Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Porazila lež a nenávist: Jde o víc než jen jedno křeslo v senátu. Když na ni nic není, alespoň ji popliveme! Sáhla totiž na podvody mocných - a vyhrála. Vládní lži ovšem mainstream nezajímají. Ani 14 miliard. Bůh žehnej nové senátorce!

Porazila lež a nenávist: Jde o víc než jen jedno křeslo v senátu. Když na ni nic není, alespoň ji popliveme! Sáhla totiž na podvody mocných - a vyhrála. Vládní lži ovšem mainstream nezajímají. Ani 14 miliard. Bůh žehnej nové senátorce!

3. 10. 2022

Tisk článku

Zdeněk Koudelka po volebním úspěchu statečné právničky připomíná její dosavadní skvělé profesionální působení - což ostře kontrastuje s upachtěnou snahou režimních médií o její dehonestaci

Vítězství právničky Jany Zwyrtek Hamplové v senátních volbách na Kroměřížsku není jen o zvolení senátorkou, ale i o velké prohře lži.

Příkladem hloupých mediálních útoků na Janu Zwyrtek Hamplovou pod heslem, když nic nemáme, alespoň plivneme jedovatou slinu, je titulek článku – Daniela Krásenská: Kroměřížsko zvolilo advokátku spojenou s dezinformátory (SeznamZprávy.cz, ČTK 1. 10. 2022). Autorka v článku přitom neuvedla jedinou dezinformaci, kterou měla Jana Zwyrtek Hamplová říci. 

Kdo chce psa bít

Jana Zwyrtek Hamplová je právnička, která roky bránila obce proti zneužívání moci vládou a jinými státními orgány. Perfektní kvalifikace na senátorku. Úspěšně například obhajovala i obviněné nevinné zastupitele města Postoloprt, kde Okresní státní zastupitelství v Lounech zneužilo moc k trestnímu stíhání nevinných. Jak typické je, že za nezákonné trestní stíhání vyplatilo ministerstvo spravedlnosti obviněným odškodné, ale odpovědní lidé ve státním zastupitelství žádné skutečné důsledky  nenesli.

Jana Zwyrtek Hamplová se stala obecně známou mezi starosty pro svou důslednou obhajobu práv obcí a kritiku špatných postupů státní moci vůči samosprávám. I proto získala titul právník roku 2019 v kategorii správního práva. Jana Zwyrtek Hamplová je spoluautorkou komentáře Zákona o obcích (Nakladatelství Leges 2019, 477 stran). Ani zde novinářka neuvedla, co by mělo být na této knize dezinformačního.

Jana Zwyrtek Hamplová důsledně hájila základní práva lidí, když je vlády Andreje Babiše i Petra Fialy porušovaly v době covidismu. Ale měla snad jako advokátka mlčet k porušování zákona ministerstvem zdravotnictví, než její kritice dal za pravdu Nejvyšší správní soud, jenž řadu opatření ministerstva zdravotnictví prohlásil za nezákonná?

Čtěte ZDE: Otevřený případ Jany Z.: Zatápěla Babišově vládě. Vyhrála proti ní řadu soudů. V pátek a v sobotu se s ní utká znovu. Pošle ji Kroměřížsko, aby mocným koukala pod prsty? Dvě další ženy v boji. S pomocí Boží…

Vládní lži

Jana Zwyrtek Hamplová kromě jiného demaskovala lež ministra zdravotnictví Jana Blatného, že kdo má covidovou vakcínu, neonemocní a nezemře. Poukázala na klamavou a lživou kampaň Tečka za covidem placenou státem ve prospěch výrobců covidové vakcíny, jež měla navodit klam, že vakcína je dlouhodobě účinná, ačkoli její účinnost je zhruba asi šest měsíců. Novináře ze Seznamu Zprávy a ČTK tyto vládní lži a dezinformace ovšem nezajímají. Proč asi? Nemají též peníze za reklamu na vakcíny?

Proč nezkoumají, kde se vzalo tvrzení, že imunita z covidové vakcíny chrání déle než přirozená imunita získaná onemocněním? Není to proto, že jsou za covidovými vakcínami obrovské kšefty na úkor státního rozpočtu? Jak je možné, že novináři bez důkazů haní senátorku Janu Zwyrtek Hamplovou, a nezajímají se o to, že náš stát likviduje nepotřebné vakcíny za 14 miliard korun? Proti této sumě, která je obrovskou škodou pro státní finance a obrovským ziskem pro výrobce a prodejce vakcíny, bledne i nějakých (údajných) 50 milionů z Čapího hnízda.

Jana Zwyrtek Hamplová jako senátorka nepochybně nepřestane kritizovat vládu za zneužívání moci, bude chránit obce před nezákonným trestním stíháním ze strany státního zastupitelství a bude chtít osvětlit, kdo za Českou republiku podepsal objednávku nepotřebného zboží ve výši 14 miliard korun, a zda za tím není covidová mafie a korupce.

Není právě to skutečná příčina mediálního nactiutrhání?
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky