Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Válka proti lidem: Vraždění poctivých lékařů a mikrobiologů. Odpůrci vakcín jsou nemilosrdně odstraňováni z cesty? Objevitel grafenu ve vakcínách mrtev tři dny po zveřejnění. Seznam obětí vakcinačního teroru dále narůstá

Válka proti lidem: Vraždění poctivých lékařů a mikrobiologů. Odpůrci vakcín jsou nemilosrdně odstraňováni z cesty? Objevitel grafenu ve vakcínách mrtev tři dny po zveřejnění. Seznam obětí vakcinačního teroru dále narůstá

3. 2. 2022

Tisk článku

Valentin Katasonov přináší zprávu o cíleném zabíjení vědců, kteří se veřejně vyslovili proti vakcinační genocidě lidstva

Dávno není pochyb o tom, že „pandemie“ vyhlášená Světovou zdravotnickou organizací (WHO) je jen kouřovou clonou, která má zakrýt nemedicínské cíle „Velkého resetu“. V „boji proti pandemii“ se pod kuratelou Big Pharma korporací dělá vše pro to, aby byli umlčeni poctiví lékaři. Organizátoři „pandemie“ a „boje proti pandemii“ se neštítí ani takového krajního prostředku potlačování odpůrců, jakým je vražda.

Už jsem dříve napsal, že v letech 2020-2021 přišli o život takoví odpůrci očkování ve svých zemích, jako je prezident Tanzanie John Magufuli, prezident Burundi Pierre Nkrunziza, premiér Svazijska Ambrose Mandvulo Dlamini, premiér Pobřeží slonoviny Hamed Bakayoko, prezident Haiti Jovenel Moise. Poslední z nich byl zavražděn, zatímco ostatní zemřeli náhle za podivných okolností. Podle mnoha odborníků se smrt těchto politiků podobá popravě.

Nepohodlní vědci

Existuje podezření, že mohli být zavražděni i disidentští lékaři a vědci. O tomto tématu se začalo hovořit koncem roku 2021 v souvislosti s náhlým úmrtím světoznámého německého chemika Dr. Andrease Noacka, který zpochybnil přirozený původ viru covid-19.  Hlavní „doktorova vina“ však spočívala v tom, že 23. listopadu 2021 zveřejnil video, v němž uvedl, že objevil hydroxid grafenu v covidových vakcínách. Po vstříknutí do lidského těla ve formě nanočástic získá tato látka formu ostré a všepronikající žiletky. Tyto nano-žiletky zůstávají trvale v lidském těle a pomalu rozřezávají člověku vnitřnosti.

Podezření, že je uvedená látka přítomna v očkovacích preparátech, se objevilo již dříve, ale německý chemik to prokázal laboratorními testy. Tři dny po zveřejnění svého objevu Noack záhadně zemřel. Podle jeho manželky a dalších svědků neměl žádné zdravotní problémy, ale 26. listopadu náhle utrpěl akutní respirační selhání a o několik hodin později zemřel.

Jen něco málo přes měsíc a půl po Noackově smrti se svět dozvěděl o dalším záhadném úmrtí v lednu 2022. Zemřel italský lékař Domenico Biscardi. Smrt ho zastihla poté, co oznámil, že plánuje předložit evropskému soudu důkazy o tom, co objevil v takzvaných vakcínách. Padesátiletý Biscardi neměl stejně jako Noack žádné zdravotní potíže a zemřel údajně na infarkt.

Stefan Stanford, který vedl novinářské vyšetřování, naznačuje, že proti Noackovi a Biscardimu byla použita zbraň zvaná „infarktová pistole“ (heart attack gun). Zbraň byla vyvinuta na žádost CIA a vrazi, kteří ji používají, nezanechávají žádné stopy. Stanford to uvádí zejména ve svém článku z 18. ledna 2022: „Řada lékařů, vědců a mikrobiologů, kteří v průběhu let záhadně zemřeli, je dalším důkazem toho, že se v zákulisí děje cosi smrtelně nebezpečného.“ Stanford se odkazuje na publikaci z webu History of Yesterday s názvem „The CIA Heart Attack Gun“, která referuje o vzniku a použití této tajné zbraně.

Čtěte ZDE: Pandemie očkovaných: Do výkazů se ve Velké Británii dostala nežádoucí data. Úmrtnost je dvakrát vyšší než u neočkovaných? Statistický regulátor zasáhl. Nyní se data o účinku vakcín nesmějí zveřejňovat v neupravené formě

Vraždění insiderů

V dalším svém článku „Zabíjejí lékaře covid“ Stephan Stanford rozebírá záhadné vraždy mediků a mikrobiologů (zejména antivirových) od konce dvacátého století. Píše: „Nejlepší světoví mikrobiologové zabývající se antivirovou léčbou jsou vražděni. Do roku 2005 jich zemřelo 40. Dnes jich je více než 100. Mnozí byli zavražděni, jiní zemřeli za velmi podezřelých okolností. O všech je známo, že pracovali na přísně tajných nebo vládních projektech, financovali výzkumné projekty týkající se biologických zbraní a virových pandemií. Byli to „svědci“, kteří věděli příliš mnoho? Proč o těchto případech neinformují mainstreamová média?

Zde je alespoň jeden příklad záhadné vraždy v době „před pandemií“. Dne 19. června 2015 byl v Americe zavražděn slavný lékař James Bradstreet. Byl zaníceným odpůrcem alopatické medicíny, zastánce naturopatie, zakladatel a spoluředitel nadace Good News Doctor. A hlavně – kritik očkování dětí v USA. Bradstreetův syn trpěl autismem způsobeným očkováním. Otec dvakrát svědčil před Sněmovnou reprezentantů USA o souvislosti mezi očkováním a autismem. Byl nalezen mrtvý (střelná rána v hrudníku) v Broad River v okrese Rutherford v Severní Karolíně poté, co FDA (americký úřad pro kontrolu léčiv) prohledal jeho lékařskou ordinaci v Bufordu v Georgii kvůli držení neschválených léků. Oficiální verze – sebevražda.

Rostoucí seznam obětí 

Smrt Noacka a Biscardiho byla tématem publikací takových autorů, jako jsou Steve Quayle a Erin Elizabeth. Oba se zajímají o záhadná úmrtí zdravotníků již několik let.

Steve Quayle sleduje „záhadně zemřelé“ lékaře, mikrobiology a vědce zabývající se infekčními chorobami od roku 1994. Materiály na toto téma zveřejňuje na svých osobních webových stránkách. První jméno na seznamu Steva Quaylea je Jose Trias s datem úmrtí 19. května 1994. Byl zabit spolu se svou ženou Julií N. Gilbertovou, která byla právním zástupcem v některých větších amerických neziskových organizacích, a sám Trias byl hlavním právním poradcem Lékařského institutu Howarda Hughese, v té době největší charitativní organizace v Americe.

Erin Elizabeth je údajně manželkou Josepha Mercoly, známého amerického lékaře, zastánce alternativní medicíny a odpůrce očkování. Má informační zdroj Health Nut News, kde zveřejňuje seznamy podezřele zesnulých lékařů nejen v USA, ale i v jiných zemích. Zde je například článek Erin Elizabeth z 21. prosince 2017 s názvem „Proč je těchto 80 vědců mrtvých? Proč jsou všichni mikrobiologové? Stručný přehled: kompletní seznam 80 mrtvých vědců s fotografiemi a šokujícími podrobnostmi.“ Tento podrobný seznam obsahuje údaje o obětech z let 1994 až 2006. Na seznamu jsou nejen odborníci z USA, ale i z dalších zemí (dokonce i z Ruska).

Erin Elisabeth se domnívá, že tempo likvidace „disidentských“ lékařů se zvyšuje; zhruba za rok – od června 2015 do srpna 2016 – zemřelo 60 lidí. V některých případech jde o "náhlá onemocnění", v jiných o nezakryté vraždy, pohřešované osoby, nehody. Samozřejmě hovoříme zde pouze o úmrtích nesoucích známky vraždy. První na seznamu je James Bradstreet. Posledním je Dr. Sebi z Hondurasu (zemřel 6. srpna 2016).

Čtěte ZDE: Vakcína: Více lidí zabije nežli ochrání? Depopulace funguje. Zbraň hromadného ničení. 200 tisíc mrtvých v USA. Umělý původ viru. Ze slov francouzského virologa - držitele Nobelovy ceny za medicínu - mrazí. Demografové souhlasí

Kdo je pachatel?

V početných publikacích ovšem zůstává nezodpovězena otázka: kdo si objednává vraždy lékařů a vědců a kdo tyto vraždy provádí? Tato otázka má nejvyšší stupeň utajení.

Psal jsem již o pečlivě maskovaném vztahu mezi Národním ústavem pro alergie a infekční choroby (NIAID) pod vedením Dr. Fauciho a laboratoří ve Wuchanu, odkud přišel virus covid-19. Prostředníkem mezi NIAID a laboratoří ve Wuchanu byla nezisková organizace EcoHealth Alliance, kterou vedla neznámá osoba jménem Peter Daszak. Na stránkách Natural News vyšel 25. ledna článek "Výzkumník Peter Daszak obviněn z toho, že je agentem CIA; EcoHealth Alliance označena jako „zástěrka“ pro agenturu". Článek podává pádné argumenty ve prospěch verze, že Peter Daszak spolupracoval nejen s Anthonym Faucim, ale také se CIA, a že EcoHealth Alliance plnila úkoly této zpravodajské agentury. 

Zapojení CIA do operace nazvané „Pandemie covid-19“ dramaticky zvyšuje pravděpodobnost toho, že osoby, které se dnes staví do cesty vakcinátorům, budou rovněž fyzicky zlikvidovány.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Digi bůh: Vzniknou sekty uctívající umělou inteligenci? Roboti nás budou brzy vydírat. Mluvte šeptem! Neomezená moc všude a nikde. Chapadla ke všemu, co je připojené. Ovládnou i zbraňové systémy? Moloch se probouzí. Mlčení...

Digi bůh: Vzniknou sekty uctívající umělou inteligenci? Roboti nás budou brzy vydírat....

Německý protektorát 1939: 15. březen a jeho poselství - zvláště pro naše mladší generace. Existence českého státu není samozřejmostí.  Zrada? Zájmy velkých hráčů. Gaučoví generálové a novodobí andělé. Dáme se rozpustit v biočaji EU?

Německý protektorát 1939: 15. březen a jeho poselství - zvláště pro naše mladší generace....

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky