Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Známé čáry na obloze: Britský letec nevěřil, a pak ho to trklo. Začal pátrat. Proč letadla nejsou na radarech? Piloti vědí, co dělají. A firmy jako 2Excel a RVL vydělávají. Chemtrails a contrails. HAARP i zelené větrníky spolupracují?

Známé čáry na obloze: Britský letec nevěřil, a pak ho to trklo. Začal pátrat. Proč letadla nejsou na radarech? Piloti vědí, co dělají. A firmy jako 2Excel a RVL vydělávají. Chemtrails a contrails. HAARP i "zelené" větrníky spolupracují?

24. 11. 2023

Tisk článku

Karel Bek přináší výpověď britského pilota aerolinek, který popsal řadu zkušeností s utajovaným fenoménem jednoho z mnoha zločinů proti lidstvu zvaným nevinně chemtrails, jenž západní "majitelé klíčů" spolu se svými korporátními médii popírají již hezkou řádku let

O tom, že se testují či připravují různé geoinženýrské projekty, jejichž cílem je stínění Slunce, se globalisté a jejich loutky už v podstatě nijak netají. Zabývá se tím několik různých projektů, včetně těch, které vede Bill Gates, respektive fakticky i Bílý dům.

Chemtrails byly dlouho vydávány za konspirační teorii několika bláznů. Nicméně právě geoinženýrské pokusy se stíněním Slunce potvrzují, že jde o zdrcující realitu.

O rozprašování různých látek z letadel (a jejich zničujícím vlivu na naše zdraví) se také u nás zabývá několik na slovo vzatých vědců a odborníků - za všechny zmiňme alespoň věhlasnou profesorku RNDr. Annu Struneckou, DrSc. Je jich ale víc. Jeden z nich, jméno zatím raději utajíme, přijde brzy o svých dlouholetých poznatcích vypovědět před kamery Protiproudu - možná již příští týden.

Jako jistý závdavek proto zveřejňujeme výpověď britského pilota.

Dva důvody za stejným účelem

„Chemtrails nejsou nic nového. Jen si jich začíná veřejnost v poslední době více všímat, a pro mnohé je to šok,“ připustil dlouholetý pilot komerčních aerolinií v samozřejmě anonymizovaném rozhovoru. „Dělají to léta. Bylo nejvíc to mají propracované ve Spojených státech. Kromě dalších to sponzorovali Rockefelleři. Nejčastěji se používají rozprašovače v zadní části vojenských letadel, zejména vojenských dopravních letadel.“

Pilot letecké společnosti mluvil s reportérem Drakem Critchleym kvůli utajení pod jménem Mark.

Mark létá již 34 let a za tu dobu pilotoval více než 26 různých typů letadel. Jeho zkušenosti sahají od letových zkoušek až po létání se specializovaným nákladem. Pilotoval jak armádní, tak komerční letadla.

„Dva účely chemtrailingu jsou velmi, velmi jasné,“ řekl Critchleymu. Má nás otrávit a zastínit Slunce. Rostliny potřebují sluneční světlo pro fotosyntézu a naše tělo například potřebuje sluneční světlo k produkci vitamínu D. Takže blokování Slunce bude mít ničivý dopad na život na Zemi a ohrozí přežití lidstva - přinejmenším radikálně sníží jeho počet.

Video je v angličtině

Ve videu Mark říká, že před mnoha lety měl prvního důstojníka, který s ním mluvil o chemtrails. V té době to Mark úplně odmítl: "Je to naprostý nesmysl, tohle by přece nikdy neudělali.“ A už o tom ani nepřemýšlel - až do napohled banální události - známe ji asi každý - která vše změnila.

Prozření

Asi před třemi lety seděl s přáteli na venkově, když si na nebi všiml čáry běžící od severu k jihu, podle jeho odhadů asi 10 mil (1 míle je asi 1610 metrů) dlouhé. Protínalo ji 13 kratších čar dlouhých dvě nebo tři míle. „Zaujalo mě, že tam zůstaly 40 minut,“ říká.

Kontaktoval proto kolegu na místním letišti, který měl ADS-B“ (sledovací software, který zjišťuje identitu, polohu a další informace o letadlech vysílaných z palubního systému).

Mark chtěl vědět, zda nad letištěm nelétá stroj ve výšce 12 000 až 13 000 stop (1 stopa = asi 30,5 centimetrů), který za sebou nechává klikaté čáry. „Ne, ale je tam jedno na 10 tisících stopách,“ odpověděl kolega, a Mark si pak vybavil dávný rozhovor s prvním důstojníkem, který tvrdil, že takto vypadající čáry jsou právě chemtrails.

Čtěte ZDE: Veřejné doznání: "Osévání mraků" je realita. Dělají to skutečně všichni? To jsou ty naše konspirace. Co budou „skeptici“ tvrdit teď? Otevřenost není jen tak. Co za kroky bude následovat?

Co jsou Contrails?

„Je rozdíl mezi contrail, normální kondenzační stopou za letadlem a chemtrails - chemickou stopou. Abychom pochopili rozdíl, musíme si říct, jak se tvoří kondenzační stopy,“ vysvětluje Mark.

„Když stoupáme, teplota zhruba každých tisíc stop klesne zhruba o 2 stupně. A klesá na asi minus 63 až 65 stupňů. Tyto teploty se nacházejí kolem 37 000/38 000 stop. Contrails se mohou začít tvořit pouze ve výšce 28 000 stop, kde je asi mínus 40 stupňů. Contrails je v podstatě vodní pára, respektive biliony ledových krystalků,“ říká.

Důvod, proč nevidíme trvale stejný počet kondenzačních pruhů v různé dny, pokud letové řády leteckých společností zůstanou konzistentní, je ten, že svou roli hraje i vlhkost vzduchu, ve kterém letadlo letí.

„Jak teplota klesá, část vzduchu je méně schopná zadržovat vodní páru nebo vodní vlhkost, až dosáhne rosného bodu. To je okamžik, kdy vzduch nemůže pojmout více vody v plynné formě. Když letím ve výšce 30 000 stop suchým vzduchem a podívám se do zpětné kamery, nevidím absolutně nic, co vychází z motorů,“ říká Mark.

„Ale pak můžu letět dál a dostat trochu turbulence, jen na zlomek sekundy, a na teploměru bylo minus 63. A když se teď se podívám do zpětné kamery a vidím tam sražené páry vycházející z motorů - je to contrails.“

Naproti tomu chemtrails jsou aplikovány jen někde mezi 10 000 a 12 000 stopami výšky.

NENECHTE SI UJÍT!

Protiproud TV uvede v sobotu 25. 11. 2023 od 18 hodin další z cyklu rozhovorů Alfa a Omega, tentokrát s kardinálem Dominikem Dukou, a to nejen na témata duchovní, ale i na palčivé otázky dnešní doby.

Proč se letadla s chemtrails neukazují na radarech?

„Všechna letadla mají vysílače, transpondéry. Bez těch nemůžete vzlétnout, na to je zákon,“ říká Mark. Signály transpondérů jsou zachycovány radary, aby bylo možné identifikovat jakékoli konkrétní letadlo.

Před vzletem dostane pilot přidělen čtyřmístný kód. Když řídící letového provozu uvidí ten kód na svém radaru, ví, o jaké letadlo jde, na koho je registrováno, jaký má letový plán a také údaje z kapitánova výškoměru.

„Ale když zapnu svůj Flightradar 24 nebo aplikaci ASD-B na svém počítači nebo chytrém telefonu, pak letadla, která slouží pro chemtrailing neuvidím. Došlo totiž k opravě softwaru na transpondér, takže kódy těchto transpondérů nemůžeme vidět,“ vysvětluje Mark. „Proto máme potíže s amatérským či občanským sledováním těchto letadel. Na letištích o nich ale vědí.“

CAA ví, co dělají

V den, kdy Mark uviděl dlouhou čáru ze severu na jih, kterou křižovalo 13 dalších, od svého kolegy na místním letišti registraci tohoto letadla proto získal. Pomocí registrace vedl Markův výzkum k britské společnosti 2Excel Aviation Broadsword.

2Excel založili dva bývalí piloti Royal Air Force s jeho generálním ředitelem Andy Offerem. 2Excel má dva Boeingy 727 přivezené ze Spojených států. Byla to nákladní letadla, takže se dobře hodila k přestavbě. A Mark vysvětluje: "Tato letadla mají sedm bočních nádrží napříč letadlem zepředu dozadu. A v zadní části je pevný výložník, který ústí pod motory“ 

Podle webu 2Excel společnost se specializuje na úniky ropy tím, že na olej stříká detergenty. Ale k čemu potřebují dvě letadla?, vrtalo Markovi hlavou. „Kolik úniků ropy jsme měli ve Spojeném království za posledních 20 let? K čemu nakoupili rovnou dvě drahá letadla?“ dumal. „To ve mně konečně vyvolalo podezření,“ říká.

2Excel má dvě osvědčení leteckého provozovatele („AOC“) udělená úřadem pro civilní letectví („CAA“). Jedním z nich je licence pro létání nízko nad mořem k rozstřikování prostředků na ropné skvrny.

Nedejme se jim jen tak! 

Jak se vlastními silami úspěšně léčit a udržet si zdraví BigPharmě, covidovým vakcinátorům a selhávajícímu zdravotnímu systému navzdory?

V rozhovoru Petra Hájka s mužem, který stojí za pozoruhodným přípravkem, jenž má překvapivě dobré výsledky v léčení jak některých fatálních onemocnění, tak následků vakcinace, najdete další informace

Sledujte ZDE: Zázrak uložený do medu: Cesta tam (do Číny) a zase zpátky. Tisíce let a tisíce zkušeností v extraktu. Jsou to záhadné organismy: Ani rostlina, ani živočich. Dřevo kazí, životy zachraňují. Energie a imunita. Zdraví patří do našich rukou!

Ale další licenci má k letům nad zalesněnými oblastmi. Nelétali ale nad zalesněnými oblastmi, nýbrž nad Londýnem, Birminghamem, Glasgow nebo Manchesterem. „Takže šlo hrubé porušení jeho AOC Stěžoval jsem si CAA, že 2Excel porušuje jeho AOC. Odpovědí byla obvinění z konspirační teorie.“

Mark poté podrobněji vysvětlil složitý proces při získávání licencí a inspekcí CAA, kterými by 2Excel musel projít, aby vůbec mohl fungovat. Nic z toho se nestalo. „2Excel Aviation je velmi dobře organizovaný. Byli v Doncasteru, což byla hlavní základna pro jejich boeingy 727. A vedle toho mají flotilu menších letadel, která se zapojují do práce pobřežní stráže – monitorování, sledování. Co sledují? Nevíme.”

2Excel má také hangár na letišti Lasham, západně od Londýna, což je přední místo pro bezmotorové létání. Dalšími letišti, kde došlo k nějaké akci, jsou Newquay, Bournemouth a Prestwick. „Ideální místa, ze kterých se dá operovat tajně, protože tam prakticky nenarazíte na civilní pozorovatele letadel,“ vysvětluje Mark.

Operace RVL

Na letišti East Midlands sídlí další společnost s názvem RVL Aviation. Jde o dánskou společnost, která má lehká dvoumotorová letadla. Společnost údajně provádí dohled, pobřežní hlídku, monitorování a odběr vzorků vzduchu. „Jejich letadla sice nic nestříkají, ale na letových radarech vidíte, jak vytvářejí podivné vzory jako by závodních drah – které nakonec pokrývají rozlehlé plochy. Proč to dělají? Co zkoumají? Nikdo nemá tušení,“ říká Mark a konstatuje, že jejich aktivita v posledních 18 měsících narůstá.

RVL je patrně menší operace než 2Excel. RVL sice rovněž koupila nejméně dva Boeingy 737 od nákladního operátora Westerrn Atlantic. Tyto stroje jsou součástí skupiny letadel, která jsou natřena na bílo barvou, a proto se jim říká „whitetails.“ Byly spatřena, jak rozstřikují chemtrails nad Cornwallem. Letadla RVL operují z letišť Newquay, Southampton, Stansted, Teesside, Prestwick a Liverpool.

Existují další společnosti – jako Delta Airlines registrovaná v Atlantě ve státě Georgia – ale většinu chemtrailingu na britském nebi dělají 2Excel a RVL.

Čtěte ZDE: Chemtrails nad Prahou: Čím nás očkovali tentokrát? HAARP a další utajené vynálezy zkázy už nemají být „konspirační teorie“? Direkt Rumlovu patafyzikovi. Gréťané jako vojsko otroků. Co bude dál?

Piloti vědí, co dělají

Jakmile se jednou začnete ptát, otevřou se vám dveře k dalším otázkám. Letadlo třeba startuje z Teesside. Kam letí? Kdo řekl pilotovi, kudy se proletět?

Mark postupně sledoval najednou až pět letadel, která létala vzájemně paralelně, pak různými směry, pak se přeformovala a vracela se. Někdo tyto napohled nesmyslné lety samozřejmě koordinuje. Letový plán bude v palubním počítači, ale je na pilotech, kdy a kde rozstřikování chemikálií spustí nebo zastaví." Lidé - tak jako já kdysi - říkají: ‚Nemůžu uvěřit, že piloti vědí, co dělají‘. Ujišťuji vás, že vědí,“ říká Mark.

„Posádka musí mít licenci CAA, aby mohla létat s tímto konkrétním letadlem. Prakticky všichni tito piloti jsou bývalí RAF (vojenští piloti). To je klíčové, protože chlapíci z RAF jsou zvyklí dělat tajné či řekněme neobvyklé operace. A především podepsali kdysi mlčenlivost, která nadále platí. Jsou to téměř výhradně inženýři a všichni ex-RAF.“

Pokud piloti berou na palubu letadla nějaké nebezpečné zboží, ať už jde o kapaliny nebo radioizotopy pro rentgenové přístroje, musí mít kapitán dokument s názvem Notice to Captain (NOTOC).

"NOTOC podrobně popisuje veškeré nebezpečné zboží na palubě. Je to z důvodu bezpečnosti pro případ nouzového přistání," říká Mark: „Když jsem mluvil s veliteli hasičů na několika letištích, jediné stroje u kterých jsou velmi nervózní, že půjdou na nouzová přistání, jsou vojenská letadla.“

„Kolik nechemtrailových pilotů má informace o tom, co se skutečně na nebi děje? Minimálně. Ale přibývá těch, kteří se o to začínají zajímat - právě jako jsem se začal zajímat já, A stejné je to s pozemním personálem, s inženýry. Znám několik velmi dobrých inženýrů, kteří už se probudili, ale jsou v menšině.

pp

Velmi nás těší, kolik z Vás chce dát najevo svoji příslušnost k hnutí odporu a solidaritu s pronásledovanými nepodvolenými médii.

Trička Protiproudu ve velikostech M, L, XL, 2XL a 3XL si můžete objednat na adrese: [email protected]. Možnost po dohodě vyzvednutí osobně v redakci, nebo zasíláme poštou na dobírku. Pro osobní odběr volejte na redakční telefon 737 461 817. Po dohodě vám trička připravíme k vyzvednutí v redakci v Opletalově ulici (pár kroků od Václavského náměstí).

Proč to dělají?

Je těžké pochopit mentalitu lidí zapojených do chemtrailingu. „Říká se tomu normalizace deviace,“ poznamenává Mark.

Koncept normalizace deviace byl poprvé definován v rámci NASA. Americká socioložka Diane Vaughanová definuje „normalizaci deviace“ jako proces, jehož prostřednictvím se zprvu nepřijatelná praxe nebo standardy postupně stávají přijatelnými (u nás používáme pro totéž termín Overtonova okna, pozn. PP)..

Pokud se totiž nebezpečné deviantní chování dlouhodobě opakuje bez viditelných katastrofálních následků, stává se pro organizaci přijatelnou normou. Mark vysvětluje, že pokud jde o lidi, kteří jsou zapojeni do chemtrail programů, mají vypěstovanou "intelektuální nepoctivost". Jde o termín používaný k popisu ospravedlnění záměrně spáchaných nepoctivostí ve veřejných debatách, ale i privátních úvahách. Tak se obhajuje pozice, o které vlastně vědí, že je špatná, že je zneužívána k prosazení nehumánní agendy nebo k zakořenění přesvědčení o správném jednání - tváří v tvář drtivým důkazům o opaku.

Intelektuální nepoctivost je například okamžik, kdy vám expert či politik na vaše důkazy suverénně odepíše: „Jsi hlupák, to nejsou chemtrails, ale běžné kondenzační stopy za leteckými motory.“

Mark je přesvědčen, že průkopníky v chemtrails byly Spojené státy. „Velká Británie se s tím později rovněž zapletla v různých podobách. Spousta experimentů, které dříve umožnila britská vláda, byla prováděna jen na zemi. Třeba stříkali chemikálie na vlak, který vjížděl do tunelu… Takže to bohužel není nic nového.“

A proč to dělají? V tom má Mark naprosto jasno:

„Dva hlavní účely chemtrailingu jsou zjevné. Chemicky otrávit populaci a blokovat energii ze Slunce.“

Jednou z možností, jak ve stále napjatější mezinárodní situaci ochránit alespoň své peníze před loupeživými nájezdy fialové pětikolky, inflací a "vševidoucím zrakem" Velkého bratra - a k tomu ještě současně podpořit další existenci Protiproudu - je spoření či "konzervace" svých financí ve zlatě. Nepodvoleným nabízíme bezpečnou metodu (zdaleka ne všechny totiž bezpečné jsou).
Mnozí naši čtenáři, diváci, příznivci a podporovatelé již ke své spokojenosti tuto možnost s námi využili (budiž jim velký dík!), mnozí o ní ale stále nevědí. Stačí si pustit některý z rozhovorů, který jsme nedávno odvysílali a pochopí. Braňme se! Nedejme jim nic zadarmo!

pp

Čtěte ZDE: Zlatá horečka v Protiproudu: Občanská sebeobrana proti fialovým loupežníkům. Markéta Šichtařová a spol. Jak spořit ve zlatě? Jak přelstít Velkého bratra? Hlavní je bezpečí: 5 tun falše. Pomozme sobě i svobodě slova! Nedejme se!

Hlavní složky

Ve Spojených státech se některým odvážlivcům podařilo získat vzorky chemtrails a pomocí hmotnostního spektrometru určit obsah. Ttři hlavní složky jsou baryum, stroncium a oxid hlinitý – všechny karcinogenní. A hliník navíc způsobuje autismus a alzheimerovu chorobu, dvě metly, které se v posledních desetiletích nepochopitelně rozšířily.

Mark získal finanční údaje 2Excel: "Tržby za poslední rok 41 milionů liber. Z toho zisk 25 milionů. Dvidendy, akcionářů 11 milionu liber. Všechny tyto peníze pocházejí z peněz z daní britských poplatníků. Takže si nevědomky platíme za to, že budeme otráveni.“

Finanční ředitel společnosti 2Excel, Harant Singh, každý týden zakládá fiktivní společnosti. Podle Marka má 2Excel takových fiktivních společností už tisíce. „Některé z nich jsou vzápětí likvidovány. Takže vláda platí fiktivní společnosti, které pak okamžitě zavře. Lze předpokládat, že RVL dělá totéž."

Zkušenosti s chemtrailingem, jak již řečeno, mají být nyní využity k blokování Slunce - údajně proto, aby se globální teploty udržely v mezích stanovených Pařížskou dohodou o klimatu. Tím chemtrailing přiznají a legalizují. Už nepůjde o spiklenecké teorie, ale o "vědecký postup". Je to jako se vším podobným. Naprostá klasika. 

Ve spolupráci s HAARP

Critchley zmínil, že chemtrails často nabývají neobvyklého vzhledu, jako jsou čáry protínající se napříč nebo jejich zvláštní tvary. „Všechno má frekvenci v závislosti na tom, kolik kovových částic se rozprašuje, a na činnosti vysokofrekvenčního aktivního polárního výzkumného programu (“HAARP”). To jsou chvíle, kdy se tyto vlny a čáry objeví jako chemtrails,“ vysvětluje Mark.

Říká, že ve Spojeném království rovněž existuje HAARP. Nachází se zhruba v polovině velšského pobřeží. Dokumenty pro územní rozhodnutí uvádějí, že jde o objekt určený pro komunikace. „Byli jsem tam a mám fotografie. Antény jsou v něčem, čemu se říká fázované pole a vytvářejí to, čemu se říká postranní laloky. Kromě dalších věcí dokážou poměrně přesně změnit počasí. Dělají to už dlouho.“

Již před mnoha lety začala novinářka Elana Freeland a bývalý inženýr HAARP Billy Hayes diskutovat o frekvenčních vztazích mezi CERN, HAARP, Chemtrails, Fracking a větrných turbínách - hitem takzvané zelené energie.

Ve skutečnosti však jde o to dostupnou a levnou energii zcela zničit - a s ní i civilizaci. Blokováním Slunce by se tento šílený plán mohl podařit. Nikdo neumí namodelovat důsledky, ale jedno je jisté: Budou katastrofální.

Chemtrails je jen jedním z řady prostředků, které zločinci skrývající se za bláznivou progresivistickou zástěrkou používají k velmi obtížnému úkolu: Plánu na likvidaci většiny světové populace.

Za Protiproud s nadějí dodáváme: Platí, že žádný plán nikdy nevyjde. Čím je zrůdnější, tím spíše se nakonec každý "vynález zkázy" obrátí proti jeho zosnovatelům. Ale za cenu obrovského utrpení a obětí nevinných a nicnetušících.

Kdo přečetl tento článek už k nic netušícím nepatří. A kdo se podívá příští týden na náš úvodem zmíněný pořad Protiproud TV na téma chemtrails - bude vědět ještě víc.

Protože vědět je základní předpoklad ke schopnosti bránit se. 

Možná i útokem.

Zdroj.


Tagy článku

Doporučujeme

Čína jako šance: Investice pro Orbána. Totéž pro Srbsko. Ficovu průlomovou cestu zmařil atentát. Fiala místo toho Peking provokuje. A válčí s Ruskem. Na prosperitu země a národa  kašle. Ujede nám čínský expres? Ještě rok a půl...

Čína jako šance: Investice pro Orbána. Totéž pro Srbsko. Ficovu průlomovou cestu zmařil...

Fiala jako Pávek: Hadi vždy převlékají kůži. Kontrarevolucionář a sovětský rozvědčík bubnují v čele NATO do války. Ověřený fakt: Vrchní cenzor plukovník Foltýn je idiot. Kdo jinému jámu kopá? I Fico je nepoučitelný? Chvála osamělosti

Fiala jako Pávek: Hadi vždy převlékají kůži. Kontrarevolucionář a sovětský rozvědčík bubnují...

Na začátek stránky