Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Tečkované příběhy: Lidé, kterým covid vakcína zničila život. Nový dokument. Odborníci a oběti: Každou dávkou je to horší. Drsné svědectví Marty Kubišové. Ordinace se rychle plní. Jak dlouho vydrží vakcinační mafie zapírat?

Tečkované příběhy: Lidé, kterým covid vakcína zničila život. Nový dokument. Odborníci a oběti: Každou dávkou je to horší. Drsné svědectví Marty Kubišové. Ordinace se rychle plní. Jak dlouho vydrží vakcinační mafie zapírat?

10. 9. 2022

Tisk článku

Mária Magotsová upozorňuje na film o negativních účincích očkování proti covidu, který doufejme přispěje k tomu, že se bude o tomto kolosálním podvodu mluvit zase o něco hlasitěji, protože zdaleka není skončen, pouze zakryt dalším super-podvodem - umělou energetickou, hospodářskou a politickou krizí

Očkovací kampaň v České republice se nesla ve znamení „tečky,“ tedy tečky po injekci, která udělá jen maličký vpich na vaší kůži a ochrání vás navždy před covidem. Ale, ups! Chybička se vloudila. Čeští filmaři totiž našli lidi, kterým „tečka“ způsobila vážné zdravotní problémy – a natočili o tom mimořádně zajímavý dokument.

Autoři dokumentárního filmu s názvem Tečkované příběhy říkají, že jejich cílem bylo sesbírat informace o problematice, o které se mlčí. Pro respektovaný deník The Epoch Times řekl režisér Viktor Baroš, že zfilmovali příběhy lidí postižených následky očkování, jakož i výpovědi odborníků z různých vědních oborů, kteří k tomuto tématu mají co říci. Chtějí tak rozproudit diskusi a doufají, že jejich film uvidí co nejvíce lidí. „Ať si každý divák udělá vlastní názor,“ dodává režisér Viktor Baroš.

Filmaři na svých stránkách uvádějí, že když měli natočených 9 příběhů, a chtěli dělat finální střih dokumentu, dozvěděli se o dalších lidech, kteří onemocněli po vakcinaci. Jejich příběhy byly natolik závažné, že museli v natáčení pokračovat. „Kromě Petry a Radky, u kterých se po 'tečce' objevily velmi vážné diagnózy, jsme se setkali také s neuroložkou MUDr. Jaroslavou Chlupovou. Mimo jiné nám řekla, že se v ordinaci každý den setkává s lidmi s různými následky po vakcinaci. Rozhovor s ní je natolik zajímavý, že jej pravděpodobně zveřejníme i samostatně,“ uzavírají tvůrci filmu.

Čtěte ZDE: Už sami přiznávají: Všechno byly jen podvody a lži! Covidový teror byl čirým zločinem. Pozor, očkování ubližuje a zabíjí. Skoro všichni naletěli a podrobili se. Vezmeme na ně konečně karabáč? Pohádka o káčátku

Slepá důvěra k "bílým plášťům"

Kromě lidí se zdravotními problémy v dokumentu účinkují i známí vědci, právníci, lékaři či novináři, jako například prof. Jaroslav Turánek, MUDr. Vladimír Čížek, Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová, investigativní novinářka Markéta Dobiášová, JUDr. Ondřej Dostál, MUDr. Chlupová, dr. Urbánek a také Ing. Juraj Orsag, biomedicínský odborník a manažer, který říká, že je velmi důležité, aby toto poselství bylo dostupné širokému spektru lidí.

„Věřil jsem lékařům, ale moje důvěra k bílým plášťům je navždy pryč,“ říká pro dokument od Redakce NF Svědomí národa pan Orság s tím, že ještě ne tak dávno žil velmi aktivně, ale po vakcíně se u něj podle jeho slov projevily vážně zdravotní problémy. "Očkování mi poradili všichni moji lékaři, kteří věděli o mých diagnózách. Jednoznačně mi všichni říkali, že je bezpečné," vzpomíná v dokumentu Juraj Orság s tím, že o svém zdravotním stavu informoval také paní, která ho očkovala. I ta ho ujistila, že je to v pořádku.

150 vs 15: Úspěch?

Poprvé zkolaboval ihned po aplikaci přímo před zraky lékařů. Po druhé dávce se mu zdravotní stav zhoršil tak, že začal ztrácet kontrolu nad vlastním tělem. Začalo mu kolabovat i dýchání a jak říká, od toho dne už nebyl schopen postarat se sám o sebe. „Jednou jsem šel vynést smetí a zkolaboval jsem, soused hasič mě musel vynést nahoru. Nebo když jsem měl konferenční hovor s lidmi ze zahraničí, náhle jsem zapomněl anglicky, prostě zapomněl jsem mluvit,“ říká pro Tečkované příběhy a dokládá, že ztrácel vědomí i 150krát denně a trpěl silnými migrénami.

Pan Orság tedy začal navštěvovat lékaře a stěžoval si na zdravotní problémy, které se u něj projevily po vakcinaci. „Nikdo mi nepomohl, konverzace končila ve chvíli, kdy jsem řekl, že ty problémy mám z očkování,“ říká. Naštěstí po čase našel neurologa, který mu nasadil vhodnou léčbu a ta alespoň částečně zabrala. Vědomí už pan Orság ztrácel pak „pouze“ 15krát denně.

Čtěte ZDE: Covidistický obrat o 180 stupňů: Nejvíc nakažliví jsou třikrát očkovaní! Po denní dávce dezinformací i dnes někteří jdou potřetí pod jehlu. Co takhle vyhlásit pro změnu lockdown pro očkované? Chcete zdraví? Nevěřte mediálním expertům!

Plná ordinace podobných případů…

Podobnou zkušenost má i veterinární lékařka MVDr. Petra Miklišová. „Byla jsem očkována vakcínou Comirnaty, a od té doby mi nebylo dobře. Začala se mi točit hlava, bolely mě svaly, hlavně stehenní, záda, v autě během řízení jsem najednou přestala vidět na jedno oko,“ říká Petra, která se proto objednala na specializovaná vyšetření k neurologům a imunologům. Dozvěděla se, že její problémy prý s vakcinací nesouvisejí, že si všechno asi vsugerovala.

Její stav se však zhoršoval, dokonce se už nezvládala ani vstát z postele nebo dojít na toaletu. Kontaktovala tedy jiného specialistu z Prahy, který jí potvrdil, že podobných případů jako je ona, má plnou ordinaci. Slova Petry Miklišové v dokumentu potvrzuje i neuroložka MUDr. Jaroslava Chlupová: „Počítala jsem, kolik lidí denně mi přijde s podobnými problémy do ordinace a je to 10 - 20 %. Takoví tři až čtyři lidé denně.“

Prof. RNDr. Jaroslav Turánek, DSc., vakcinolog, imunolog, farmakolog, v dokumentu konstatuje: „Říkal jsem to už před dvěma lety. Čím více se bude aplikovat těch dávek, tím budou ty příznaky horší. Přisuzuji to mimo jiné tomu, co se používá v těch vakcínách. Jde o kationické lipidy, které jsou samy o sobě cytotoxické a mohou způsobit autoimunitu vůči nervovému systému.“

Marta Kubišová se více očkovat nedá

V Česku se při tématu očkování momentálně řeší kromě tohoto závažného dokumentu i kauza zpěvačky Marty Kubišové, která rovněž poslušně poslouchala pokyny lékařů, a nechala si píchnout tři dávky vakcíny proti covidu. Nyní ale pro portál extra.cz promluvila o tom, že na čtvrtou dávku ji nikdo nedostane, a z té třetí měla dlouho zdravotní problémy. „Asi půl roku a jsem pak měla jakoby chřipku. Lechtalo mě v uších, oči mi slzely v naprosto nevhodných momentech a cítila jsem se fakt celkově špatně. Přijala jsem to nakonec jako svůj úděl, ale byla jsem z toho vážně půl roku rozložena“ – říká pěvecká legenda.

Pokud si chcete video pustit na celou obrazovku, klikněte vlevo dole na logo YouTube, a poté na čtvercový symbol v pravém dolním rohu.

Dokument Tečkované příběhy se momentálně na internetu těší velké popularitě. Během prvních pěti dnů od premiéry se o něm dozvědělo už více než půl milionu lidí. Webové stránky dokumentu naleznete zde.

A jelikož o dokument je již velký zájem i v zahraničí, vznikla také verze s anglickými titulky.

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Big Pharma neodpouští: I propagace vitaminu D je zločin. Do koho bychom pak bodali vakcíny? Žnou biliony, po lékaři chtějí jen stovky miliard. Proces začne příští rok. Dostanou jeho „krev na svůj meč“? Precedens důležitý pro celý svět

Big Pharma neodpouští: I propagace vitaminu D je zločin. Do koho bychom pak bodali vakcíny?...

Rebelie nepodvolených: Na čí stranu se postaví „bílá armáda“? Vidíme jen malý vrcholek největší korupce. Proč se nesmíme svobodně rozhodnout o léčbě? Německo už není vzor? Antibiotika jsou všude. Přežijeme zločiny farmabyznysu?

Rebelie nepodvolených: Na čí stranu se postaví „bílá armáda“? Vidíme jen malý vrcholek...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky