Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Nové cvičení globalistů: Gates s WHO plánuje další p(l)andemii. Tentokrát prý mají viry skutečně zabíjet. Zacíleno zvláště na děti a mládež. Hlavní úkol: Zakroutit krkem svobodným médiím, nepodvoleným vědcům a zdravotníkům

Nové cvičení globalistů: Gates s WHO plánuje další p(l)andemii. Tentokrát prý mají viry skutečně zabíjet. Zacíleno zvláště na děti a mládež. Hlavní úkol: Zakroutit krkem svobodným médiím, nepodvoleným vědcům a zdravotníkům

27. 12. 2022

Tisk článku

Ethan Huff přináší zprávy o přípravě nové nákazy nacvičované stejným týmem jako covidový "trénink", jenž byl zjevně jen generálkou na opravdový úder biologickou zbraní, při němž chtějí využít nabyté zkušenosti - zvláště pokud jde o eliminaci svobodných médií

Psychopatická globální „elita“ se ve svém plánu na celosvětový totalitní superstát pod jednou světovou vládou nezastaví vůbec před ničím. Po covidovém psychu vyvolaném hlavně mediální propagandou chystají evidentně další pokračování této povedené taškařice, neboť již uspořádali další „pandemické cvičení“. Bylo velmi podobné cvičení Event 201, tentokrát pod názvem „Catastrophic Contaigon – katastrofická nákaza“. V tomto případě připravují virus, který prý bude skutečně smrtelný. Nedělají to jen tak pronic zanic. Nezapomeňme, že covidová fraška skutečně vypukla jen pár týdnů po "nácviku 201". 

23. října 2022, ukryt před veřejností za mediální oponou války Západu proti Rusku na Ukrajině, uspořádal miliardářský eugenik Bill Gates pandemickou generálku nazvanou pro změnu „Katastrofická nákaza“. Oznámil tak plány na další vlnu uměle vytvořené nemoci. Ta se má tentokrát zaměřit hlavně na mladé lidi a děti.

Čtěte ZDE: Vakcína: Více lidí zabije nežli ochrání? Depopulace funguje. Zbraň hromadného ničení. 200 tisíc mrtvých v USA. Umělý původ viru. Ze slov francouzského virologa - držitele Nobelovy ceny za medicínu - mrazí. Demografové souhlasí

Nácvik "nejistoty"

Ve spolupráci s dvěma předními aktéry covidového globálního psycha - Světovou zdravotnickou organizací (WHO) a Johns Hopkins Center for Health Security - uspořádala Nadace Billa a Melindy Gatesových „pandemické stolní cvičení“ na výročním zasedání Grand Challenges v Bruselu.

Podobně jako jeho nechvalně známé pandemické cvičení Event 201, které oznámilo začátek podvodu s koronavirem z Wu-chanu dříve, než k němu skutečně došlo, tak se nyní událost Catastrophic Contagion soustředila kolem další plánované „pandemie s mnohem vyšší úmrtností, než měl COVID-19 … a bohužel neúměrně postihující hlavně děti a mladé lidi.“

Spolu s Gatesem se této akce zúčastnilo také i deset současných a bývalých ministrů zdravotnictví a „vyšších úředníků veřejného zdraví“ a to ze Senegalu, Rwandy, Nigérie, Angoly, Libérie, Singapuru, Indie a Německa. (Související: Americký patent dokazuje, že Gates se přímo osobně podílel na vytvoření covidu, stejně jako WHO a DARPA.)

Každému z účastníků předložili scénář potenciální pandemie, a poté se jich ptali, jak by reagovali, pokud jde o přijímání „naléhavých politických rozhodnutí na základě omezených informací a tváří v tvář nejistotě“.

Čtěte ZDE: Projekt Pandemie: Je Covid-19 fikce? Vrbětice nám přehlušily globální aféru tisíciletí. Podvedeni jsme všichni. Lékařská věda rudne studem. Vlády přesto pokračují v díle zkázy. PCR testy: Podvod. Prognózy: Podvod. A WHO?

Jak zabránit opětovnému vzniku hnutí odporu?

„Každý problém a volba by měla vážné zdravotní, ekonomické a sociální důsledky,“ uvádí dokument o události. Gates chce více „zákonných postupů“, které by definitivně ukončily zbytky relativní svobody informací během příští plandemie.

Gates zde opakovaně hovořil o „poučení“ z covidové plandemie, přičemž navrhl, aby příště – a skutečně se zdá, že se již připravuje další plandemie – globalističtí vůdci měli tentokrát v rukou všechny nástroje k daleko důslednější tyranii.

Vycházel z toho, že během covidu se prý rozšířilo až příliš mnoho „dezinformací“, které poté dovedlo příliš velké množství lidí k tomu, aby se postavili na odpor proti maskám, sociálnímu distancování a „vakcínám“. To nepříjemně narušilo brzdilo plány globalistů na vytvoření psychologického omráčení veřejnosti natolik, aby každý bez pochybností naslouchal nařízením a bezhlavě se jim podřídil.

Nyní bude tedy nejdůležitější potlačit zbytky svobody slova, zabránit všem projevům nesouhlasu a odporu veřejnosti a nepodvolené části vědecké obce. Gates požaduje, aby vládní úředníci během příští "biologické operace" daleko ostřeji zakročili proti šíření svobodných informací, a zajistili tak dosažení cílů depopulace.

„Státy se musejí zaměřit na zvýšení důvěry ve vládní opatření přijímaná v zájmu veřejného zdraví; musejí v tomto ohledu zlepšit zdravotnickou komunikaci. Smyslem je zvýšit odolnost obyvatelstva vůči zavádějícím informacím; a omezit šíření škodlivých dezinformací,“ tvrdí dokumenty cvičení.

Čtěte ZDE: Covidem k inflaci a socialismu: Svoboda je svržena. Zachráníme vás i kdybyste měli pochcípat. Válka státu proti národu. Smrt včera, smrt dnes. Lživá humanistická demagogie. Nové zvyky a vzorce pro každého z nás

Pandemická smlouva WHO: První akt "globálního státu"

„V budoucí pandemii je proto hlavním úkolem soustředit se na ještě větší narušení dezinformací než dosud.“ Dále uvádí, že WHO musí být podporována jako „jediný globálně důvěryhodný zdroj“ všech informací, které bude pouze ona „široce“ distribuovat po celém světě. To samo o sobě však nebude stačit k zastavení šíření „dezinformací“.

„Země musí spolupracovat, aby předvídaly tuto hrozbu a připravily se na boj s ní svými vlastními zákony a postupy,“ uvádí se dále v dokumentech. „Stejně jako mnoho druhů ekonomických a společenských škod lze předvídat a zohlednit v plánech připravenosti na pandemii, tak lze předvídat dezinformace nebo zavádějící zprávy o zdraví. Společné zkoumání způsobů řešení tohoto jevu na národní úrovni před další pandemií bude zásadní pro záchranu životů."

Dovolit JIM odvést pozornost může být fatální

Řečeno srozumitelnými slovy: Aby příští plandemie zafungovala podle plánů, musí být umlčeni všichni skeptici v médiích a ve vědě. Nesmí být dovoleno, aby se šířil jakýkoli nesouhlas či oponentní vědecké a zdravotní informace. Všechny veřejnosti dostupné informace musí být plně pod kontrolou globalistické Centrály, jinak to celé nakonec opět zhasne jako covid.

„Toto je princip nového příběhu o strašlivé pandémii, který má usnadnit vytvoření globálního státu takzvané biologické bezpečnosti,“ vysvětluje komentátor. Líčí, jak Gates dnes již zcela ovládá WHO, a právě nyní společně vytvářejí „závaznou nadnárodní dohodu vyžadující po dosud suverénních státech, aby jí odevzdaly své pravomoci“ přijetím nechvalně známé "pandemické smlouvy".

Pokud toto veřejnost v jednotlivých státech (či soustátích typu EU) dovolí či "přehlédne", zaujatá válečnickým bubnováním korporátních médií či zničujícími ekonomickými důsledky Green Dealu, rozmáhající se chudobou a cenzorskými útoky na svobodná média a jejich likvidací - pak později bude pozdě.

Za Protiproud dodáváme, že sice platí, že žádný lidský plán nikdy zcela nevyjde, ale záleží jen na aktivitě nepodvolených, jak významnou část z něho se uskutečnit podaří. Nejen Gates, WHO a ti, co stojí za nimi mají covidovou zkušenost.

Je to na nás.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Německý protektorát 1939: 15. březen a jeho poselství - zvláště pro naše mladší generace. Existence českého státu není samozřejmostí.  Zrada? Zájmy velkých hráčů. Gaučoví generálové a novodobí andělé. Dáme se rozpustit v biočaji EU?

Německý protektorát 1939: 15. březen a jeho poselství - zvláště pro naše mladší generace....

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky