Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Soros mladší nastupuje: Budu ještě horší než můj otec! Kupředu za satanistickými cíli rodinného klanu. Tenhle mladý se opravdu nezakecá. Zničit konzervativce! Lovit a likvidovat nepodvolené! Černý duch v Bílém domě

Soros mladší nastupuje: "Budu ještě horší než můj otec!" Kupředu za satanistickými cíli rodinného klanu. Tenhle mladý se opravdu nezakecá. Zničit konzervativce! Lovit a likvidovat nepodvolené! Černý duch v Bílém domě

20. 6. 2023

Tisk článku

Igor Pšeničnikov komentuje okolnosti a důsledky veřejného oznámení, jímž George Soros ustanovil svého syna Alexe dědicem miliardového impéria a vládcem nadace „Otevřená společnost“ - instituce na korupci západních politiků, likvidaci těch nepoddajných a výrobu státních převratů

Nechvalně proslulý světový finanční spekulant, podněcovatel „barevných revolucí“, globální „propagátor“ sexuálních zvráceností a jeden z hlavních ideologů globalismu George Soros právě předal kontrolu nad svým impériem svému 37letému synovi Alexandrovi. Co je to za člověka?

Junior bere vše

Soros senior překvapil ty, kdo očekávali, že dědicem bude jeho starší syn Jonathan. Jenže právě nedávno vyšlo najevo, že 92letý burzovní spekulant předal všech svých 25 miliard dolarů mladšímu potomkovi Alexandrovi, častěji označovanému jako Alex. Západní tisk s jistou úctou píše, že George Soros vybudoval investiční společnost v hodnotě 25 miliard dolarů a je známý tím, že prostřednictvím své nadace Open Society Foundation (tato organizace je zakázaná nejen v Rusku) poskytuje významné dary na takzvané liberální účely.

Pod klamavým slovním spojením „liberální cíle“ George Soros ve své zemi i ve světě fanaticky prosazoval globalistickou doktrínu, kterou vyložil ve své knize Věk omylnosti (The Age of Fallibility). Hlavním cílem Sorose a jeho globalistických doktrinářů je vytvořit „svět bez hranic“, kde by si údajně všichni byli rovni a svobodní a kde by zájmy všech menšin, zejména sexuálních, nebyly pouze uzákoněny, ale převažovaly by nad zájmy většiny.

Ve skutečnosti jde o fanatickou věrouku George Sorose, kterou spolu s penězi předal svému synovi Alexovi, který nyní nahradí svého otce. A o peníze ani tolik nejde.

Čtěte ZDE: Soros v Davosu zavelel k útoku: Síť univerzit na výchovu globalizačních kádrů. Zničit "diktátory": Trumpa, Orbána, Salviniho… Sorosáci na Ukrajině, Sardinky v Itálii, liberasti v Rusku. Staré monstrum má též syna

Soros předal svému synovi Alexovi řízení svých charitativních a politických aktivit,“ píše CNN. Starší syn Jonathan zřejmě nebyl hoden nebo schopen pokračovat v otcových politických aktivitách. Mladší syn jakožto vítěz v karetní hře bere vše. Rozhodnutí předat Alexovi otěže Sorosova finančního impéria, a tedy i vedení nadace „Open Society“, padlo již v prosinci loňského roku, ale oznámeno bylo až nyní.

Lidová petice

Alex je doktrinářským nástupcem Sorose seniora. Již před šesti lety, v roce 2017, kdy George Soros inicioval a financoval americkou "liberální" vzpouru proti prezidentu Trumpovi, podepsaly desítky tisíc Američanů na Change.org petici na Trumpovu podporu. Požadovaly, aby byl George Soros zbaven amerického občanství a byl mu zakázán vstup do země.

Žádáme vás, abyste na něj vydali zatykač za najímání lidí k účasti na nepokojích a protestech,“ stálo v dokumentu.

Mimo jiné v něm také stálo:

Požadujeme vydání zatykače na Sorose za jeho úmyslné jednání, které má destabilizovat a přivést naši ekonomiku k bankrotu. Prosazuje svou protiamerickou globalistickou agendu nového světového řádu ... s úmyslem zničit naši zemi. Podle jeho vlastních slov <...> „USA jsou hlavní překážkou stabilního a spravedlivého světového řádu.“ <...> Soros nadále systematicky pracuje na dosažení tohoto cíle uplácením našich vládních úředníků, manipulací s naší měnou, kupováním politiků a negativním ovlivňováním našich západních hodnot prostřednictvím korupce. Financuje hnutí za právo na potrat, sponzoruje ateismus, legalizaci drog, sexuální výchovu malých dětí, eutanazii, feminismus, <...> masovou migraci a další radikální experimenty sociálního inženýrství.

Čtěte ZDE: Good Club: Nejmocnější spiknutí dějin? Gates již ovládá světovou farmacii. Očkováním proti Covid-19 k planetárnímu otroctví. Soros nechybí. Depopulace na pořadu dne. Hvězdná chvíle nejnovějšího klubu elitářů

Autoři petice zdůraznili, že „chtějí zůstat křesťanskou zemí. A tento člověk (Soros) a jeho syn budou pokračovat v ničení našich hodnot, proto musí být v zájmu našich hodnot a naší země okamžitě vyhoštěn nebo zatčen.

Petice v podstatě vyjmenovává hlavní směry zločinné a protilidské činnosti Sorose seniora. A stojí za pozornost, že petice hovoří také o Sorosově synovi Alexovi, který je spolu se svým otcem obviněn z výše uvedených činů. Alex tedy již dlouho kráčí ruku v ruce se svým otcem a učí se od něj, jak manipulovat společností, aby vyhovovala globalistické doktríně.

Orientace „v prostoru“

Soros junior si pro oznámení svého nástupu na trůn otcova impéria zvolil jako hlavní informační kalibr deník The Wall Street Journal. Ve svém prvním rozhovoru jako nástupce Sorose staršího prohlásil, že jejich „rodinný charitativní podnik v hodnotě 25 miliard dolarů zvýší podporu volebního práva a práva na potrat.“

Ve skutečnosti totéž dělal Soros senior po celém světě – na tom není nic nového. Osobně prosazoval legalizaci potratů v řadě konzervativních katolických zemí, zejména v Irsku. „Zasloužil“ se také o vyřazení homosexuality a dalších sexuálních deviací ze seznamu duševních chorob v Mezinárodní klasifikaci nemocí (MKN) Světové zdravotnické organizace (WHO) a jejich přesunutí do normálního pásma. A jakou sexuální orientaci vštípil Soros senior svému dědici? Zdá se, že odpověď na tuto otázku na sebe nenechá dlouho čekat.

Majitel klíčů k Bílému domu

Pozornost přitahuje Alexovo prohlášení, že je „političtější“ než jeho otec. A jak politický byl jeho otec? Podle organizace Open Secrets, která sleduje politické „dary a výdaje“, uvolnil politický akční výbor (Democracy PAC) vedený Sorosovou rodinou ve volebním období 2019-2020 na politických „darech“ 81 milionů dolarů. Tyto peníze šly na kampaň Demokratické strany, respektive Joea Bidena. Osobou, jejímž prostřednictvím Soros senior udržoval styky s Demokratickou stranou, byl právě Alex, který se tak včlenil do nejvyšších kruhů „washingtonských bažin“.

Mladý Soros totiž již dávno nahradil svého otce na politické scéně a aktivně ovlivňuje politiku Bidenovy administrativy. Dnes chodí do Bílého domu, jako by mu patřil. Podle Fox News navštívil nový vůdce Sorosova impéria Bílý dům s nájemníkem Bidenem „od roku 2021 nejméně sedmnáctkrát“. Jen mezi 8. a 10. únorem letošního roku hned třikrát. V návštěvní knize Bílého domu je uvedeno několik vysokých úředníků administrativy, s nimiž se Alex Soros setkal.

Čtěte ZDE: Soros útočí na Nejvyšší soud USA: Každého ochránce života vyloučit ze společnosti! Co nejvíce ilegálů pro vítězství ve volbách? Liberálové se vztekají. Oslava demokracie na Den nezávislosti? Klasik: Je třeba tasit meč

Stejně jako jeho otec má blízko k Bílému domu a představitelům Kongresu, kteří jsou ochotni plnit pokyny Sorosovy rodiny v takových otázkách, jako je kriminalita, imigrace, volební politika atd., k čemuž Sorosové používají nejrůznější dary,“ píše Washington Examiner. Je zřejmé, že pod pojmem „dary“ je třeba rozumět obyčejné úplatky. Podle deníku New York Post „přístup Alexe Sorose do Bílého domu vzbuzuje vážné obavy.

Propagandistický diktátor

Alex Soros slibuje „vyhubit konzervativce na internetu“, píše The Wall Street Journal. To znamená, že hodlá prosazovat zákaz jakéhokoli disentu neslučitelného s postojem globalistických elit.

Alex Soros se snad podřekl? Spíše se zdá, že na sebe záměrně navlékl „žlutý dres vůdce“ v procesu, který zahájilo Světové ekonomické fórum (WEF) 2020 v Davosu – jedna z hlavních veřejných platforem, kde globalistické elity diskutují o svých plánech a vysílají je do světa pod nálepkou esoterického učení, jakého je lidstvu třeba. Jde o propagandistickou válku, kterou WEF vyhlásilo světu s cílem potlačit všechny kritické a nesouhlasné postoje coby dezinformace.

Podle definice WEF je dezinformací vše, s čím WEF nesouhlasí. V Davosu bylo v roce 2020 oznámeno, že fórum najalo stovky tisíc „informačních vojáků“, aby monitorovali internet a sledovali sociální média a nezávislá fóra za účelem odhalení „dezinformací“ a konspiračních obsahů. Ředitelka odboru OSN pro komunikace Melissa Flemingová tehdy uvedla:

Dosud jsme přijali 110 000 informačních dobrovolníků. Vybavujeme je znalostmi o tom, jak se dezinformace šíří, a žádáme je, aby sloužili v roli jakýchsi „digitálních spasitelů“ všude tam, kde se dezinformace šíří.

Tito „informační vojáci“ odhalují „konspirační“ fóra a související komentářové sekce na YouTube, přitom předstírají, že jsou běžnými uživateli této platformy, ale ve skutečnosti pracují na tom, aby zmařili polemické diskuse a hledání pravdy a podpořili globalistickou ideologii. Alex Soros nyní do uvedené činnosti investuje (nebo možná již investoval) miliardy svého otce.

Velí už i prezidentům

Stejně jako jeho otec i Alex ovšem hledí i daleko za hranice USA. Podle CNN se „nedávno sešel s členy Bidenovy administrativy, vůdcem senátní většiny Chuckem Schumerem a několika hlavami států, včetně brazilského prezidenta Luize Inácia Luly da Silvy a kanadského premiéra Justina Trudeaua, aby prosadil některé důležité otázky týkající se rodiny.“


Čtěte ZDE: Kam míří George Soros: Samozvaný "truchlivý" bůh? Revoluce se mu trochu zadrhává. Monstrum Nového světového řádu. Pochod institucemi bohužel trvá. Maskovaní aktivisté zasedají u soudů. Signál pro nás: Selhání doma - v USA

Pokud jde o Justina Trudeaua, ten se Sorosem starším dlouhodobě nacházel společnou řeč. Za jeho vlády se Kanada stala testovacím polygonem sociálního inženýrství striktně podle receptů Nadace Open Society a WEF. Trudeau buduje zemi bez národní, kulturní a náboženské identity svých občanů, kde byla zrovnoprávněna práva desítek „pohlaví“ a kde byly do úředních dokumentů zavedeny pojmy „rodič 1“ a „rodič 2“ namísto „otec“ a „matka“.

Brazilského vůdce Lulu da Silvu musel Alex Soros pokárat. Faktem je, že Lula, který byl během své poslední volební kampaně v Brazílii v roce 2022 podporovaný americkým establishmentem, zpočátku musel hrát podle not svého amerického kurátora: apeloval na sexuální menšiny a vyslovil se pro potraty. A to v katolické Brazílii, kde je 70 % obyvatel proti potratům!

Hlásání liberální doktríny v Brazílii v zájmu toho, aby mu „washingtonské bažiny“ nemohly zmařit jeho plány, Lulovi málem přineslo porážku v prezidentských volbách. Před druhým kolem voleb proto změnil „barvy“ a prohlásil, že „věří v Boha“ a že je „proti potratům“. Výsledkem bylo, že Lula volby vyhrál. V USA si však nadělal nepřátele. Mezi ně patří Alex Soros, který požadoval, aby Lula do veřejného prostoru vrátil „genderovou rétoriku“ a podporu potratů.

Co bude dál?

Četné zprávy o tom, že Soros senior je buď po smrti, nebo má na kahánku, vyvrcholily oznámením jména jeho nástupce. Americký alternativní tisk cituje Alexe Sorose: „Jsem stokrát horší než můj otec.“ Nepochybně, je to živý představitel amerického „Deep State“, který dnes rychle vystupuje ze zákulisí, oznamuje své satanistické cíle a zcela otevřeně ukazuje na některé své vyvolené politické představitele. 

Ale být ještě horší než jeho otec - to mu dá doopravdy fušku.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Západ se hroutí: Kudy na sebeobranu? Bildergerg, Trilaterála, Aspen, Globsec a vláda nevolených. Korporátní fašismus EU. Proč Zuckerberg staví bunkr a převádí majetky do zlata? Platební karty? Ne, hotovost! Je to náš boj!

Západ se hroutí: Kudy na sebeobranu? Bildergerg, Trilaterála, Aspen, Globsec a vláda nevolených....

Likvidace zemědělství: Bláznění? Ne, plán! Žádné jídlo, žádní lidé. Spiknutí s cílem depopulace. Umělé vyvolání hladomorů. Vy a vaše rodina musíte zmizet. Nechte zdivočet zemi. Vypusťte divokou zvěř. Po dobytku vybijí i vás

Likvidace zemědělství: Bláznění? Ne, plán! Žádné jídlo, žádní lidé. Spiknutí s cílem depopulace....

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky