Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Nehorázná provokace: V Bruselu si opět zvýší platy. Vždyť i chudák sekretářka bere jen 150 000! Z našich dluhů a daní. Fiala to schválil, ušetří to na nás. Už i Němci se bouří. Tajné služby: Když se rozpadne Německo, skončí celá EU

Nehorázná provokace: V Bruselu si opět zvýší platy. Vždyť i chudák sekretářka bere jen 150 000! Z našich dluhů a daní. Fiala to schválil, ušetří to na nás. Už i Němci se bouří. Tajné služby: Když se rozpadne Německo, skončí celá EU

20. 7. 2022

Tisk článku

Michal Svatoš komentuje obscénní nestydatost Bruselanů, kteří si opět zvyšují své beztak astronomické platy, zatímco občané členských států padají do bídy, a informuje o narůstající nervozitě tajných služeb z podzimního výbuchu lidového hněvu

Drahota sužuje Česko. Lidé už nemají čím platit za složenky, jídlo a energie. A co v té chvíli udělá "rotující předseda EU" Petr Fiala? Zvýší mzdy euroúředníkům o neskutečné částky. Posuďte sami:

Průměrný měsíční plat bruselského úředníka před zvýšením platů o 8,5% od 1. července 2022, které schválili všichni zástupci všech zemí EU, byl 5 125 eur měsíčně. (128 000 Kč).

Čtěte ZDE: Bruselské panstvo už definitivně zešílelo: Bez energií, bez průmyslu, o hladu a zimě vstříc chudobě a světlým zítřkům? Démonizace Ruska je už směšná. Prznění jazyka jako příznak rozkladu. Kdy to vybouchne?

Čím dráže tím lépe

Průměrný měsíční plat bruselského úředníka po zvýšení o 8,5% bude 5 561 EUR měsíčně! (139 000 Kč). Zvýšení platu úředníka EU za druhou polovinu roku 2022 tedy bude o 436 EUR měsíčně. (11 000 Kč). Toto zvýšení platů bude vyplaceno na konci roku 2022 - zpětně za všechny měsíce od 1. července 2022!

Úředníci v Bruselu přitom už letos dostali jednou platy zvýšené, a to k 30. červnu. Tehdy dostali přidáno 2,5%! A tuto částku dostali také zpětně vyplacenou za všechny měsíce od 1. ledna 2022. Celkem zvýšení platů 60 000 (!) bruselských úředníků, tak jenom letos spolkne i z našich daní a dluhů přes 300 milionů eur. (7,5 miliardy Kč).

Čtěte ZDE: Záměrné prohlubování krize: Německo a Brusel ji chtějí využít k proměně EU ve "spolkový" stát. Fiala a spol. jsou jejich Trójský kůň v Česku. Hlavně darovat další zbraně Kyjevu! Chceme být otroky Západu? Proč jsme zticha?

Fiala dělá na Čechy dlouhý nos

Logika Fialovy bruselské pětky, která nám vládne, je děsivá. Petr Fiala (ODS) letos souhlasil, jako předseda české vlády, s dvojím zvýšením platů úředníků EU o celkem 561 eur měsíčně (14 000 Kč). A přitom tentýž Petr Fiala odmítnul zvýšit minimální příjem českých pracujících o 2 000 Kč měsíčně s odůvodněním, že by to bylo nezodpovědné, že si to nemůžeme dovolit, a že by to jenom zvýšilo inflaci!

Samozřejmě, že Fialu v tomto rozhodnutí podporovala i zločinecká skupina STAN – jmenovitě bývalý bankéř Josef Síkela, nyní ministr hospodářství. Samozřejmě, že své platy si už Fialovci zvýšili o 6% ještě před inflací, hned po volbách. Logika Bruselu a české vlády je tak jasná – chudým brát, bohatým rozdávat, a Bruselanům a jejích nohsledům pak ještě násobně víc.

pp

Čtete ZDE: Bruselský ekonomický zázrak: Lidé nekupují, výroba vázne - ale koncerny rekordně bohatnou. Jak VW prodá drahé elektromobily (a zastaví výrobu levných škodovek)? V tom je ta finta! Chudí vs. bohatí. Kdo dřív do propadliště dějin?

Sekretářka 150 000 Kč

Konkrétní příklady astronomických platů a prebend EURO-úředníků:

Sekretářka s jedním dítětem má průměrný plat 6000 eur měsíčně – 150 tisíc Kč.

Nástupní plat mladého absolventa střední školy do byrokratury EU znamená okamžitý nástupní plat 5 600 eur měsíčně – 140 tisíc Kč.

Bezdětný generální ředitel (celkem je to 60 úřednických pozic) má plat 16 000 euro měsíčně – 402 300 Kč. 

Generální ředitel, který má rodinu a dvě děti bere ale už 20 000 EUR, díky přídavkům na děti.

Základní příplatky jsou: Ženatý/vdaná +5% k platu! Za to že musí, chudáci, žít a pracovat v Belgii, dostanou další příplatek 16%.

Bruselští úředníci a politici se chovají jako upíři, jen místo krve sají lidem peníze z kapes a způsobují drahotu. Ostatně právě proto soudím, že Brusel musí být zničen dříve, než nás všechny vysaje.

pp

Čtete ZDE: Vlastenecké setkání v Karlových Varech: Bývalý policejní prezident vyzval ke svržení Fialovy vlády. EU i NATO jako klíčový problém naší další národní existence. Potřeba sjednocení. Všichni k pumpám!

Absurdní ceny energií způsobil svým nařízením Brusel

Jak je možné, že se úředníkům EU a komisařům EU zvyšují platy takto razantně, když naše vlády na obyčejné lidi kašlou? Odpověď je prostá: Všem zaměstnancům EU se automaticky zvyšují platy o míru inflace. Neboli čím vyšší inflace a drahota v EU panuje, tím vyšší plat úředníci a komisaři EU dostávají. Podle mluvčího komise EU s tímto zvyšováním platů souhlasily lídři členských států EU, mezi nimi i Petr Fiala.

Přitom je jasné, kdo drahotu způsobil. V roce 2019 nařídil Brusel všem zemím EU okamžitě přejít na tzv. dynamické (spotové) ceny elektřiny a plynu! Tyto ceny se určují podle okamžité ceny elektřiny a plynu na burze! Maďarsko toto řešení odmítlo, a nadále používá pro určování cen tzv. dlouhodobé smluvní ceny – ty jsou nižší a překupníci z nich mají podstatně nižší zisky! Od okamžiku zavedení dynamických cen v EU, začaly ceny energií růst.

Typickým překupníkem tzv. dynamických cen energií byla zkrachovalá česká firma Bohemia Energy. Ta po sobě zanechala spoušť. Desetitisíce Bruselem napálených zákazníků. Je přitom všem jasné, že to byli právě úředníci EU, kdo způsobil současné zdražování energií. Ale je také jasné, že úředníkům EU je jakékoli zdražování jedno, protože se jim platy automaticky zvyšují o veškeré zdražování. 

Čtěte ZDE: DOST bylo Bruselu: Potápějící se loď EU rychle opustit. Bruselsko-berlínský král je nahý. Kudy: referendum, nebo čekat na rozpad impéria? Kolik času tyranům ještě zbývá? Vývoj ke svobodě může být překotný. Štěstí přeje připraveným

Způsobí Itálie rozpad eurozóny?

Dokonce i šéfové tajných služeb se v důsledku drahoty bojí lidového evropského povstání proti vládám v EU. V Bruselu se doslova už třesou strachy. Ale za nic nemohou, to Putin. Prý i pokus o svržení italské vlády kvůli drahotě je dílo Putinových stoupenců. Josep Borrell, nejvyšší představitel EU pro zahraniční otázky oznámil, že v Moskvě se prý už pád Draghiho vlády oslavuje.

V Italském parlamentu nyní přeběhlictví slaví žně! Dnes (ve středu 20. července) se bude hlasovat o důvěře vládě. Jak levicový Conte (hnutí M5), tak šéfka nyní nejpopulárnější italské strany Georgia Meloni (Bratři Itálie) oznámili, že vládu nepodpoří! No, uvidíme. V Itálii se už 100 let nekonaly volby na podzim, protože je vždy krajně obtížné sestavit italský rozpočet, a ten se sestavuje na podzim. Jenže bez rozpočtu nejsou dotace z Bruselu, na kterých nemocné italské hospodářství stojí (a padá). Brusel a jeho italská klika proto horečně organizují nátlakové a přeběhlické akce, aby pádu vlády zabránili. Zločinné elity EU se třesou, že rozpad eurozóny je přede dveřmi.

PP

Čtěte ZDE: Debata ve zdech věznice: "Být proevropský znamená být protiunijní." Jsou v Bruselu zločinci nebo idioti? Když se sebevrah s hlavou v oprátce ještě zastřelí. Jsme živí účastníci Orwellova románu

Když Německo, tak celá Unie...

V Německu šéf durynské tajné služby Stephan Kramer varoval před blížícími se podzimními lidovými bouřemi kvůli růstu drahoty. Tvrdí, že loňské protesty proti očkování a pandemickým opatřením byly proti těmto novým bouřím “dětskou narozeninovou oslavou”. A oznámil, že si raději ani nechce představovat důsledky. Současný pokračující propad důvěry obyvatelstva ve stát, politiky a demokracii může, podle něj, způsobit nakonec i rozpad celého německého spolkového státu.

Evropa se kvůli bruselské politice (nejen) dynamických cen energií, zvyšování platů pouze byrokratům EU a nekontrolovatelné imigraci, řítí do chaosu, bídy a zkázy.

Brusel musí být zničen dřív, než celou Evropu definitivně rozvrátí.

Zdroj.

PP
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky