Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Velký reset: Žádné vlastnictví bytů či domů. Proces destrukce vlastnictví již začal. Tresty pro zlobivé jako v Číně. Cesta ke svobodě je nevolit covidisty ani ukrajinské vlaječkáře. Odhodlejme se k občanské neposlušnosti. Braňme se!

Velký reset: Žádné vlastnictví bytů či domů. Proces destrukce vlastnictví již začal. Tresty pro zlobivé jako v Číně. Cesta ke svobodě je nevolit covidisty ani ukrajinské vlaječkáře. Odhodlejme se k občanské neposlušnosti. Braňme se!

24. 8. 2022

Tisk článku

Vernon Coleman upozorňuje, že kromě sociálních kreditů, likvidace hotovosti a dalších báječných "pokrokových" praktik moci, ve světě Velkého resetu nebudou mít obyčejní lidé dovoleno vlastnit svůj dům či byt - a ukazuje, jak tento plán již "elity" Západu začaly realizovat

Široce propagovaný princip „nebudeš nic vlastnit a budeš šťastný“ se bude vztahovat na koupi a vlastnění každého druhu nemovitosti stejně jako na všechno ostatní. Ceny domů na celém světě byly za poslední roky vyšponovány velmi vysoko, protože na trh bydlení vstoupily velké investiční společnosti a najednou skoupili tisíce bytů a domů – což pomohlo zvýšit ceny a vytěsnit soukromé kupce.

Zároveň dramaticky klesla kvalita bydlení. Stavitelé, kteří dodržují stavební zákony Evropské unie, produkují chatrné, špatně postavené nemovitosti, které záměrně nejsou stavěny tak, aby dlouho vydržely. EU se zjevně inspirovala v Japonsku, kde jsou domy stavěny tak, aby vydržely 30 let. Potom buď spadnou, nebo se zbourají a vymění za nové.

pp

Čtěte ZDE: Nedejme se zmást: Otrokáři Velkého resetu se dál snaží tvářit jako vítězi. Ve skutečnosti jim dochází dech. Hladové hry už jsou příliš. Umělá komplexní krize jim zlomí vaz. Rusko a Čína řekli jasné NE! Poženeme je svinským krokem

Neumožnit koupit, donutit zbourat

Proces zničení dlouho zažitého principu vlastnictví domu je již v plném proudu. Úrokové sazby rostou a pravděpodobně budou ještě roky růst. Také proto, že centrální banky mají problémy s krocením nekontrolované inflace - kterou ovšem samy spoluvytvořily. Rostoucí úrokové sazby ztíží novým zájemcům možnost stát se vlastníky nemovitostí a pro ty, kteří již nemovitosti vlastní, bude stále náročnější si jejich vlastnictví udržet.

Závratně rostoucí ceny energií budou současně zvyšovat náklady na vlastnictví domu – zejména pokud je dům starý a špatně izolovaný. Ceny nemovitostí sníží i zákaz vlastnictví nemovitostí pro Rusy. A co je ještě horší, vláda Velké Británie bude nutit 15 milionů majitelů domů, aby provedli masivní a katastrofálně drahé změny ve svých nemovitostech, takže jediným praktickým řešením bude zbourat dokonale dobré a pevné domy.

Čtěte ZDE: Velká krize teprv přijde: Potraviny budou vzácnost i u nás? Likvidace farmářů nejen v Nizozemí? Kdo stojí za požáry v potravinářských firmách po celých USA? Rockefelleři vědí své. Myslí si, že jsme jen ovce vedené na porážku?

Spiklenci a sekta "oteplovačů" diktuje

Certifikáty o energetické náročnosti, které už nyní musí mít každý nový dům, se mají v roce 2025 opětovně revidovat. Nově budou zahrnovat množství nevyzkoušených, nepopulárních, drahých a neefektivních ekologických vynálezů, které jsou oblíbené u spiklenců a členů sekty globálního oteplování, kteří často prezentují své názory ve spolupracujících mainstreamových médiích a na politické scéně.

Takže domy, které mají dálkově ovládané termostaty (a uživatel si v nich tedy nemůže individuálně nastavit teplotu, jakou potřebuje), budou mít lepší certifikát energetické náročnosti. A podobně je budou mít i domy vybavené tepelnými čerpadly, které se však vyznačují absurdně drahou instalací v porovnání s tradičními plynovými kotli.

Instalace tepelných čerpadel stojí až 22 000 liber (26 000 euro, tedy zhruba 650 000 korun) a provoz stojí čtyřikrát tolik jako plynové kotle (počítáno ovšem ještě na předchozí "normální" ceny plynu). Tepelná čerpadla totiž také potřebují elektřinu (jejíž ceny teď letí závratně vzhůru, a tento trend bude pokračovat), a jelikož většina elektřiny bude ještě dlouhá léta získávána z fosilních paliv a ze spalování dřevěných briket (dodávaných do Velké Británie zpoza Atlantiku), logiku sekty oteplovačů je zde těžké pochopit.

pp

Čtěte ZDE: Ještě není tma, ale stmívá se: Podvolení dávají i svá těla. Hodit atomovku na Moskvu? Otrokáři nejsou tak silní, jak se tváří. Strach z alternativy. Odpor má smysl. A co je vlastně ten Velký reset?

Tresty pro zlobivé

Absence logiky však nezabránila politikům, aby podporovali tepelná čerpadla (a mnohé další absurdní ekologické vynálezy). A ti, kteří budou nadále upřednostňovat tradičnější, rozumnější formy vytápění, budou trestáni.

Majitelům, kteří domy a byty pronajímají, již bylo oznámeno, že po roce 2027 bude nezákonné pronajímat nemovitosti bez vysokého stupně energetického hodnocení. Jinými slovy: domy, které nesplní nové absurdní požadavky, se stanou neprodejné a nepronajmutelné.

Například majitelé domů, kteří nenechají namontované tepelné čerpadlo, nebudou smět svůj dům prodat. Jenže náklady na provoz domu tepelným čerpadlem vybaveného bude tak vysoký, že majitelé domy stejně neprodají.

Smyslem této globalistické konspirace je, aby nakonec většina žila v jednotných výškových panelácích, v malých identických apartmánech, kde samozřejmě nebudou dovoleny domácí mazlíčci, protože dýchají a tím škodí životnímu prostředí. Kde vše bude řízeno centrálně. Včetně omezení pohybu. Pokud se úřady rozhodnou lidi nepustit do ulic, udělají to jednoduše zamknutím vchodových dveří. Názorně vyzkoušeno (tak jako řada jiných "technik" Velkého resetu) v Číně letos v dubnu a květnu. Jako záminka posloužila absurdní politika nulového covidu. Bytové domy úřady nechaly uzavřít - a obyvatelé prostě neměli jak je opustit (někteří skákali z balkónů, a pokud se nezabili či nezranili, byli okamžitě zatčeni).

Čtěte ZDE: Člověk budoucnosti: Vše hezky podle Švábových not. Podvýživa, jízda na trakaři a suchý zip přes hubu. Kolikrát ročně povinné očkování? Fiala nám to vysvětlí. BRICS nám bude závidět. Vzkaz pro cenzory a lolíky

Horor se mění v realitu

To sice znamená, že ceny domů a bytů během následujícího desetiletí výrazně klesnou, přesto si je nikdo (kromě státu či korporací) nebude moci koupit kvůli vysokým úrokovým sazbám, degradaci příjmů (a digitalizaci peněz, bez možnosti vlastnit hotovost). Novodobí bezdomovci budou nuceni se stěhovat do malých kartonových bytů ve schválených oblastech měst. Pokud bude vaše "sociální bonita" nízká ("sociální kredity" se již po čínském vzoru salámovou metodou na Západě zavádějí), bude pro vás tak jako tak obtížné, respektive nemožné, pronajmout si byt nebo dům.

Jaká je tedy budoucnost lidí se "špatným" sociálním kreditem? Víme, že jedním z hlavních cílových principů Velkého resetu je snížení světové populace na zhruba jednu miliardu až 500 milionů lidí. Takže "zlobiví" budou „depopulováni“. A co přeživší bezdomovci? Budou žít v podstatě v něčem podobném věznici pro dlužníky, kterou tak mistrovsky zobrazil ve svých románech Charles Dickens. Jenže tohle nebude román, ale realita.

Přechodně budou ulice plné nemajetných tuláků zahalených do hadrů, které seženou. V chladném počasí se zahřejí vrstvami kartonu a pokud budou mít štěstí, tak někde získají starý, ještě nezkonfiskovaný  spací pytel.

pp

Čtěte ZDE: Síkelova zima se blíží: Pošleme své děti do promrzlého pelechu? Lockdowny i bez covidu? Je Fialova vláda "jen" neschopná? Nebo naopak dobře plní zadaný úkol likvidace? Velký reset chudoby a totality. Necháme si to líbit?

Co dělat, aby se tyto zvolna realizované plány nestaly skutečností?

Především nečekat na nepřízeň osudu, být aktivní, nevolit covidové fašisty ani ukrajinské vlaječkáře. Všemi dostupnými prostředky odmítnout všechny tyto šílené nápady západních vlád vedoucí k Velkému resetu:

Platit hotovostí, nedržet větší peníze v bankách - a uplatňovat občanskou neposlušnost všude, kde to jen jde.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky