Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Skandál farmaceutických gigantů: Covid-19 jako kouřová clona další krize. Totéž je teď Ukrajina. BlackRock a Pfizer v hledáčku Norimberského procesu č. 2. Manažeři se zbavují akcií. Kdy nepodvolení vyrazí do hor?

Skandál farmaceutických gigantů: Covid-19 jako kouřová clona další krize. Totéž je teď Ukrajina. BlackRock a Pfizer v hledáčku Norimberského procesu č. 2. Manažeři se zbavují akcií. Kdy nepodvolení vyrazí do hor?

12. 3. 2022

Tisk článku

Valentin Katasonov na základě slov bývalého vrcholového manažera BlackRock, který předpovídá krach společností Pfizer a Moderna a vyvozuje z toho blízkost výbuchu odporu „nepodvolených“

Již i řada dosud „loajálních“ odborníků začíná docházet k závěru, že celosvětový „boj proti pandemii koronaviru“ byl a je podvod nebývalých rozměrů. Mezi nimi jsou i někteří insideři. Například Michael Yeadon, bývalý viceprezident společnosti Pfizer. Nebo Brooke Jacksonová, regionální ředitelka americké společnosti Ventavia, která byla v roce 2020 přítomna klinickým zkouškám vakcíny společnosti Pfizer.

Na začátku tohoto roku se hlasitě ozval hlas jednoho ze zasvěcených pracovníků finančního sektoru. Byl to Edward Dowd, bývalý výkonný ředitel akciových investic a bývalý portfolio manažer společnosti BlackRock. Společnost BlackRock je jednou z největších investičních společností na světě a největší z hlediska spravovaných aktiv (10 bilionů dolarů na začátku roku 2022). Byla zmocněna rozdělovat emise ničím nekrytých dolarů americkým Federálním rezervním systémem (FED) podle priorit, o nichž se lze jen dohadovat.

Edward Dowd se o své názory na „pandemii“ a „očkování“ podělil se Stephenem Bannonem, bývalým hlavním stratégem Bílého domu za vlády Donalda Trumpa, a také s Alexem Jonesem, známým americkým televizním novinářem.

Objevily se články s chytlavými titulky jako „Generální ředitel společnosti BlackRock předpovídá finanční konec světa“, „Bývalý portfolio manažer společnosti BlackRock Edward Dowd odhalil podvod a předpovídá bankrot společností Moderna a Pfizer“, „Bývalý generální ředitel společnosti BlackRock Edward Dowd: 'Globální dluh je na vrcholu ... a zjevně jsme na pokraji konce...'".

Pandemie jako kouřová clona

Dowd správně poznamenal, že finanční krize v letech 2008-2009 nevedla k obvyklému (pokrizovému) hospodářskému oživení. Ke skutečnému zotavení ekonomiky nedošlo. Nastalo dlouhé období hospodářské stagnace. „Pandemie covid-19“, kterou WHO vyhlásila v březnu 2020, měla jen málo společného se zdravím lidí. Dowd zdůrazňuje, že skutečné cíle vyhlášení „pandemie“ a „boje s pandemií“ byly následující.

Za prvé, „pandemie“ měla být kouřovou clonou, která měla zakrýt propad světové ekonomiky do nové recese (3,5% pokles světového HDP v roce 2020 byl přičítán covidu a lockdownům).

Za druhé, „boj proti pandemii“ se stal argumentem pro zapnutí tiskařských lisů centrálních bank (zejména FEDu, ECB, Bank of Japan a Bank of England). Peníze byly údajně potřeba na „záchranu lidí“. Ve skutečnosti zachraňovaly velké korporace.

Za třetí, oživující účinek emisí peněz centrální banky je časově omezený. Bubliny nafouknuté tiskařskými lisy na akciových a jiných trzích nutně prasknou. Nezaměstnanost se stane neúnosnou. Malé a střední podniky budou zničeny. Současné peníze se změní v prach a nedostatek peněz jako prostředku směny zničí i ty nejjednodušší ekonomické vazby. Důsledkem budou vážné sociální nepokoje a výbuchy.

Podle Dowda mají téměř všechna oficiálně vyhlášená opatření pro „boj s pandemií“ jen málo společného se zdravím. Respirátory, karantény, lockdowny, odstupy, zákazy vycházení, očkování a přeočkování, „zelené pasy“ (QR kódy) mají za cíl uzamknout všechny občany v systému totální kontroly. Edward Dowd říká: „Vidím v tom vytvoření systému sanitární tyranie, který má ve skutečnosti zabránit zmatkům, jež nastanou, až se celá tato globální krize rozvine.

Podvodná Big Pharma

Dowd se zaměřil zejména na podvodné aktivity farmaceutických společností Pfizer a Moderna. Existuje mnoho důkazů o tom, že klinické zkoušky vakcín těchto společností nebyly dokončeny a nebyly provedeny řádně. Zejména pokud jde o preparát společnosti Pfizer, který byl 23. srpna 2021 převeden z kategorie experimentálních léků do kategorie vakcín. Takové dramatické porušení všech zásad musel schválit americký farmaceutický regulační orgán FDA. Avšak 50 % rozpočtu této vládní agentury pochází z peněz Big Pharmy. Ve skutečnosti si tuto agenturu Big Pharma prostě koupila.

V srpnu loňského roku podala skupina amerických lékařů žalobu, v níž požadovala, aby FDA zveřejnila materiály týkající se vakcíny společnosti Pfizer. Veřejnost má podle amerického zákona o svobodném přístupu k informacím právo znát podklady pro schválení vakcíny společnosti Pfizer. Žalovaná strana (FDA) uvedla, že množství informací je obrovské, že by měly být před zveřejněním ověřeny a že by trvalo... 75 let, než by žaloba mohla být projednána. Dowd říká: „Chci také zdůraznit, že k tomuto podvodu by nemohlo dojít bez pomoci FDA... Je zcela jasné, proč chce FDA po 75 let zadržovat údaje.

Raději už balí

Dříve nebo později dojde k velkému skandálu, jako se to stalo v letech 2000-2001 v případě amerického energetického gigantu Enron Corporation, který se ukázal být burzovní bublinou. V roce 2001 bublina splaskla a společnost zkrachovala. Vyšetřování odhalilo, že došlo k falšování finančních výkazů společnosti, přičemž ji kryly samy finanční regulační orgány. Bývalý generální ředitel společnosti Enron Jeffrey Skilling, který byl shledán vinným z finančních podvodů, byl pak odsouzen k 24 letům a 4 měsícům vězení.

Enron je ukázkovým příkladem zločinného propojení státního aparátu a soukromého podnikání a totéž se dnes děje s farmaceutickými korporacemi Pfizer a Moderna. Vedoucí pracovníci těchto dvou společností již mají obavy. Finanční ředitel společnosti Pfizer D'Amelio odešel do důchodu v listopadu loňského roku, tedy v době největšího úspěchu společnosti. Generální ředitel společnosti Pfizer Albert Bourla prodal velký akciový podíl ve své společnosti. Generální ředitel společnosti Moderna se svých akcií zbavil vloni. Existují i další náznaky, že se vrcholoví manažeři společností Pfizer a Moderna připravují na možný „zásah vyšší moci“.

Informovaný prorok

Mimochodem, Edward Dowd je nejen finančník, ale také spisovatel. Na Twitteru zveřejnil 3. května 2020 nástin scénáře k antiutopickému filmu Freedom's Last Stand. Všechny události filmu se točí kolem „pandemie covid-19“. Takto začíná prolog ke scénáři: „Příběh začíná v roce 2020: po světě se šíří virus, který se podobá chřipce. Někteří se domnívají, že jde o umělou biologickou zbraň, která má zakrýt globální ekonomický kolaps způsobený neudržitelným zadlužením a rostoucí sociální nerovností.

A prolog končí takto: „V pozadí velkorysí miliardáři usilovně pracují na vakcíně a systému digitální identity, aby se dalo ověřit, že jste dobrým občanem. Vláda tvrdí, že ekonomika nebude obnovena bez povinného očkování pro všechny. Těch, kteří jsou k tomu všemu skeptičtí, je velmi málo; odmítají vakcínu a rozhodnou se jít do hor. Vakcína je podávána a mnozí začnou umírat. Vlády obviňují lidi, kteří se schovávají v horách. Očkovaní lidé jsou velmi unavení, nemocní, hladoví a bohužel nepříliš chytří, uvěří tomuto nesmyslu a začnou lidi v horách nahánět...

Podle scénáře

Podotýkám, že na začátku května 2020 mluvilo o očkování proti covidu jen málo lidí. A vývoj událostí si tehdy jistě dokázal představit jen málokdo. Těžko říct, kde Edward Dowd získal svou prozíravost. Mezitím Veřejný mezinárodní tribunál „Norimberk 2“ sestavil seznam hlavních pachatelů zločinů proti lidskosti spáchaných pod záminkou „boje proti pandemii“. Na seznamu jsou čtyři fyzické osoby (Drosten, Fauci, Tedros, Gates) a dvě právnické osoby – společnost Pfizer a finanční holding BlackRock.

Nelze se ubránit dojmu, že namísto „Pandemie covid-19“, která cíleně slábne před provalením obludného skandálu, přebírá krycí úlohu sociálně ekonomického kolapsu Západem vyhrocovaná ukrajinská krize. 

Takže si můžeme být jisti, že další podrazy v podobě nových a nových „nečekaných krizí“ budou v brzku následovat. A „vycvičení“ občané – alespoň ti, kteří se „osvědčili“ (podvolili vládním represím) budou poslušně přijímat další omezení svých svobod.

A ti, co to odmítnou a „odejdou do hor“ (ať už je tím míněn jakýkoli druh odporu)? No – však víme, co scénář předpokládá.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky