Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Útok FBI na Trumpovo sídlo: Režim chce vyprovokovat občanskou válku. Tyranie musí zmařit volby. Vyhněme se násilí, je to past! Obviní Rusko nebo Čínu? Vyvolají Black out? Připravme se všichni s odhodláním na chaos

Útok FBI na Trumpovo sídlo: Režim chce vyprovokovat občanskou válku. Tyranie musí zmařit volby. Vyhněme se násilí, je to past! Obviní Rusko nebo Čínu? Vyvolají Black out? Připravme se všichni s odhodláním na chaos

10. 8. 2022

Tisk článku

Mike Adams komentuje útok na Trumpa jako pokus vyvolat v Americe výjimečný stav a suspendovat podzimní volby a přináší několik rad, které platí i pro dramatizující se poměry u nás – protože jde o stejný model kolabující západní totality

Při analýze teroristické křížové výpravy Joe Bidena a jeho FBI proti prezidentu Trumpovi jsou tři kritické body, kterým je třeba porozumět:

Jedním z cílů bezprecedentního útoku FBI na Trumpovo sídlo v Mar-A-Lago je vyprovokovat ozbrojené povstání na Trumpovu obranu či přímo pokus o občanskou válku, aby ministerstvo spravedlnosti a FBI mohly označit všechny Trumpovy příznivce za násilníky a extremisty.

Demonstrativní povaha útoku na Trumpovu soukromou rezidenci je jasným důkazem, že deep state plánuje velký incident pod falešnou vlajku, který by byl důvodem k suspendování voleb do Kongresu v polovině Bidenova prezidentského období. Dávají tím najevo, že se už nebojí otevřeně porušovat zásady právního státu, a rozlítit tak svobodě oddané Američany, protože jsou přesvědčeni, že se už nikdy nebudou muset veřejnosti zodpovídat. 

Demokraté (ve smyslu politické strany) nyní věří, že mají tolik moci, že už nemusejí ani předstírat, že jsou demokraté (s malým d). Bezostyšně provádějí teroristické činy proti americkému lidu, bez ohledu na jeho případnou ostrou reakci, protože jsou přesvědčeni, že umějí mocensky zařídit, aby už nikdy nebyly v Americe spravedlivé a svobodné volby.

Otevřená tyranie odložila masky

Ocitli jsme se v nezákonném tyranském teroristickém režimu, který si podvodem ukradl moc, a nyní předstírá, že je legitimně zvolenou „demokratickou“ vládou. 

To ovšem znamená, že žádný stát unie, žádný guvernér ani žádný jednotlivý Američan není povinen uznat autoritu jakékoli složky federální vlády. Despotický režim opustil všechny demokratické mechanismy a pravidla, a fakticky suspendoval občanská práva. Vládne silou a represí, nikoli dobrovolným souhlasem ovládaných. Využívá svou politickou moc jako zbraň k vymazání politické i mediální opozice a zničení veškerých principů spravedlivého kontrolovatelného volebního procesu.

Bidenův režim je aktivně zapojen do otevřené zrady Spojených států a americký lid se nyní pomalu probouzí do této děsivé reality. Totalita je však připravena nejen zrušit nebo podvodně kontrolovat všechny další volby, ale také cenzurovat či vypínat svobodná opoziční internetová média a další nesouhlasné občanské on-line projevy a svobodné publikace – a tak násilím umlčet a zlikvidovat veškerou skutečnou politickou opozici. 

Čtěte ZDE: Tichá střelba s "tlumičem": Nejde jen o bezprostřední následky vakcinace. Likvidace přirozeného imunitního aparátu. Koordinovaný strach - Injekce - Potlačení přirozené imunity - Mírné infekce - Hromadná smrt. Podaří se?

Začali covidismem

Po zmanipulování prezidentských voleb v roce 2020 jsou již velmi blízko k dosažení svého cíle. Patří ke zločineckému spiknutí těch, kteří ve spolupráci s Čínou a Světovou zdravotnickou organizací (WHO) zahájili biologickou zbraní SARS-CoV-2 útok proti světové populaci s cílem zničit ekonomiku a ovládnout masy. Covidismus vrcholící zničující vakcinací byl jen první krok k úplnému nastolení totality.

Ve Spojených státech zaznamenali poměrně úspěch: Možná až 70 % dospělých v USA dostalo alespoň jednu dávku vakcíny. To znamená, že téměř tři ze čtyř Američanů dohnali pod depopulační injekční stříkačku. Všechno nyní ukazuje na to, že významné procento z nich nepřežije rok 2030. Pokud z 231 milionů vakcinovaných Američanů v příštím desetiletí zemře jen 20 %, 46 milionů Američanů se stane obětí vakcinačního holocaustu.

Nejde o nadsázku. Kdo obětuje pár minut, dozví se z tohoto videa s českými titulky vše podstatné o mezinárodním vyšetřování zločinů covidismu a obžalobě hlavních postav (Merkelová, Macron, Gates, Trudeau, atd.) připravovaných dlouhodobě „Davosany“ Maxe Schwaba 

Potřebují vyprovokovat násilí

Již zcela nezakrytým cílem režimu je odzbrojit a postupně vyhladit americký lid. A právě k tomu směřují všechny provokace – i ta poslední proti Donaldu Trumpovi. Pokud nyní znechucení lidé se zbraní v ruce povstanou, budou okamžitě označeni za extrémisty či teroristy a vystaveni brutální policejně-armádní represi. Její součástí bude zabavení zbraní a vyhlášení nouzového stavu, který umožní nekonat podzimní volby. Toto je jejich hlavní cíl.

Proto je nyní zásadní, aby se rozhněvaní Američané v této chvíli neuchýlili k násilnému povstání, a tak unikli nastražené pasti tyranie. Musíme využít veškeré nenásilné metody, abychom režimu nedali možnost ospravedlnit násilí proti americkému lidu a nedali mu záminku k vyhlášení výjimečného stavu před volbami, které je navzdory všem připraveným podvodům mohou smést.

A oni to vědí. Je proto jasné, že i když tuto záminku teď nedostanou, s přibližujícím se termínem listopadových voleb, lze očekávat, že pravděpodobně udělají něco skutečně extrémního. Třeba havárii rozvodných elektrických sítí (blackout), destrukci bankovního systému umělým zmrazením likvidity, nebo dokonce odpálením špinavé jaderné bomby v některém americkém městě, přičemž z toho obviní Rusko nebo Čínu. Ideální záminka k balancování na hraně třetí světové války a opět – vyhlášení válečného stavu a suspendování voleb: Neexistuje nic, co by hroutící se Bidenův režim neudělal, aby zůstal u moci.

Čtěte ZDE: Od politických klaunů k hloupým nánám: Debilizace západních politiků nabírá na obrátkách. Pederasti a luxusní ukrajinské prostitutky. Proč teď musejí z kola ven? A kdo zkříží plány, jako Šinzó Abe, toho prostě odpráskneme. A nic

Jen připravení a odhodlaní mají šanci

Proto naléhavě vyzývám: Nenechme se vtáhnout do akcí násilného odporu. Přesně to režim v tuto chvíli chce. To ovšem neznamená, že se máme bez odporu poddat tyranii. Využijme všech legálních prostředků – dokud je to možné. Podpořme proamerické kandidáty jako Kari Lake a Blake Masters. Zašlete své názory svým zástupcům v Kongresu a požadujte, aby podnikli kroky k vyšetřování režimu, jeho tyranie a nezákonností. Kontaktujte svého guvernéra státu a žádejte, aby se zasadil o zrušení FBI, DOJ, ATF a IRS.

Ale současně pokračujme v individuálních přípravách na přežití, pokud nakonec skutečně Bidenovi „demokraté“ rozpoutají chaos. Jsou to ty známé věci: mít záložní komunikátory, trvanlivé jídlo a vodu, zbraně, pohotovostní léky a mimosíťové „peníze“, jako jsou drahé kovy nebo předměty či zboží ke směně a výměně.  

Po otevřeném zásahu proti Trumpovi je velmi pravděpodobné, že se režim nyní pokusí uvrhnout Ameriku do děsivého scénáře dramaticky vyhrocených sporů vrcholících kolapsem. Pouze ti, kteří budou připraveni a zůstanou odhodlaní, zvládnou první nápor. A to může být pro vítězství hnutí odporu nakonec rozhodující.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky