Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Probíhá genocida: Na vině je naše vláda a šílení odborníci. Koronavirus: 2 úmrtí ze 115? Opatření zabíjejí více jak dvanáctinásobně. Skutečné počty usvědčují. Národní a mezinárodní ostuda? Trestní zákoník, Hlava XIII

Probíhá genocida: Na vině je naše vláda a šílení "odborníci". Koronavirus: 2 úmrtí ze 115? Opatření zabíjejí více jak dvanáctinásobně. Skutečné počty usvědčují. Národní a mezinárodní ostuda? Trestní zákoník, Hlava XIII

27. 2. 2021

Tisk článku

Michal Brand se pečlivě probral zprávami a čísly z covidové "scény" a přináší řadu zjištění potvrzujících to, co mnozí z nás celou dobu tuší

Experti a odborníci došli k závěru, že vládní opatření zabíjejí ve svých důsledcích mnohem více lidí, než koronavirus samotný. Sice to výslovně neuvádějí, protože jim to jejich stranická a třídní uvědomělost nedovolují, ale právě to, že vládní opatření zabíjejí mnohem více lidí než koronavirus samotný, dokázali ve svém rozboru dat za uplynulý rok.

Nyní tedy i mainstream „vědci“ začali zkoumat dopady opatření vlád „v boji proti pandemii“. U nás byla tato informace zveřejněna zde. Původní, podrobný zdroj je na The Economist

Umírání po česku

Vezměme si příklad České republiky. Jak uvádí CNN-Prima: „Pro Českou republiku vychází podíl zemřelých na covid na celkovém počtu nadměrných úmrtí na přibližně 66 procent.“ Data uveřejněná na The Economist ukazují pro Českou republiku ke 3. lednu 2021 celkem 11.940 úmrtí „na Covid“ a celkový počet nadbytečných úmrtí („excess deaths“) v tomto období 17.900. 11.940 děleno 17.900 je téměř přesně 66 %. 

Mohlo by se tedy zdát, že vládní opatření jsou příčinou „jen“ cca 6 tisíc nadbytečných úmrtí v uvedeném období. Ale, jak se praví v klasickém českém filmu: „Anooo, dobřeee….ale tak tomu není“.

Každý rok zemře v české republice celkem zhruba 105 až 110 tisíc lidí.

Z nich zemře zhruba 6 až 7 tisíc na různá respirační onemocnění (nemoci dýchací soustavy). To je zcela jistě jedna z kategorií příčin úmrtí, kam by dnes patřila, resp. měla patřit úmrtí s/na covid. Jenom je dnes covid vypíchnutý pro účely „statistiky“ a strašení lidí. 

Dále pak zhruba 50 až 60 tisíc lidí zemře na nemoci oběhové soustavy (infarkt, srdeční selhání). Tato onemocnění jsou i dnes často skutečnou příčinou úmrtí, jen pokud je vykázán covid, tak jde náhle o úmrtí covid. A to přesto, že když ten virus, který způsobil terminální zhoršení zdravotního stavu a úmrtí podobně nemocného člověka v době předkovidové nebyl vykázán jako „chřipka“ ale jako „nemoci oběhové soustavy“ nebo „novotvary“ v kolonce příčina úmrtí.

Novotvary (rakovina) pak každý rok je u nás příčinou úmrtí cca 27 - 29 tisíc lidí. A zde také platí, že řada lidí s pokročilou rakovinou při nákaze Covid-19 zemře, protože k jejich již tak špatnému zdravotnímu stavu přibyde ten poslední katalyzátor pro exitus (stejně jako takto osudovým může být pro podobné pacienty jakákoli chřipka, například).

Čtěte ZDE: Pandemie COVID-19 výplod konspirace: Sanitární totalita je nejkratší cestou ke světovládě. Přeformátování světa podle Jacquese Attaliho. Ideolog globalistů jásá nad světovým lockdownem. Promarněná šance a splněná prognóza

Na covid, s covidem či bez něj 

Máme tu tedy tři hlavní kategorie příčin úmrtí v běžných letech. V kolonce covid ale dnes vykazujeme kohokoli, kdo měl třeba jen pozitivní test a dokonce ani koronavirus nemusel přispět významně ke zhoršení stavu dané osoby před jejím úmrtím. Stačí, aby měl člověk pozitivní pofiderní test na koronavirus a hned je v kolonce „úmrtí covid“ i kdyby neměl vůbec žádné příznaky nemoci covid-19 a dokonce ani vůbec neměl aktivní koronavirus v těle. 

Z toho jednoznačně vyplývá, že u údajů „úmrtí covid“ je silný překryv s původní seriózně uváděnou kategorií „nemoci oběhové soustavy“ a „novotvary“.

I v České republice máme dokonce i v mainstream mediích přiznané spousty příkladů, kdy jako „úmrtí covid“ byl vykázán člověk v terminálním stadiu rakoviny s pofiderním testem na covid, nebo člověk s vážným chronickým onemocněním srdce apod.

Viz například zde. Případ „úmrtí covid“ muže, který byl v tak těžkém zdravotním stavu, že jen v roce úmrtí byl několikrát hospitalizován s těžkým akutním onemocněním plicním nijak nesouvisejícím s covidem, dále měl chronické srdeční selhání, chronická ischemická choroba srdeční a měl kardiostimulátor

Nebo zde. Nemocnice Na Bulovce, z 27 lidí „úmrtí covid“ nezemřel na covid ani jeden, jeden už dokonce neměl ani ten pozitivní test. A také zde

Případ „v Praze zemřel čtyřicátník“ – který ovšem dle ošetřujícího lékaře měl masívní mozkovou příhodu neslučitelnou se životem a nijak nesouvisející s covidem – zde.

A tak bych mohl pokračovat velice dlouho.

Diskuse na Daily Mail

Z poslední doby příklad z Británie.

Případ úmrtí muže s velkou řadou chronických onemocnění, jehož smrt byla falešně vykázána jako „úmrtí covid“ a dokonce i oficiální propaganda to musela přiznat

Nejzajímavější na tomto případu z Velké Británie je ovšem diskuse pod článkem. Když si dáte Best rated řazení, podle nejlepšího hodnocení, je to zajímavé čtení (volný překlad):

 • To samé s mojí matkou! Hospitalizována, dva testy na covid, oba negativní, v normální péči, volné návštěvy. Pak zemřela a jako příčinu napsala nemocnice „covid“. Dostávají nemocnice extra prachy za vykázaný covid?
 • Můj soused zemřel vloni. Těžká diabetes, amputovaná noha, dostal sepsi. Příčina úmrtí? „covid“
 • Matka mého přítele zemřela minulý měsíc a bylo to zapsáno jako covid, protože v domě s pečovatelskou službou, kde byla, někdo jiný měl covid, tak to zapsali jak covid. Bylo jí 92, měla těžkou bronchitidu, protože kouřila 40 cigaret denně. 
 • Lži a manipulace.
 • Buďme upřímní, jestli jste kdykoli věřil vládním statistikám, tak jste hlupák, který si zaslouží být manipulován.
 • To samé můj strýc. 10 let upoután na lůžkovou péči, po pádu měl vnitřní krvácení a zemřel, ale prý covid.
  • Může mi kdokoli říci, jestli lidé, kteří zemřou mimo nemocnici, mají vůbec pitvu pro zjištění příčiny smrti, nebo jestli jsou jen rychle zapsáni jako „covid“?
  • Žádné pitvy nejsou dovolené.
 • Národní ostuda.
  • Je národní ostuda, že to médiím trvalo tak dlouho na toto upozornit.
  • Mezinárodní ostuda, to samé se děje všude.
 • Pořád ještě neznám nikoho, kdo by opravdu měl covid, natožpak někoho, kdo na covid zemřel. Vím o dvou úmrtích, které s covidem nesouvisí (rakovina a sebevražda). Čísla o covidu jsou nadsazována, aby vystrašila obyvatelstvo. A funguje to
 • Čtenář z Belfastu: Dech beroucí článek. Vím o dvou lidech, jejichž smrt byla zapsána jako covid, i když zcela očividně o covid nešlo. Jejich příbuzní to zveřejnili v místních novinách. Také měli několikrát negativní výsledky testu, ale měli dlouhodobé zdravotní obtíže. Samozřejmě, žádné pitvy nejsou prováděny k ověření čehokoli. Je zcela zřejmé, že covid čísla jsou hrubě nafukována. Nikdo o tom nemluví. Všichni investigativní novináři zmizeli. Proč je tohle dovoleno? Protože to drží čísla vysoko. A tak to propaguje strach a podvolení se lockdownům a tak nás manipulují k očkování zbytečnou vakcínou, aby velké farmaceutické firmy a jejich akcionáři (mezi které patří řada členů naší vlády) vydělaly spoustu prachů
 • Většina z nás to dávno ví.
 • Dobrá práce, že to bylo zveřejněno. Víme, že ty údaje a čísla [okolo covidu] jsou zfalšovaná a že jde o manipulativní lži – musíme znát pravdu, která vyjde najevo.
 • Jo, vyjde, ale za třicet let, všechno utajili. Takže na to nespoléhej. 

Čtěte ZDE: Vládo: Podvádíš, lžeš a zastrašuješ! Z republiky je jeden mrazivý gulag. Zničili jste mi pokojné stáří! Komu věc prospěje? Globální zločin proti lidskosti. Která strana používá fake news? Otevřený dopis všem zodpovědným

Pět procent?

Takže tu máme situaci, kdy je jako „úmrtí covid“ vykazováno úmrtí:

 • Kdy skutečně příčinou úmrtí byl covid (dle dat CDC tak cca 5% všech úmrtí s covidem). U nás tedy zhruba 500 lidí.
 • Kdy byl alespoň zjištěn výskyt alespoň kousku RNA koronaviru SARS-CoV-2 pofiderním PCR testem a kdy úmrtí.
  • Buď souviselo s covidem, kdy úmrtí dané osoby následovalo po/při skutečném onemocnění covid a to mohlo přispět k úmrtí.
  • Nebo úmrtí s covidem ani tak ve skutečnosti nesouviselo, protože nešlo o diagnostikovanou nemoc Covid-19, ale o pouhý pozitivní výsledek testu na výskyt kousku RNA viru (případně na výskyt Coca-Coly, šťávy z kiwi nebo papáyi, nějakého jiného viru než je SARS-CoV-2 nebo něčeho jiného, co PCR test na koronavirus také označuje jako pozitivní výsledek na SARS-CoV-2).
 • Kdy byl covid prostě jen zapsán, přestože i ten pofiderní PCR test byl negativní (viz pro příklad za všechny spousty případů - odkaz k úmrtím „covid“ v nemocnici Na Bulovce a odkaz na stejné případy ve Velké Británii, kde jsou také prokazatelně lidé dokonce i s negativním PCR testem a bez nemoci cvoid-19 zapisováni jako úmrtí covid).

Pojďme se zamyslet

Pro zjednodušení a přehlednost si malinko zjednodušíme čísla, ale zachováme přibližně proporce skutečných čísel o úmrtnosti v „normálním“ roce i v „pandemickém“ roce.

Pozn. 1: Pro rakovinu například uvádí dlouhodobé výzkumy, že infekce je „konečným“ katalyzátorem úmrtí pacienta v 36% případů, a v dalších 68% je infekce podstatným „přispěním“ k úmrtí. Viz např. zde.

Lze tedy seriózně předpokládat, že v případech pacientů s rakovinou je nějaká forma virového nebo bakteriálního infekčního onemocnění „katalyzátorem“ úmrtí jistě v 10 - 40 %. Pro naši analýzu vezmeme výše zmíněných 20 %, jako velice konzervativní odhad.

Pozn. 2: Pro kardiovaskulární nemoci uvádí dlouhodobé výzkumy rovněž významný vliv infekčních onemconění jako příčin vážných komplikací. Viz např zde, zde, zde

Lze tedy seriózně předpokládat, že rovněž v případě kardiovaskulárních onemocnění je chřipka nebo jiné podobné virové či bakteriální infekční onemocnění vždy významným katalyzátorem úmrtí pacientů s kardiovaskulárními onemocnění. Dle údajů ve výše zmíněných i dalších snadno dohledatelných výzkumech lze předpokládat, že jde o faktor způsobující finální úmrtí takových pacientů rovněž v rozsahu desítek procent. Pro naši analýzu i zde bereme 20 % jako velice konzervativní odhad.

Pozn. 3: Co se týče chřipky a dalších virových, nekovidových onemocnění – dokonce i zcela tupá mainstream média se podivují, že chřipka z výkazů zcela zmizela – viz např. zde.

Samozřejmě, vědecké kapacity typu Flégra, Hořejšího, Prymuly a jiných režimních agitátorů zcela vědecky tvrdí, že chřipka opravdu zmizela, protože lidé perfektně dodržují rozestupy, perfektně a vzorně si myjí ruce a perfektně, vzorně a naprosto ukázněně nosí roušky. A proto prý chřipkový nemá šanci se šířit, protože navíc rozhodně neprojde skrz roušku ze starých trenclí. Naproti tomu nám samozřejmě ti samí experti, odborníci a vědci tvrdí, že koronavirus se prý strašlivě šíří proto, že lidé naprosto nedodržují rozestupy, vůbec nikdy si nemyjí ruce a nenosí roušky. Případně nosí roušky ze starých trenclí, skrze které koronavirus - stejně velký jako chřipkový virus - projde naprosto snadno. Zázrak! Moderní „věda“! 

Čtěte ZDE: Báječný nový svět: Covidem macht frei! Nová ekonomická politika 2.0: Náhubky už nešít, ale kupovat. Co Prymula na Slavii otestuje, Blatný v Čechii provede. Všichni dobří rodáci. Otázky V+W pro inženýra Babiše

Trocha počtů

V normálním roce zemře 100 lidí.

 • Z nich 5 na chřipku apod. 
 • Dalších 50 na kardiovaskulární nemoci. 
  • Z nich, jak lze odhadnout, zemře (nejméně) 15 až 20 na kardiovaskulární onemocnění ale díky vlivu nějaké virové nebo bakteriální infekční nemoci. Příčinou smrti je selhání srdce v důsledku třeba chronického selháni srdce v kombinaci s chřipkou. Apod.
 • Dalších 25 na rakovinu.
  • Z nich, jak lze odhadnout dle dostupných dlouhodobých výzkumů, je nejméně 5 případů, kdy virové nebo bakteriální onemocnění pacient ve vážném stavu zapříčinilo konečné selhání organismu a smrt pacienta
 • Takže máme 100 úmrtí. Z nich 25 až 30 „na a s chřipkou“

V „pandemickém“ roce máme 115 úmrtí.

 • Z nich 10 na a s covidem.
 • Z nich prakticky nula na chřipku, nula s chřipkou, protože se zkoumá jen covid a pozitivní výsledek PCR testu na SARS-CoV-2 (a někdy ani ten pofiderní test ne).
 • Na rakovinu a kardiovaskulární nemoci umírá nadále normálně 75 lidí.
  • Z nich jako normálně 20 až 25 na a s nějakým virovým nebo bakteriálním onemocněním jako finálním katalyzátorem úmrtí. Prakticky všechny virové a bakteriální nemoci jsou v „pandemickém“ roce přejmenovány na „covid“ (mj. proto, že se za covid platí mnohem více než za chřipku nebo infarkt)
 • Reálně tak došlo v „pandemickém“ roce k poklesu počtu úmrtí na a s infekčními nemocemi z normálně očekávatelných 25 až 30 na současných 10 (plus nějaká onemocnění asi zůstanou i letos vykázána jako chřipka apod.)
 • Reálně tak na a s covidem zemřelo 10 lidí ze 100 úmrtí. Pokles v kolonce „na a s virovými a jinými infekčními nemocemi“ je z běžných 25 až 30 na současných „pandemických“ 10 (plus něco málo, co bude smět být vykázáno jako chřipka nebo prostě jiná infekční nemoc než covid)
 • Normální počet úmrtí bez vlivu vládních opatření a lockdownů by tak měl být 80 až 90 úmrtí.
 • Skutečný počet úmrtí je 115.
 • Takže vlády a jejich „opatření“ jsou příčinou nadbytečných 25 až 35 úmrtí.
  • Zhoršení zdravotního stavu vlivem uměle a cíleně vyvolávaných stresů, strachu, ztráty chuti žít.
  • Zanedbaná vyšetření.
  • Zanedbané jiné nemoci.
  • Odložené operace.
  • Sebevraždy.
  • Nárůst některých nemocí, kde je stres silný spouštěcí faktor (od infekčních nemocí až po rakovinu).

Veškeré údaje v příkladech výše odpovídají proporcemi skutečným údajům za Českou republiku. 

Takže tak.

Čtěte ZDE: Lockdown už navždy: Spiknutí proti lidstvu se již ani netají. Kontury Velkého resetu? Nevolnictví a světový digitální koncentrák. Vše probíhá za kouřovou clonou vykonstruované pandemie

Co z toho plyne?

Koronavirus je příčinou úmrtí zhruba ve 2 případech ze 115 úmrtí, spoluvyskytuje se u dalších zhruba 8 (spíše méně, řada úmrtí covid je "fake" dokonce i bez pozitivního testu). Celkem na a s covidem, resp. na a s výskytem koronaviru (někdy i bez něj) 10 úmrtí ze 115.

Vládní opatření a vládami vyvolaná atmosféra strachu, paniky, beznaděje pak jsou odpovědná za 25 až 35 úmrtí ze 115.

Vlády západních zemí a jejich genocidní „protipandemická“ opatření zabíjí 25 až 35 lidí z každých 115 úmrtí, koronavirus jen 2 a možná se vyskytuje maximálně u celkem 10 úmrtí.

Vlády vedou nad koronavirem v poměru 25:2.

Genocida

TRESTNÉ ČINY PROTI LIDSKOSTI, PROTI MÍRU A VÁLEČNÉ TRESTNÉ ČINY

Díl 1Trestné činy proti lidskosti 

§ 400 Genocidium

(1) Kdo v úmyslu zničit úplně nebo částečně některou rasovou, etnickou, národnostní, náboženskou, třídní nebo jinou podobnou skupinu lidí

a) uvede příslušníky takové skupiny do takových životních podmínek, které mají přivodit jejich úplné nebo částečné fyzické zničení,

b) provede opatření směřující k tomu, aby se v takové skupině bránilo rození dětí,

c) násilně převádí děti z jedné takové skupiny do druhé, nebo

d) způsobí příslušníkovi takové skupiny těžkou újmu na zdraví nebo smrt,

bude potrestán odnětím svobody na dvanáct až dvacet let nebo výjimečným trestem.

(2) Stejně bude potrestán, kdo k činu uvedeném v odstavci 1 veřejně podněcuje.

(3) Příprava je trestná.

Promlčení je vyloučeno jak v mezinárodním, tak v českém právu:

§ 35Vyloučení z promlčení

Uplynutím promlčecí doby nezaniká trestní odpovědnost

a)    za trestné činy uvedené v hlavě třinácté zvláštní části tohoto zákona

 

 
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky