Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Tichá střelba s tlumičem: Nejde jen o bezprostřední následky vakcinace. Likvidace přirozeného imunitního aparátu. Koordinovaný strach - Injekce - Potlačení přirozené imunity - Mírné infekce - Hromadná smrt. Podaří se?

Tichá střelba s "tlumičem": Nejde jen o bezprostřední následky vakcinace. Likvidace přirozeného imunitního aparátu. Koordinovaný strach - Injekce - Potlačení přirozené imunity - Mírné infekce - Hromadná smrt. Podaří se?

3. 12. 2021

Tisk článku

Mike Adams na základě vědeckých analýz dovozuje, že hlavní metoda na snížení světové populace nespočívá bezprostředně v covidu - ale v tom, co přijde po vakcinaci...

U nás (a v zemích okolo nás) právě vrcholí dramatická snaha donutit co nejvíce z dosud vzdorujících, aby se „dobrovolně“ sklonili pod „gilotinu“. Současně s tím se ale zvedla asi dosud největší vlna odporu odborné veřejnosti. Projevila se v několika peticích proti Babišovu a Vojtěchovu záměru zanechat za sebou „smrtící odkaz“ v podobě nařízeného povinného očkování – jak profesního, tak „generačního“ (pro lidi nad 60 či dokonce nad padesát let). 

A zdá se, že ten protitlak může mít alespoň částečný úspěch. Nepochybně je to i opakovaným vystoupením nepodvolených na pražských demonstracích. Především ale stále přibývajícími informacemi o zničujících následcích očkování vakcínou, která ani vakcínou není, pouze se tak tváří, aby ji bylo pro manipulované možné vydávat za známá „standardní“ očkování (když pro tuto chvíli vynecháme problém vakcinace obecně). 

Několik zajímavých informací nyní přinesl americký web Natural News, který se touto problematikou od počátku zabývá velmi soustavně:

Mechanismus postupného zabíjení

Stále více se prokazuje, že covid vakcíny jsou ve skutečnosti depopulační zbraně nasazené proti údajně "přemnoženému" lidstvu. Ale mechanismus, jak fungují, začíná být jasný teprve nyní. Ti, kteří tuto biologickou zbraň postavili totiž nepotřebovali, aby masově zabíjela příliš rychle, protože by to nešlo zakrýt sebemasivnější mediální oponou. Potřebovali vytvořit mechanismus, který by umožnil injekčním zavedením spike proteinů do těl „vakcinovaných“, aby následky mohly být v budoucnu přičteny něčemu jinému.

Řešení? Potlačení přirozeného lidského imunitního systému genetickou informací ve „vakcíně“. Ve skutečnosti to samozřejmě není vakcína. Jde vlastně o gen měnící mRNA, která pak programuje lidské buňky k produkci proteinů, jež jsou samy o sobě patogenními biologickými zbraněmi (způsobují vaskulární, neurologické a reprodukční poškození). Kromě toho, že často bezprostředně zapříčiní vážné poškození cév – jak bylo potvrzeno v článku nedávno publikovaném časopise Circulation – tyto spike proteiny ničí především vrozenou imunitní odpověď. Což je současně důvod, proč mRNA vakcíny nyní selhávají tak rychle, že je nutno jejich „dodávku“ do organismu znovu a znovu opakovat:

„Dospěli jsme k závěru, že mRNA vaky dramaticky zvyšují zánět na endotelu a infiltraci T buněk srdečního svalu a mohou být zodpovědné za pozorování zvýšeného výskytu trombózy, kardiomyopatie a dalších vaskulárních příhod po vakcinaci“, pše se v závěru vědeckého článku publikovaného v Circulation.

Jinými slovy, mRNA vakcíny způsobují rozsáhlé vaskulární záněty, které vedou ke smrti prostřednictvím infarktu, krevních sraženin, mrtvice a tak dále. Vlády se veřejnosti zapřísahají, že vakcíny fungují opravdu dobře - ale jen dokud potřebují nahnat co nejvíce „oveček“ pod injekci. Ve chvíli, kdy si se tak stane, je očkovaným řečeno, že nefungují tak, jak se předpokládalo, takže potřebují „posilovač“.

Snaží se přesvědčit neočkované, že vakcíny proti covidu fungují, a měli by je podstoupit všichni (někde dokonce násilím a povinně)... a zároveň očkovaným vzápětí říkají, že injekce, které si vzali, nefungují, a proto je potřebují opakovat. Nekonečná série vpichů. A propagandistická média se tváří, jako by na tom zjevném protimluvu nic nebylo.

Přeočkování je nyní například ve Velké Británii doporučováno už každé tři měsíce. Ale ani to není to, oč ve skutečnosti jde. Časté přeočkování má především zcela deaktivovat přirozený imunitní systém, a učinit tak lidi bezmocnými při vytváření imunitní reakce proti patogenům. A to veškerým.

Čtěte ZDE: Pandemie očkovaných: Do výkazů se ve Velké Británii dostala nežádoucí data. Úmrtnost je dvakrát vyšší než u neočkovaných? Statistický regulátor zasáhl. Nyní se data o účinku vakcín nesmějí zveřejňovat v neupravené formě

K zabití postačí málo

Důležité je, že „vymazání“ přirozených imunitních odpovědí se vztahuje i na necovidní patogeny. Takže osoba, která dostane injekci s mRNA genovou terapií, bude mít oslabenou imunitu i proti běžným kmenům sezónní chřipky a jakýmkoli jiným virovým nákazám, s nimiž si dosud organismus hravě poradil i bez asistence zdravotnického systému.

V podstatě se z očkovaných stává něco jako pacienti s „AIDS“ (ne náhodou byl covid vyroben během manipulace s HIV) s kolabující imunitou vůči všemu. A to je činí vysoce zranitelnými vůči přirozenému či záměrně rozšířenému třeba středně těžkému kmeni sezónní chřipky, která dosud zabíjela pouze jinými nemocemi oslabené (především starší) lidi (aniž se z toho dělal celosvětový poplach). Ale když se třeba v příštím roce konečně objeví tajemně zmizelá sezónní chřipka, na pozadí potlačené imunity vyvolané vakcínou může zabít stovky milionů očkovaných po celém světě.

Program depopulace tím v podstatě bude odstartován - a vůbec nebude dáván do souvislosti s covidem. Ten se přece podařilo báječně vyřešit. Jen oslabené imunitní aparáty miliard lidí po celém světě budou neschopné zareagovat i na docela běžné virózy. Třeba na rýmu.

Proč?

Proč globalisté zvolili tuto cestu? Pro jejich zájmy by totiž mohlo být nebezpečné nechat rovnou „vyletět z laboratorní jeskyně“ skutečně zákeřný patogen, který by koneckonců mohl dopadnout i na jejich vlastní hlavy (a životy jejich děti). Šlo o to, jak zabíjet lidi mírnými patogeny, které dosud žádné vážné nebezpečí nepředstavovaly. 

Dosáhnout toho mohli jedině tak, že přesvědčili důvěřivé masy, aby se postavily do fronty na injekce proteinu mRNA. A šířením masové hysterie prostřednictvím řízených korporátních médií je pak natolik zpanikařit, aby alespoň větší polovinu lidí dostali do „očkovacích programů“. Je to vlastně docela jednoduchý model:

Koordinovaný strach -> Injekce -> Potlačení přirozené imunity -> Mírné infekce -> Hromadná smrt

Uvidíme relativně brzy, zda se jim tento depopulační model nakonec nevymkne z rukou. Svět není jen matematická hra s pravděpodobností. Svět je víc. Ale to si tvůrci vakcinační covidové tragické frašky nepřipouštějí.

I když právě jenom v tom spočívá naděje pro ty, kteří již – z jakýchkoli důvodů – si nechali spike-protein do těla „dobrovolně" vstřelit. Byla to tichá střelba. Střelba s tlumičem. Zbraně profesionálních zabijáků. 
Tagy článku

Doporučujeme

Zoufalci a zločinci: Kastrační kult je na vzestupu. Sekty dnes podporuje státní ideologie. Zvrhlí učitelé. Zjevná duševní porucha bude normou? Chemický útok na děti. 94 % zdevastovaných? Doktoři Moreau a Mengele vzory dneška!

Zoufalci a zločinci: Kastrační kult je na vzestupu. Sekty dnes podporuje státní ideologie....

Rakovinový průmysl: Vyléčíte-li chorobu, ztratíte zákazníka. Původcem nejsou viry ani patogeny. Tajemství dostatku a nedostatku. 1400 blahodárných rostlin. Proč divoši rakovinou netrpí? Nemoc sama od sebe nemizí

Rakovinový průmysl: Vyléčíte-li chorobu, ztratíte zákazníka. Původcem nejsou viry ani...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky