Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Řízená demolice USA: Rusko vítězí, Amerika se ničí. Připravme se na extrémní chudobu. 50letá ekonomická pohádka USA se hroutí do sebe. Biden potřebuje jadernou válku. A když ne? Zlikviduje národ podle záložního plánu

Řízená demolice USA: Rusko vítězí, Amerika se ničí. Připravme se na extrémní chudobu. 50letá ekonomická pohádka USA se hroutí do sebe. Biden potřebuje jadernou válku. A když ne? Zlikviduje národ podle záložního plánu

19. 3. 2022

Tisk článku

Mike Adams - editor významného amerického „Protiproudu“ (který by u nás byl již dávno zakázaný) - ukazuje, že ukrajinská krize, kterou USA vyprovokovaly, míří na likvidaci celého euroamerického prostoru, jenž chtějí globalisté uchopit oknem, když se jim to nepodařilo rozkopnutými dveřmi

Nezaměňujte slova v titulku této analýzy s nějakými závěry o tom, komu fandíme. Samozřejmě, že podporujeme Spojené státy a americký lid, ale zároveň si uvědomujeme, že současná okupační americká vláda je nelegitimním, vlastizrádným zločineckým kartelem, který zmanipuloval volby v roce 2020, vyvinul biologickou zbraň zvanou covid a skrze ni se pokouší masově vyhladit americký lid pomocí mRNA „vakcíny“.

 

Podporujeme svobodu, pravdu, zdraví, hojnost a mír. Tyto univerzální koncepty však téměř všichni demokraté, levičáci, novináři a byrokraté již zcela opustili. A zločinecký kartel ve washingtonských bažinách ukradené moci pomocí zmíněných biologických zbraní a vakcinace genovou terapií pozměňující DNA útočí na zdraví a životy miliónů občanů. Ale bohužel nejen to. Pokud konstatuji, že „Amerika se ničí,“ mám pro to řadu dalších důvodů. Extrémní chudoba, která nyní zachvacuje Američany, není něčím, co by si někdo přál zažít, ale je to bohužel nevyhnutelný důsledek všeho, co naše vláda způsobila a způsobuje.

Popírání řízené demolice

Pokud spolu pohodlně cestujeme s leteckou společností a ve výšce 10 kilometrů zahlédnu z okna, jak jedno křídlo vzplanulo a za chvíli bezpodmínečně upadne, musím zakřičet: „Tohle letadlo padá! Připravte se na náraz!“ To ale neznamená, že si přeji, abychom všichni zahynuli v ohni z leteckého paliva a zkroucené oceli. Taková prostá analýza je prostě konstatování skutečnosti, bez ohledu na to, jak nepopulární může být pro ty, kteří stále žijí v popírání reality.

Stále ještě většina Američanů žije v tomto popírání neodvratného. Nedbají na to, co již bylo rozpoutáno, ani na důsledky, přestože jsou s nimi již postupně konfrontováni. To, co zažíváme, je skutečná řízená demolice celého národa, což už dlouho signalizuje destrukce jeho kdysi tak neotřesitelné měny. Amerika, kterou jsme kdysi znali, dnes připomíná řízenou demolicí budovy č. 7 při podvodu z 11. září 2001. Dolar míří k nule. Petrodolarový systém se hroutí a status rezervní měny amerického dolaru bude většinou světa brzy opuštěn.

Amerika s Evropou nejsou svět

Zkorumpovaná režimní média nám vytvářejí iluzi o tom, že celý svět dnes „bojuje proti Rusku při jeho operaci na Ukrajině. Jenže ve skutečnosti sedm osmin světové populace patří k zemím, které proti Rusku sankce neuvalily. Ano, slyšíte dobře: Pouze asi osmina světa uvalila sankce na Rusko (USA, Británie, EU, Austrálie, Japonsko atd.), zatímco dva největší národy světa (Indie a Čína) se rády ujmou opuštěného obchodu s Ruskem a budou nakupovat jeho bohaté zásoby nerostných a energetických zdrojů. Právě tak Tureck, stejně jako většina zemí Blízkého a Středního východu, prakticky celá Asie, Afrika a Latinská Amerika.

Slavnostně uvalované ekonomické sankce Západu proti Rusku, nejenže nepředstavují účinnou zbraň proti Putinovi, ale ve skutečnosti jsou formou ekonomické sebevraždy, kterou si sami přivodili. Nejde už jen o to, že křídlo letadla hoří, ale Joe Biden (nebo kdo ho vlastně představuje) se ještě natahuje přes okraj toho křídla a pro jistotu ho odřezává. Nelze to hodnotit jinak, než že Biden (fakticky Obamova guerilla) a další loutky ovládající nelegitimní nepřátelské okupační síly ve Washingtonu se záměrně snaží vymazat Spojené státy americké z historie. Činí to proto, že je kontroluje Čína a globalisté WEF. Trumpova Amerika stála jako poslední obrana proti totalitnímu globálnímu režimu. Proto se rozhodli Trumpa pučem odstranit a zničit Ameriku všemi prostředky.

Čtěte ZDE: Světová ekonomická krize: Druhá etapa Velkého resetu. Veškeré malé a střední podnikání musí být zničeno. Koronaběsy byly pouhou první etapou nastolení nového otrokářského řádu. Vše pod přísnou policejní a digitální kontrolou

Covid byl jen začátek

Nejprve uvolnili z laboratoří biologickou zbraň, které globalistické WHO dala „populární“ jméno covid 19. Nyní následují drtivé ekonomické sankce proti americkému lidu. Obě tyto akce jsou jednoznačně válečnými činy, což znamená, že nikoli Putin, ale Fauci, Collins a další američtí „vůdci“, kteří jsou vinni z válečných zločinů. Jen díky odolnosti a houževnatosti amerického lidu tato taktika zatím nedokázala položit na lopatky zemi. A to přes to, že desítkám miliónů vnutili smrtící depopulační „vakcíny“, které již způsobily miliónům smrt nebo těžké poškození zdraví. 

Od zahájení masové vakcinace došlo v Americe již k 1,1 milionům nadměrných úmrtí – přesně, jak jsme předpovídali před šesti měsíci, kdy ještě čísla nebyla zveřejněna. Žel, další miliony Američanů zemřou na vakcíny během příštího desetiletí, protože vakcínami vyvolané rakoviny, srdeční infarkty, autoimunitní poruchy a mrtvice (o aktivaci dosavadních „spících“ chorob ani nemluvě) si vyberou svou daň.

Hrátky s třetí světovou válkou

Ale ani tím nedosáhli svých cílů rychlého vyhlazení většiny populace, protože mnozí lidé odhalili podvod s covidem a podařilo se významné masy před vakcinací varovat. Proto se teď tyrani snaží dotlačit Ameriku do války s Ruskem. Podle průzkumů veřejného mínění je celá jedna třetina (!) Američanů – nikoli náhodou jsou to většinou ti šílenci s vymytým mozkem, kteří dva roky nosili roušky – nadšena myšlenkou jaderné války s Ruskem. Zdá se, že se nemohou dočkat, až si užijí smrt v jaderném ohni, a ti co přežijí se těší na radioaktivní spad.

A rovněž není náhodou, že většina těchto lhostejných ovcí žije ve městech kontrolovaných demokraty, která budou mezi prvními cíli jaderného ruského protiútoku. To je dále dokazuje, že jsou zcela odtrženi od reality, neboť žijí v bizarních bublinách dezinformací a lží páchaných režimními médii v čele s New York Times, CNN, MSNBC, USA Today atd.

Jak toho dosáhnou, je už nyní je celkem zřejmé: obvyklou operací pod falešnou vlajkou. Třeba předstírat chemický útok proti ukrajinským civilistům – a svalit vinu na Rusko . To může přijít kdykoli. Američané budou traumatizováni obrázky zohavených dětí. Emocionální úder ospravedlní rychlou eskalaci zatím studené války s Ruskem, třeba vyhlášením bezletové zóny či přímo vysláním vojáků NATO na Ukrajinu. Šílenci, kteří si výsměšně říkají Demokraté, vždy „argumentují“ emocemi, protože nemají k dispozici fakta. Právě proto běžně potřebují vraždit děti a předvádět je před kamery CNN, když provozují své stále opakované operace pod falešnou vlajkou.

Čtěte ZDE: FED potřebuje vyluxovat ekonomiku USA: Krycí záminka – ruská invaze. Jak ji vyvolat? Provokací ukronacistů. Na vše doplácejí prostí občané Ukrajiny. Pouze zaprodaní politici si mastí kapsy. Kdy Američané podpálí Donbas?

Konspirační teorie?

To je přesně to, co „Obadenův“ režim chce: Donutit Rusko k vypuštění jaderných zbraní proti Spojeným státům. Jakmile jaderné rakety zlikvidují klíčové vojenské a strategické cíle, dostane Čína zelenou k invazi do USA pomocí předem rozmístěných „spících“ jednotek, které již čekají na rozkazy v Mexiku a Kanadě. Že je to šílená „konspirační teorie“? Nezapomeňme na zkušenosti z Operace covid: rozdíl mezi údajnou konspirační teorií a jejím praktickým naplněním je zhruba půl roku.

A vzhledem k tomu, že Pentagon je nyní řízen zrádnými, ctnostmi signalizujícími libtardy, kteří mají téměř nulovou bojovou účinnost, jediná věc, která má šanci odrazit takový útok, je více než 500 milionů střelných zbraní, které existují v rukou občanů po celých Spojených státech. To je hlavní důvod, proč Obama a Biden proti tomu tak usilovně pracovali. Je těžké provozovat operace „násilí se zbraněmi“ pod falešnou vlajkou (například operace Fast & Furious), aby se pokusili zrušit druhý dodatek. Zatím se jim to nepodařilo, proto přichází ke slovu „záložní“ plán:

Rozpoutat válku s Ruskem, po níž bude následovat pozastavení americké ústavy a vyhlášení toho, co je v Americe v podstatě vojenské stanné právo. Poté bude rychle následovat pokus o celostátní konfiskaci zbraní, který ovšem rovněž selže, jenže naplno rozpoutá občanskou válku. Což je přesně to, co globalisté potřebují, neboť to poskytne ospravedlnění pro vstup „humanitárních“ jednotek OSN pro vstup do USA. Toto je konečný plán Číny pro Severní Ameriku: Úplná genocidní decimace severoamerického lidu a převzetí kontinentu pro expandující čínské globální impérium.

A pokud ne? 

Možná jde opravdu o příliš odvážnou spekulaci. Možná je pravdivá, ale protože většina plánů obvykle selže, nemusí se naplnit. Pokud se plán invaze Číny (ať přímé či nepřímé) zdrží o několik let – což je jistě možné – Spojené státy se velmi brzy propadnou do extrémní chudoby kvůli ekonomické sabotáži, kterou Biden již provedl. Tato sabotáž zahrnuje:

  • Destrukci americké energetické nezávislosti (zakázané potrubí Keystone XL atd.)
  • Vyzbrojení systému SWIFT k odbankování Ruska a Běloruska
  • Další šílené emise tisku ničím nekrytých peněz, které povedou k zániku dolaru a k přechodu na virtuální měnové otroctví obyvatelstva
  • Potlačení vývoje technologií volné energie, jako je LENR, které by mohly přinést neomezenou energii do ekonomiky a v konečném důsledku nahradit dosavadní energetické zdroje

Kvůli těmto skutečně šíleným rozhodnutím Bidenaobamy – která jsou od počátku navržena tak, aby zničila hospodářství – americký lid zasáhne kombinace cenové bouře, hyperinflace a současně devalvace aktiv. Kombinace, kterou Američané nikdy nezažili a pravděpodobně si ji ani nedokážou představit. Velká deprese z třicátých let minulého století je procházka růžovým sadem ve srovnání s tím, co přijde. Selhávání dodavatelského řetězce během covidu bylo nic ve srovnání s totálním kolapsem ekonomiky, logistiky, přepravy a finančních transakcí, kterého jsme již den za dnem stále více svědky.

Podvolíme se, Američané?

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky