Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Projekt Pandemie: Je Covid-19 fikce? Vrbětice nám přehlušily globální aféru tisíciletí. Podvedeni jsme všichni. Lékařská věda rudne studem. Vlády přesto pokračují v díle zkázy. PCR testy: Podvod. Prognózy: Podvod. A WHO?

Projekt Pandemie: Je Covid-19 fikce? Vrbětice nám přehlušily globální aféru tisíciletí. Podvedeni jsme všichni. Lékařská věda rudne studem. Vlády přesto pokračují v díle zkázy. PCR testy: Podvod. Prognózy: Podvod. A WHO?

20. 4. 2021

Tisk článku

Jevgenij Černyšov tlumočí pojednání světoznámého historika a sociologa Andreje Fursova o současné pandemii koronaviru, která je výsledkem vědeckého podvrhu a představuje kolosální podvod století

Koronavirus SARS-CoV-2 nebyl izolován v žádné laboratoři na světě. Testy na jeho detekci byly vyvinuty podvodníkem. A předpovědi úmrtnosti vytvořil šarlatán, který již předpověděl 200 milionů úmrtí na „ptačí chřipku“. To je verze známého historika Andreje Fursova. A zdá se, že na základě jím dohledaných údajů a srovnání historických faktů dospěl k nezvratným důkazům, že jde o podvrh, podvod a manipulace s daty a zveřejnil mnoho dalších informací, které představují koronavirus ve zcela jiném světle, než nám je více než rok oficiálně prezentováno. 

V každém případě tu mluvíme o krizi, představující globální fenomén, o jehož původu se vynořuje stále více otázek než odpovědí. Proto je pro nás důležitá každá verze, která vysvětluje příčiny všeho toho, co se s námi a kolem nás děje. Nebudeme se tu zabývat stanovisky současných mluvčí „medicínských odborníků“ – každý je dobře zná. Alternativnímu pohledu se naopak dostává mediální pozornosti jen zřídka. A tím spíše je nutné se o něm něco dozvědět. Co se tedy před rokem stalo se světem a co se s ním doposud děje?

Kdo a jak vyhlásil pandemii

Už 30. ledna 2020 vyhlásila WHO bez závažného důvodu (v té době bylo v Číně údajně 171 úmrtí na koronavirus) ohrožení veřejného zdraví mezinárodního významu. Je zajímavé, že hned druhý den vláda Ruské federace přirovnala koronavirus k moru a dalším nebezpečným chorobám a přidala jej na příslušný seznam. A generální ředitel WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus 11. března řekl, že „to lze charakterizovat jako pandemii“ (ale mohlo by být i jinak). V tomto ohledu WHO nepřijala žádné rozhodnutí, ale v médiích vyšla zpráva, že „WHO vyhlásila pandemii“. Od té chvíle nic neprobíhalo tak, jak by mělo, neboli v souladu s chartou této organizace. Všude byla „vyhlášena“ pandemie, kterou WHO de facto nevyhlásila. Včetně Ruska a dalších zemí, přestože v té době mělo Rusko pouze 20 případů (a Česko rovněž pouze pár desítek). Tomu dopomohl i fakt, že v roce 2009 WHO snížila kritéria pro pandemii. Pokud před tím byly nutné epidemie s velkým počtem úmrtí rozmáhající se po celém světě, pak v roce 2009 zůstalo pouze kritérium „celosvětovosti“. To znamená, že i když v mnoha zemích bylo zjištěno jen několik případů – byla to už pandemie. Je proto možné konstatovat, že z vyhlášení pandemie COVID-19 se stal precedens.

Příznačné je, že Gebreyesus je prvním předsedou WHO bez lékařského vzdělání. Čili pandemii vyhlásil neodborník na základě pouhého dojmu. A všem to stačilo.

Gebreyesus je bývalý ministr zahraničních věcí Etiopie (2012–2016) a ještě dříve byl ministrem zdravotnictví. Studoval ve Velké Británii, kde získal titul PhDr. Působil ovšem v „Radě globálních lídrů pro oblast reprodukčního zdraví“ z Aspen Institutu (USA). Mimochodem, reprodukční zdraví (a také „udržitelný rozvoj“, jemuž se Gebreyesus také věnoval) je označení, pod nímž se podle všeho v jistých kruzích propaguje myšlenka snižování populace planety. Co je však naprosto jisté, o reprodukci ve smyslu zdravé natality v něm určitě nejde. Často řeší potraty, antikoncepci, sexuální výchovu, a nejen to – ruku v ruce s genderovou ideologií propaguje sexuální zvrácenosti a podobné věcí. Gebreyesus také spolupracoval s Clintonovou nadací a Fondem Billa a Melindy Gatesových. To znamená, že je osobou úzce spojenou se západními strukturami. Pro zajímavost, vloni byla na Gebreyesuse podána žaloba u Mezinárodního trestního soudu za účast na genocidě v Etiopii během válečných operací, kdy vedl ministerstvo zahraničních věcí.

Čtěte ZDE: COVID-19: Přírodní původ vyloučen! Jak v laboratoři upravili koronavirus pro člověka. Vše se vymklo kontrole? Soukromé výzkumáky a import tropických chorob. Země biologickými bombami. Třetí strana nové války

Kde se vzaly koronaviry

Výzkum koronavirů začal v roce 1932. Byly identifikovány u ptáků, ale nebyly klasifikovány. Klasifikoval je až britský virolog David Tyrrell. V roce 1965 injekčně podal účastníkům experimentu substrát s přídavkem hlenu od chlapce trpícího akutní rýmou, což u pacientů způsobilo akutní respirační reakci. Čili vytvořil koronavirový preparát schopný infikovat lidi, zdůrazňuje Andrej Fursov.

Je třeba zdůraznit, že Tyrrell byl dlouholetý virolog ve službách amerických zpravodajských služeb. V letech 1951-1954 byl spojován s americkým programem biologických zbraní. Zúčastnil se korejské války, během níž USA použily biologické zbraně proti občanům KLDR, Číny a SSSR. V roce 1969 byl v USA publikován přehled prací prováděných v rámci programu biologických zbraní. Obsahoval sedm hotových biologických látek a dalších dvacet, jejichž výzkum dosud probíhal. Mezi nimi byl i koronavirus a Tyrrell na něm pracoval. Ve stejném roce byl výzkum oficiálně ukončen. V roce 1975 ratifikoval americký Senát Ženevský protokol o zákazu chemických a biologických zbraní, ale šlo pouze o útočné použití. Následně USA odmítly účast na jakýchkoli dohodách předpokládajících mezinárodní kontrolu v oblasti biologických zbraní. Závěrem bych chtěl zdůraznit, aby si to lidé zapamatovali, že v roce 1969 byl koronavirus právně klasifikován jako potenciální biologická zbraň. Upustím od konečného verdiktu, zda se jedná o umělý, nebo přírodní virus, nejsem odborník, ale tato informace vrhá trochu jiné světlo na situaci, než nám ji obvykle popisují,“ uvádí Fursov.

SARS-CoV-2, jehož nikdo nikdy neviděl

Ale s virem SARS-CoV-2, na jehož základě byla „vyhlášena“ planetární pandemie, je všechno mnohem zajímavější.

V únoru až březnu 2021 provedli epidemiologové a mikrobiologové ze třinácti zemí inspekci zařízení ve Wu-chanu, kde se objevil koronavirus. Dosud v tom není jasno, ale WHO se z nějakého důvodu rozhodla nezveřejnit zprávu o výsledcích inspekce. Navíc samotní vědci uvedli, že jim nikdy nebyl umožněn dostatečný přístup do laboratoří. Nicméně odborníci z WHO předložili 9. února předběžné výsledky vyšetřování a uvedli, že nemají žádné informace o přírodním výskytu koronaviru, který je přímým předchůdcem kmene SARS-CoV-2. V tomto ohledu je proto nepravděpodobná verze, že jeho původcem jsou netopýři.

Co je však jisté, a to je ta nejúžasnější věc, že nikdo nikdy tento SARS-CoV-2 fyzicky nezískal!

Doktor Zunyou Wu z čínského Centra pro kontrolu nemocí odpověděl 23. ledna 2021 na dotaz NBC, že se jim nepodařilo izolovat virus SARS-CoV-2, který způsobuje onemocnění covid-19.

A není jediný, kdo o tom mluví. Doktor Sam Bailey řekl: „Doposud nikdo neizoloval a nevyčistil virus SARS-CoV-2. Přitom na to byla vypsána odměna ve výši 225 tisíc eur. Ale nikdo dosud nebyl schopen poskytnout důkazy, dokonce ani zájemců není mnoho.“ S čím tedy virologové pracují? Doktor virologie a imunologie Joe Rizoli v článku „Covid-19 je podvod“ píše: „Naše laboratoř testovala 1 500 vzorků pomocí skenovacího elektronového mikroskopu. Covid jsme nenašli ani v jednom. Převážná většina vzorků obsahovala virus chřipky A, některé chřipky B, ale ani jeden případ COVID-19. Zbývající vzorky jsme poslali na univerzity ve Stanfordu, Cornellu a Kalifornii. A obdrželi jsme stejné výsledky. Poté jsme požádali o vzorky COVID-19 americké středisko pro kontrolu nemocí. Odpověděli, že takové vzorky nemají,“ cituje Fursov závěry Rizoliho.

Ani Institut Roberta Kocha, přední vědecká organizace v oblasti medicíny v Evropě, virus nemá.

Kalifornský doktor medicíny Thomas Cowan odhaluje vědecký podvod slovy:

Místo toho, aby izolovali virus jako takový a analyzovali genom od začátku až do konce, medici se omezili na 37 párů bází ze surových vzorků PCR testů. Sledovali pouze 37 z 30 000 párů, o nichž se tvrdí, že jsou genomem viru. Potom vzali těchto 37 segmentů a vložili je do počítačového programu, který doplnil zbytek základních párů. Konstruování virů na počítači je vědecký podvod!“

Doktor Rizoli se ptá: Jak je možné, že nikdo ten virus nemá? S takovým rozšířením nemoci by přece měl být všude, ale nikdo ho nemá a nikdy neměl. Vše, co existuje, jsou pouhé malé fragmenty RNA, jejichž délka je od 37 do 40 párů bází z 30 tisíc (!), které by údajně měl virus obsahovat.

Laboratorními testy jsme dospěli k pevnému závěru, že COVID-19 je fikce. COVID-19 je ve své podstatě chřipka. Většina „obětí COVID-19“ zemřela na dřívější zdravotní potíže poté, co chřipka oslabila jejich imunitní systém,“ uzavírá Rizoli.

Psali jsme již o tom, že s objevením koronaviru prakticky zmizela chřipka. To je nepřímý důkaz, že má Rizoli pravdu a že ve světle podvodu se SARS-CoV-2 všechno zapadá na své místo. Ale co potom u lidí zjišťují testovací centra?

Čtěte ZDE: Probíhá genocida: Na vině je naše vláda a šílení "odborníci". Koronavirus: 2 úmrtí ze 115? Opatření zabíjejí více jak dvanáctinásobně. Skutečné počty usvědčují. Národní a mezinárodní ostuda? Trestní zákoník, Hlava XIII

PCR testy jsou podvodný vynález

Mnozí si patrně vzpomenou, jak panika okolo koronaviru teprve začínala, a přitom testy na koronavirus již byly k dispozici. Jak to mohlo nastat: o viru není dosud nic známo, ale testy jsou už k dispozici?

Test polymerázové řetězové reakce (PCR) vynalezl v roce 1983 americký biochemik Kary Mullis za účelem detekce infekce virem HIV, jemuž všichni předpovídali fatální následky pro lidstvo, ale jejich očekávání se nesplnilo. Nicméně test je to docela pozoruhodný.

Člověku je odebrán fragment DNA nebo RNA, ten replikují, čili namnoží ho. Každý replikační cyklus zdvojnásobuje množství genetického materiálu. A čím více cyklů, tím pravděpodobnější jsou pozitivní výsledky. To znamená, že výsledek testu může být pozitivní pouhým zvyšováním počtu replikačních cyklů,“ uvádí Andrej Fursov, ale podobně se vyjádřilo již mnoho odborníků.

Pozitivní výsledek testu neznamená klinickou infekci. Celé to testování se musí zastavit, protože jde o falešná čísla, která jsou vykonstruovaná a vyvolávají obecnou hysterii,“ prohlásil Roger Hodkinson, bývalý předseda výboru Královského kolegia lékařů a chirurgů v Ottawě.

Ale ani toto není to hlavní. V lednu 2020 vyvinul Christian Drosten PCR test pro detekci nikdy nenalezeného koronaviru SARS-CoV-2. Samotný virus přitom k dispozici neměl a přirozeně tak nemohl svoji technologii ověřit. To ovšem znamená, že celá tato technologie je záměrně falešná, v lepším případě čistě teoretická. Nicméně WHO v rozporu se všemi vědeckými normami uznala tuto neověřenou technologii jako protokol pro detekci viru!

A dokonce v prosinci 2020 i tato zkorumpovaná WHO byla nucena připustit, že tyto Drostenovy testy dávají falešně pozitivní výsledky. V Izraeli zástupce ředitele ministerstva zdravotnictví Itamar Grotto uvedl, že jelikož 9 z 10 testů dávají falešně pozitivní výsledky, nemá smysl je provádět,“ píše Andrej Fursov.

WHO poté vyzvala země, aby snížily prahové hodnoty cyklu pro testy PCR, aby se zabránilo falešným pozitivům. WHO to však nepřiznala ze své vlastní svobodné vůle. V listopadu 2020 výzkumný tým dvaadvaceti světových vědců, včetně bývalého viceprezidenta společnosti „Pfizer“ Mike Yeadona, prokázal, že Drostenův protokol není vhodný pro detekci nepolapitelného SARS-CoV-2.

Drostenův případ vyvolal rozruch. Doktor Markus Kühbacher, který se specializuje na vědecké podvody, ukázal, kdo Drosten ve skutečnosti je. Vyjasnilo se, že jeho doktorát je čirá fikce, což znamená, že se jedná o podvodníka, který vytvořil falešnou technologii pro detekci viru – onoho koronaviru, jehož nikdo nikdy nezískal. A WHO – jaký div! – tuto technologii okamžitě uznala.

Takže dosud po celém světě dělají lidem Drostenovy PCR testy, dostávají pozitivní výsledky a činí z toho neporazitelné závěry, že lidé jsou nakaženi covidem. Přitom ten virus nikdo nikdy neviděl a existuje pouze na počítači vykreslený v malém fragmentu, který údajně představuje jeho součást.

Předpovědi protřelého šarlatána

Dalším uvěřitelným podvodem byly prognózy smrtnosti, na jejichž základě byly v březnu 2020 zavedeny karantény. Vytvořil je Neil Ferguson, britský matematik na Imperial College v Londýně. Ten vypočítal, že do tří měsíců zemřou v USA dva miliony lidí, v Británii – 500 tisíc. V minulosti se již vyznamenal vícekrát. Například v roce 2002 předpověděl 150 tisíc úmrtí v Británii na „nemoc šílených krav“. Zemřelo jich asi 200. V roce 2005 Ferguson předpověděl 200 milionů úmrtí na „ptačí chřipku“ na světě. Zemřely stovky. V roce 2009 se obával, že v Británii zemře 65 000 lidí na „prasečí chřipku“. Počet obětí se opět počítal na stovky. Nicméně od roku 2006, po jeho „200 milionech úmrtí“, ho najímá Bill Gates, který je posedlý všeobecným očkováním světové populace. A financuje Fergusona i po všech jeho zjevných neúspěšných předpovědích. Zřejmě proto, že byly sice daleko od pravdy, ale blízko Gatesovi.

Každý se samozřejmě může mýlit. Ale tento muž se již opakovaně prezentoval jako šarlatán (argumentem je i fakt, že v „nezávislé“ „Wikipedii“ není o jeho „předpovědích“ ani slovo). Přesto na základě jeho nových „proroctví“ byla rozdmýchána panika a zavedena přísná omezení. Je možné, že vše bylo zosnováno za účelem rozdrtit amerického prezidenta Donalda Trumpa, který byl skeptický vůči koronaviru, a zavést karanténu, kterou Trump z důvodu dopadu na ekonomiku odmítal. A tak se i stalo. Trump nechtěl převzít odpovědnost za „miliony obětí“, které mu chtěli hodit na hrb. Nakonec ho stejně obvinili ze všech úmrtí, která připsali na covidové konto, a prakticky sesadili z prezidentského postu.

V této souvislosti je obzvlášť zajímavá jedna skutečnost. Jakmile USA, Francie, Německo, Británie a další země zavedly karanténu, Ferguson výrazně snížil svoji prognózu: pro Británii – na 20 tisíc, pro USA – na 100 až 200 tisíc. Jenomže dílo bylo již dokonáno.

Jakmile ho už nepotřebovali, byl propuštěn se směšným zdůvodněním – porušení karanténního režimu. A britské noviny si do něho také koply za to, že v té době udržoval poměr s vdanou ženou,“ uvádí Andrej Fursov.

Zvláštní „náhodou“ byl Ferguson odstraněn těsně předtím, než měl informovat britský parlament o svých falešných předpovědích, na což upozornil analytik Dmitrij Pěretolčin. Ještě jeden zajímavý fakt: Ferguson se omluvil za porušení karantény, ale nikdy se neomluvil za své falešné předpovědi. Mimochodem, do července ve Spojených státech, kde byl každý nebožtík, jemuž byl diagnostikován koronavirus, zaznamenán jako oběť pandemie, zemřelo 140 tisíc lidí a v Británii – 40 tisíc, což znamená, že „chyba“ tohoto protřelého šarlatána byla více než desetinásobná! Ale na základě jeho předpovědi začaly rozsáhlé karantény a „lockdowny“.

Čtěte ZDE: Pět hlavních podvodů s Covidem-19: Skutečná čísla usvědčují. Lockdown čísla zvyšuje. Zločiny proti lidskosti nejen od naší vlády. Výroba strachu kvůli špinavému byznysu. Je čas na aktivní odpor a občanskou neposlušnost

Podvod na podvod

Tak si to shrňme: Jeden šarlatán vynalezl podvodné testy na detekci viru, který nebyl nikdy nikým izolován. Další šarlatán vypustil hrozivé předpovědi, které vyvolaly paniku. Nakonec byla vyhlášena „pandemie“ na základě dojmů třetího šarlatána, který stojí v čele WHO. A všechny ty podvody jsou již druhým rokem vydávány sdělovacími prostředky a vládami většiny zemí jako nesporná fakta podložená posudky odborníků. Pomůže to snad všem těm těžkým průběhům nemoci, kterým svět čelí? Naprosto ne. Jak je tedy možné všechny uvedené skutečnosti ignorovat?

Takže, virus je podvod. Prognózy jsou podvod. PCR testy jsou také podvod. Co jsme zjistili? Pachateli covidové aféry jsou notoričtí podvodníci a diletanti ve službách WHO, Gatesovy nadace a investorů z Black Rock, kteří financují WHO,“ kategoricky prohlašuje Andrej Fursov.

Autor také poznamenává, že už v říjnu 2019 uspořádala Univerzita Johna Hopkinse za účasti Fondu Billa a Melindy Gatesových a Světového ekonomického fóra pandemická cvičení pod názvem „Event 201“ za účelem vypracování pandemického scénáře, na nichž se prioritně řešila otázka potlačení skeptických projevů na veřejnosti. K tomu lze připočítat okolnost, že téměř okamžitě s nástupem „pandemie“ byl vypuštěn termín „covidoví disidenti“, který marginalizoval všechny pochybovače jako popírače zjevné skutečnosti.

Projekt „Pandemie“

Pokud jsou závěry Rizoliho a dalších odborníků správné a po všech důkazech není důvod o tom pochybovat, pak celé podvodné „schéma“ funguje přibližně následovně: 

Podle všeho máme co do činění s novým chřipkovým nebo respiračním virem, který poněkud častěji vyvolává nebezpečné komplikace. O tom svědčí i řada zvláštností v průběhu onemocnění (s tou výhradou, že v minulosti se o podobných případech nevedly ucelené statistiky), což nemusí být až tak překvapivé vzhledem k dlouhodobému americkému výzkumu koronavirů jako biologické zbraně. Podobné poznatky mohly být použity k vytvoření paniky. Mnozí by si měli vzpomenout, jak se hned na začátku neustále uvádělo: příznaky onemocnění covid-19 jsou velmi podobné chřipce, ale nejde o chřipku, ale o nové smrtelné onemocnění. Přestože už tehdy bylo jasné, že většina lidí se bezpečně zotavuje. Leckdo absolvoval toto nebezpečné onemocnění zcela bez příznaků. Ale v médiích se strhla hysterie. 

Za těchto podmínek vznikla zničující doporučení na hospitalizaci každého, kdo má odpovídající příznaky. Nikdy dříve nebyli hospitalizováni všichni lidé vykazující akutní respirační onemocnění a mnoho lékařů to pobouřilo. Výsledkem bylo, že v krátké době byly nemocnice přeplněné, systém zdravotní péče ochromen a lékařská péče obtížně dostupná, což vedlo k prudkému nárůstu úmrtnosti z jiných příčin. Například v Rusku se ukázalo, že nadnormálních úmrtí přímo či nepřímo souvisejících s koronavirovou infekcí bylo asi 50%, druhá polovina byli ti, kdo nedostali včasnou lékařskou pomoc. 

Paralýza systému zdravotní péče byla tedy z velké části vytvořena uměle a všichni mrtví, u nichž zjistili covid (což, jak se ukazuje, není vůbec těžké), jsou vykazováni jako covidové oběti. Ve výsledku je v západních zemích veškeré zvýšení úmrtnosti přičítáno nákaze virem covid-19, což ospravedlňuje další pokračování v drakonických opatřeních. Řada „odborníků“ se na ně odvolává a tvrdí, že ve všech „rozvinutých“ zemích je celé zvýšení úmrtnosti přičítáno covidu, a například v takovém Rusku, kde je mu připisována pouze polovina celkového nárůstu, se „covidová smrtnost“ údajně skrývá. Tento argument je založen na přesvědčení, že statistiky na Západě jsou pravdivé a ve zbytku světa jsou nedostatečně vykazovány. Ve světle výše uvedeného je však zřejmé, že na Západě se mnohonásobně nadhodnocují, kdežto ve zbytku světa méně, ale nadhodnocují se také. Proč se nadhodnocují? Protože dříve ve statistikách příčin smrti nebyla žádná kolonka ARVI (akutní respirační virová infekce). Ti, kteří umírali na ARVI, zemřeli na konkrétní chronická onemocnění. Nyní se taková kolonka objevila. Jak za těchto podmínek můžeme říci, že všichni, kteří zemřeli „na covid“, skutečně zemřeli v jeho důsledku? Došlo ke změně ve vykazování, tj. k falšování statistik.

V žádném případě nechceme tvrdit, že lidé nejsou nemocní a umírají od strachu. Je však zřejmé, že z jiskry se rozdmýchal požár, a nyní se stejně zarputile prosazuje názor, že jedinou záchranou je očkování. Nikdo už nemluví o léčbě. Pouze očkování. WHO dokonce změnila smysl pojmu kolektivní imunity a zcela z něho vyloučila přirozenou složku. Čili pokud lidé nemoc prodělali, nepočítá se to, nemají imunitu. Berou se v úvahu pouze očkovaní. Lze však WHO věřit? Podle trefného vyjádření Andreje Fursova není tato organizace o nic méně zkorumpovaná než MOV (Mezinárodní olympijský výbor). O děsivých účincích vakcín schválených Evropskou lékovou agenturou na lidské zdraví ani nemluvě.

Zdá se, že rukama a ústy podvodníků se planeta vyhlášením režimu pandemie ponořila do temných běsů noci. A to umožňuje dělat věci, které byly ještě nedávno nepředstavitelné.

Zdroj.


Tagy článku

Doporučujeme

Využijme krásné léto: Kam po naší vlasti za zdravím? Všude, kam pohlédneme! Pozor ale na místa, kde je hrobové ticho. Tmavé ovoce je účinnější? A co jitrocel, mateřídouška, švestky či mirabelky? Kompotovat, zmrazit - nebo ani jedno?

Využijme krásné léto: Kam po naší vlasti za zdravím? Všude, kam pohlédneme! Pozor ale...

Vražedné vakcíny: To jim nesmí projít! Chystají vrazi další vlnu? Mrtví žalovat nemohou. Vědci obviňují farma giganty a vlády. Hlavní zbraň? Cenzura! Proč zakázali Ivermektin? Tajné dohody s farmabyznysem. Tohle ne!

Vražedné vakcíny: To jim nesmí projít! Chystají vrazi další vlnu? Mrtví žalovat nemohou....

Na začátek stránky