Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Útok vrcholí: Vakcinační diktatura, energetický kolaps - a teď potraviny. Na scéně opět Velký Bill. Chemické maso zabije, co injekce nestihly. Braňte své národní producenty! Fiala v německých službách: Ne potravinové soběstačnosti!

Útok vrcholí: Vakcinační diktatura, energetický kolaps - a teď potraviny. Na scéně opět Velký Bill. Chemické "maso" zabije, co injekce nestihly. Braňte své národní producenty! Fiala v německých službách: Ne potravinové soběstačnosti!

11. 6. 2022

Tisk článku

Mary Villareal konstatuje, že začal masívní útok korporací na potravinovou bezpečnost, po zdravotnictví a energetice třetí pilíř Velkého resetu - a my dodáváme, že na odporném plánu likvidace potravinové samostatnosti se Fialova vláda samozřejmě oddaně podílí

Fialova vláda se sice absolutně nezajímá o drama, které prožívá absolutní většina našich lidí nad účty za energie, ale zato "statečně" útočí na tu část domácích producentů potravin, kteří představují základ českého zemědělství. Nic proti těm "malým", které naopak chce dotačně podporovat (a tím, kromě jiného způsobit další nerovnost na trhu), ti ale potravinovou soběstačnost republiky nezajistí.

Vládě dokonce nejde primárně ani o útok na Babišův Agrofert - jak se pro "ospravedlnění" této další vraždy samostatnosti naší země snaží pětikoalice všehoschopných "podprahově" sdělit svým voličům, kteří bývalého premiéra po mnohaleté mediální masáži "reflexivně" nenávidí asi jako slintající Pavlovovi psi. Ten záměr je daleko hlubší,  ve skutečnosti "domácí úkol" z Berlína (zvaného formálně Brusel).

Čtěte ZDE: Na prahu bídy: Proč Fiala tak usilovně maká na likvidaci českého zemědělství? Neschopnost? Ne, bruselský plán úplné kolonizace ČR! Le Penová na to jde opačně. Sankce proti Rusku nám pak dají zlatou ránu. Chleba brzy za stovku

Jde o model, který začal v energiích, a jehož důsledky začínáme právě prožívat: Velké jaderné a uhelné elektrárny mají nahradit astronomicky (z našich daní) dotované "větrníky a slunečníky". Je to samozřejmě nesmysl, ty mohou být pouze doplňkem výrobců silové elektřiny, bez níž nastane úplný rozvrat hospodářství - jeden z cílů globalistického Velkého resetu v podobě "omezení světové populace" (a zotročení přeživšího zbytku).

A právě to je v pozadí Fialova útoku na české zemědělství. Máme se stát totálně závislí na dovozech extrémně drahých druhořadých potravin z Německa a dalších "starých zemí" EU - a tím je vlastně současně dotovat. Ale nejen to. Budeme tím současně plně odkázáni na "pokrokové trendy", které také v potravinářství rozjíždějí architekti "Velkého skoku" (opsaného od Mao Ce Tunga). Nejdále jsou v tom samozřejmě v USA, jak o tom informuje v Natural News Mikea Adamse (místní americký Protiproud) jeho kmenový autor Mary Villareal:

pp

Čtěte ZDE: Hladovějící americká miminka: Tohle tu ještě nebylo! Zítra už v celém světě? Kvůli jedinému přístavu? Tomu máme věřit? Proto posílá Biden 40 miliard ve zbraních? Vražděním neviňátek to začíná. Démoni se činí jako dosud nikdy

Vyhladovět a "nasytit" nebezpečnými chemikáliemi

Globalisté se aktuálně pokoušejí o dobytí další "kóty": Snaží se zabránit lidem i menším státům v pěstování vlastních potravin - tedy plně ovládnout potravinovou produkci. Kontrolovat co jíme, a poskytnout nám jen takovou potravu, kterou údajně „potřebujeme“ k přežití.

Nejdou na to rovnou metodou postapokalyptického vyhladovění stamiliónů západních spotřebitelů. Místo toho do lidí cpou syntetické potraviny a přísady. Například falešné maso vyráběné společnostmi jako „Beyond Meat“ či „Impossible Foods.“ Falešné maso se už dostalo dokonce i do restaurací rychlého občerstvení, jako je Burger King - tedy přecházejí s ne-masem do "masového" rozměru.

Globální elity trvají na nahrazení konvenčního zemědělství a chovu hospodářských zvířat bílkovinnými alternativami pěstovanými v chemických laboratořích. Tyto "náhražky masa" již neobsahují živočišné proteiny nezbytné ke zdravému životu (a například u dětí k vývoji mozku nutnými přímo fatálně). A je to jako vždy: Mnozí zmanipulovaní lidé se přesto domnívají, že je to zdravé, a úplně ignorují, že syntetické jídlo tvoří z větší části nebezpečné chemikálie.

Čtěte ZDE: Hlas (necenzurované) Ameriky: Dolar čeká pád. Nahradí ho „plynový“ rubl krytý zlatem? Nejde jen o topení. Bez hnojiv vypukne hladomor. Nákupní horečka už i v Německu. Sankce jsou bumerang. Co způsobí v USA?

Jdou na to z gruntu

Tyto potraviny jsou plné různých druhů uměle vyrobených látek, které - údajně kvůli ochraně životního prostředí - mají prakticky zcela nahradit přírodní maso a ryby. Pokud by však přechod na veganský životní styl měl pomoci zachovat planetu pro budoucí generace, pak na té "zachráněné planetě" už mnoho zdravých generací nemůžeme očekávat. Což je samozřejmě to, oč jde.

Panuje také mylná představa, že v čele "pokrokového pochodu mas" k vegetariánství a veganství stojí drobní zemědělci a podnikatelé, ale pravdou je, že tento přechod ve skutečnosti řídí mocné korporace.

Přítomnost stovek potravinářských značek na trhu pouze vytváří zdání konkurence. Ve skutečnosti je potravinářský průmysl monopolizován několika desítkami obřích společností, včetně Vanguard, BlackRock, Kellogg’s a dalších.

A jdou na to z gruntu: Je známo, že společnosti State Street, BlackRock a Vanguard vlastní také akcie společnosti Union Pacific, která se specializuje na železniční dopravu potravin a zemědělského vybavení. A hle: právě omezily železniční dopravu o 20 %, což v konečném důsledku dramaticky zpomalilo přepravu hnojiv na farmy zaměřené na pěstování plodin a krmiv.

Čtěte ZDE: Světová ekonomická krize: Druhá etapa Velkého resetu. Veškeré malé a střední podnikání musí být zničeno. Koronaběsy byly pouhou první etapou nastolení nového otrokářského řádu. Vše pod přísnou policejní a digitální kontrolou

Velký Bill opět v čele

Jinými slovy, je zřejmé, že malá skupina korporátních zemědělců v čele s lidmi jako Bill Gates a někteří další "velcí" usiluje získat co nejvíce zemědělské půdy, a tak převzít kontrolu nad pěstováním (či spíše nepěstováním) plodin nezbytných k přežití.

Pravděpodobný scénář míří k budoucnosti, v níž nadnárodní korporace kontrolují suroviny a produkci rozhodující části "přirozeného potravinářství". To, v kombinaci se zákazem nebo nemožností produktivního soukromého hospodaření na vlastní půdě, jim dá do rukou veškerou moc nad zbraní zvanou HLAD. A jde to rychle (a poměrně snadno). Již nyní je pro malé zemědělce téměř nemožné konkurovat uměle nízkým cenám producentů, za nimiž stojí globalistické korporace a miliardáři jako Gates.

Kde se vzal ten jejich náhlý zájem? Když se podíváme na megakorporace, zjistíme, že akcionáři většinou pocházejí z rodin „starých peněz“, bankéřských rodin ve Spojených státech i jinde. Jejich investice do těchto obrovských korporací mohou malé skupině brzy poskytnout rozhodující kontrolu nad životně důležitými odvětvími, včetně potravinářství a na něj navázaného chemického průmyslu domněle zdravých potravin.

Proto je životně důležité, aby si lidé co nejdříve a v co největší míře začali pěstovat vlastní potraviny a podporovali své místní národní producenty potravin, protože pouze na ně budou mít šanci v příštích letech spoléhat. Globalistická agenda převzetí moci se nyní přesouvá na potraviny. A převzetí bude komplexní.

Čtěte ZDE: Velký reset a násilné přerozdělení majetku: Covid je pouhá předehra. Do osmi let bychom neměli nic vlastnit. Vše bude sdílené. Cenná aktiva připadnou světovým korporacím. Pod rouškou dekarbonizace nám zakážou i maso?

Kdo ovládá potraviny...

Ten útok přichází ze všech směrů a pokrývá všechna odvětví od biologické bezpečnosti, financí, bydlení, zdravotnictví, energetiky, dopravy - a samozřejmě potravin. Všechny "revoluční změny" mají jediný cíl - vynutit si dodržování globalistické agendy.

Investigativní novinář Corey Lynn důkladně prostudoval nový potravinový systém a jeho závěry jsou jednoznačné. Cituje bývalého amerického ministra zahraničí Henryho Kissingera: „Kdo ovládá dodávky potravin, ovládá státy; kdo ovládá energie, může ovládat celé kontinenty; kdo ovládá peníze, může ovládat svět.“

Vzhledem k tomu, že globalisté ovládají většinu peněz, pokoušejí se ovládnout energetický systém, což právě prožíváme v podobě ožebračování celé západní populace. A proto nyní přijímají drastická opatření, aby ovládli rovněž potravinářský průmysl.

S přívalem požárů, které "zničehonic" ničí tradiční závody na zpracování potravin, masa a hnojiv, v době, kdy zemědělci trpí "nečekanými problémy" s dodávkami hnojiv a setby, byl již v mnoha městech vybudován systém "sledovatelné potravinové infrastruktury". A nyní si tato zásadní potravinová kontrola krok za krokem razí cestu po celém světě.

Stačí zmapovat některé z největších farem, aby bylo jasné, že do plodin a obchodů s potravinami, sypou miliardy především globalističtí investoři a akcionáři. A mají silné pomocníky: od Ministerstva zemědělství Spojených států a Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv, které schvalují laboratorně pěstované maso, až po společnost Union Pacific, která nařizuje snížení železniční přepravy o 20 procent.

„Je zřejmé, že jde o globální plán kontroly všech produktů a ingrediencí, které se dostávají do všech potravinářských výrobků,“ říká Lynn.

Už nezbude moc dalšího, co by nám mohli vzít. Pokud se nezačneme účinně bránit.

Všemi prostředky.

Zdroj.

ppTagy článku

Doporučujeme

EZU: Další bruselský diktát. Salámovou metodou k federalizaci EU. Co asi je Elastický systém dozoru? Povinné dobro - třeba i násilím. Špinavý byznys jako vždy. My vám řekneme, co je pro vás zdravé, milí otroci!

EZU: Další bruselský diktát. Salámovou metodou k federalizaci EU. Co asi je Elastický...

Předpověď šťastného konce našich nesnází: Několik válek současně. Západ prohrává (nejen) s Ruskem na všech frontách. Peníze a zlato. Facka jen to plesklo. Kde je český Orbán? Kdy občanská válka? Až nám to řekne ČT?

Předpověď šťastného konce našich nesnází: Několik válek současně. Západ prohrává (nejen)...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky