Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Temné dunění ohlašuje zkázu: Čeká i nás podivné zemětřesení? Finanční HAARP v rukou amerických dementů. Ti naši je stíhají: Dohnat a předehnat! Mccarthismus opět na scéně. Chtějí jen krize, které sami vyrobí. Je tu čas boje?

Temné dunění ohlašuje zkázu: Čeká i nás "podivné" zemětřesení? Finanční HAARP v rukou amerických dementů. Ti naši je stíhají: Dohnat a předehnat! Mccarthismus opět na scéně. Chtějí jen krize, které sami vyrobí. Je tu čas boje?

19. 3. 2023

Tisk článku

Petr Hájek konstatuje že česká fialová tyranie, která srdnatě opisuje od té americké, se dostává stále více do chaosu, což by nepodvolené nemělo vést k depresi, ale možná k docela odvážným úvahám...

Vzdálené dunění obvykle ohlašuje zemětřesení. Tedy to „přirozeného původu“. Zažil jsem to sám kdysi před mnoha lety v Kalifornii. Dnes už bych do Říše zla dobrovolně nejel. Ostatně ani by mě tam nepustili. Úplně stejně jako kdysi - jen zrcadlově naopak. 

Dement Biden tam nepustí ani světovou jedničku v tenisu Novaka Djokoviće, protože není očkovaný proti covidu. Bez ohledu na to, že uměle stvořenou „pandemii“ (virus byl nejprve vyroben v USA, teprve pak „předistribuován“ do laboratoře v čínském Wu-Chanu) již odpískali, protože právě vyrábějí „pandemii“ novou – finanční.

Zemětřesení se ohlašovalo zvláštním zvukem. Takový hluboký neurčitý „tón odnikud“, doplněný po chvíli „šustěním“ planěk ve dřevěných plotech domků kolem miniaturních zahrádek dřevěných domů. A po nějaké chvíli se to celé párkrát otřáslo. Jsou tam na to zvyklí, nikoho to nevzrušilo. Jenže jsou případy „záhadných zemětřesení“, která přicházejí bez varování. Mnozí informovaní se domnívají, že jde o použití amerických „geozbraní“ systémů HAARP (psali jsme o tom v sobotu).

Přípravy skončeny, válka může začít

Například nyní v Turecku nikdo zničující katastrofu nečekal. A Američanům nepodvolený prezident Erdogan (proti němuž zorganizovala CIA neúspěšný vojenský převrat), který se naopak umí bavit s Vladimírem Putinem (jehož tajné služby puči zabránily), nejspíš teď v důsledku chaosu po zemětřesení prohraje blízké volby. Pozoruhodná zbraň.

Právě tak jako před pár lety v japonské Fukušimě, kde v důsledku nečekaného podmořského zemětřesení a následné tsunami havarovala jaderná elektrárna. I když se to Evropy vůbec netýkalo – a pokud by zemětřesení bylo přirozeného původu nikdy týkat nemohlo – naším kontinentem to zatřáslo víc než Japonskem: Stalo se oficiální příčinou, proč vláda Angely Merkelové rozhodla o odstavení technicky dokonalých a bezpečných německých jaderných elektráren.

Věděla snad “Mutti Merkel“ o skutečné „HAARPovské“ příčině fukušimské havárie něco víc? Právě tak jako když spolu s Francií podváděla Putina při vyjednávání „Minských dohod“– ačkoli šlo jen o zástěrku, jak získat čas pro přezbrojení kyjevské pučistické armády před válkou USA, Německa a zbytku NATO proti Rusku? Nebo jen plnila americké zadání, jak vytvořit v EU podmínky pro energetickou krizi s následným úplným uvázáním zchromlé evropské kobyly k Washingtonu (poté, co odstřelili Nord Stream)? Nebo obojí současně?

Třeba to za čas zase vyslepičí. Buď ona, nebo jiný „elitní politik“ - až si bude chtít jako Merkelová zachránit krk. Faktem je, že její „genosse“ Lejnová, dosazená (dokonce přes protesty i Merkelových vlastních lidí) do křesla šéfky bruselské nikým nevolené „vlády“ podmaněných států, vše rozjela o pár let později Green Dealem – když bylo vše připraveno: Německo, Francie a spol. se tak dostaly do technicky nejhorší situace v dosud bezproblémově fungujícím elektrárenství. A tak přišel čas na vyvolání války proti Rusku takzvaně na Ukrajině.

Čtěte ZDE: Digitální koncentrák otevřel brány: Proč se nebráníme? Brusel chce zdravotní data o každém z nás. Sledují nás zvenčí i zevnitř. Signál: Datové schránky. Boj za svobodu na Václaváku, ale neviditelná železa už máme nasazena. Co s tím?

Mccarthismus znovuzrozený

Temné dunění zmíněné úvodem právě nabývá na síle. Bidenovcům se pod rukama totiž vše bortí. Navzdory zničení hospodářství evropských zemí pod kuratelou německého Bruselu – a pokusu vysát jeho zdravé zbytky k sobě za oceán (když už skoro není odkud krást z rozvojových zemí) – se jeho vlastní hospodářství hroutí. A to dokonce tak, že „zelený Biden“ teď narychlo podepsal zákon umožňující těžbu plynu a ropy na Aljašce.

Je to sice přesný opak toho, co sliboval před „volbami“ (jak se tam i u nás nadále z nějakých důvodů stále říká metodě podvodného dosazení prezidenta), ale nad tím se korporátní média pochopitelně ani nepozastaví. Jako když u nás Fialovci lhali před volbami (žádné nové daně, nikdy žádná změna valorizace důchodů atd.), po nich všechno změnili (včetně vládního prohlášení), protože musí živit americké zbrojovky a kyjevský pučistický režim, jehož rukama (a životy) vede (zatím) Washington ruské tažení.

Na jadernou „výměnu“ s Ruskem si Bidenovci netroufají, protože technologické zaostávání Západu Rusko využilo na vývoj zbraní (především nosičů), proti kterým jsou „antisystémy“ USA bezbranné. To neznamená, že v kritické chvíli to Washington přesto nespustí. Zoufalí zločinci dělají zoufalé věci. Ale zatím se ještě pokoušejí o dokončení „revoluce“ uvnitř: Všude na Západě se rozjela repríza „mccarthismu“ z padesátých let minulého století. Jen teď již nejsou nevinní obviňováni a (zatím jen) zavíráni kvůli „šíření komunismu“ (jak jinak, když se jeho západní reprízu právě snaží nastolit), ale naopak z bránění bezproblémovému nástupu revoluční totality.

Kriminalizace „Hnutí odporu“ jede na plné pecky: Donald Trump bude možná v úterý zatčen – zhruba za stejný „delikt“, jako když Britové zlikvidovali Juliana Assange (aby se pak zjistilo, že je nevinný), který odhalil a zveřejnil americká imperiální zvěrstva v Iráku a spol. Na Vladimíra Putina právě „vydal zatykač“ tzv. soud v Haagu, který ovšem neuznává nejen Rusko, ale ani USA – s tím rozdílem že na Američany Haag zatykače za „válečné zločiny“ nevydává. Je to pokrytectví natolik otevřené, že už i naše korporátní média (MfD a LN) si dovolila při aktuálním "výročí" připomenout zvěrstva „amerických osvoboditelů“:

iDNES připomněla mučení v amerických věznicích:

„Jsou fotografie, které i dvacet let po americké invazi do Iráku šokují stejně jako v roce 2003, kdy je vojáci 372. záložní roty vojenské policie pořídili. Irácké vězně zachycují v ponižujících a nehumánních podmínkách, při dlouhém, krutém a svévolném mučení. Byly to nakonec právě tyto snímky, které poté, co se dostaly na veřejnost, přiměly amerického prezidenta George Bushe k veřejné omluvě.“ No to jim opravdu pomohl.

Čtěte ZDE: Žijeme v zemi, kde zítra již znamená včera: Na Fučíkova slova došlo. Lhát je mravné. Pravdě se říká dezinformace. Politické procesy. Věčné krize. Na obzoru válka. V Americe i občanská. A u nás? Co dělat? Všichni za jednoho!

LN se zase zmínily o roli prolhaných korporátních médiích v obhajobě amerických zvěrstev (které pokračují obhajobou zvěrstev ukrajinských nacistů):

„Hlavními argumenty invaze bez mandátu Rady bezpečnosti OSN, zahájené 20. března 2003, a následného svržení režimu Saddáma Husajna bylo, že navzdory systematickým a přes deset let trvajícím inspekcím OSN stále vlastní a vyvíjí zbraně hromadného ničení a že spolupracuje s teroristy z al-Káidy. Nic z toho se nepotvrdilo a neospravedlnilo invazi, což mj. v roce 2016 potvrdila i obsáhlá zpráva Chilcotovy komise, která vyšetřovala britské zapojení do této války.

A kdo těmto „užitečným idiotům“ (dnes tak bývají nazýváni autoři, kteří nejsou dostatečně protiruští) dodával ony třeskuté (dez)informace? Hlavně důstojníci a spolupracovníci západních bezpečnostních složek prosazující invazi. (…) "Nám šlo o to, zbavit se Saddáma, a to jakýmkoli způsobem. Takže jsme prostě míchali pravdy, polopravdy a asi i lži, tak to holt chodí,“ řekl mi po letech s odzbrojující upřímností tehdejší zástupce Iráckého národního kongresu (INC) v Praze Muvaffak Fattúhí.

Je ale možné považovat takové selhání médií jen za historickou kapitolu? Patrně nikoli. V zájmu „správné věci“ jsou někteří novináři pořád připraveni odložit kritický odstup a zásady profesionality. A to bylo před třemi lety, kdy ještě neprobíhala válka na Ukrajině a Putin si roli globálního padoucha teprve nacvičoval…“ 

Duní to…

Hle, hle, co se to děje? Proč najednou ta „soudružská sebekritika“? Jistě, především je to „dávno“ – a sotvakdo se na to už pamatuje, „mileniáni“ vůbec. Takový "merkelovský syndrom". Aktuálně se může lhát "dezinformovat" - buď tím, co říkají, nebo o čem mlčí. Typická je v tom - kdo jiný - než Česká televize. Teď třeba důkladně "informovala" o petici proti děkanu Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické Miroslavu Ševčíkovi. Už ji prý podepsalo celých 548 lidí. Ani slovo o tom, že petice na Ševčíkovu podporu už má 40 000 signatářů.

Festival pokrytectví završil ministr školství Vladimír Baláš (STAN), který nabádal rektora VŠE, aby se - po Ševčíkově vystoupení na protivládních demonstracích s neposlušným děkanem vypořádal. Jenže rektor ví, že děkan má velkou podporu studentů na "své" fakultě, tak zprvu odmítal. Teď ale prohlásil, že ho vyhodí - i kdyby byl akademický senát proti. A co na to soudruh ministr?

„Slyšel jsem od studentů, že jde o výborného učitele. Pozice děkana ale není pouze otázka výuky, nýbrž také reprezentace školy, odkud docenta Ševčíka nikdo nevyhazuje. Vyhodit někoho za názor je nepřípustné. Otázkou je, jestli jako děkan svým vyjadřováním VŠE nepoškozuje,“ řekl Právu. Forma, kterou se Ševčík veřejně prezentuje je dle ministra „nešťastná“. Děkan dle něj někdy vystupuje „až příliš agresivně“.

Tihle patentní lháři ze STANu, TOP 09 a dalších trpaslíků Pětikolky vedených Fialovou ODS už vědí, že si mohou dovolit cokoli. Dunění mainstreamu totiž probíhá už i na jejich účet, takže vědí, že to bude fuška: změnit volební zákony, zabetonovat své "vlastnictví" tzv. veřejnoprávních médií, zcenzurovat a vypnout dostatek těch svobodných a pozavírat "pro výstrahu" dost nepodvolených (nebo je minimálně vyhodit ze zaměstnání a existenčně zničit) - to je jediný "úkol", který dnes před sebou mají.

O ostatní se postará Washington. A jak jinak než přes další finanční krizi, na jejímž konci mají podle plánu začít mizet hotové peníze a nahradit je "digitální" (čili žádné).

 

Čtěte ZDE: Začaly normalizační čistky na vysokých školách: Nechte učit Ševčíka! Otevřený dopis rektoru VŠE Petru Dvořákovi. Petici na podporu Miroslava Ševčíka podepsalo už více než 20 000 občanů. Nové video dál dokazuje mediální lži

Držme si (vyhublé) peněženky!

Jen tento týden "vytiskl" americký Federální rezervní systém (FED, centrální banka v privátních rukou) dalších 300 miliard (!) dolarů. Dal tak najevo, že nějaký "boj" proti inflaci byla jen vějička pro "merkelovské" získání času. Poté, co se začaly hroutit americké banky, které víc než opatrování vkladů svých klientů sledovaly ty správné "genderové" a "zelené" investice, dostali soudruzi přece jen trochu strach. Zvlášť, když se "nákaza" okamžitě přenesla do Evropy, ba dokonce do "nedotknutelné" finanční instituce (spíš než státu) zvané Švýcarsko. 

Pád jedné z tamních nejstarších a nejstabilnějších bank (Credit Suisse) ohlašuje, že opět Žádný Plán Nikdy Nevyjde. Celá operace na likvidaci hotových peněz měla probíhat jinak, jinde a jindy. Teď Credit Suisse (CS) narychlo kupuje UBS - a musí to stihnout do pondělí, než se otevřou burzy. Jenže UBS žádá vládu, aby se jí zaručila částkou zhruba šest miliard dolarů (135 miliard korun) za náklady, které UBS v této souvislosti předpokládá. Jde hlavně o ukončení činnosti některých součástí Credit Suisse a pak také o právní spory, které UBS očekává. A to už vláda bance poskytla přes padesát miliard "pro uklidnění".

Čas boje

Raketový nástup další finanční krize totiž umocnilo Bidenovo prohlášení, že své vklady z amerických "padlých bank" Silicon Valley Bank (SVB) a Signature Bank dostanou zpět všichni vkladatelé nad rámec zákonného pojištění. Čili z daní poplatníků. Proto přišlo těch narychlo "vytištěných" 300 miliard. Brzy u nás (coming soon).

Západ se zmítá v rukou šílenců. Temné dunění - které tak "nečekaně" provází "slovo do vlastních řad" některých korporátních médií - signalizuje, že západní socialistická revoluce je v chaosu. My, kteří si její "slabou verzi" ještě od nás pamatujeme, víme jasně:

Nic jiného než represi nelze očekávat. Jenom se bránit už nepůjde. Že máme holé ruce?

To je pro boj s tyranem právě tak dost.
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky