Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Síkelova zima se blíží: Pošleme své děti do promrzlého pelechu? Lockdowny i bez covidu? Je Fialova vláda jen neschopná? Nebo naopak dobře plní zadaný úkol likvidace? Velký reset chudoby a totality. Necháme si to líbit?

Síkelova zima se blíží: Pošleme své děti do promrzlého pelechu? Lockdowny i bez covidu? Je Fialova vláda "jen" neschopná? Nebo naopak dobře plní zadaný úkol likvidace? Velký reset chudoby a totality. Necháme si to líbit?

23. 8. 2022

Tisk článku

Michal Semín už dosti konkrétně tuší, co na nás Fialova vláda (kromě Pekarové svetru) šije. Pochybuje, že jde jen o neschopnost a vybízí k účasti na první velké protivládní demonstraci 3. září na Václavském náměstí v Praze

Za dva týdny se otevřou dveře škol a děti se – jak jejich rodiče pevně věří – vrátí k normální výuce. Bez testů, bez roušek, bez nátlaku nechat se bodnout genetickou včelkou. Víra sice hory přenáší, ale to nesmí jít o víru toliko lidskou, navíc podepřenou pouhým přáním, aby vše bylo zase tak, jako dřív.

Ve skutečnosti se může za pár měsíců stát, že se školy opět uzavřou, a dětem se jejich již tak dost dlouhý pobyt ve virtuálním světě prodlouží díky distanční výuce o další stovky hodin před tabletem. Máme se snad obávat další mutace C-19, či dokonce zcela nově vyšlechtěného viru?

Ve svetru k bankrotu

Po pravdě řečeno, spíš ne. Dokud nebude přijata globální Pandemická úmluva, plně podřizující členské státy WHO potenciálnímu, a hlavně nikým a ničím neomezenému farmadiktátu, bude nejspíš od covidu na nějakou chvíli relativně pokoj. Očkovací kampaně sice pojedou dál, tu a tam se v lokálních ohniscích lidé povinně otestují, aby to téma mediálně zcela nezapadlo a případný pozdější přechod do nové fáze koronadiktatury nebyl tak prudký.

Toto však nebude důvod, proč letos v zimě naše školy osiří. Generace, která si pamatuje uhelné prázdniny, určitě ví, kam mířím. V posledních dnech se roztrhl pytel s mediálními komentáři a televizními rozhovory s hejtmany a starosty, poukazujícími na neschopnost či holou nemožnost krajských úřadů, měst a obcí podepsat kontrakty s dodavateli energií, tedy elektřiny a plynu, pro rok 2023. Ale i kdyby se to nakonec podařilo a nějaký ten plyn do radiátorů u školních škamen dotekl, vzhledem k jeho množství, ceně či vládou nařízené nízké teplotě reálně hrozí, že by děti během prezenční výuky prochladly.

Takže bude lepší, řekne anti-vláda Petra Fialy, aby si děti při Síkelových 18 stupních a ve svetru od Pekarové (nebude-li to stíhat, začne je plést i Adamová) zalezly pod peřinu a pokud neusnou, tak absolvovaly on-line anti-výuku s podobně promrzlou učitelkou. Navíc je dost dobře možné, že se lockdowny neomezí jen na školy a jiné veřejné instituce, ale že jimi bude zasažen i soukromý sektor. Někde dočasně, jinde – kvůli umělou krizí způsobenému bankrotu – definitivně.

Čtěte ZDE: Propast na dohled: Má krizi vyřešit katastrofa? Fiala na to nejspíš spoléhá. Každý malý krok při obraně má smysl. Vousáči, pozor! „Proxy“, nebo otevřený boj? Covid brzy znovu. V bídě do občanské války?

Banda všehoschopných neschopných

Nic z toho by nemuselo být, kdyby euroukrajinská vláda okupující Strakovku, byla vládou českou. Taková by dala vale absurdnímu systému bruselských emisních povolenek a drahému nákupu vlastní levné elektřiny z německé burzy a dojednala dlouhodobý, vzájemně výhodný kontrakt s Gazpromem na dodávky plynu. Nákladová část inflace by dostala ránu do vazu a lidi by se přestali trápit nevyřešitelnou otázkou, zda se mají v zimě spíše zahřát, nebo najíst. Deficit státního rozpočtu by se přestal prohlubovat, neboť v případě levnějších poplatků za energie by nebylo nutné vymýšlet další a další almužny, kterými chce moc odvrátit – ve skutečnosti jen časově odsunout – výbuch lidového hněvu.

Mnoho lidí si klade otázku, čím to, že je Fialova pětikolka tak neschopná? Jistě, kdo slyší v televizní debatě – zvláště je-li přítomný nějaký skutečný oponent – intelektuální obry typu Langšádlové, Černochové či Nekuly – musí už po pár minutách pochopit, že myšlenkové (neřku-li odborné) schopnosti a předpoklady pro zastávání ministerských postů nebyly tím hlavním měřítkem při sestavování postbabišovské vlády „změny“. Je však její zjevná nekompetentnost jediným možným vysvětlením této hrůzné podívané? Myslitelné je totiž ještě jiné vysvětlení jejich do očí bijící neschopnosti zabránit blížícímu se hospodářskému a sociálnímu rozvratu naší země.

U piva to nestačí 

Na první pohled to někomu možná zní fantasmagoricky, ale po událostech posledních dvou až tří let se asi nemusíme přesvědčovat o tom, že existují vysoce postavené kruhy, jejichž zájmem je zničení všech jistot „starého světa“. A prostřednictvím globální perestrojky nastolení „světa nového“, bezuhlíkového, trvale udržitelného, inkluzivního, bezpohlavního, světa bez peněžní hotovosti, zato pod trvalým digitálním dohledem. Jinak řečeno – světa globální totality.

K dosažení tohoto cíle nepotřebují architekti globalismu sebevědomé, inteligentní, národně orientované státníky, ale právě takové politiky, z nichž je složen současný „český“ kabinet. Jeho jednotliví členové ani nemusejí vědět, jakou roli plní, ostatně i to by bylo nad intelektuální možnosti některých z nich. Nebude to však platit o všech. Ti zbylí vědí, že mají „vyšší poslání“. A že odměna, která je s tím spojena, není a nebude měřena spokojeností a bezpečím Čechů, Moravanů a Slezanů, jimž momentálně vládnou. Přesto jim to stojí za to.

Necháme si to líbit? Komu nestačí nadávat u piva, které si příští rok pod 50 Kč asi nikde nenačepujeme, ten ať 3. září ve 14 hodin dorazí na místo, kde se psaly naše dějiny (https://www.naprvnimmiste.cz/).

Třeba se nám tu společně podaří napsat první písmena nové kapitoly, která scénář architektů Velkého resetu, přinejmenším v českých luzích a hájích, významně pozmění.

Video: JE ČAS...
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky