Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Záhadné tlumení hysterie kolem eboly: Je opravdu na ústupu? Šlo pouze o „test“? Nastoupí jiní strašáci? Nebezpečí je stále s námi. Nenechme se ukolébat

Záhadné tlumení hysterie kolem eboly: Je opravdu na ústupu? Šlo pouze o „test“? Nastoupí jiní strašáci? Nebezpečí je stále s námi. Nenechme se ukolébat

24. 11. 2014

Tisk článku

Erika Magdalena Hájková mapuje poslední informace (i spekulace) o nebezpečné nákaze, která navzdory mediálnímu „útlumu“ neztrácí nic na své fatální podstatě

„Problém ebola“ zaměstnává již několik měsíců jak mainstreamová, tak alternativní média.  Mediální horečka, která se kolem eboly rozpoutala, byla opravdu nevídaná. Není ani divu – ebola má se svým ošklivým krvácivým průběhem a vysokou úmrtností parametry novodobého dýmějového moru a je tak dokonalým mediálním „strašákem“.

PP

Tím pozoruhodnější je, že v mainstreamu, který dlouho tloukl do rytmu vlastní „konspirační teorie“ o strašlivé pandemii, jako by ebola tak trochu přestávala existovat. Jde pouze o nezájem médií, unavených nejnovější senzací, nebo o něco složitějšího? Je možné, že se špatně připravená „akce ebola“ nepovedla? Anebo se ve skutečnosti připravuje „další kolo“, až se nemoc dostatečně rozšíří?

Česko je na případný výskyt nemoci prý dobře připraveno a navíc, jak ujišťují lékaři i média, u nás by se v přicházející zimě neměl virus, zvyklý na teplé podnebí, příliš šířit. Místo toho máme na zimu nového „bubáka“ – takzvanou ptačí chřipku (H5N1). Jde o návrat ke starým, osvědčeným „metlám“? Nebo pokus „přidat“ k příliš vzdálené ebole „hrozbu“, která bude fungovat i u nás, respektive vyvolá vyprodání skladů s dlouhodobě komerčně neúspěšnými vakcínami proti této chřipce?

Má „kdosi“ zájem šíření eboly nebránit?

Ať už v Čechách a na Moravě bude aktivní kterákoli z těchto dvou nemocí – nebo žádná – je důležité uvědomit si dvě věci: Za prvé ebola zdaleka není pryč. Za druhé, existují alternativní metody, jak se bránit nejen proti ní, ale i proti epidemické chřipce a dalším „strašidlům“. Obvykle mají několik společných znaků, kvůli nimž je pronásleduje lékařský a farmaceutický mainstream a v jeho zájmu také  úřady:  Jde o jednoduché, levné, často zcela přírodní způsoby prevence i léčení.

Důležité je se zásobit přírodními desinfekčními prostředky, jako je koloidní stříbro či esenciální oleje, které ostatně pomáhaly i při dávných morových epidemiích.

Je to pozoruhodné: jako by nikoho možnost různých přístupů k účinnému léčení eboly oficiální místa nezajímala, ale naopak ji chtěla zabránit. Přitom existují matematické modely, které předvídají exponenciální nárůst počtu nakažených a rozšíření epidemie do celého světa. K příznačným úkazům, které boj s ebolou provázejí, patří mimo jiné tvrdošíjné odmítání amerických i dalších úřadů zastavit pravidelnou linkovou dopravu do zemí, v nichž je epicentrum šíření nemoci. Spolu s naprosto nezvládnutým nakládáním s případy eboly, které se již vyskytly ve Spojených státech (a nejen tam), budí dojem, že  „kdosi“ šíření nebezpečného vitu, navzdory slovním proklamacím, ani zastavit nechce.

Pár známých příkladů za všechny: sestry, které ošetřovaly pacienty, neměly patřičnou úroveň ochrany, ačkoli třeba doporučený „atombordel“ (či aspoň jeho ekvivalent) lze sehnat za pár dolarů na Amazonu. Nakažená sestra varovala lékaře z CDC (Centrum pro šíření a prevenci nakažlivých chorob, pozn. aut.), že má teplotu a příznaky eboly, ale CDC ji s klidem nechalo posadit do letadla s množstvím dalších lidí, včetně školáků. Sestra Kaci Hickoxová, která odmítla zůstat po návratu z rizikové oblasti v karanténě a začala bojovat proti nařízené izolaci soudní cestou, si klidně běhá „tam někde venku“, přičemž na veřejnost unikly informace o jejím propojení s CDC, které ji vycvičilo jako „informačního důstojníka“.  A tak dále.

PP koláž

Čtěte ZDE: Čekání na smrtící epidemii: Lék na chřipku si lze vyrobit doma. Lze „vysílat“ léky rozhlasem? Co udělat, když zkolabuje zdravotnický systém?

Co je za tím?

Interpretace podivuhodné laxnosti úřadů jsou různé. Jedna z nich praví, že pandemie je ve skutečnosti dlouho předpokládanou, ba dokonce plánovanou událostí, která má jednak pomoci vybudovat v hlavách vyděšené veřejnosti představu všemocného spasitelského státu, u nějž budou všichni škemrat o vakcíny, případně snížit, podle některých vědců „škodlivou“, lidskou populaci o pěkných pár miliard. Je ale možné, že je vše ještě jinak.

Vynořily se totiž nejen spekulace, že je ebola uměle vytvořenou zbraní biologickou, ale i ty, že je ve skutečnosti především zbraní mediální či informační. Jinými slovy, že jde zase o jediné – prodej a snadné testování nové očkovací látky za miliardy dolarů. S podobnou informací přišel nedávno známý  americký lékař dr. Mercola, podle nějž jde v první řadě o to, aby se vyvolala dostatečná vlna strachu z nemoci, a výrobci vakcín si tak dokázali zajistit beztrestnost v případě zničujících následků, které vakcína může mít na lidské zdraví.

Jde o jednoduché pravdy – ale nikoli banální. Protože se „někdo“ velmi urputně snaží, abychom je neznali a místo toho byli odkázáni na drahé (a možná neúčinné, či dokonce škodlivé) vakcíny.

V článku na svém serveru dr. Mercola kromě této informace přidává i další zajímavé postřehy. Podle něj je totiž ebola především prostředkem k tomu, aby mohly úřady bez soudu zadržet kohokoli, kdo se jim zrovna nelíbí. O případu sestry Hickoxové, která „utekla z karantény“, píše:

Je zajímavé, že Hickoxová byla propuštěna krátce poté, co celý případ předala médiím. Ačkoli je karanténa na první pohled dobrý nápad, je úplně něco jiného, pokud uvězníme někoho na jedenadvacet dní bez soudu, ačkoli žádné příznaky nemá a nemá ani virus v krvi... Musíme poměřovat hrozbu epidemie také útokem na svobody jednotlivce. Hádám, že sestru Hickoxovou propustili, protože pohrozila soudní pří. Ta by mohla totiž vést k rozsudku, který ohrozí současnou rozhodovací praxi Nejvyššího soudu, týkající se nucených sterilizací a povinného očkování. A o ni jde především...“

„Obyčejný“ selén?

Zdá se tedy, že ať již je skutečná povaha eboly jakákoli, o masivní očkování jde jako obvykle až na prvním místě. Snahy o beztrestnost výrobců nebezpečných vakcín jdou proto jako obvykle ruku v ruce s urputným bojem proti informacím o jednodušších a levnějších formách léčby.

Ty zjevně existují a měly by být alespoň zkoumány. Dr. Mercola v citovaném článku vysvětluje, že jednou z možných odpovědí v boji proti infekci může být dodávání selenu – minerálu, který je nezbytným stavebním prvkem buněčných membrán a jenž nemoc z těla vyplavuje extrémním tempem. 

Podle dr. Garyho Gordana potřebuje organismus dospělého člověka nejméně 400 mikrogramů selenu denně, ale virus eboly vyrábí pravděpodobně seleno-proteiny, které tudíž potřebu selenu mnohonásobně zvyšují. Ve studii, publikované v časopise Journal of Orthomolecular Medicine již v roce 1995 se mimo jiné píše: ‚Existuje možnost, že rychlý úbytek selenu vzhledem ke vzniku selenoproteinů je tím, co způsobuje krvácivé symptomy... Naše analýza naznačuje, že infekce organismu ebolou znamená v důsledku neobvyklý nedostatek selenu, který vede k masívnímu poškození buněk vzhledem k peroxidaci lipidů, kombinovanou s rozsáhlým trombotickým postižením cév. Tento jev by mohl současně představovat i příčinu nízké imunity, kterou u pacientů s ebolou pozorujeme. Podle našich informací se dosud nikdo nepokusil měřit hladinu selenu o pacientů s ebolou. Nicméně víme, že Číňané selen úspěšně používají při paliativní léčbě krvácivých horeček...“

PP koláž

Čtěte ZDE: Domácí homeopatická léčba chřipky: Jednoduchá metoda, která neničí játra. Uzdravení jako příležitost k zamyšlení. A proč „nepostradatelní“ plní hřbitovy?

Léky existují

Server naturalnews zase přinesl v poslední době informaci o tom, že nejdůležitějším faktorem pro přežití nákazy ebolou je dostatečná hydratace – zhruba čtyři litry vody za den (pokud možno s minerály, kterých se zasažený organismus zbavuje) jsou podle vědců nezbytné pro přežití.

Takže je vlastně všechno jako vždy. Proto není možné epidemii, probíhající momentálně pod mediálním „povrchem“, podcenit. Důležité je se zásobit přírodními desinfekčními prostředky, jako je koloidní stříbro či esenciální oleje, které ostatně pomáhaly i při dávných morových epidemiích. A pokud nepomohou, být v klidu, zásobit tělo vodou a minerály, případně mu pomoci různými léky na přírodní bázi. A samozřejmě - alespoň pro ty z nás, kteří víme něco více o duchovní podstatě naší reality - modlit se.

Jde o jednoduché pravdy – ale nikoli banální. Protože se „někdo“ velmi urputně snaží, abychom je neznali a místo toho byli odkázáni na drahé (a možná neúčinné, či dokonce škodlivé) vakcíny. Proč asi?

PP


Tagy článku

Doporučujeme

Využijme krásné léto: Kam po naší vlasti za zdravím? Všude, kam pohlédneme! Pozor ale na místa, kde je hrobové ticho. Tmavé ovoce je účinnější? A co jitrocel, mateřídouška, švestky či mirabelky? Kompotovat, zmrazit - nebo ani jedno?

Využijme krásné léto: Kam po naší vlasti za zdravím? Všude, kam pohlédneme! Pozor ale...

Vražedné vakcíny: To jim nesmí projít! Chystají vrazi další vlnu? Mrtví žalovat nemohou. Vědci obviňují farma giganty a vlády. Hlavní zbraň? Cenzura! Proč zakázali Ivermektin? Tajné dohody s farmabyznysem. Tohle ne!

Vražedné vakcíny: To jim nesmí projít! Chystají vrazi další vlnu? Mrtví žalovat nemohou....

Na začátek stránky