Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Vědecká zjištění, kterými se zdravotnictví neřídí: Vakcína proti rakovině může rakovinu vyvolat. Dvanáctiletá děvčátka netuší, čemu se vystavují. Ani jejich rodiče

Vědecká zjištění, kterými se zdravotnictví neřídí: Vakcína proti rakovině může rakovinu vyvolat. Dvanáctiletá děvčátka netuší, čemu se vystavují. Ani jejich rodiče

25. 9. 2014

Tisk článku

Redakce Protiproud komentuje text Christiny Sarichové, která přináší závažné informace o nebezpečných účincích očkovací látky, již u nás hradí pojišťovny

Zhruba před dvěma lety na nás „vymyslely“ farmaceutické firmy v úzké „koprodukci“ s ministerstvem zdravotnictví a zdravotními pojišťovnami další očkovací pantomimu. Tragikomedie s názvem „očkování proti rakovině děložního hrdla“ se rozjela na plné obrátky: vidět jsme mohli billboardy, nabádající ženy k tomu, aby své - náctileté dcerky nechaly očkovat, než budou mít zhruba ve dvanácti až čtrnácti letech možnost setkat se se „zhoubným virem“ při pohlavním styku (!), a dbaly tak na jejich zdraví.

Preventivní manželství

Billboardy, vysvětlující, že nejlepší prevencí proti HPV viru je sexuální zdrženlivost, respektive celoživotní vztah dvou partnerů, kteří jsou si věrni (čemuž se za dávných dob říkávalo manželství), kupodivu vidět nebyly. Stejně tak jsme se nemohli či neměli dozvědět, že si organismus průměrné ženy s normální imunitou většinou s infekcí HPV poradí během doby sám. Nebo že očkování chrání jen proti několika ze zhruba stovky typů HPV virů. Či o potenciálně smrtících „vedlejších“ účincích očkování.

Čtěte ZDE: Chcete zabít svoje dítě? Je to snadné: pošlete je na bezplatné očkování proti HPV

Ostudné schéma

Namísto toho jsme se ještě v červenci letošního roku mohli dočíst, že:

„Na vakcínu proti HPV přidala pojišťovna klientkám 4,5 milionu korun. Když se předloni začalo hradit z veřejného zdravotního pojištění očkování proti rakovině děložního hrdla, měly čerstvě čtrnáctileté dívky smůlu. Očkování hrazené pojišťovnami se totiž vztahuje jen na děvčata ve věku mezi 13 a 14 lety. VZP se nicméně rozhodla tuto nerovnost napravit: starším dívkám nabídla příspěvek až 2 700 korun a ve spolupráci se společností GSK navíc i slevu na očkovací látku Cervarix. Od loňského listopadu doposud už tento příspěvek využilo více než 1 600 mladých klientek a VZP jim vyplatila 4,5 milionu korun.“

Celá „akce“ byla vydávána za filantropický podnik, umožňující dívkám, které měly „smůlu“, protože se nevešly do původního očkovacího schématu, „účinnou ochranu“. Samozřejmě za peníze Veřejné zdravotní pojišťovny – a poplatníků pojištění. O tom, o jak šílenou záležitost se jedná, ukazuje velmi dobře „osobní dopis“ bloggera zde, který nyní koluje po sociálních sítích. Má naprostou pravdu.

„Skeptici“ nechtějí zkoumání

Celá hanebnost zvaná „dodatečné očkovací schéma“, končí ke 30. září letošního roku. Očkování zdarma pro dvanáctileté dívky však zůstává. Možná by tedy „vědce“, kteří jej vymysleli, mohlo zajímat, co se mezitím odehrálo v mezinárodní vědecké komunitě, kde výsledky nezávislého výzkumu potvrdily dřívější závěry nezávislého zkoumání doktora Sin Han Leeho ohledně vakcíny Gardasil, která je na našem trhu rovněž dostupná pod jménem Silgard.

...Jde o závažné či smrtelné choroby. Tím samozřejmě není řečeno, zda někteří očkovaní či jejich děti takovou nemocí nutně musejí onemocnět. Minimálně to však mělo na straně FDA vyvolat jakousi reakci. Měla nechat záležitost vyšetřit či do odvolání prodej Gardasilu zarazit. Místo toho úřad celou záležitost ignoruje a jedno mu zdánlivě jsou i případy, v nichž Gardasil zřejmě působí neplodnost či dokonce rakoviny ženských orgánů – tedy přesně to, před čím má v důsledku vakcína ženy chránit!

Již dříve jsme psali o nebezpečným vedlejších účincích této vakcíny. Výzkumy dr. Leeho potvrzují empirická pozorování v jednom směru: vakcína je potenciálně nebezpečná. Dr. Lee vyzkoumal, že je očkovací látka kontaminovaná virovou DNA, navíc mutagenní. Výsledkem proto mohou být rozličné zdravotní problémy – včetně právě rakoviny.

Reakcí očkovacího průmyslu a úřadů, jimž mohutně sekundovali „skeptici“, samozřejmě byl pokus o diskreditaci vědce i jeho výzkumu. Ten byl ale letos na jaře kupodivu potvrzen. Jak píše Christina Sarichová:

Kontaminované očkování

Společnost Merck možná říká, že jejich vakcína „neobsahuje žádnou virovou DNA“, ale dr. Sin Han Lee už přede dvěma lety prokázal, že nemá pravdu: dokonce svá zjištění spolu se společností SaneVax Inc. zaslal FDA, (tedy americkému Úřadu pro potraviny a léčiva, Food and Drug Administration). Podle jeho závěrů obsahovala vakcína fragmenty DNA viru HPV, které by cokoli, co injekčně vpravujeme do mladých žen a dívek, rozhodně mít nemělo.

Po důkladném testování došel dr. Lee k závěru, že ve 100% laboratorních vzorků, které měl k dispozici byly fragmenty viru HPV-11, HPV-16 a HPV-18, tedy tří podtypů HPV viru, pevně „přichycené“ k Merckem patentovanému hliníkovému adjuvantu (látce, která se přidává pro vyvolání imunitní reakce těla a tím zesílení účinků vakcíny). Kterou je mimochodem neurotoxický hliník.

PP koláž

Čtěte ZDE: Záhadný dětský virus: Smrtelné ohrožení po očkování. Necháváme se dotlačit k řešení, jež může zabíjet i naše děti? Přírodní alternativy léčby přitom existují 

Žádné zdravotní riziko... Vážně?

Jak to, že je Gardasil stále na trhu? Merck prostě závěry dr. Leeho ignoroval. Spolu s ním tak učinila nejen FDA a média, ale i značná část takzvaných „skeptiků“, kteří dělali vše proto, aby závěry dr. Leeho diskreditovali. Ačkoli SaneVax Leeho zjištění dal na vědomí FDA, kontroverzní vakcína se vesele prodává dál a FDA tvrdí, že „fragmenty viru ve vakcíně obsažené nepředstavují žádné zdravotní riziko“. FDA prostě opět ignoruje vědce, který prokázal, že droga, vyráběná velkou farmaceutickou společností, je mírně řečeno nebezpečná.

Kromě jiného dr. Lee zjistil, že kromě toho, že jsou HPV fragmenty vázány na adjuvans, v němž je hliník, také vykazují takzvané non-B DNA konformace, tedy mutovanou DNA, která může být velmi toxická. Non-B konformace DNA jsou spojené podle dr. Leeho mimo jiné s genetickými abnormalitami a mutacemi, jejichž výskyt v organismu může napomáhat u člověka vzniku až sedmdesáti různých chorob. Mezi nimi jsou například folikulární lymfom, polycystická choroba ledvin, selhání spermatogeneze či adrenoleukodystrofie.

FDA je to jedno

Kdokoli si zadá tyto výhrůžně znějící názvy do vyhledavače, vidí, že jde o závažné či smrtelné choroby. Tím samozřejmě není řečeno, zda někteří očkovaní či jejich děti takovou nemocí nutně musejí onemocnět. Minimálně to však mělo na straně FDA vyvolat jakousi reakci. Měla nechat záležitost vyšetřit či do odvolání prodej Gardasilu zarazit. Místo toho úřad celou záležitost ignoruje a jedno mu zdánlivě jsou i případy, v nichž Gardasil zřejmě působí neplodnost či dokonce rakoviny ženských orgánů – tedy přesně to, před čím má v důsledku vakcína ženy chránit!

Vtip je samozřejmě v tom, že žádná další vědecká zkoumání se „náhodou“ nekonala. Nebo o žádných nevíme. Tedy, téměř o žádných. Několik pracovitých vědců totiž nenechal výzkum dr. Leeho zcela chladnými.

Místo toho, aby se kdokoli zabýval seriózním výzkumem, který by potvrdil či vyvrátil závěry dr. Leeho, státní úředníci i „fanouškové“ očkování vyrazili do boje – se záměrem Leeho a jeho výzkum zcela zesměšnit.

„Nevěrohodný“ znamená „nehodící se“

Dočkali jsme se tak „vědeckých“ bloggerských perel, jako byla tato: „Zrovna panickou hrůzu z Gardasilu kvůli tomu nemám. Dokud neexistuje nezávislé ověření, je zcela bezpředmětné si dělat kvůli vakcíně starosti – protože zdroj výzkumu (tedy SanVax) zaujímá k vakcínám zuřivý, negativní postoj, a proto je nevěrohodný ze své podstaty.  Kromě toho bez dalšího výzkumu nemůžeme dokázat, zda Lee skutečně použil správnou metodiku a nevyšly mu falešně pozitivní výsledky… možná by se měl stát raději homeopatem, protože mu vadí nekonečně malá množství DNA ve vakcíně…“

Stejně argumentovala i PhD. Helen Petousis-Harrisová, ředitelka Výzkumu imunizace a poradenského centra pro vakcinologickou imunizaci na Aucklandské univerzitě. Nechtíc načrtla taktiku, jíž se vědci, pracující tak či onak pro farmaceutické kolosy vyrábějící očkovací látky, snaží odstranit nezávislou „konkurenci“, která neopakuje propagandistické poučky multimilionového odvětví. V únoru 2014 přednesla na veřejné přednášce o bezpečnosti vakcín, řeč, v níž vysvětlila, že:

Úřady nedělají nic

- Testy, které provedl dr. Lee, jsou příliš podrobné a nastavené na příliš velkou citlivost vůči virové DNA (zajímavé, že? Pokud jde výzkum hlouběji, než povrchní testování vakcín samotnými výrobci, dozvíme se hned, že je „příliš podrobný“.)

- Nikdo při podobných testech neměl stejné výsledky.

Vtip je samozřejmě v tom, že žádná další vědecká zkoumání se „náhodou“ nekonala. Nebo o žádných nevíme. Tedy, téměř o žádných. Několik pracovitých vědců totiž nenechal výzkum dr. Leeho zcela chladnými. Laurent Bélec na 9tém Mezinárodním kongresu o autoimunizaci v březnu letošního roku přednesl závěry své studie, které zcela potvrzují to, co dr. Lee vyzkoumal. Jejich práce mimo jiné říká, že: „...předběžná data ukázala kontaminaci DNA virem HPV L1 ve všech testovaných vzorcích, pocházejících z různých výrobních řad vakcín z Francie. Naše pozorování potvrzují na základě nezávislých údajů výzkumy, provedené Leem, aniž používají metodiku nested PCR, jež byla Leemu vytýkána...“

Tedy nejen, že byly výsledky dr. Leeho potvrzeny další nezávislou laboratoří, ale tato laboratoř dokonce používá jinou metodu výzkumu, čímž bere Leeho „odpůrcům“ jeden z jejich hlavních argumentů – že jeho metoda výzkumu je „příliš citlivá“. Výsledky jsou stejné: všechny vzorky vakcíny obsahují rekombinovanou DNA.

Co myslíte, že udělaly úřady v západním světě, nebo společnost Merck? Správně: nic. Což vzbuzuje především jednu otázku: můžeme lidem, kteří bez mrknutí oka nechají prodávat potenciálně nebezpečnou vakcínu, ještě věřit, pokud jde o naši bezpečnost – v čemkoli?

Zdroj.

PP
Tagy článku

Doporučujeme

Zoufalci a zločinci: Kastrační kult je na vzestupu. Sekty dnes podporuje státní ideologie. Zvrhlí učitelé. Zjevná duševní porucha bude normou? Chemický útok na děti. 94 % zdevastovaných? Doktoři Moreau a Mengele vzory dneška!

Zoufalci a zločinci: Kastrační kult je na vzestupu. Sekty dnes podporuje státní ideologie....

Rakovinový průmysl: Vyléčíte-li chorobu, ztratíte zákazníka. Původcem nejsou viry ani patogeny. Tajemství dostatku a nedostatku. 1400 blahodárných rostlin. Proč divoši rakovinou netrpí? Nemoc sama od sebe nemizí

Rakovinový průmysl: Vyléčíte-li chorobu, ztratíte zákazníka. Původcem nejsou viry ani...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky