjimečný stav a omezení už trvají pět týdnů a podle všech vládních informací nepřinášejí zatím kýžené výsledky.

Každopádně určité výsledky zde už jsou: z kontrolování lidí armádou a policií se stává standardní věc. A kdoví, možná se počáteční averze změní na budoucí lásku. A podobně jako v ČSSR po roce 1968 nakonec namísto nadávek a kamenů nosili občané organizovaně pugéty, tak přinese i dobrému vojákovi malá australská ekologická pionýrka květiny díků, za to, že ochránil Austrálii před (kontrarevoluční) ohavností. 

A "hejtry", samozřejmě.

Čtěte ZDE: Sanitární a digitální diktatura srůstá: Co ukázala pingdemie v Británii? Krátký den svobody. Čeká nás podobné "rozvolnění"? Statisíce uvězněných během okamžiku. Nácvik nebo jen omyl? Na tom nesejde, nástroj je na světě

Jde to tak rychle!

Rod Dreher má na svém blogu takový zvyk, že když mu někteří lidé pošlou zvlášť zajímavý mail, tak ho s jejich souhlasem zveřejní. Jeden takový mail mu poslal i čtenář z Francie a rozhodně stojí za pozornost. Zde je z něj několik vět:

"Situace ve Francii je čím dál napjatější. Nemáme 'passeport sanitaire' a nyní je nám (kvůli tomu) zamezováno vstupovat do veřejných služeb, autobusů, vlaků, restaurací atd. Naše dívky jsou zvlášť smutné, protože již nemohou chodit na veřejné pláže a k městskému jezeru. Připravuji protest proti těmto pasům, ovšem zde máme typickou západní svobodu a demokracii - takže musíte požádat vládu o povolení dny a týdny dopředu, pokud chcete proti ní protestovat.

Ok ... fajn. Včera jsem byl několikrát "přehazován" mezi policií a úřadem starosty, protože ti i ti mi řekli, že protesty má na starosti ten druhý. Myslíte si, že les citoyens (občané), kteří zaútočili na Bastilu, měli povolení od krále, než vyšli do ulic? Dnes se ještě zdržím.

Francouzská vláda rovněž dělá vše pro to, aby postavila domácí vyučování do ilegality. Jde to tak rychle! "

Mezitím probíhaly již třetí víkend za sebou v ulicích Francie velké protesty právě proti vnucování covidpasů. Každý týden jsou protesty větší a větší. Podle France24 vláda přiznala, že protestů se účastnilo minulý víkend více než 204 tisíc Francouzů. Vládní statistiky přitom mívají tendenci být obzvlášť podhodnocené. Někteří z dotazovaných protestujících pro televizi uvedli:

"Nikdy předtím jsem neprotestoval. Ale teď už musím, protože naše svoboda je v ohrožení."

"Vytváříme tu segregovanou společnost. Je neuvěřitelné, že se něco takového děje v zemi, která dala světu lidská práva."

Sama stanice na svém webovém portálu přiznává, že "Návštěvníkům muzeí, kin či bazénů je už nyní odpírán vstup, pokud neprokáží zdravotnický pas dokazující, že byli očkováni proti Covidu-19, nebo nemají nový negativní test."

Evidentně zde vzniká mimořádně nebezpečný precedens, který se vlády, média a jisté části obyvatelstva snaží implementovat i v dalších zemích, Českou republiku nevyjímaje: polovina národa si může létat po světě na dovolené, zatímco druhá polovina nebude moci ani jen nastoupit do lokální MHD. Přitom už je jasné, že vakcína ve více než šedesáti procentech nedokáže zabránit nakažení se covidem.

V Německu se protestuje nejméně stejně intenzivně jako ve Francii, přibývají zatčení, je už i jeden mrtvý.

Dostáváme se již opravdu do velmi hlubokých vod.

Zdroj: 1, 2.
Tagy článku

Doporučujeme

Hledání viníka začíná: Kdo zbabral tuhle válku? Jak si generálové z Pentagonu a z Paříže hráli hry. My jim to říkali! Ale oni ne a ne a ne! Rusko nic nevymýšlí. Bojuje se Západem podle sovětských standardů. Zneužitá Ukrajina umírá

Hledání viníka začíná: Kdo zbabral tuhle válku? Jak si generálové z Pentagonu a z Paříže...

Peníze nejsou tím, čím se zdají být: Mezi černou magií a zázrakem. Státní převrat pod zn. FED. Titanic, Lincoln, Kennnedy: Vraždy? Basilej 3 - a hned tu byl covid! Další velká krize na dohled. Záchranný vor. Návštěvník z hvězd nabízí pomoc

Peníze nejsou tím, čím se zdají být: Mezi černou magií a zázrakem. Státní převrat pod...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky