Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Sorosova úderka v akci: Rakušan s Bekem likvidují zbytky státní suverenity. Covidismus pokračuje. Započala ostrá demolice V4. Nepodvolení vyzývají vládu: 9 kroků ke svobodě a záchraně společnosti

Sorosova úderka v akci: Rakušan s Bekem likvidují zbytky státní suverenity. Covidismus pokračuje. Započala ostrá demolice V4. Nepodvolení vyzývají vládu: 9 kroků ke svobodě a záchraně společnosti

30. 12. 2021

Tisk článku

Radek Pokorný si všímá prvních kroků nové vlády, která rdousí občanské svobody a vráží nůž do zad našim nejbližším spojencům a přináší zásadní výzvu stále sílícího hlasu nepodvolených občanů

To, co bylo jasné ihned po vyhlášení výsledků říjnových parlamentních voleb, ve kterých Bruselská pětka (ODS, KDU-ČSL, TOP 09, Piráti a STAN) získala ve sněmovně většinu 108 křesel i kvůli milionu propadlých hlasů, se začíná naplňovat. Země se rychle noří do ještě hlubšího marasmu, než ve kterém vězela za Babiše. Omezování osobních svobod skrze agendu covidové totality pokračuje neztenčenou mírou a bourací čety pod vedením ministrů Pirstanu se bleskově pustily i do demolice posledních zbytků občanských svobod a státní suverenity.

Ministr vnitra Rakušan (STAN) již vyhlásil zostření kontrol covidových opatření a "konec švejkování". Začal čistkou u policie, jejíž první obětí se stal rovnou policejní prezident. Pokračuje vytvořením rozsáhlé sítě kyberkonfidentů (verbují se hlavně mezi pirátskou mládeží na vysokých školách) pro takzvaný boj proti desinformacím (tím se kupodivu nemyslí ČT a další prolhaná mainstreamová média), nenechává tak niikoho na pochybách, že bourání posledních zbytků právního státu začalo naostro. 

Sorosova úderka se ale neomezuje jen na boj proti vnitřnímu nepříteli, kterým je každý kdo nevyznává zničující „hodnoty“ Pražské kavárny a Bruselu. Teď nastupuje i proti našim dosavadním spojencům ve Visegrádské čtyřce, díky nimž se kromě jiného zatím podařilo přibrzdit lavinu muslimských imigrantů povinně instalovaných do ČR. Změna kurzu vycházející od pirátského ministra zahraničí Lipavského byla tento týden potvrzena jedním z nejaktivnějších bruselských kolaborantů, který má za úkol dohlížet na zavádění říšské agendy, tzv. ministra pro evropské záležitosti Mikuláše Beka.

Tento bývalý funkcionář Socialistického svazu mládeže a normalizační komunista (byl členem fakultního výboru SSM a od roku 1988 i kandidátem KSČ - svou kandidaturu zrušil až v prosinci 1989) přistoupil ke svému úkolu zničit vztahy uvnitř V 4 vskutku bolševicky rázně. V rozhovoru pro agenturu Bloomberg zaútočil tento týden brutálně proti Maďarsku a Polsku, a fakticky tak započal bourání Visegradské čtyřky, jejíž statika byla po vítězství Čaputovců na Slovensku už tak dost narušená.  

"Máme nastavený systém pro poměrně blízkou spolupráci s našimi protějšky ve Visegrádské skupině.  Je to správné a bylo to pro nás přínosné, ale musíme sáhnout i dál a vytvořit něco podobného také s dalšími zeměmi.“ Podle Beka například s Německem. ČR stojí podle něho dnes na straně Bruselu proti Polsku a Maďarsku v řadě sporných témat: od přístupu k homosexuálům až po otázku nezávislosti polského soudnictví. "Naše pozice v jejich sporu o vládu práva s Evropskou unií bude rozhodně jiná než ta jejich," uvedl Bek mnohoznačně výhrůžně.

Milion propadlých

Granát do spolupráce s Polskem a Maďarskem hází Bek cíleně po konzultaci se svými protektory, kteří minulý týden uvrhli prostřednictvím bruselského politbyra komisařů Varšavu s Budapeští do klatby. Ultimátum, které komisariát Polsku dal, vyprší za dva měsíce. Pokud se Varšava nepodvolí a neodvolá své rozhodnutí, že polská ústava stojí nad právem Evropské unie, hrozí zavřením finančních kohoutků a dalšími sankcemi.   

Brusel tak reaguje na rozhodnutí polského ústavního soudu, který před časem vynesl verdikt o tom, že polská ústava je právnímu imperialismu EU nadřazena. To je pro Brusel zcela nepřijatelné, neboť to zásadně narušuje klíč k salámové přeměně této údajně mezinárodní organizace v konečný cíl: federální impérium. Podle Mikuláše Beka, má však toto sebezáchovné rozhodnutí polské justice destabilizující účinek na celý region. Zákeřnější kudlu do zad našim středoevropským spojencům si lze těžko představit. Tato vlastizrádná politika nově nastoupivších vládních bruselských kolaborantů, bude mít v důsledcích katastrofální důsledky pro život občanů.

Rakušanova a Bekova slova nenechávají nikoho na pochybách, že pokud se tomuto vývoji, který nás v nadcházejícím roce čeká, důrazně nepostavíme, ztratíme i poslední zbytky občanských práv a svobod, stejně jako poslední zbytky státní suverenity.

Jediná síla, která se proti tomu dlouhodobě ve sněmovně vymezuje je SPD, ta má ale k dispozici pouze 20 poslanců, a nemá tedy sama sílu tento vývoj zastavit. Milion voličů, jejichž hlasy ve sněmovních volbách v říjnu propadly, se ale stále více probouzí, a odhodlání zastavit tento katastrofální vývoj se začíná přelévat stále častěji i do ulic. 

Od 17. listopadu, kdy desetitisíce lidí zaplnily Staroměstské náměstí při demonstraci za svobodu a demokracii a prošly centrem Prahy, proběhla řada demonstrací v Praze a dalších městech. Tisíce lidí se shromáždily o první adventní neděli v Praze na Letné na Festivalu svobody. Po masové demonstraci a pochodu z Václavského náměstí na Hradčany o třetí adventní neděli se protesty doprovázené bubnováním na hrnce a poklice přenesly 20. prosince před budovu České televize na Kavčí hory. 

Pokličkovou demonstraci a následný pochod před budovu zpravodajství pořádaly tak jako předešlé protesty hnutí Chcípl PES s podporou Spojenectví Říp, v němž se k neformální spolupráci sešlo více jak dvacet mimoparlamentních stran, hnutí, spolků a iniciativ bojujících za obnovu svobody v naší zemi – síla reprezentující podstatnou část z onoho miliónu propadlých hlasů. Tento týden tito nepodvolení občané   přišli se zásadním prohlášením:

Čtěte ZDE: Pokličkový protest pokračoval před ČT: Občané odmítají cenzuru a neustálé veřejnoprávní lži. Mediální hráz stále více protéká. Kdy praskne? Spojenectví Říp: Neplaťme poplatky - nekrmme hydru!

9 kroků ke svobodě 

My, občané České republiky, odmítáme rozdělování společnosti pomocí diskriminačních nařízení a vyhlášek. Odmítáme segregaci lidí na základě jejich nemocí, barvy kůže, způsobu života či podle toho, proti kterým nemocem jsou či nejsou očkováni. 

Žádáme okamžité zastavení a zrušení všech diskriminačních nařízení. Naši společnost již dávno neohrožuje covid, ale je ohrožena destabilizací ekonomiky, destabilizací záchranných a policejních složek, rozkladem vzdělávacího systému a omezování osobních svobod jednotlivce.

Dnešní politici rozdělují občany stejně jako nacisté za druhé světové války a stejně jako komunisté po roce 1948. Rozdělení naší společnosti na občany s výhodami a potrestané.

Jsme na začátku „války“, v níž vláda postupuje zcela systematicky a začíná čistkami v armádě a v policii. Povinné očkování vyřadí z naší policie, hasičů a záchranářů svobodomyslné občany. Občany, kteří jsou odhodláni dodržovat Ústavu ČR.

Nejenže se vládní elita zbaví těchto lidí, ale ještě významně ušetří na výsluhách pro ty, kteří se nechtějí podřídit nezákonnému jednání v rámci ideologie covidismu. Ministr vnitra Rakušan už s těmito totalitními praktikami začal, když donutil k odchodu ředitele policie, který odmítl povinné očkování ve svém sboru.

Musíme se společně tomuto totalitnímu zlu postavit a zastavit další devastaci naší společnosti! Proto vyzýváme Vládu ČR a Parlament ČR, aby okamžitě projednaly a přijaly naše níže uvedené návrhy:

1. Přijmout zástupce nejsilnější mimoparlamentní opozice k jednání se zástupci vlády.

2. Zrušit veškerá omezení pro podnikatele a živnostníky.

3. Zrušit veškeré výhody pro očkované občany. Mezi očkovaným a neočkovaným občanem nesmí být žádný rozdíl. Nejsme proti dobrovolnému očkování, jsme proti povinnému očkování.

4. Zahájit diskusi se všemi odborníky v ČR bez vlivů politické reprezentace. Začít chránit nejrizikovější skupiny obyvatel.

5. Zrušit vyhlášku o povinném očkování proti Covid 19.

6. Zastavit cenový nárůst energii, který je vyvolán cenami emisních povolenek a nesmyslnou „zelenou“ politikou Evropské unie.

7. Do 30. dnů vypsat referendum o (ne)setrvání v Evropské unii.

8. Sestavit mimoparlamentní vyšetřovací komisi za účasti zástupců z lidu k prošetření porušování Ústavy v ČR a k rozkrádání státního rozpočtu během covidových opatření.

9. Zpřístupnit odborníkům s jiným než oficiálním názorem vstup do medií, jako je veřejnoprávní Česká televize a Český rozhlas.
Tagy článku

Doporučujeme

Rozprašují nám na hlavy jedy a manipulují počasím: Všechny čáry na obloze jsou nebezpečné. 1000 doznaných pokusů na lidech. Co umí HAARP?  President Johnson: Kdo ovládne počasí, ovládne svět. Klima? Zemětřesení? Sopky? Umíme, hlásí Pentagon. Lze se bránit?

Rozprašují nám na hlavy jedy a manipulují počasím: Všechny čáry na obloze jsou nebezpečné....

Pozice Zelenského slábne: Zalužnyj prý zahájil jednání s Moskvou na vlastní pěst. Jedná tajně s šéfem genštábu Gerasimovem? Ruská vojska mezitím dál postupují. Lov na lidi od dveří ke dveřím. Důchodci, marš na frontu!

Pozice Zelenského slábne: Zalužnyj prý zahájil jednání s Moskvou na vlastní pěst. Jedná...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky