Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Hlavní úkol politické mafie: Volební podvody jako norma. D’Souza přinesl důkazy: 2000 poslíčků. U nás jsme je (na čas) odrazili. Fialovi gangsteři mají zrovna jinou práci (nejen na pražském magistrátu)

Hlavní úkol politické mafie: Volební podvody jako norma. D’Souza přinesl důkazy: 2000 poslíčků. U nás jsme je (na čas) odrazili. Fialovi gangsteři mají zrovna jinou práci (nejen na pražském magistrátu)

17. 6. 2022

Tisk článku

Pavel Kopecký přináší zprávu o nezpochybnitelných důkazech o zfalšování amerických prezidentských voleb, jež u nás chce nyní aplikovat Fialova mafie - a současně informuje o malém vítězství sněmovní opozice a společné občanské fronty za svobodné volby

Podezření na zmanipulování prezidentských voleb 2020 ve Spojených státech se objevilo ihned po oznámení jejich výsledků, kdy na poslední chvíli po „dopočítání“ hlasů uspěl Joe Biden. Velmi dobře zpracovaný dokument 2000 Mules (2000 kurýrů) uvádí rozhodující důkazy o tom, jak rozsáhlé volební podvody tam probíhaly, a jaká rizika představují korespondenční volby, které se snaží zavést právě teď i u nás v České republice. Proč asi?

pp

„Prostřednictvím filmu 2000 Mules se pouštíme do největšího tabu v současné americké politice. Tvrdíme, že volby v roce 2020 byly ukradeny systematickým a organizovaným podvodem spáchaným demokraty a levicí,“ říká  režisér Dinesh D’Souza.

Dinesh D’Souza je přesvědčen, že důkazy předložené v jeho novém dokumentárním filmu 2000 Mules (2000 kurýrů) dokazují, že v prezidentských volbách v USA v roce 2020 došlo k rozsáhlému nelegálnímu obchodování s hlasy. Vyšetřovací tým použil sledování mobilních telefonů a videozáznamy, aby prokázal, že neoprávnění zprostředkovatelé, tzv. „kurýři“, vybírali od voličů tisíce absenčních hlasovacích lístků a za peníze je vkládali do sběrných volebních schránek, což je ve všech 50 státech USA nezákonné.

Politická mafie v akci

Mobilní telefony vysílají jedinečný a identifikovatelný signál neboli „ping“. Vyšetřovatelé analyzovali biliony pingů, aby rekonstruovali pohyb tisíců „kurýrů“, kteří se věnovali své práci v týdnech před prezidentskými volbami v USA v roce 2020. Vyšetřovatelé prošli miliony minut záznamů z bezpečnostních kamer a podařilo se jim na nich zachytit množství lidí, kteří vhazovali shromážděné lístky do sběrných volebních uren. Na videozáznamech je vidět, jak si dotyční „kurýři“ pořizují selfie jako důkaz, že provedli službu poskytovanou svým zaměstnavatelům, aby si ji mohli nechat proplatit.

pp

Čtěte ZDE: Volební podvod tisíciletí: Poslední zbytky svobody se hroutí? Inspirativní metody pro naše politiky. Rok podvržených čísel. Biden je zcela dementní. Přijde další biologický útok? Další díl dramatu již brzy!

Aktivisté sesbírali hlasovací lístky, vyplnili je a následně vhodili do speciálních schránek. Mainstream mluví o těchto volbách jako o „nejčistších” a „nejbedlivěji sledovaných”, a přitom je realita propastně jiná. Věnujte hodinu a půl tomuto dokumentárnímu filmu, protože to opravdu stojí za to. Šokující rozsah volebního podvodu v USA a způsob, jakým se to dělo:

2000 kurýrů: Dokument o volebních podvodech v USA

Ne všechny sběrné schránky byly pod dohledem kamer, ale bylo jich dost na to, aby poskytly nezvratné důkazy, z velké části získané od vládních subjektů. Film 2000 Mules obsahuje spoustu dosud nikdy nezveřejněných záběrů, na nichž jsou zachyceni kurýři v rukavicích, jak se přesouvají z okresu do okresu a rozvážejí volební lístky do sběrných volebních schránek, často uprostřed noci.

Velká část filmu se zaměřuje na stát Georgia, kde prováděla vyšetřování organizace True the Vote. Podle jejích zjištění se v průběhu voleb celkem 242 „kurýrů“ z Atlanty, na konci roku 2020, zastavilo u volebních schránek 5 668krát. Podobné nelegální aktivity byly podle vyšetřovací skupiny zjištěny v Arizoně, Wisconsinu, Pensylvánii, Texasu a Michiganu. Organizace True the Vote odhaduje, že v celostátním měřítku došlo k obchodování s nejméně 4,8 miliony hlasů. Prováděnou studii financovala organizace na ochranu lidských práv First Freedoms.

pp

Čtěte ZDE: USA: Vůle lidu svržena spiknutím! Prezident rekapituluje volební podvod. Demokracie je mrtvá. Nejvíce hlasů a největší podvod v historii. Bude Biden přesto dosazen? Média místo voličů. U těch Trump drtivě vyhrál. Co dál?

„Důkazy jsou natolik přesvědčivé a rozhodující, že neponechávají nic, o čem by se dalo polemizovat. Demokraté mají zvláštní historii páchání specializovaných volebních podvodů v městských oblastech. Pandemie covidu-19 vytvořila příležitost k podvodům v dosud nepředstavitelném rozsahu. Lavina rozesílaných absenčních hlasovacích lístků a sběrných schránek představovala mnohem větší příležitost,“ uvedl režisér Dinesh D’Souza.

Podplácení a korupce jako dosud nikdy v historii USA

Důležitým faktorem je příliv soukromých financí, které jsou využívány na financování voleb. Je veřejně známo, že v listopadu 2020 platily neziskové organizace v USA programy a reklamu, které aktivně povzbuzovaly „určité lidi, aby přišli volit“.

Ředitel Facebooku Zuckerberg daroval 500 milionů dolarů volebním úředníkům. Podle projektu Thomas More Society (zpráva) nezákonně ovlivňoval volby v USA. Podle Zuckerbergem financovaného Centra pro techniku a občanský život byly peníze poskytnuty na pomoc obcím, aby se vyrovnaly s problémy v oblasti veřejného zdraví, které představuje pandemie. 

pp

Čtěte ZDE: Volební systém v USA: Navrženo k vytváření systémových podvodů. Co ukázal audit? 170.000násobné zkreslení! Podvod, jaký svět ještě neviděl. Zametání důkazů. Co udělá zítra Kongres? Demokracie je mrtvá

„Peníze pocházejí z velké části od neziskových organizací financovaných miliardáři, jako je zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg, a vydávají se za politicky neutrální, což nejsou. Neziskovky tlačily na obce, aby měly takové věci, jako jsou sběrné volební schránky, a jejich zřízení daly jako podmínku pro to, aby obce mohly získat miliony dolarů z jejich grantů,“ uvádí Dinesh D’Souza

D’Souza v minulosti natočil řadu dokumentárních filmů, z nichž tři se umístily v žebříčku deseti nejvýdělečnějších politických dokumentů všech dob.

Film 2000 Mules zcela bez nejmenších pochybností dokazuje, že poslední prezidentské volby v USA byly masivně manipulovány a falšovány tak, aby vyhrál kandidát Deep state Biden. Mnozí z nás tak nějak tušíme, že nejde jen o americké volby, ale manipulováno bylo mnoho voleb po celém světě. Je pravda, že ne každé volby je třeba falšovat tak masivně, jako tomu bylo v USA, nicméně v zemích, kde není většina lidí oddanými voliči slouhů globalistů, se volby manipulují tak, aby vyšly podle zadání. Naposledy se to ukázalo v případě francouzských voleb, kde se manipulace prokázaly záhy po volbách.

V mnoha zemích samozřejmě manipulovat nijak výrazně netřeba. Proč by někdo masivně manipuloval třeba v Německu, Švédsku, Španělsku, Rakousku či u nás? V těchto zemích se kandidáti globalistů volí sami i bez velkých manipulací. V USA však hrozilo další zvolení Trumpa a tomu bylo třeba zabránit.

Pokud by nebyly nasazeny „muly“, Donald Trump by snadno vyhrál zejména ve státech, kde nebyl mezi oběma kandidáty propastný rozdíl v počtu příznivců.

 pp

Čtěte ZDE: Nové stopy: Italygate? Byly americké volby falšovány také z Říma? Agent CIA a hacknuté sčítací stroje. Kdo je Leonardo a jeho tunelářský ředitel? Stojí za mezinárodním spiknutím vláda, která sestřelila Salviniho?

Podaří se jim to i u nás?

Podobný scénář připravují globalisté v celém západním civilizačním okruhu. Jakkoli je pravda, že zatím v zemích jako je Česko se nemuseli příliš obávat (dosud stačila brutální propagandistická manipulace korporátních a veřejnoprávních médií), situace se zjevně rychle mění. Lidé se stále více probouzejí. A tak naši poskoci Sorose, Schwaba a celého toho globalistického cirkusu musejí jednat.

Fialova pětikoaliční vláda přišla s návrhem na zavedení korespondenční volby, který je jedním ze základních předpokladů již zcela otevřeného falšování lidového hlasování, jako jsme toho byli svědky v USA, v Rakousku a naposledy ve Francii při prezidentských volbách. Hroutící se hospodářství, energetický kolaps či šokové ožebračení společnosti (kromě "horních deseti tisíc") vládu nezajímá. Jediné, čemu se skutečně usilovně věnuje, je prosadit na sílu změny vedoucí k destrukci posledních zbytků demokracie.

Typické je nařízení "aklamačního" hlasování ve sněmovně při dovolbě členů rady České televize. Diktátoři, ve snaze prosadit do kontrolního orgánu ČT jen své poslušné ovečky, už nemohli věřit ani některým svým vlastním poslancům (svědomí je prevít), a tak poprvé znemožnili tajnou volbu. Je to vlastně úplně stejné jako s pokusem zavést korespondenční hlasování, jímž se - ústavou nařízená - tajná volba v podstatě likviduje.

Proti tomu se rozhodně a odhodlaně postavili nejen opoziční poslanci ve sněmovně (hrozili rozsáhlými obstrukcemi), ale také široká fronta mimoparlamentních stran a osobností veřejného života, kteří se sjednotili v požadavku ubránit svobodné volby. To vše vedlo nakonec k tomu, že pětikoalice svůj návrh na korespondenční hlasování prozatím z jednání sněmovny stáhla a pokusí se jej protlačit až na podzim po komunálních a senátních volbách.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Západ prohrává: USA tlačí na Kyjev, aby se vzdal. I britský generál Sir Richard Barrons věští porážku. Podle CIA už není čas a Kyjev by měl válku ukončit. Na mobilizaci nejsou peníze. Blíží se konec ukrajinského dobrodružství Západu?

Západ prohrává: USA tlačí na Kyjev, aby se vzdal. I britský generál Sir Richard Barrons...

Model 11. září počesku pokračuje: Oficiální verze má čím dál větší trhliny. Záhada dopisu na rozloučenou. Jako pas teroristy Atty? Opravdu se Kozák přiznal ke klánovické vraždě? A co Bílý dům? Čeká nás rok velkých změn?

Model 11. září počesku pokračuje: Oficiální verze má čím dál větší trhliny. Záhada "dopisu...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky