Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Carlson udělal rozhovor s Putinem: Je ihned na seznamu smrti kyjevských nácků. Uvalí na slavného Američana sankce i Brusel? Liberálové mají jasno: Zatkněte ho! Cenzura je svoboda!  Musk: Zatkněte ty, kteří žádají jeho zatčení!

Carlson udělal rozhovor s Putinem: Je ihned na "seznamu smrti" kyjevských nácků. Uvalí na slavného Američana sankce i Brusel? Liberálové mají jasno: Zatkněte ho! Cenzura je svoboda! Musk: Zatkněte ty, kteří žádají jeho zatčení!

8. 2. 2024

Tisk článku

Peter Nagy přináší informace o hysterii západních totalitářů nad cestou populárního amerického novináře do Moskvy, při které mu poskytl rozhovor Vladimír Putin, a protože kvůli Elonu Muskovi nedokážou zabránit jeho zveřejnění, volají po Carlsonově zatčení

Josep Borrell se 6. února od rána ukrýval v krytu kvůli leteckému poplachu vyhlášenému v Kyjevě. Šéf bruselské diplomacie to uvedl na svém profilu X (bývalý Twitter, který po převzetí Elonem Muskem zůstal už jedinou západní platformou, která necenzuruje svobodu slova a projevu, pozn. PP).

Po této povinné jízdě každého zástupce EU (do centra nacistického režimu) již Borrel začal projev k ukrajinským poslancům v Nejvyšší radě. Připomeňme, že šéf evropské diplomacie přicestoval do Kyjeva v úterý a s kyjevskými orgány hodlá "diskutovat" o závazcích EU k zajištění jejich bezpečnosti. Byl tématem jejich vystrašených rozhovorů i rozhovor Tuckera Carlsona s Vladimírem Putinem? Kdo ví. 

pp

Josep Borrell si 6. února ráno "zaskočil na kafe" do krytu v Kyjevě

Tajné poslání?

Ve světle předvolebního souboje v USA, v němž otázky zahraniční politiky získávají stále větší váhu (ze strany globalistů i trumpovců s jejich „America First“ a kritikou selhání Bidenovy administrativy), vyvolal příjezd nejvýznamnějšího amerického konzervativního novináře do Ruska docela přiměřené vzrušení. Tucker Carlson dnes potvrdil, že rozhovor s Vladimírem Putinem už natočil. Odvysílat by se měl dnes v hlavním americkém vysílání v 18:00.

Tucker Carlson navíc dost možná slouží jako Trumpova spojka, takže o nejdůležitějších otázkách dost možná s Vladimírem Putinem diskutoval bez kamer. Za zmínku stojí i shoda této informace s bojem republikánů a demokratů v Kongresu o pomoc Ukrajině. Možné narativy:

  • Trump by skutečně mohl „zabránit válce“ na Ukrajině zastavením rozšiřování NATO na východ;
  • Podpora Ukrajiny je zbytečná; vítězství bez nezvratných následků je nemožné;
  • Rusko neohrožuje Západ, ale chrání práva a bezpečnost Rusů na Ukrajině a na svých hranicích;
  • To pouze globalisté a levicoví liberálové destabilizují mezinárodní politiku a sledují pouze své vlastní cíle, mezi které mír a prosperita národů - včetně jejich vlastních - nepatří.
Braňme se!

Jak v padající ekonomice ochránit své peníze - a k tomu ještě současně podpořit další existenci Protiproudu? Jednou z možností je spoření či "konzervace" svých financí ve zlatě. Nepodvoleným nabízíme bezpečnou metodu (zdaleka ne všechny totiž bezpečné jsou).

 

Mnozí naši čtenáři, diváci, příznivci a podporovatelé již ke své spokojenosti tuto možnost využili, mnozí o ní ale stále nevědí. Jak na to? Stačí si pustit některý z rozhovorů, který jsme nedávno odvysílali.

Sledujte ZDE: Peníze nejsou tím, čím se zdají být: Mezi černou magií a zázrakem. Státní převrat pod zn. FED. Titanic, Lincoln, Kennnedy: Vraždy? Basilej 3 - a hned tu byl covid! Další velká krize na dohled. Záchranný vor. Návštěvník z hvězd nabízí pomoc

Svoboda projevu? Hoďte na něj sankce!

Kyjevští Banderovci už stihli zařadit Tuckera Carlsona na svůj "seznam vrahů", na webovou stránku "Mirotvorec". A také Brusel již zvažuje uvalení sankcí na Tuckera Carlsona za jeho rozhovor s Putinem. Korporátní média v USA křičí, že rozhovor bude předem považován za „dezinformaci“ nebo „zradu“. Tucker Carlson na to reagoval suchým konstatováním, že právě tato média jsou politicky zaujatá a Američanům už dávno nezprostředkovávají objektivní obraz reality. Eskalace konfliktu „dvou Amerik“ tak pokračuje.

Hvězdný americký novinář současně poznamenal, že v důsledku cenzury Američané už vůbec nevědí, co se děje v Rusku a na Ukrajině. Informoval, že rozhovor bude zveřejněn na sociální síti X (Elon Musk pro jistotu okamžitě přislíbil, že jej nebude blokovat). Carlson také prohlásil, že cestu do Moskvy si jeho tým zaplatil sám. Nepřímo tak odpověděl na útoky Bílého domu, který se dvakrát pokusil jeho rozhovor s Putinem torpédovat. Takové obavy už má Bidenův režim ze svobodného šíření informací. A Carlson doplnil, že teď míní usilovat i o rozhovor se Zelenským, neboť americká média to neudělala objektivně.

Shodou okolností v úterý soudní výbor Kongresu zveřejnil zprávu, v níž obviňuje vládu z financování vývoje nástrojů na cenzuru internetu založených na umělé inteligenci. Bidenova administrativa totiž vynakládá miliony na výzkum umělé inteligence, jehož cílem je vytvořit nástroje pro boj proti "dezinformacím", které mohou být následně předány a cenzurovány giganty sociálních médií (český šéf orwellovského ministerstva Pravdy a lásky Vít Rakušan na to již netrpělivě čeká, pozn. PP).

Jak se úspěšně léčit či udržet si zdraví BigPharmě, covidovým vakcinátorům a selhávajícímu zdravotnímu systému navzdory?

V rozhovoru Petra Hájka s mužem, který stojí za pozoruhodným přípravkem, jenž má překvapivě dobré výsledky v léčení jak některých fatálních onemocnění, tak následků vakcinace, najdete další informace

Sledujte ZDE: Zázrak uložený do medu: Cesta tam (do Číny) a zase zpátky. Tisíce let a tisíce zkušeností v extraktu. Jsou to záhadné organismy: Ani rostlina, ani živočich. Dřevo kazí, životy zachraňují. Energie a imunita. Zdraví patří do našich rukou!

Hysterie a doba mccarthismu je naplno zpět 

První důkazy o tom, že Tucker Carlson přiletěl do ruské metropole, se objevily v sobotu, kdy se po sociálních sítích rozšířily rozmazané fotografie novináře v lóži Velkého divadla. Když se ukázalo, že Američan je v Moskvě již několik dní, západní sociální sítě a americká média ani nečekaly na příkaz, aby začaly slavného novináře obviňovat ze všech smrtelných hříchů.

Podle názoru politologa Nikity Doncova se hysterická reakce v Americe vysvětluje tím, že vládnoucí Bidenovi "demokraté" se báli o narušení jimi vytvořené dezinformační bubliny, kde je vše jednoznačné: Rusko je „říše zla“, Putin je „diktátor“ a USA jsou velcí ochránci svobody.

Když se ruští představitelé v zahraničním vysílání snaží dokázat opak, je snadné je obvinit z propagandy. Jiná věc je, když nepohodlnou pravdu odhalí televizí Fox News odchovaný špičkový komentátor.

„Myslím si, že Putin rozhovor využije k tomu, aby západnímu publiku zprostředkoval svůj postoj. Aby vysvětlil důvody, proč se mezinárodní situace vyvinula právě takto. Myslím, že i západní veřejnost má o takový rozhovor zájem, a chtěla by (bez cenzury) znát názor ruského prezidenta.”

Kdy zatknou také Muska?

Majitel sítě X Elon Musk, jeden z mála velkých mediálních byznysmenů odhodlaných bránit svobodu projevu okamžitě populárnímu americkému novináři Tuckeru Carlsonovi vyjádřil podporu. Ostatně sám ví, že mnozí ve Spojených státech a v Bruselu i jeho nemají rádi pro jeho realistický postoj k Ukrajině a boji proti cenzuře zakázaných "nesprávných názorů" a jejich nositelů. 

Podle konzervativního amerického blogera Iana Chonga může mít Carlson kvůli své cestě do Ruska a rozhovoru s Putinem. problémy s vládnoucí totalitní mocí. Blogger poznamenal, že několik amerických politiků a zástupců médií už požadovalo zatčení slavného novináře.

"Pokud si Tucker Carlson nedá pozor, mohl by si zopakovat osud Juliana Assange," řekl Chong. Elon Musk reagoval na tyto hrozby vůči Carlsonovi na sociální síti X rychle a jednoznačně. Podle něj by měli být naopak zatčeni ti, kdo v rozporu s americkou ústavou podporují represe vůči Carlsonovi:

"Zatkněte ty, kteří žádají jeho zatčení!" - napsal Musk.

Zdroj.

pp
Tagy článku

Doporučujeme

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války je zločin. Vyznamenat Clintona? Nechutné! Kdy vystoupit z NATO? Udělali z ČR překupníka zbraní. Lejnová patří za mříže. EU je zločinecká organizace. Uvidíme se na Václaváku?

PRO a proti: Připomíná Rajchl Fica? Chci orbanizovat českou politiku! Prodlužování války...

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí - to my jemu. Myš, která řve ze Strakovky i z Hradu. Udělali z nás fialový terč. Pokud bojovat - tak s nimi! Chcete umírat za NATO?

Oslavy smrtícího objetí: Vláda hostila slet válečných pošahanců a gaunerů. Rusko nám nehrozí...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky