Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Žebrácká opera v Bruselu: Herecká šmíra z kyjevské laboratoře. Nejen na biologické zbraně USA. Ale i na likvidaci chatrných zbytků svobod. Kyjev do EU? Naopak! Ukrajinizace Evropy! V Centrále 4. říše tleskal i Fiala. Platíme jim to my

Žebrácká opera v Bruselu: Herecká šmíra z kyjevské laboratoře. Nejen na biologické zbraně USA. Ale i na likvidaci chatrných zbytků svobod. Kyjev do EU? Naopak! Ukrajinizace Evropy! V Centrále 4. říše tleskal i Fiala. Platíme jim to my

10. 2. 2023

Tisk článku

Jindřich Kulhavý komentuje pravý smysl představení Žebrácké opery loutky Západu produkované v posledních dnech po Evropě, která rychle spěje k ukrajinizaci zemí ovládaných bruselskou oligarchií prostřednictvím jejích místních místodržících "elit"

Sedět se Zelenským u jednoho stolu je pro Petra Fialu zjevně úžasné. Za tento premiérův pocit zaplatila naše země již mnoho desítek miliard korun, a ani zdaleka to ještě není vše. Protože legrace není nikdy dost, Fiala ho nazývá mírotvůrcem. Ve skutečnosti se ukrajinský diktátor dostavil do Bruselu proto, aby žebral o další peníze a zbraně. A eurohujeři, až na Orbána, mu tleskají, přestože jimi vedené země strádají a tvrdě doplácejí na podporu Ukrajiny ve sporu s Ruskem.

USA už nelze věřit ani dobrý den

Je to snad pro Fialu natolik slastný pocit proto, že se může ukazovat vedle Západem korumpované hvězdy zakazující ve své zemi opozici, kritiku, náboženskou svobodu i svobodu slova? Nemá naše vláda i Evropská komise podobné sklony? A společnou i hysterickou a bezbřehou nenávist k Rusům, která se však obrací proti jejím propagátorům?

Už nikdo nezastírá to, že Rusko ve skutečnosti bojuje proti Spojeným státům používajícím východ Evropy ke se svému cíli, kterým je nerostné a všechno ostatní bohatství největšího státu světa. Evropská unie je pouze jedním z nástrojů, které USA zneužívají k tomuto účelu bez ohledu na občany členských států, tedy i na nás. Spojené státy se nadále považují za světovou velmoc č.1 a jako své spojence vnímají nanejvýš Velkou Británii.

pp

Čtěte ZDE: Kyjevský režim brzy u konce s dechem: Násilná mobilizace vyvolává v zemi odpor. Banderovci už sahají k ohavným chemickým zbraním. Dovezeno i od nás? Bachmut obklíčen. Objeví se špinavá bomba? USA a Británie zasely vítr...

Mezi soupeře, ze kterých je třeba mít respekt, patří Ruská federace a Čína. Velmi rozporuplně se chová Turecko. Zbytek světa považuje nabubřelá americká exekutiva za plebs, kterému lze šlapat po hlavě dle vlastních potřeb. Po dlouhou dobu podceňovala jak Číňany, tak Putina. Ve Washingtonu si mysleli, že si mohou dovolit cokoliv - a skutečně jim dlouho vše procházelo. Několik barevných revolucí, ukradené stovky tun zlata z Iráku, Libye, ropy ze Sýrie. Porušovali záměrně Minské dohody jako pouze čas získaný k přípravě na válku proti Rusku z ukrajinského území. Budovali tam biologické laboratoře a samotné Ukrajince zneužívali k zvěrstvům na vlastních lidech i obyvatelích Donbasu.

Putin nespal

Korupce je silný nástroj fungující na bezcharakterní politiky. Majetek Zelenského od dob, kdy byl prostým komikem, vyrostl do nesmyslné výše. A nejen jeho. To nebrání bruselským pseudoelitám ve falešném obdivu k mužikovi v mikině. Samotné se podílí na jeho kariéře. Navíc jidášský peníz vyplácený vybraným a dosazeným ukrajinským politikům nejde z jejich kapes, ale z peněženek daňových poplatníků z celé EU. Ani Američané neprodělávají.

Ti nejbohatší za pakatel skupují ukrajinskou černozem ve velkém a bakšiš odváděný Zelenskému je jen nijak nákladnou úlitbou ve srovnání se zamýšlenými zisky. Ve skutečnosti lze státy spolčené v EU považovat za křoví a běžnou houbu, kterou Washington momentálně intenzivně ždíme. Jediné, co je překážkou k naplnění amerických plánů, je Vladimír Putin.

Bylo by naivní si myslet, že Rusové v poslední dekádě spali a nic nevnímali. A to včetně porušování Minských dohod. Odhalení, že k nim Západ přistoupil s plánem je tak dlouho ,,respektovat“, dokud nepřipraví Ukrajinu k vyvolání války například 8 let trvajícím demolováním Donbasu, jistě Putina nepřekvapilo.

Čištění skladů i vlastenectví

Ani on nelenil a Ruská federace pod jeho vedením smazala technologickou ztrátu v sektoru většiny zbraní, dokonce v mnoha sférách získala i náskok. Nedejte se oklamat informacemi z našich médií, dle kterých už byla Moskva téměř obklíčena, Putin skoro zemřel na rakovinu a Zelenskyj je blízko vítězství. Ve skutečnosti Rusové oplývají trpělivostí, používají především zbraně ze skladů se starší technikou, a i přes neustálé dozbrojování kyjevského režimu nesáhnuli pro moderní kousky ze své výzbroje.

Pro Američany a Velkou Británii nejsou zklamáním vysoké ztráty na straně Ukrajiny, netrápí je ekonomický propad Evropy, ovšem chování Moskvy je pro ně utrpením. Ta místo odhalení všech svých možností odolává a dokáže nejen dosahovat svých cílů, ale zároveň ekonomicky nestrádá ani zdaleka tolik, kolik si Demokraté v USA přáli. Naopak. Vysává EU a získává nové spojence. Navíc učí současnou generaci opět bojovat za svou zemi.

pp

Čtěte ZDE: Dopis amerických zpravodajců Bidenovi: Vaši poradci jsou nekompetentní, nebo vám záměrně lžou. Nic nového. Už to tu bylo nejednou. Také dodávky tanků jsou nesmysl. Porážka Ruska na Ukrajině není možná. Chcete jadernou válku?

Fiala a jeho liberálové sloužící USA

Zelenskyj je v Bruselu ve chvíli, kdy Rusové zahájili velkou ofenzívu. Není jasné, kam až chtějí dojít a jakou připravují Ukrajině budoucnost. Množství nacistů v řadách místních obyvatel a historická nenávist jejich části k Rusům nedává moc možností pro klid v příštích letech. Ať už to dopadne jakkoliv. Jisté je, že se Ukrajina nestane členem NATO, to Rusové nedovolí. Z toho také vyplývá, že se může stát cokoliv, jen ne naše pomoc při obnově východu Ukrajiny.

K té nikdy pod vedením Američanů nedojde, Rusko už ho pohltilo. Co bude se zbytkem země, to nikdo neví. Ale je pravděpodobné, že i tady má Vladimír Putin jasnou vizi Pokud ji má a naplní ji, západní investoři přijdou o své peníze vložené do nákupů ukrajinské půdy, což bude alespoň částečná splátka za ukradený ruský majetek v zahraničí. A satisfakce.

Protože další trumfy v podobě obrovských zásob plynu, ropy, uhlí, uranu a mnoha dalších důležitých přírodních zdrojů zůstanou v rukách těch, kterým patří.

A Evropa? Bude potit krev a doufat, že se najdou osobnosti schopné vyvést ji z marasmu, do kterého ji uvrhli "liberálové" sloužící Americe a velmi neliberálním pochybným ideologiím. 

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

Putin v Emirátech a Saudské Arábii: Velkolepé přijetí ruského prezidenta dráždí USA. Washington se opět snaží manipulovat s cenou ropy. Rusko má plán, jak zničit dolar. Araby to zajímá. Půjdou s ním v rámci BRICS do toho?

Putin v Emirátech a Saudské Arábii: Velkolepé přijetí ruského prezidenta dráždí USA. Washington...

15 let od Klausovy rezignace na členství v ODS: Tohle není strana, kterou jsem zakládal. Ideje už roli nehrají. Pro trh, ne pro byznys! Co Topolánek začal, Fiala dovedl do konce. Pravicovou občanskou stranu už v naší zemi nemáme

15 let od Klausovy rezignace na členství v ODS: Tohle není strana, kterou jsem zakládal....

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky