Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Politika v síti tajných služeb: Ruská karta vyrobená v temných zákoutích Washingtonu. CIA je už otevřeně servisní organizace jedné strany. Koudelkova BIS jako pobočka CIA v Praze praktikuje totéž. Demokracie...

Politika v síti tajných služeb: Ruská karta vyrobená v temných zákoutích Washingtonu. CIA je už otevřeně servisní organizace jedné strany. Koudelkova BIS jako pobočka CIA v Praze praktikuje totéž. Demokracie...

20. 6. 2023

Tisk článku

Pete Hoekstra přináší závažné informace o převzetí americké politiky tajnými službami, které již dávno neslouží státu, ale pouze prosazení jediného politického směru, ochraně jeho kriminálních aktérů a kriminalizaci odpůrců - což otrocky do písmene opisují američtí agenti v Praze vedení ředitelem BIS Koudelkou

V polovině dubna 2023 byl gardista Jack Teixeira, 21letý příslušník massachusettské Národní gardy letectva, zatčen FBI a obviněn z nezákonného uchovávání a předávání přísně tajných informací týkajících se národní obrany. Média informovala, že dotyčné dokumenty se zabývají válkou na Ukrajině a dalšími citlivými tématy, včetně sledování spojenců a protivníků. Teixeira údajně zkopíroval, vyfotografoval a zveřejnil stovky stránek přísně tajných dokumentů americké vlády, aby získal obdiv a vliv mezi skupinou dospívajících chlapců, s nimiž se spřátelil na Discordu – populární online platformě oblíbené mezi hráči počítačových her.

pp

Volby v rukou tajných služeb

Bývalý dočasný ředitel CIA Michael Morrell potvrdil v dubnu 2023 před soudním výborem Sněmovny reprezentantů USA (House Judiciary Committee), že napsal dopis a zorganizoval jeho podepsání padesáti bývalými vysokými představiteli národní bezpečnosti. Morrell v tomto dopise naznačoval, že e-maily z nyní nechvalně známého notebooku Huntera Bidena byly ruské dezinformace, protože si přál, aby Joe Biden vyhrál prezidentské volby. Údajně se také ucházel o post ředitele CIA v Bidenově administrativě. Tato jeho naděje byla ovšem zmařena, když ho oregonský senátor Ron Wyden, Demokrat a člen senátního zpravodajského výboru (Senate Intelligence Committee), nazval "apologetem mučení" a prohlásil, že jeho nominace na post ředitele CIA "nepřipadá v úvahu."

Morrell neprozradil tajné informace jako Teixeira, avšak využil svého postavení a prestiže bývalého dočasného ředitele CIA k ovlivnění voličů ve volbách v roce 2020. Morrellův nyní nechvalně známý dopis, zorganizovaný na příkaz lídrů Bidenovy volební kampaně, použil tehdejší prezidentský kandidát Joe Biden jen několik dní po jeho zveřejnění, aby odvrátil v prezidentské debatě pozornost od svého kupčení s mezinárodním politickým vlivem a dalších nekalých praktik, které vyšly najevo díky Hunterově laptopu.

Teixeiru – pokud bude usvědčen – čeká dlouhý pobyt ve vězení. Morrell zatím stále zůstává váženým představitelem komunity národní bezpečnosti, a jeho činy obhajují různí novináři, přestože jeho manipulace ovlivnily minulé prezidentské volby. Nikdo ze signatářů tohoto nechvalně známého dopisu neutrpěl žádné negativní důsledky za to, že se rozhodl využít svého prestižního postavení bezpečnostně prověřeného jednotlivce k politizaci národní bezpečnosti.

pp

Bývalý dočasný ředitel CIA Michael Morrell

Špióni dělají politiku - to je Deep State

Zamyslete se nad komentářem právníka specializujícího se na otázky národní bezpečnosti Jonathana Turleyho, který nedávno psal o 51 členech zpravodajské komunity, kteří zneužili své uctívané pozice k tomu, aby uvedli v omyl americkou veřejnost a ovlivnili prezidentské volby. Tito lidé nejenže nebyli nikdy pohnáni k odpovědnosti v negativním smyslu, ale místo toho byli za své lži odměněni. Údajní vůdci této operace, která měla za cíl uchvátit politický vliv, Antony Blinken a Jake Sullivan, jsou nyní ve funkci ministra zahraničí v prvním případě a poradce pro národní bezpečnost v druhém případě.

Další zainteresovaná osoba David Buckley byl personálním ředitelem Výboru vyšetřujícího události 6. ledna ve Sněmovně reprezentantů a Jeremy Bash nyní spolupředsedá komisi, která vyšetřuje chování Ameriky během války v Afghánistánu. Řada z nich získala lukrativní smlouvy jako analytici národní bezpečnosti spolupracující se spřízněnými médii, která ochotně papouškovala jejich falešný narativ z tohoto hanebného dopisu.

Když uvážíme všechny okolnosti, tak můžeme současný zahraničněpolitický aparát Bidenovy administrativy chápat spíš jako politickou ochrannou agenturu než nástroj národní bezpečnosti. Kongresový výbor 6. ledna, který se ani zdaleka nezabýval žádným legitimním bezpečnostním selháním, se mezitím transformoval do výboru, který má na srdci jen stranické cíle. Nikoho jistě nepřekvapí, když se "afghánské" komisi na Bidenově katastrofálním stažení z Afghánistánu "nepodaří" najít žádnou chybu, a místo toho obviní Bidenovy předchůdce. Bidenova administrativa má již ostatně s přepisováním historie zkušenosti.

pp

Čtěte ZDE: Vrtěti Trumpem: Bažiny bojují o život. Známý recept = kriminalizace. Neštítí se ničeho. Model Babiš v USA? Zvěrstva Bidenovců soudy ignorují. Jediný úkol: Jak dostat Trumpa do tepláků. Média čekají na povel. Mise zla splněna?

Nedotknutelní

Jak poznamenala redakce deníku The Wall Street Journal, signatáři dopisu byli představitelé národní bezpečnosti, kteří využili své pověsti a přístupu k utajovaným informacím k ovlivnění prezidentských voleb. "Těchto 51 úředníků udělalo pro poškození důvěryhodnosti CIA a FBI víc, než vše, co kdy řekl Donald Trump. A to platí také pro média, která se na tom spolupodílela," napsala redakce The Wall Street Journal.

Adam Schiff, předseda výboru pro zpravodajské služby Sněmovny reprezentantů (House Intelligence Committee), na půdě Sněmovny lhal, když řekl, že má informace kompromitující prezidenta Donalda Trumpa a spojující ho s ruským komplotem. Schiff nikdy neměl žádné informace a jen využil své pověsti předsedy výboru pro zpravodajské služby Sněmovny reprezentantů, aby propůjčil této falešné premise důvěryhodnost, pravděpodobně proto, aby napomohl obžalování úřadujícího prezidenta. Schiff za své lhaní nebyl nikdy nijak potrestán a ve skutečnosti se uchází o post amerického senátora za stát Kalifornie pro příští volební období.

James Clapper, ředitel tajných služeb USA, nejdříve popřel, že by ze zpravodajské komunity v lednu 2017 unikly informace, které měly poškodit nově zvoleného prezidenta Donalda Trumpa. O několik měsíců později ale konečně řekl pravdu a připustil, že to byla právě zpravodajská komunita, kdo vrhl na nastupujícího prezidenta Trumpa stín podezření. Clapper sám informoval Jakea Tappera o celé podezřelé složce. A jaké byly důsledky pro Clappera za falešné nařčení Trumpa a klamání amerického lidu? Jedním slovem, žádné. Ve skutečnosti se Clapper tím, že v roce 2017 podkopal pozici nastupujícího prezidenta Donalda Trumpa a v roce 2020 napomohl lží ke zvolení Joea Bidena, značně obohatil. V současnosti Clapper stále vystupuje na veřejnosti jako placený analytik televizní stanice CNN pro otázky národní bezpečnosti.

Jako Fialův Koudelka a Koudelkův Fiala

Proč se tedy divíme tomu, že 21letý mladík vypustil tajné informace? Velké ryby se nebojí profitovat ze své reputace a přístupu k vysoce utajovaným informacím a nikdo je nenutí k tomu, aby za své činy převzaly odpovědnost. Myslel si snad Teixeira, že ani on nebude hnán k odpovědnosti? To si měl ale víc promyslet.

pp

Čtěte ZDE: Útoky Demokratů na Donalda Trumpa: USA se mění v banánovou republiku. Deep State a projekt přípravy Ukrajiny na válku s Ruskem. Útok na Kapitol pod falešnou vlajkou Pelosiové. Trumpa zoufalé jednání Bidena jen posiluje

I když Teixeirovy údajné aktivity nelze tolerovat, tak lze pochopit, že z toho všeho byl dost popletený. Byl součástí zpravodajské komunity, jejíž vedení si dovolilo stát se stranickým přívěskem Demokratické strany a místo toho, aby za to neslo následky, je odměňováno.

Bývalý ředitel tajných služeb USA John Ratcliffe nazval tento nechvalně známý dopis "volebním vměšováním", které poškodilo národní bezpečnost USA tím, že nespravedlivě kádrovalo jinou zemi, Rusko, a prohlásil, že ministr zahraničí Antony Blinken by měl buď rezignovat, nebo být obviněn.

Jak se zbavit nádoru? Vyříznout!

Zpolitizovaná zpravodajská komunita je zkorumpovaná zpravodajská komunita a tuto situaci je třeba řešit dříve, než dojde k ještě většímu poškození důvěry amerického lidu v naši vládu.

Je třeba odhalit podvody a politické aktivity těchto zpravodajských profesionálů – a jejich spolupachatelů v médiích. Každý z těchto 51 jednotlivců, kteří podepsali dopis týkající se notebooku Huntera Bidena, by měl přijít o svou bezpečnostní prověrku, pokud ji dosud má.

Ti, kteří slouží ve vládě nebo jsou jmenováni do federálních rad a komisí, by měli být z těchto funkcí okamžitě odvoláni. A konečně, Kongres USA musí uspořádat slyšení o kultuře zpravodajské komunity, která takovým jednotlivcům umožňuje něco takého udělat beze strachu z odpovědnosti. A pak musíme odhalit a zničit tu hnilobu, která zpravodajskou komunitu infikovala. Zpravodajská komunita nesmí v žádném případě strkat nos do domácí politiky a musí se znovu zaměřit na zahraniční hrozby pro náš národ.

Pak budeme konečně schopni odčinit to, co tato individua napáchala, tím, že poškodila strukturu, integritu a pověst naší zpravodajské komunity. Teprve tehdy se nám podaří překonat současný žalostný stav naší zpravodajské komunity.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky