Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Macgregor: Ukrajina má katastrofální ztráty. Udeřte na Rusko jadernými zbraněmi, volá Kyjev. Země střední Evropy mají být obětovány. Iskandery dostřelí na linii Krnov, Valašské Meziříčí. Co je Kyjevský pakt? Zastavíme Fialu?

Macgregor: Ukrajina má katastrofální ztráty. Udeřte na Rusko jadernými zbraněmi, volá Kyjev. Země střední Evropy mají být obětovány. Iskandery dostřelí na linii Krnov, Valašské Meziříčí. Co je Kyjevský pakt? Zastavíme Fialu?

29. 12. 2022

Tisk článku

Michal Svatoš komentuje poslední výroky z americké a ruské strany, a dochází k závěru, že jednou z možností, ke které Fialova vláda národní zkázy směřuje, je obětování naší země v zájmu USA při našem faktickém zapojení do války s Ruskem

Válečný konflikt mezi NATO a Ruskem, který probíhá prostřednictvím Západem vyprovokovaného konfliktu na Ukrajině a jehož skutečným cílem je dobýt Rusko, a zmocnit se jeho obrovských surovinových zdrojů, chtějí váleční jestřábi ve Washingtonu a jejich Bruselští lokajové spojení spolu s velkými korporacemi dále vyostřit.  

Americký plukovník: Země střední Evropy mají být obětovány

Bývalý poradce ministra obrany USA a prezidenta Trumpa plukovník Douglas Macgregor před pár dny oznámil, že Washington se chystá obětovat jaderným výstražným úderům tři současné členy NATO z bývalé východní Evropy, aby zastavil nadcházející ruskou ofenzivu.

Plukovník Leonid Kasinskij 25. prosince ohlásil, že rakety Iskander se “speciálními hlavicemi” jsou už v Bělorusku připraveny k provedení odvetného úderu proti zemím NATO v jejich dostřelu. Kromě Pobaltí je to Polsko, ČR a Slovensko. Ruský raketový systém Iskander umístěný v Bělorusku, a běloruská válečná letadla vyzbrojená raketami, jsou podle něho už v bojové pohotovosti a jsou připravena provést odvetné údery pomocí speciální munice.

Čtěte ZDE: Vladimír Putin: Západ právě překročil červenou linii. Diplomatické tanečky skončily. Částečná mobilizace směřuje jinam než jen na ukrajinské bojiště. Fialovým hordám jsme lhostejní. Rusko je na jaderný střet připraveno. A my?

Dostřel Iskanderů z Běloruska je až na linii Krnov, Valašské Meziříčí, Půchov, Zvolen a Lučenec. Doba letu Iskanderu k těmto cílům je 3 minuty 45 sekund. Česká republika, Slovensko, ani žádná země NATO nemá v Evropě systém, který by Iskander dokázal sestřelit. Iskander nese hlavici 50kt, a její výbuch 100% okamžitě zničí a zabije vše živé v poloměru 2 km. Ti, kdo jsou do 10 kilometrů, budou umírat déle. Rusko má několik stovek Iskanderů. 

Iskander má pro Rusko velkou výhodu. Jeho odpálení nepředstavuje hrozbu pro žádnou jadernou mocnost NATO, protože na její území z Běloruska, ani z Kaliningradu Iskander nedoletí. Proto se počítá, že poslední ruské varování před úplnou jadernou válkou bude představovat salva raket Iskander zamířená na cíle v Polsku, ČR a Slovensku.

Udeřte na Rusko jadernou zbraní!

Právě s touto možností vývoje konfliktu počítá plukovník Douglas Macgregor. Letos 24. prosince oznámil, že Ukrajina utrpěla v bojích na podzim katastrofální ztráty vojáků (až 150 tisíc mrtvých), ztratila značné množství zbraní, a nemá už takřka žádnou dělostřeleckou munici. Dokonce prý do armády povolává osoby mladší 18 let a zdravotně nezpůsobilé. Situace je prý natolik vážná, že Zelenskyj a další ukrajinští pohlaváři už oznámili Washingtonu, Pentagonu i CIA, že nedokáží zimní a jarní ruský útok odrazit, a že pokud nedorazí vojska NATO do té doby na pomoc, bude celá ukrajinská armáda eliminována.

pp

Čtěte ZDE: Prolhaná česká média: O situaci na bojišti se dozvíte až od nás. 35 500 zabitých Banderovců. Vydávají je za nezvěstné - a berou jejich žold. Lejnová vyzradila státní tajemství o 100 000 mrtvých. Kyjev chystá další mobilizaci

Vladimír Putin prý pro ofenzívu připravil 750 tisíc plně vycvičených vojáků, z nichž 150 tisíc rozmisťuje v Bělorusku. Washington podle Macgregora plánuje, že obětuje 3 země východního křídla NATO: ty mají Ukrajině přijít “dobrovolně” na pomoc. Macgregor jmenoval Polsko, (vládne tam prý šílenec, který chce vstoupit do dějin jako politik, který rozpoutal III. světovou válku), a Rumunsko. Třetí zemi nejmenoval, ale tvrdil, že musí mít ochotné vedení. To v Maďarsku není. A protože pobaltské země zaútočit nemohou, protože nemají takřka žádné armády, a Rusko by je okamžitě zmydlilo a obsadilo za týden, a ještě by při tom pozajímalo spoustu Britů a Němců, tak definici třetí země odpovídá pouze Slovensko, a nebo ČR.

Ruský protiputinovký exilový politik, žijící v Kyjevě, působící jako propagandistický poradce Zelenského, Jurij Felštinský požadoval 26.12. z Kyjeva, aby NATO zahájilo okamžitý preventivní jaderný útok na Bělorusko a Rusko.

Zahajte jadernou válku zní z prohrávajícího Kyjeva

V kyjevských médiích vyzval USA, aby provedly okamžité preventivní jaderné údery rovněž na Bělorusko. Felštinský je posledním z trojice Litviněnko, Berezovský, Felštinský, který nezemřel podivným způsobem. Litviněnko a Felštinský sepsali za Berezovského miliony pozoruhodnou knihu Vyhodit Rusko do povětří. V ní tvrdí, že FSB vraždila pod falešnou vlajkou teroristů Rusy po tisících a vyhazovala do vzduchu celé paneláky, jen aby umožnila Putinovi vyhlásit druhou čečenskou válku, a udržet se u moci. Litviněnko dostal polonium, Berezovský se oběsil, ač podle koronera se nedá prokázat, že to byla sebevražda.

pp

Čtěte ZDE: Temný Advent 2022: Jak daleko jsme od jaderné války? Co jsou ruské zbraně založené na "nových principech"? Kyjev pere peníze západním vládám. I Fialovi? Proč jsme druhá nejhorší země světa hned po Nikaragui? Začal to Havel...

Z Kyjeva se volání po jaderné válce neozvalo poprvé. Už 22. října ukrajinský plukovník Roman Svitan oznamoval Ukrajincům, že NATO provede preventivní jaderný úder na Rusko, aby zachránilo Ukrajinu, protože ta je pod ochranou NATO!

Podle Macgregora bude ruský jaderný úder reakcí na zapojení několika zemí NATO do války na Ukrajině. Ukrajina nyní požaduje jak zapojení zemí NATO do války, tak preventivní jaderný úder na Rusko a Bělorusko.

Jak komentovala CIA těsně před Vánocemi, vybrané země východního křídla NATO mají podepsat tzv. Kyjevský pakt, a zapojit se "dobrovolně" do války. Při ní má být zničeno pouze území těch zemí, které se do války dobrovolně zapojí. To je hlavní podmínka Washingtonu, protože ten jadernou válku s Ruskem na svém území riskovat nebude. Vláda, která se chystá zapojit do takovéto "malé jaderné války" s Ruskem, zcela určitě počítá s vysokými ztrátami civilistů.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Model 11. září počesku pokračuje: Oficiální verze má čím dál větší trhliny. Záhada dopisu na rozloučenou. Jako pas teroristy Atty? Opravdu se Kozák přiznal ke klánovické vraždě? A co Bílý dům? Čeká nás rok velkých změn?

Model 11. září počesku pokračuje: Oficiální verze má čím dál větší trhliny. Záhada "dopisu...

Rusové, Evropané i Američané mají stejného nepřítele: Globální satanismus. Trump a Carlson jako tým do ringu. Vrací se na scénu i Steve Bannon? Donald už sestavuje budoucí vládní tým. Blíží se v USA výbuch ohnivé bouře?

Rusové, Evropané i Američané mají stejného nepřítele: Globální satanismus. Trump a Carlson...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky