Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Bilancování a výhled: Příští rok to s námi také nevypadá dobře. Ani Hitler a Gottwald nedokázali zdražit jako Fiala. Ukrajincům nepatří v zemi už vůbec nic. Fialová smečka zaprodanců nás už do války proti Rusku zatáhla. Bůh s námi!

Bilancování a výhled: Příští rok to s námi také nevypadá dobře. Ani Hitler a Gottwald nedokázali zdražit jako Fiala. Ukrajincům nepatří v zemi už vůbec nic. Fialová smečka zaprodanců nás už do války proti Rusku zatáhla. Bůh s námi!

28. 12. 2022

Tisk článku

Ladislav Větvička bilancuje svým nezaměnitelným ostravským pohledem a dialektem uplynulý rok a hledí se sarkasmem sobě vlastním do budoucnosti, kterou nevidí v příliš růžových barvách

Rok dvacet dva konči. Nebyl až taky zly, jak se jevil. Ale dobre to nebylo. Rus už to nevydržel a zahajil valku proti Zapadu na Ukrajině. Fijalova vlada se rozhodla, že je ve valce a začala zadarmo dodavat zbraně jedne straně.

pp

Tak hlupy nebyl ani Gottwald, kery aji v době konfliktu mezi Židama a Arabama dodaval zbraně oběma stranam - ale rozhodně nebyl taky cyp, aby je dodaval zadarmo. Po vladě Babišově, kera se dopustila trestneho činu apartheidu a rozdělila lidi na občany prvni a druhe kategoryje, se fialova vlada dopustila popřeni svobody slova a nechala zakazat weby, kere se ji nelibily.

Horké sprchy nečekejme

To pro nas neni nic noveho. Za Hytlera byli tež občani rozděleni na svepravne a na bezpravne. A za Husaka se tež rušily nepovolene rozhlasove stanice.

Žadna z tehdejšich vlad ovšem nebyla tak debilni, aby poškodila vlastni občany tym, že přestala brat energyje ze zdroju, kere su pro občany nejvhodnějši, a naopak vlastni eletryku začala dodavat susedni velmoci za zlomkove ceny, kere su dotovane z peněz duchodcu, keři možu leda tak ryt držku v zemi.

Takže ne, nemožeme řikat, že to byl uplně špatny rok, ale je to asi to same, jak když si lidi po vystupeni z vlaku na rampě řikali - neni tak zle, navic nas fčil čekaju horke sprchy... Sorry za taky přiměr, ale stary Heitzmann by mi to schvalil.

Před nama je rok dvacet tři.

Všeci se tvaři, že všecko je v pořadku, kobzole su v řadku.

Ja bysem to tak neviděl.

pp

Čtěte ZDE: Buch s nama: Přijde velká migrační vlna? Katastrofu Západ chce. Budeme cizinci ve vlastní zemi? Dávno bylo jasné, kam vše míří. S loutkou Fialou vstříc zmaru. Což ani Musk neví, že po spravedlivém míru Západ netouží?

Hurá na Kreml!

Podle veškerych naznaku to vypada, že Ukrajinu čeka brutalni pad měny. Ne ten, kery byl v letě, kdy kurz klesnul z osumdesati haliřu na pětašedesat. Fčil bych to odhadoval na totalni zhrouceni hřivny na sedminu puvodni hodnoty. Logicky to vyplyva z teho, jak se Ukrajinska oligarchyja snaži za každu cenu vyvezt obili do ciziny, aby ziskali tvrdu měnu. To je krok pochopitelny. Nepochopitelne je, čemu prodavaju tunu pšenice za sedminu tržni ceny...

Jasne, možete řict, že to je dusledek agrese. Ja bysem to charakteryzoval jako dusledek totalni, dluhodobe korupce, kera v tom statě po desitky roku probihala a totalniho vytunelovani za posledni rok, kdy neochota vladcu dodržet Minske dohody, kere sami podepsali, zpusobila stav, kdy Ukrajincum v jejich vlastni zemi už nepatři vubec nic. NIC. Cely stat je totalně zadluženy a posledni věc, keru snad zbyva zrobit, je zem rozparcelovat a předat susedum.

To by nemusel byt naš problem, pokud by fialovi zaprodanci v čele našeho statu nevyhlašovali, že to je naša valka, že my sami zme ohroženi a že budeme bojovat tak chrabře, že brzo budeme pod hradbama Kremla a Rus sam zdrhne za Ural.

Opět na blbé straně: Půjdeme střílet Srby?

Takže ano, přiznejme si, že fčil už to je naša valka. Bo nas do ni vtahli. Je uplně jedno, že si ju nikdo nepřal, kromě tych fijalovych mamlasu. Tajak ve všeckych valkach v minulem stoleti, už zase na počatku velikeho konfliktu stojime na te blbe straně. Už zase nas ženu, abysme rukovali do konfliktu, kery s nama nema nic společneho.

Čtěte ZDE: Defenestrace: Starodávná tradice rázného řešení krizí. Češi nejsou národem bezmocných holubic. Hrozny hněvu těžknou. Fialova vláda záměrně ožebračuje občany. Zatím to vypadá jako sranda. Komu rupne v bedně?

Podle všeckych indyciji se Zapad snaži eskalovat konflikt v severnim Kosovu, kaj su posledni zbytky srbskeho obyvatelstva pod natlakem albanskych synku. To može přerust v horky konflikt NATO x Srbsko. Enem se obavam, že Srbi už nesu taci bezbranni tajak v roce 99. A my zme sučast NATO. Už se těšite, až dostanete povolavak a pudete střilat Srby na jejich uzemi?

A co je nejhorši, špekuluje se o tym, že hrdinny Polak pude poskytnut bratrsku pomoc svojim zapadoukrajinskym kamošum proti připadnemu běloruskemu utoku ze severu, a aby to nevypadalo jako retrookupace zapadni Ukrajiny tajak v roce 19, tak to zrobi mirova koalice bratrskych sil Slovaku, Čechu a balckych narodu pod vedenim hrdinneho Juzka.

Mezi Čapuší, PetroPavlem a Jarkem Baštou

A co pak? Poskytne bratrsku pomoc Maďar svojim bratrum na Podkarpatske Rusi, kera byla po tisic roku sučasti Maďarskeho kralovstvi? A co Rus? Poskytne bratrsku pomoc svojim lidem až po hranicu s Podněstřim?

Tuž, nevypada to dobře, co?

Ale nas se to přece netyka, ni? Klidně si zvolme Čapuši, nebo PetroPavla. Prašť jako uhoď. Jediny, kery vypada, že by nas neposlal do valky, tedy Jarek Bašta, ma minymalni šance na uspěch.

Což znamena enem to, že rozhodovani mezi Čapuši a PetroPavlem je enem rozhodovanim, jestli budeme rukovat v březnu, nebo až v květnu.

Tuž, tak vypada uvaha o přištich měsicach z mojiho pohledu.

Buch s nama

 Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Západ se hroutí: Kudy na sebeobranu? Bildergerg, Trilaterála, Aspen, Globsec a vláda nevolených. Korporátní fašismus EU. Proč Zuckerberg staví bunkr a převádí majetky do zlata? Platební karty? Ne, hotovost! Je to náš boj!

Západ se hroutí: Kudy na sebeobranu? Bildergerg, Trilaterála, Aspen, Globsec a vláda nevolených....

Likvidace zemědělství: Bláznění? Ne, plán! Žádné jídlo, žádní lidé. Spiknutí s cílem depopulace. Umělé vyvolání hladomorů. Vy a vaše rodina musíte zmizet. Nechte zdivočet zemi. Vypusťte divokou zvěř. Po dobytku vybijí i vás

Likvidace zemědělství: Bláznění? Ne, plán! Žádné jídlo, žádní lidé. Spiknutí s cílem depopulace....

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky