Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Liberálnímu řádu zvoní umíráček. Západ přichází se zoufalou snahou na jeho záchranu na úkor Moskvy. Kolik Rusů, Ukrajinců, Američanů a Evropanů musí pro udržení moci globalistů zemřít? Rusko neuhne. Spustí se železná opona?

Liberálnímu řádu zvoní umíráček. Západ přichází se zoufalou snahou na jeho záchranu na úkor Moskvy. Kolik Rusů, Ukrajinců, Američanů a Evropanů musí pro udržení moci globalistů zemřít? Rusko neuhne. Spustí se železná opona?

11. 7. 2022

Tisk článku

Jelena Pustovojtová vidí zoufalou snahu globalistů udržet současný systém nadvlády úpadkového Západu nad světem i za cenu zničení světové ekonomiky a prohloubení válečného konfliktu s Ruskem

Západu ze strany Ruska hrozí dvě perspektivy. První v očích Američanů a jejich spojenců v NATO má planetární charakter, protože chápou, že pokud Rusko dosáhne svého cíle na Ukrajině, zpochybní to existenci „liberálního světového řádu“.

NATO představilo světu recept na záchranu tohoto „liberálního světového řádu“ v podobě své nové strategické koncepce. Dokument z 29. června definuje Rusko jako „nejvýznamnější a přímou hrozbu pro mír a bezpečnost členů NATO“. Předpokládá, že Rusku v tomto případě hrozí spuštění nové „železné opony“, přes kterou bude prý smutně pokukovat do „skutečného světa“.

pp

Čtěte ZDE: Skutečná příčina války na Ukrajině: Nord Stream 2. Nesměl být spuštěn za žádných okolností. Nešlo jen o byznys. Hrůza z propojení Německa a Ruska je v USA přímo mystická. Rozděl a panuj – o to šlo

Dynamit pro vlastní popravu

Další plánovanou akcí je „vypořádání“ se s Čínou. Na otázku moderátora CNN „Co řeknete rodinám, které si stěžují — podívejte, nemůžeme si dovolit platit 4,85 USD za galon po celé měsíce, ne-li roky?“, 13. ředitel Národní ekonomické rady prezidenta USA Brian Deese odpověděl: „Jde o budoucnost liberálního světového řádu, a my musíme být tvrdí.“

Uvědomujíce si, že problém nebyl tak vyostřený, ani když USA vstoupily do druhé světové války, 1. července americké ministerstvo obrany informovalo o dodatečné „bezpečnostní“ pomoci Ukrajině ve výši 820 milionů dolarů. Umožňuje to použít vybavení ze zásob Pentagonu. Ukrajinci v tomto „balíku“ obdrží munici pro raketové systémy (HIMARS), dva pokročilé raketové systémy země-vzduch (NASAMS), až 150 000 nábojů 155-mm dělostřelecké munice a čtyři protibateriové systémy.

Jen střílejte, kluci! Nevadí, že denně přijdete o několik stovek životů – hlavní je, že vytvoříte bariéru, která oddělí Rusko od Evropy. Budeme ji nadále ohraničovat ostnatým drátem sankcí, jsme připraveni vyhladovět polovinu Afriky, a dokonce uvrhnout část svých vlastních lidí do chudoby…

Na této straně Atlantiku takovou perspektivu podporuje „celá washingtonská smečka“. Německo se však už nyní děsí: nová „železná opona“ vrhne temný stín na budoucnost německé ekonomiky. Kancléř Scholz by určitě neodmítl, aby vnější obrys zakryl vnitřní problémy, ale vnitřním problémům se země nevyhne. Obvykle vysmátý kancléř se bojí, že z vysoké inflace se stane „sociální dynamit“, který odpálí nejen jeho.

pp

Čtěte ZDE: Velké Provizorium: Pokusy o zničení Ruska trvají již stovky let. Amerika - mýtický Babylón. Klidný rozpad Unie, nebo občanská válka? Vstal Hitler z mrtvých? Putinova červená linie a casus belli. Nadzemská výzva k proměně trvá

BRICS rozšiřuje svůj vliv

A je tu další — druhá perspektiva, na kterou poukazují západní analytici ve vztahu k Rusku. „New York Information Clearing House“ to vyjadřuje takto: „A teď je tu to, co by se mělo nazvat „železnou oponou“, kterou vytvořil ustrašený, ignorantský kolektivní Západ s pomocí G7 a NATO: tentokrát kvůli blokování integrace „Globálního jihu“. Článek se odvolává na poslední summit BRICS+, který se uskutečnil v Pekingu. Stačí se podívat na pět historických členů BRICS (Brazílie, Rusko, Indie, Čína, Jižní Afrika) a najdeme zde makrokosmos globálního Jihu, který zahrnuje jihovýchodní Asii, Střední Asii, Západní Asii, Afriku a Jižní Ameriku – to odráží vpravdě světový význam Jihu.

Za zmínku stojí, že již od začátku 20. let tohoto století se v BRICS podrobně diskutuje o možnosti zavedení mezinárodní rezervní měny na základě koše měn členských zemí asociace. Ruský finanční systém je otevřen komunikaci s bankami BRICS a ruský platební systém „Mir“ rozšiřuje svůj vliv. BRICS je bez nadsázky planetární unie: do roku 2030 bude čtvrtina světové poptávky po ropě pocházet z Číny a Indie a Rusko bude hlavním dodavatelem. Země BRICS představují 40% světové populace, 25% světové ekonomiky, 18% světového obchodu a přispívají více než 50% ke světovému hospodářskému růstu.

Skupina BRICS se zároveň stále méně spoléhá na západní pravidla fungování mezinárodních měnových, finančních a obchodních institucí. Nedělá integrační proces závislým na dominantní roli dolaru, neexistuje v něm jasný lídr a rozhodnutí jsou založena na rovnováze zájmů. BRICS je plně zastoupena také v G20, kde její principy sdílí několik dalších zemí.

pp

Čtěte ZDE: Noemova archa světové ekonomiky: BRICS otevírá brány malým i velkým. Západ se zmítá v křeči. Přímé ztráty ze sankční komedie ho přijdou na 400 miliard dolarů ročně. Rolling Stones Vladimír a Dmitrij hrají nový rock’n roll

Ohromující průměrnost Ursuly von der Leyen

Ve spojení s „Globální rozvojovou iniciativou“ (GDI), kterou minulý rok vyhlásil čínský prezident Si Ťin-pching na Valném shromáždění OSN, svět vyvíjí nový mechanismus na podporu komplexní strategie založené v rámci iniciativy „One Belt, One Road“ (BRI), systému hospodářských koridorů spojujících Eurasii až po její západní poloostrov Evropy. GDI má za cíl urychlit mezinárodní spolupráci a doplňuje financování dalších organizací „globálního Jihu“: Fond pro spolupráci jih-jih, Mezinárodní rozvojové sdružení (IDA), Asijský rozvojový fond (ADF) a Globální environmentální fond (GEF).

Snížení chudoby, zajišťování potravin, příležitosti k industrializaci a rozvoj digitální infrastruktury již uspokojily více než 50 zemí zapojených do iniciativy „One Belt, One Road“. „V těchto politických souřadnicích je naprosto nemožné, aby tak ohromující průměrnost, jakou představuje Ursula von der Leyenová – bývalá nejhorší německá ministryně obrany – byla katapultována na vrchol, aby se stala führerem Evropské unie, diktujícím zahraniční, energetickou, a dokonce ekonomickou politiku zemím EU“, poznamenává Information Clearing House.

pp

Čtěte ZDE: Je to ještě jinak: Útok USA na Rusko skrze kyjevský režim je jen zástěrka. Cílem je zkáza ekonomiky a hlad ve světě – včetně Západu. Že to nedává smysl? Pro trockistické šílence, kteří ovládli Washington, ano. To je ten Velký reset!

Z pohledu Západu bude nová „železná opona“ začátkem důležitější události – tvrdé konfrontace v Asijsko-pacifické oblasti, Američany přejmenované na Indo-pacifickou.

Jaký bude výsledek? „Liberální světový řád“ dnes otevřeně ničí světovou ekonomiku, aby zotročil Rusko. A Washington se nestará o to, kolik Rusů, Ukrajinců, a dokonce i Američanů a Evropanů musí zemřít, aby se zajistilo, že každé město a stát bude hostit „gay pride“ průvody.

Reálná perspektiva Ruska do budoucna směřuje k rodícímu se rozkolu ve Spojených státech i v Evropě. To ale nijak neovlivní rozhodnutí, které již Rusko učinilo. 

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Digi bůh: Vzniknou sekty uctívající umělou inteligenci? Roboti nás budou brzy vydírat. Mluvte šeptem! Neomezená moc všude a nikde. Chapadla ke všemu, co je připojené. Ovládnou i zbraňové systémy? Moloch se probouzí. Mlčení...

Digi bůh: Vzniknou sekty uctívající umělou inteligenci? Roboti nás budou brzy vydírat....

Německý protektorát 1939: 15. březen a jeho poselství - zvláště pro naše mladší generace. Existence českého státu není samozřejmostí.  Zrada? Zájmy velkých hráčů. Gaučoví generálové a novodobí andělé. Dáme se rozpustit v biočaji EU?

Německý protektorát 1939: 15. březen a jeho poselství - zvláště pro naše mladší generace....

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky