Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Moskva vyhlásila bezletovou zónu nad Černým mořem: Putinovo varování. Rakety ATACMS nemají proti ruským Iskanderům šanci. Váleční štváči mohou slavit. Blížíme se k válce. Dětem sirky do rukou nepatří. Vzpamatují se?

Moskva vyhlásila bezletovou zónu nad Černým mořem: Putinovo varování. Rakety ATACMS nemají proti ruským Iskanderům šanci. Váleční štváči mohou slavit. Blížíme se k válce. Dětem sirky do rukou nepatří. Vzpamatují se?

29. 6. 2024

Tisk článku

Michal Svatoš komentuje situaci po americkém teroristickém útoku (kyjevskýma rukama) na civilisty na pláži v Sevastopolu a konstatuje, že eskalace mezi USA a Ruskem se tím dostala na dosud nejvyšší úroveň, takže zabránit válce, mezi jadernými mocnostmi bude extrémně složité

Ještě nikdy v historii lidstva, neoznámil ministr obrany jedné jaderné supervelmoci svému protějšku, že bez milosti zničí všechny jeho vzdušné prostředky, pokud se přiblíží na stovky kilometrů k jeho území. Do 28. června 2024 se hlavní západní váleční štváči celé měsíce planě chvástali, jak zavedou nad Ukrajinou bezletovou zónu a začnou sestřelovat ruská letadla, kdyby se ji pokusila narušit.

Rusku stačil jediný den, aby stručně oznámilo Pentagonu, že s okamžitou platností samo zavádí bezletovou zónu nad Černým mořem. A kdyby to snad v Americe nechtěli pochopit dobrovolně, bude jim to vysvětleno raketově

pp

Idioti v praxi

A aby dodalo svým slovům váhu, zveřejnilo video, jak jednoznačný je souboj nejmodernějšího amerického raketové nosiče M270 MLRS ATACMS, jenž je bezmocný proti ruskému 9K720 Iskander.

Video zachycující zničení MLRS Iskanderem dokazuje mimořádnou hloupost západní a kyjevské generality. Pod obrázky obou systému je proto vše podrobně rozebráno, včetně souvislostí se včerejším ultimátem, které vydal USA nový ruský ministr obrany Bělousov.

Na konci videa je vidět obrovský sekundární výbuch, který způsobil výbuch hlavic a paliva raket ATACMS v zasaženém hangáru. Protože M270 MARS do hangáru zajelo po vystřelení vlastních raket, (do hangáru, začátek videa, vyrazilo z palebného stanoviště, a “výmetnice obou raket”, jak je ve videu krásně vidět, už mělo prázdné), musely v hangáru explodovat uskladněné náhradní rakety. Ty přepravují nosiče raket. Je tak zřejmé, že Iskander-M nezničil v hangáru jen odpalovací vozidlo MARS, ale i jeho pomocná, zásobovací a technická vozidla, a zásobu náhradních raket.

POJĎME SE PORADIT!

PPTV v pondělí 1. 7. 2024 od 18:00 vysílá v přímém přenosu pravidelnou poradu šéfredaktora Protiproudu s "tvrdým jádrem" nepodvolených.

Do porady buď posílejte své dopisy do redakční pošty, nebo chatujte - ale jen do 17:00, tedy hodinu před zahájením vysílání. Chat bude samozřejmě v provozu i během "porady", ale kvůli úspoře času na některé později sdělené názory, úvahy či dotazy bude Petr Hájek reagovat až v příští Tea Party.

Skrýt celou palebnou četu MARS i se zásobami raket do jediného hangáru může napadnout jenom hlupáka. Systém MARS vyžaduje ke své obsluze početnou a velmi dobře vycvičenou osádku, techniky i pomocný personál, a ti všichni neměli nejmenší šanci sérii všech výbuchů přežít. Podle US armádního manuálu k obsluze MLRS/MARS, (285 stran v angličtině, zde v PDF), který osobně podepsal generál Paul Van Riper, je třeba k provedení útoku systémem MLRS/MARS, a k jeho údržbě a zásobování, nejméně 16 vysoce vzdělaných důstojníků různých profesí, a ještě početnější personál vojenských techniků a členů obsluhy.

Zelenského sláva přepadení SSSR Hitlerem?

Díky pokroku v elektronice, od doby vydání manuálu generála Van Ripera, je pravděpodobné, že “vysoce vzdělaní důstojníci” už nahrávali operační data nutná k provedení útoku MLRS z jiného místa než z hangáru, možná i z USA. Nicméně střední technici a obsluha MLRS nemohou pracovat na dálku, tak daleko robotizace ještě nepokročila. Ukrajinský důstojník tak nechal zbytečně zlikvidovat jak obsluhu, tak údržbu a zásobování MLRS, řádově 20 až 50 špičkových techniků. Kolik z nich bylo Ukrajinců se můžeme jen dohadovat.

Rakety ATACMS dostřelí 300 km. Vladimír Zelenskyj je v neděli 23.6.2024, asi v rámci nějakých zvrhlých banderovských oslav výročí plánu Barbarossa, nechal vypálit v denních hodinách naložené zakázanou kazetovou municí proti plážím u ruského Sevastopolu, a zavraždil tak 4, a zranil 150 slunících se, a koupajících se, ruských civilistů. (Drastické video z dopadu jediné z 5 raket, kterou se Rusům nepodařilo sestřelit).

Vystřelit kazetové rakety proti městu, o které se nebojuje a je plné rekreujících se civilistů, je výrazem naprostého hitlerovského barbarství. Kazetová munice ničí a zabíjí na obrovském prostoru, a její použití proti bodovým strategickým cílům ve městě je nesmyslné, protože kazetová munice ničí a zabíjí především nekryté cíle, typicky civilisty.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Jak si uchovat zdraví a zlepšit vyhlídky na plný život - navzdory pokusům Schwabů, Gatesů a Big Pharmy o opak - a současně podpořit Protiproud?

 

Některé zásadní odpovědi najdete v rozhovoru Petra Hájka s ing. Jiřím Černotou - nejen na téma jednoho zcela mimořádného prostředku na posílení těla i ducha - a dosažení praktické dlouhověkosti

Bezplatný účet u BEWITu pro nezávazný přístup ke slevám si můžete vytvořit zde. Výrobky BEWIT si lze také prohlédnout i zakoupit zde. Nákupem přes tyto odkazy  pomůžete nejen sobě, ale i další existenci Protiproudu!

 

Zločin se Kyjevu nevyplatil

Aby Zelenskyj dokázal povraždit pár ruských rekreantů na sevastopolských plážích, musely velmi drahé a nedostatkové nosiče M-270 MARS, nejméně 3, maximálně 5, vyrazit do palebného prostoru v trojúhelníku ukrajinských měst Nikolajev, Cherson, Záporoží. Tento úzký trojúhelník na západním břehu Dněpru má hloubku pouhých 50 km, a je plně kontrolován ruskými drony a letadly. Z jiného místa Ukrajiny na Sevastopol rakety ATACMS vystřelit nelze. Jakmile byly rakety ATACMS odpáleny, (podle manuálu generála Van Ripera stačí 120 sekund), jejich pásové obrněné nosiče MARS vyrazily plnou rychlostí do úkrytu, aby unikly ruskému odvetnému úderu.

Protože ruské satelity okamžitě odhalí tepelné stopy odpálení raket, a ruské radary vidí trajektorii jejich letu, k místu odpalu byly ihned přemístěny ruské drony. Na videu vidíte, že cíl MARS zachytily ruské drony ihned po odpalu raket ATACMS, jakmile MARS zahájil rychlý útěk, tedy v řádu 240 sekund. Několik ruských dronů potom MARS sledovalo až k místu jeho úkrytu.

Vzhledem k tomu, že ruské průzkumné drony obyčejně operují až do vzdálenosti 100 km západně od jižního toku Dněpru, je zřejmé, že kyjevská armáda základnu v hangáru, která byla i s MARS zničena Iskanderem, naivně vybudovala na území kontrolovaném ruskými drony. Dostřel Iskanderu je 400 km, možná i víc. V logice dostřelu je skryta hloupost Zelenského. Aby zasáhl sevastopolské pláže (250 km od fronty), vysunul MARS až na 50 km k frontové linii.

DOPORUČUJEME:

Zdraví v Protiproudu: Fantastické houby. Zkušenost patologa s vyléčením cirhozy jater. Pro nádory zhoubné i nezhoubné. Překvapivý detox. Jak na mozek, paměť a kognitivní schopnosti? Bambus a cévy. Čokoláda nejen pro děti. Pomozme si!

SUPERPOTRAVINY A ZÁZRAČNÉ HOUBY SUPRAMEDEX
objednávejte zde

 

Tohle není Afghánistán (odkud Západ s ostudou stejně vyhnali)!

Rusům, pak stačilo, aby z hloubky vlastního území 350 km (Mariupol, nebo Kerč), z bezpečí a mimo dosah ukrajinských dronů, zničili MARS. Drahé nosiče MLRS a MARS by každý normální generál, který by nyní velel na Ukrajině, používal k odpalům ze vzdálenosti 250 km od fronty. Tím, by je uchránil od zničení, protože ruské průzkumné drony nejsou v této hloubce ukrajinské obrany všudypřítomné, jako jsou v hloubce 100km, a MARS by při těchto úderech ještě mohly stihnout nepozorovaně uniknout do hangárů. A používal by je výhradně proti útokům ruské pěchoty, protože ta je v tom okamžiku odkrytá, a utrpěla by citelné ztráty. A proti soustředěním ruských zásob a skladů, a prvosledových raket PVO, do hloubky 50 až 100 km od fronty.

Ukrajinští generálové jsou ale hlupáci. Každý normální generál by ustupující MARS poslal nejprve do “dočasného” úkrytu, aby v případě jeho odhalení, riskoval ztrátu pouze jediného prostředku, a ne celé obslužné i zásobovací jednotky. A teprve po nějakém čase, by MARS z dočasného úkrytu poslal do hlavního hangáru. Každý normální generál by prostor činnosti tak drahého a cenného prostředku jako je MARS přikryl prostředky obrany proti dronům (REB, a PVO krátkého dosahu), a důsledně by monitoroval výskyt nepřátelských dronů v oblasti pohybu MARS.

Ukrajinské armádě je zbytečné dávat drahé západní zbraně, protože je nejsou schopni proti Rusům inteligentně používat. Generalita NATO zřejmě trpí velmi nebezpečnou vadou ve svém profesionálním vzdělání. Nikdo je totiž posledních 40 let neučil, jak bojovat proti stejně silnému, nebo dokonce mnohem silnějšímu nepříteli. Snadné vyhlazování nejrůznějších bojůvek obyvatel pouště pomocí nejmodernějších technologií a zbraní nemá s válkou proti Rusku nic společného.

Braňme se. nepodvolení!

Jak v padající ekonomice ochránit své peníze - a k tomu ještě současně podpořit další existenci Protiproudu? Jednou z možností je spoření či "konzervace" svých financí ve zlatě. Nepodvoleným nabízíme bezpečnou metodu (zdaleka ne všechny totiž bezpečné jsou).

 

Mnozí naši čtenáři, diváci, příznivci a podporovatelé již ke své spokojenosti tuto možnost využili, mnozí o ní ale stále nevědí. Jak na to? Stačí si pustit některý z rozhovorů, který jsme nedávno odvysílali.

Sledujte ZDE: Občanská sebeobrana nepodvolených: Že klesla inflace? Lež! Necpat peníze fialové černé díře do chřtánu! Banky zběsile nakupují. I ta česká. Proč? Zlatý standard pro každého. Co se zlatem ve válce? Národ sobě i Protiproudu!

Zelenskyj kopíruje zoufalého Hitlera na konci války

Zelenskyj nejspíš nechal ATACMS vystřelit na Sevastopol ze stejného důvodu jako Hitler střílel V-2 na Londýn. ATACMS se na cíl navádějí pomocí GPS, a Rusové umějí tento signál rušit. Rakety ATACMS tak prý nyní dosahují stejné přesnosti jako Hitlerovy V-2, a potřebují cíl velikosti Londýna nebo Sevastopolu, aby se trefily.

Zelenskému se podařilo obětováním zbraně za miliardy i s desítkami pracně vycvičených vojenských profesionálů zavraždit zakázanou zbraní 4 ruské civilisty a 150 jich zranit. Navíc tím vyprodukoval děsivé video o brutalitě kyjevského režimu. A k tomu všemu ještě do běla rozzuřil Putina, takže rozvázal ruce ministru Bělousovi.

Když jsem si poslední měsíce prohlížel videa s Bělousovem, uvědomil jsem si, proč Putin poslal Šojgua do důchodu. Šojgu byl proti Bělousovi totiž v podstatě hodný a neškodný člověk.

Z Bělousova mrazí. Je to extrémně inteligentní technokrat, který celá desetiletí řídí některé významné aktivity ruské pravoslavné církve, a vypadá to, že je buď “inteligentní pravoslavný asketa a fanatický ruský národovec”, a nebo “mimořádně prohnaný politik a bezskrupolózní technokrat moci”. Dokonce i Putin proti němu často (opticky) vypadá jen jako čarodějův učeň.

pp

Trička Protiproudu ve velikostech M, L, XL, 2XL a 3XL si můžete objednat na adrese: [email protected]. Možnost po dohodě vyzvednutí osobně v redakci, nebo zasíláme poštou na dobírku. Cena 300 Kč + poštovné. Pro osobní odběr volejte na redakční telefon 737 461 817. Po dohodě vám trička připravíme k vyzvednutí v Praze v Opletalově ulici.

Hoďte na něj sítě!

Bělousov včera pohrozil USA, že jim začne sestřelovat jejich špionážní prostředky, bez kterých jsou Zelenskému moderní západní zbraně k ničemu. Ještě nikdy nedošlo mezi USA a Ruskem nebo SSSR k takové přímé eskalaci. A to přitom Bělousovo včerejší ultimátum Pentagonu není ničím, proti slovům samotného Putina.

Putin včera nařídil Bělousovi zahájit masívní výrobu a rozmisťování jaderných raket krátkého (Iskander – 300 km), a středního (do 5000 km) doletu. Doba Reagana a Gorbačova, kdy bezprostředně hrozilo, že Evropu během několika minut do posledního živočicha i rostliny vyhladí tisíce jaderných raket, které po sobě Západ a Východ z nějakého pominutí mysli vyšinutého politika, nebo kolapsu levného čipu, najednou vypálí, se vrátila.

A bohužel současní západní vládnoucí politici tomu nadšeně tleskají a prohlašují za ruské kolaboranty každého, kdo se dobrovolně nechce nechat vypařit v jaderné záři. Všichni vědí, proč “dětem sirky do rukou nepatří”.

S některými moderními zbraněmi je to zkrátka podobně: “Zelenskému do rukou nepatří”!

Zdroj.

pp


Tagy článku

Doporučujeme

Není nad férové zápolení: Porazí dusík v Paříži kysličník uhličitý? Jo a zastavte Putina! Olympiáda jen pro hodné zvané. Vyloučí nás? Utkají se jen A a B týmy Švýcarska? Místo soutěžení dohoda. Budou v USA před volbami střídat?

Není nad férové zápolení: Porazí dusík v Paříži kysličník uhličitý? Jo a zastavte Putina!...

Trumpova kontrarevoluce: Návrat domů. Žádné nové války, žádné nové daně. Váleční zaprodanci globalistů jsou k smrti vyděšeni. A s nimi všichni Fialové, Rakušanové, Pekarové u nás i v Bruselu. Užijme si tento okamžik, chcimírové!

Trumpova kontrarevoluce: Návrat domů. Žádné nové války, žádné nové daně. Váleční zaprodanci...

Na začátek stránky