Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Čeká nás divoký rok: Mimozemšťané na scéně? Jak má vypadat Operace Blue Beam? Přijdou blackouty a kyberútoky? Slet čarodějů v Davosu. Diktatura WHO. Volby v USA a v EU. Probudíme konečně v roce 2024 spící masy?

Čeká nás divoký rok: Mimozemšťané na scéně? Jak má vypadat Operace Blue Beam? Přijdou blackouty a kyberútoky? Slet čarodějů v Davosu. Diktatura WHO. Volby v USA a v EU. Probudíme konečně v roce 2024 spící masy?

2. 1. 2024

Tisk článku

Pavel Kopecký přináší předpověď blogerky „Slovanky“ na letošní rok plný důležitých událostí a také mimořádně významných voleb ve Washingtonu a do bruselského parlamentního panoptika

Ne, nebudu se pouštět do věštění jako baba Vanga nebo Nostradamus. Podíváme se spíš na to, co se reálně chystá, co by se mohlo stát a také si připomeneme jednu letitou konspirační teorii, která se vztahuje právě na rok 2024.

pp

Operace Blue Beam?

Dění u nás je samozřejmě velmi významně ovlivněno zvenčí. I to je důvod, proč nemá příliš cenu se zabývat naší politikou, kterou již plně opanoval u významné části našich voličů oblíbený Aspen institut.

Jakákoli vláda, která je aktuálně u vesla, především poslouchá páníčky z Bruselu, Berlína a Washingtonu. A právě v Bruselu a Washingtonu dojde letos k poměrně důležitým událostem, které mohou zásadním způsobem ovlivnit dění také u nás.

Než se ale zastavíme u jednotlivých událostí, které jsou v plánu, podívejme se na asi nejzajímavější předpověď pro rok 2024. Jde o takzvanou „operaci Blue Beam“. Již před lety se objevila informace, která se postupně rozšířila jako jedna z hlavních "konspiračních teorií" ve vztahu k přechodu k Novému světovému řádu.

Podle ní mají globalisté právě v letošním roce využít velmi lehkou manipulovatelnost mas (nyní již ověřenou za plandemie) a zosnovat falešnou mimozemskou invazi. Zjevnou agendou je globální technokratická totalitní vláda pod rouškou záchrany planety před sofistikovanou civilizací usilující o naše zničení. To samozřejmě předpokládá, že by na všem musely spolupracovat vlády bez ohledu na postavení v současném multipolárním světě.

pp

Čtěte ZDE: A teď: Mimozemšťané! Proč Pentagon začal uvolňovat videa s UFO? Mluvil J. P. Juncker s vůdci z jiných planet? Jak to celé souvisí s covidem? Normalizace 2.1: Husák byl břídil. Hitlerova Velká lež dochází naplnění

Mimozemšťané na scéně

O to víc by ovšem lidé uvěřili, že je vše skutečné. Nepřátelé by se totiž mohli spojit jen tehdy, kdyby se objevil jakýsi „globální nepřítel“, tedy někdo, kdo ohrožuje celou planetu. V poslední době jste možná také zaznamenali časté zmínky o údajných návštěvách mimozemšťanů na naší planetě –  a to ať už v různých pořadech v televizi, nebo v článcích na internetu. UFO řešil dokonce i americký Kongres a objevila se nová svědectví od lidí, kteří prý UFO spatřili.

To může být samozřejmě snaha podprahově lidem vnutit, že nám skutečně hrozí nějaký "útok z nebes". Možná si sami vzpomínáte, že asi 10 – 15 let před vyhlášením světové pandemie v roce 2020 se objevil neobvykle velký počet různých filmů o epidemiích. Také tehdy šlo o to, aby na tuto událost lidi připravili, aby se pak ochotněji podřizovali mnohdy zcela nelogickým nařízením.

Jak by vypadala falešná mimozemská invaze?

Představte si hologramy promítané na obloze s vesmírnými loděmi velikosti měst. Následovaly by zprávy s upozorněními a pokyny, které mají lidé dodržovat, aby se vyhnuli zničení. Věřili byste hlavám států, že se všichni zapojí do takového podvodu? Uvěřili by tomu lidé? A co víc: uvěřili by tomu v tak rozděleném světě jako je nyní?

Nedejme se jim jen tak! 

Jak se vlastními silami úspěšně léčit a udržet si zdraví BigPharmě, covidovým vakcinátorům a selhávajícímu zdravotnímu systému navzdory?

V rozhovoru Petra Hájka s mužem, který stojí za pozoruhodným přípravkem, jenž má překvapivě dobré výsledky v léčení jak některých fatálních onemocnění, tak následků vakcinace, najdete další informace

Sledujte ZDE: Zázrak uložený do medu: Cesta tam (do Číny) a zase zpátky. Tisíce let a tisíce zkušeností v extraktu. Jsou to záhadné organismy: Ani rostlina, ani živočich. Dřevo kazí, životy zachraňují. Energie a imunita. Zdraví patří do našich rukou!

Vzhledem k tomu, že většina politiků a hlav států byla zapojena do závažných zločinů proti lidskosti, včetně karantény, vnucování experimentální genové terapie a cenzury svobody slova, nebylo by přitažené za vlasy myslet si, že politici nebudou ochotni konat tak, jak jim zavelí jejich loutkovodiči i v ještě šílenějším „divadle.“

Představme si, že globalisté použijí drony a hologramy k vytvoření iluze vyspělých bytostí z vesmíru nabízejících na jedné straně zkázu a na druhé spásu v podobě jednoho celoplanetárního vedení.

Zdá se to snazší než nosit hadr na obličeji, stát v rozestupech a mít zakázáno přejet do sousedního okresu. Zařízení na vymývání mozků je již na svém místě a zdá se, že i technologie k jeho provedení je připravena.

Blackouty a kyberútoky

Jistě, jde o velmi bizarní předpověď a nemyslím si, že k něčemu podobnému skutečně dojde. To spíš může dojít k nějakému globálnímu kyberútoku, který na nějakou dobu způsobí kolaps digitalizované civilizace. I to je dlouho předpovídáno, stejně jako lokální blackouty, do kterých se řítí zejména klimaalarmismem zblázněná Evropa. Tedy pokud predikovat nějaké dramatické události, které svět postihnou v globálním měřítku, bylo by to právě něco podobného.

Jednou z možností, jak ve stále napjatější mezinárodní situaci ochránit své peníze alespoň před loupeživými nájezdy fialové pětikolky, inflací a "vševidoucím zrakem" Velkého bratra - a k tomu ještě současně podpořit další existenci Protiproudu - je spoření či "konzervace" svých financí ve zlatě. Nepodvoleným nabízíme bezpečnou metodu (zdaleka ne všechny totiž bezpečné jsou).

Mnozí naši čtenáři, diváci, příznivci a podporovatelé již ke své spokojenosti tuto možnost s námi využili (budiž jim velký dík!), mnozí o ní ale stále nevědí. Stačí si pustit některý z rozhovorů, který jsme nedávno odvysílali a pochopí. Braňme se! Nedejme jim nic zadarmo!

pp

Sledujte ZDE: Peníze nejsou tím, čím se zdají být: Mezi černou magií a zázrakem. Státní převrat pod zn. FED. Titanic, Lincoln, Kennnedy: Vraždy? Basilej 3 - a hned tu byl covid! Další velká krize na dohled. Záchranný vor. Návštěvník z hvězd nabízí pomoc

Vyhlášení další pandemie zatím neočekávám, to bude reálnější až v době, kdy vstoupí v platnost takzvaná pandemická smlouva WHO a nové změny mezinárodních zdravotních předpisů. K tomu by ale mělo dojít až v roce 2025.

Podívejme se proto na reálnější scénáře pro tento rok. Na to, co nás zřejmě opravdu čeká a nemine.

Čarodějové z Davosu a z WHO

Hned v lednu čeká svět pravidelný sraz globalistů a jejich loutek v Davosu. Jako obvykle tam jistě bude i několik našich politiků. Ještě před samotným summitem vás budeme samozřejmě informovat o tom, kdo se srazu zúčastní – a přineseme i zajímavé výstupy z tamních debat.

Přeskočíme do května. To se na půdě Světové zdravotnické organizace (WHO) v Ženevě sejde shromáždění, na kterém dojde k přelomovým hlasováním. Především o zmíněných změnách mezinárodních zdravotních předpisů (MZP). Ty mají za cíl zavést diktaturu WHO ve všech členských zemích. V posledních měsících jsou další úpravy chystaného dokumentu již prováděny tajně, takže veřejnost nemá šanci se k nim dostat.

Pokud pro ně bude hlasovat více než polovina členských zemí, začnou nové MZP platit od května 2025. A budou platné i pro ty členské země, které budou hlasovat proti.

Druhým důležitým hlasováním bude schválení pandemické smlouvy WHO, která de facto předává veškeré rozhodování v případě vyhlášení pandemií do rukou šéfů WHO. Její úředníci budou nadřazeni nejen národním vládám, ale i ústavám členských zemí. Pandemickou smlouvu musí schválit 2/3 členských zemí a poté musí být odsouhlasena vládami (hlasování v parlamentech se "kupodivu" nepožaduje).

Čtěte ZDE: Novoroční plky rozvědčíka z Pražského hradu: Získali jsme je a zveřejňujeme! Skutečný projev ke státnímu svátku ČR obstarala Krásná Neznámá. Život je jinde. Kde? Na sídlištích. U popelnic. Že by už čtyřiadvacátý?

Pandemická smlouva začne platit okamžitě poté, co ji ratifikuje prvních 30 vlád členských zemí WHO, tedy pravděpodobně to bude ještě v letošním roce. Pandemická smlouva získá „plnou sílu“ až po schválení diktátorských změn MZP, nicméně při případném vyhlášení pandemie třeba na podzim 2024 by mohla být využita například k zavádění některých restrikcí.

Odpor proti těmto dokumentům zatím vychází téměř výhradně od občanů a různých skupin právníků, zdravotníků či aktivistů, nikoli však ze strany vlád, takže jejich schválení zřejmě už nic nezabrání.

Volby do takzvaného Evropského parlamentu

Přesuňme se do června. V tomto měsíci se odehrají pro státy ovládané Bruselem poměrně zásadní volby do europarlamentu. V zemích jako Německo nebo Francie – tedy v zemích poměrně silných co do počtu obyvatel – sílí odpor proti eurohujerům, takže tyto volby mohou dopadnout docela zajímavě.

Brusel již došel do závěrečné fáze likvidace suverenity evropských zemí a výměny jejich obyvatel, je tedy nezbytné vyslat do centra této zločinecké organizace co nejvíc odpůrců. Jen tak lze diktát sebezničení alespoň zmírnit, v optimálním případě dokonce zastavit.

Pokud chcete vědět, jak kdo hlasoval v posledních letech v některých důležitých hlasováních, pak se můžete podívat na přehled zde. Možná vám pomůže se rozhodnout komu dáte svůj hlas. Neúčastí totiž podpoříte eurohujery, protože ti budou u voleb v plném počtu.

Nezapomínejme však, že do EU nevolíte ani tak strany jako příslušné frakce, tedy zajímejte se především o to, jakou frakci svým hlasem posílíte.

pp

Čtěte ZDE: Kalamita 107: Vedro, až praští. Flašinet jede dál. Rozvědčík umí Mao Ce-tunga zpaměti. Alexandr Veliký s agentem Kolářem na Hradě. Co kuli, je jasné: Platí tady česká ústava či má pravdu arogantní německý velvyslanec?

Americké volby

Poslední pro naši politiku a další světové dění zásadní událostí letošního roku jsou volby prezidenta USA na podzim 2024. I když v současné době vede průzkumy Donald Trump, stále není nic zcela jisté.

Výsledek voleb rozhodne nejen o (ne)pokračování válečných konfliktů, ale také o dalším směřování nejen západního světa. Aktuální situace napovídá, že Biden bude možná včas vyměněn za jinou loutku.

Nicméně ta bude zřejmě představena na poslední chvíli, tedy jen velmi krátce před primárkami, aby se na ni nestačilo najít dostatek kompromitujících informací. Aktuálně je již několik tipů možných náhradníků za Bidena, hovoří se například o Michelle Obamové nebo o Gevinu Newsomovi, guvernérovi Kalifornie.

Pokud by nevyhrála žádná loutka Deep state (čemuž se samozřejmě pokusí samotný Deep state za každou cenu zabránit), pak by zřejmě brzy poté skončil i ukrajinský konflikt, na kterém je dlouhodobě (již z dob před rokem 2014) zainteresována většina Bidenovy administrativy, skládající se z nejhorších jestřábů Deep state, v minulosti spojených právě s Ukrajinou.

pp

Velmi nás těší, kolik z Vás chce dát najevo svoji příslušnost k hnutí odporu a solidaritu s pronásledovanými nepodvolenými médii.

Trička Protiproudu ve velikostech M, L, XL, 2XL a 3XL si můžete objednat na adrese: [email protected]. Možnost po dohodě vyzvednutí osobně v redakci, nebo zasíláme poštou na dobírku. Pro osobní odběr volejte na redakční telefon 737 461 817. Po dohodě vám trička připravíme k vyzvednutí v redakci v Opletalově ulici (pár kroků od Václavského náměstí).

Digitální totalita a boj za hotovost

Pokud jde o globální dění, vidíme zásadní posuny v chystané digitální diktatuře. Během letošního roku dojde celosvětově k masovějšímu zavádění digitálních identit (ID) i digitální měny (CBDC) a jejich dalšímu provázání.

Zřejmě přijdou ke slovu i mezinárodní očkovací pasy propojené s ID, některé země budou ve velkém testovat měření uhlíkové stopy a stále více měst bude vytvářet takzvané 15minutové zóny zapojené i v rámci programu „chytrých měst“. To vše bude samozřejmě doprovázeno bojem proti hotovosti, která má být postupně zrušena.

Každopádně lze očekávat, že rok 2024 bude bouřlivý. A nadále ve znamení „boje“ o spící masy, které stále netuší, k jakým procesům aktuálně dochází a jaké dopady by mohly mít.

Doufejme v průlom v žalobách podaných po celém světě na covidové zločince, neboť první taková vyhraná žaloba kdekoli ve světě by mohla strhnut vlnu dalších úspěšných žalob, což by také konečně probudilo další spáče. A jejich probouzení je i nadále zásadním úkolem těch, kteří již pochopili, kam světové dění směřuje.

Spící totiž nevědomě globalistům pomáhají v realizaci jejich zrůdných plánů…

Zdroj.

pp


Tagy článku

Doporučujeme

Volba viceprezidenta: Trump výběrem Vance možná eliminoval druhou kulku. Mladší kopie Donalda. Vidlák z Ohia proti elitám. Noční můra pro Kyjev a válečné štváče. Jako voják poznal hrůzy války. Kdy otočí chciválkové u nás?

Volba viceprezidenta: Trump výběrem Vance možná eliminoval druhou kulku. Mladší kopie...

Poláci chystají národní sebevraždu (a naši vraždu): Vážně mluví o totální válce Ruskem. 300 000 duší do cynické rulety NATO. Bělorusko pod deštníkem Moskvy. Stačí sestřelit jedinou ruskou raketu. A nikdo to už nezastaví

Poláci chystají národní sebevraždu (a naši vraždu): Vážně mluví o totální válce Ruskem....

Na začátek stránky